Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

"odszkodowanie po śmierci" nie wiem jak zatytułowac :(

, prawniczki, dziewczyny od ubezpieczeń poradzicie? proszę :)
> , prawniczki, dziewczyny od ubezpieczeÅ„ poradzicie? proszÄ™ :)
Dorott
czw, 19 lip 2012 - 11:53
więc zakręślę po krótce sytuację:

w 2008 roku w wypadku samochodowym zginęła najmłodsza (20l.) siostra moje męża osierocając synka i męża...w wypadku zginął również kierowca i drugi pasażer...

Siostra w momencie śmierci nie pracowała, wcześniej też nie miała pracy więc żadnego stażu.

Wczoraj do teściów przyjechał jakiś Pan z Wrocławia i powiedział, że jest w stanie "załatwić" bo niby się należy dla wszystkich najbliższych członków rodziny odszkodowanie za śmierć Siostry/Córki z OC kierowcy pojazdu (kierowca też zginął)...
powiedział, że przyjedzie w piątek i Rodzice oraz Rodzeństwo mają przygotować swoje akty urodzenia, dowody osobiste i On wypełni wszystkie dokumenty i przekaże do ubezpieczyciela i ten ubezpieczycie wypłaci każdemu od 5-10 tys złotych odszkodowania...

Ja się zupełnie na tym nie znam...mój mąż kategorycznie odmówił spotkania z tym Panem i nie jedzie ale męczy mnie ta sprawa...czy Rodzice i pozostałe Rodzeństwo nie wplączą się w coś? Oni pochodzą ze wsi (nie umniejszając nikomu)...nie mają kontaktu zupełnie z żadnymi dokumentami, ubezpieczycielami itp.

Wiecie coÅ› na ten temat?

Ten post edytował Dorott czw, 19 lip 2012 - 12:02
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 19 lip 2012 - 11:53
Post #1

więc zakręślę po krótce sytuację:

w 2008 roku w wypadku samochodowym zginęła najmłodsza (20l.) siostra moje męża osierocając synka i męża...w wypadku zginął również kierowca i drugi pasażer...

Siostra w momencie śmierci nie pracowała, wcześniej też nie miała pracy więc żadnego stażu.

Wczoraj do teściów przyjechał jakiś Pan z Wrocławia i powiedział, że jest w stanie "załatwić" bo niby się należy dla wszystkich najbliższych członków rodziny odszkodowanie za śmierć Siostry/Córki z OC kierowcy pojazdu (kierowca też zginął)...
powiedział, że przyjedzie w piątek i Rodzice oraz Rodzeństwo mają przygotować swoje akty urodzenia, dowody osobiste i On wypełni wszystkie dokumenty i przekaże do ubezpieczyciela i ten ubezpieczycie wypłaci każdemu od 5-10 tys złotych odszkodowania...

Ja się zupełnie na tym nie znam...mój mąż kategorycznie odmówił spotkania z tym Panem i nie jedzie ale męczy mnie ta sprawa...czy Rodzice i pozostałe Rodzeństwo nie wplączą się w coś? Oni pochodzą ze wsi (nie umniejszając nikomu)...nie mają kontaktu zupełnie z żadnymi dokumentami, ubezpieczycielami itp.

Wiecie coÅ› na ten temat?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Pistacja77
wto, 27 wrz 2022 - 12:25
Hej!

Pozwól, że odświeżę temat, choć nie jest dla Ciebie czymś bardzo miłym. Proszę daj znać, czy udało Ci się znaleźć firmę odszkodowawczą, która "pociągnęła" temat odzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby? Jakby coś to mogę polecić Ci kogoś sprawdzonego. Takie sprawy przedawniają się po 20 latach (lub nawet dłużej - ale to już do sprawdzenia), więc możesz starać się o odszkodowanie z OC sprawcy nie tylko za śmierć, ale także szkody psychiczne jakich doznaliście.
Pistacja77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 18 wrz 19 - 12:11
Nr użytkownika: 53,316




post wto, 27 wrz 2022 - 12:25
Post #2

Hej!

Pozwól, że odświeżę temat, choć nie jest dla Ciebie czymś bardzo miłym. Proszę daj znać, czy udało Ci się znaleźć firmę odszkodowawczą, która "pociągnęła" temat odzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby? Jakby coś to mogę polecić Ci kogoś sprawdzonego. Takie sprawy przedawniają się po 20 latach (lub nawet dłużej - ale to już do sprawdzenia), więc możesz starać się o odszkodowanie z OC sprawcy nie tylko za śmierć, ale także szkody psychiczne jakich doznaliście.

Posty w temacie
Dorott   "odszkodowanie po Å›mierci" nie wiem jak zatytuÅ‚owac :(   czw, 19 lip 2012 - 11:53
Dorott   Roszczenia na osobie przedawniajÄ… sie po 3 latach...   czw, 19 lip 2012 - 11:59
Filip_inka   Ja nie prawnik ale z tego co wiem to faktycznie mi...   czw, 19 lip 2012 - 12:03
Mafia   Czy Pan jest przedstawicielem firmy zajmujÄ…cej si...   czw, 19 lip 2012 - 12:09
Dorott   Czy Pan jest przedstawicielem firmy zajmujÄ…cej si...   czw, 19 lip 2012 - 12:11
4kasiula   Ja bym siÄ™ zastanowiÅ‚a też skÄ…d miaÅ‚ np. adre...   czw, 19 lip 2012 - 12:14
Dorott   Ja bym siÄ™ zastanowiÅ‚a też skÄ…d miaÅ‚ np. adre...   czw, 19 lip 2012 - 12:25
mim0za   Dawno już nie mam kontaktu z likwidacjÄ… szkód, ...   czw, 19 lip 2012 - 12:26
Dorott   Kto jest uznany sprawcÄ… tego wypadku? hmmmmmmmm z...   czw, 19 lip 2012 - 12:33
sdw   Lat jest 10. Istnieje co prawda zapis mowiÄ…cy o t...   czw, 19 lip 2012 - 12:30
Dorott   JeslibyÅ› chciala jakieÅ› szczególy, to mogÄ™ dop...   czw, 19 lip 2012 - 12:36
sdw   Mimoza, odszkodowanie nalezy siÄ™ i rodzicom, i dz...   czw, 19 lip 2012 - 12:35
sdw   Mój ojciec przez siedem lat przedstawial ten sam ...   czw, 19 lip 2012 - 13:09
domi   Mój ojciec przez siedem lat przedstawial ten sam ...   piÄ…, 20 lip 2012 - 15:45
Edzia77   Faktycznie sÄ… firmy zajmujÄ…ce siÄ™ odzyskiwaniem...   czw, 19 lip 2012 - 20:07
milutka   Pytanie tylko czy kierowca opÅ‚acaÅ‚ NW, bo ono ni...   czw, 19 lip 2012 - 22:28
sdw   Milutka, odszkodowanie nie należy siÄ™ z tytulu N...   piÄ…, 20 lip 2012 - 04:57
AsiaKG   Milutka, odszkodowanie nie należy siÄ™ z tytulu N...   piÄ…, 20 lip 2012 - 15:48
juliana   To normalne, że firma odszkodowawcza kontaktuje s...   czw, 20 lip 2017 - 00:18
Kocurek   Mój kolega pracuje w takiej instytucji. Procedury...   piÄ…, 20 lip 2012 - 11:22
domi   Z powodu braku czasu, nie mogÅ‚am przeczytac powyÅ...   piÄ…, 20 lip 2012 - 15:39
Dorott   dziÄ™kujÄ™ za wszystkie rady Rodzice m. i rodzeÅ„...   piÄ…, 20 lip 2012 - 21:37
sdw   A, jeszcze mi siÄ™... ;) Prawnicy też zarabiajÄ… ...   piÄ…, 20 lip 2012 - 22:40
AsiaKG   Dorott przypomniaÅ‚o mi sie że dziewczyna naszego...   sob, 21 lip 2012 - 07:26
mamatadtka   z jednej strony strach przed ludzmi ktorzy chcieli...   piÄ…, 14 paź 2016 - 14:14
violka333   Do EuCO trzeba dzwonić.Być może to siÄ™ jeszcze...   Å›ro, 22 lis 2017 - 20:57
Pistacja77   Hej! Pozwól, że odÅ›wieżę temat, choć ni...   wto, 27 wrz 2022 - 12:25
> "odszkodowanie po Å›mierci" nie wiem jak zatytuÅ‚owac :(, prawniczki, dziewczyny od ubezpieczeÅ„ poradzicie? proszÄ™ :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 16:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama