Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna  

Ryby

> 
marghe.
pon, 26 lip 2010 - 22:40
CYTAT(BluMore @ Mon, 26 Jul 2010 - 19:22) *
hmmm a dzieci w mojej rodzinie uwielbiaja paluszki rybne:)

Ten wątek służy podawaniu przepisów, nie reklamowaniu sklepów
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 26 lip 2010 - 22:40
Post #61

CYTAT(BluMore @ Mon, 26 Jul 2010 - 19:22) *
hmmm a dzieci w mojej rodzinie uwielbiaja paluszki rybne:)

Ten wątek służy podawaniu przepisów, nie reklamowaniu sklepów
Agnieszka AZJ
sob, 13 lis 2010 - 14:47
Zrobiłam ostatnio łososia na parze wg. tego przepisu, za drugim razem bez ziół (tylko z cytryną) i z frytkami zamiast puree (na życzenie rodziny).

Mam przy okazji pytanie - jakie jeszcze ryby i w jaki sposób można zrobić w parowarze ?
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 13 lis 2010 - 14:47
Post #62

Zrobiłam ostatnio łososia na parze wg. tego przepisu, za drugim razem bez ziół (tylko z cytryną) i z frytkami zamiast puree (na życzenie rodziny).

Mam przy okazji pytanie - jakie jeszcze ryby i w jaki sposób można zrobić w parowarze ?

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
justin
śro, 17 lis 2010 - 21:16
Agnieszko - nie wiem, ale ja bym próbowała po kolei icon_smile.gif

Mam pytanie w sprawie sandacza icon_smile.gif

Chciałabym na święta zrobić sandacza.
Takiego dużego, w całości.
Powiedzcie jak sie najlepiej za to zabrać. Jak go przyrządzić. Chcę kupić w sklepie, więc już będzie wybebeszony. Mam go jeszcze umyć? Czymś natrzeć? Piec na blaszce z piekarnika? W rękawie foliowym?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 17 lis 2010 - 21:16
Post #63

Agnieszko - nie wiem, ale ja bym próbowała po kolei icon_smile.gif

Mam pytanie w sprawie sandacza icon_smile.gif

Chciałabym na święta zrobić sandacza.
Takiego dużego, w całości.
Powiedzcie jak sie najlepiej za to zabrać. Jak go przyrządzić. Chcę kupić w sklepie, więc już będzie wybebeszony. Mam go jeszcze umyć? Czymś natrzeć? Piec na blaszce z piekarnika? W rękawie foliowym?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
sequana
czw, 16 gru 2010 - 18:08
CYTAT(marghe. @ Mon, 26 Jul 2010 - 22:40) *
Ten wątek służy podawaniu przepisów, nie reklamowaniu sklepów





A powiedz mi proszę jaki sklep reklamuje BluMore? Ja nie widzę żadnej nazwy... U mnie w domu też wszyscy uwielbiamy paluszki rybne DOMOWEJ ROBOTY (bo takie da się zrobić). Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam
sequana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 16 gru 10 - 17:56
Nr użytkownika: 35,179




post czw, 16 gru 2010 - 18:08
Post #64

CYTAT(marghe. @ Mon, 26 Jul 2010 - 22:40) *
Ten wątek służy podawaniu przepisów, nie reklamowaniu sklepów





A powiedz mi proszę jaki sklep reklamuje BluMore? Ja nie widzę żadnej nazwy... U mnie w domu też wszyscy uwielbiamy paluszki rybne DOMOWEJ ROBOTY (bo takie da się zrobić). Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam
marghe.
czw, 16 gru 2010 - 21:31
CYTAT(sequana @ Thu, 16 Dec 2010 - 20:08) *
A powiedz mi proszę jaki sklep reklamuje BluMore? Ja nie widzę żadnej nazwy... U mnie w domu też wszyscy uwielbiamy paluszki rybne DOMOWEJ ROBOTY (bo takie da się zrobić). Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam

podejrzewam, ze moderator maczał w tym palce icon_wink.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 16 gru 2010 - 21:31
Post #65

CYTAT(sequana @ Thu, 16 Dec 2010 - 20:08) *
A powiedz mi proszę jaki sklep reklamuje BluMore? Ja nie widzę żadnej nazwy... U mnie w domu też wszyscy uwielbiamy paluszki rybne DOMOWEJ ROBOTY (bo takie da się zrobić). Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam

podejrzewam, ze moderator maczał w tym palce icon_wink.gif
Kingus
sob, 18 gru 2010 - 22:11
Ratujcie. Mam pstrąga, a właściwie 5 pstrągów... Potrzebny mi przepis do nich. Musi być to rozpiska-czym posypać, polać, skropić i na jak długo odłożyć, żeby potem zawinięte w folii i wepchnięte do piekarnika było pyszne. Inaczej nie dam rady, z różnych względów... pliiiiiiissss
Kingus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,132
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 23:56
Skąd: Berlin
Nr użytkownika: 704




post sob, 18 gru 2010 - 22:11
Post #66

Ratujcie. Mam pstrąga, a właściwie 5 pstrągów... Potrzebny mi przepis do nich. Musi być to rozpiska-czym posypać, polać, skropić i na jak długo odłożyć, żeby potem zawinięte w folii i wepchnięte do piekarnika było pyszne. Inaczej nie dam rady, z różnych względów... pliiiiiiissss

--------------------
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne...





Tigerek
nie, 19 gru 2010 - 22:27
Ja posypywałam solą i pieprzem, obkładałam skraweczkami masła i natką pietruszki - wystarczylo - przepyszne icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 19 gru 2010 - 22:27
Post #67

Ja posypywałam solą i pieprzem, obkładałam skraweczkami masła i natką pietruszki - wystarczylo - przepyszne icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
justin
pon, 20 gru 2010 - 18:31
dodaję jeszcze czosnek. Zawijam w sreberko i do piekarnika na parę minut. Chwile przed końcem rozchylam sreberko.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 20 gru 2010 - 18:31
Post #68

dodaję jeszcze czosnek. Zawijam w sreberko i do piekarnika na parę minut. Chwile przed końcem rozchylam sreberko.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
flo
sob, 15 sty 2011 - 00:30
CYTAT(Kingus @ Sat, 18 Dec 2010 - 22:11) *
Ratujcie. Mam pstrąga, a właściwie 5 pstrągów... Potrzebny mi przepis do nich. Musi być to rozpiska-czym posypać, polać, skropić i na jak długo odłożyć, żeby potem zawinięte w folii i wepchnięte do piekarnika było pyszne. Inaczej nie dam rady, z różnych względów... pliiiiiiissss


No tak, juz duzo za pozno, ale moze jeszcze si ekiedys przyda icon_smile.gif

Ja robie pstraga TAK. Mozna tez usmazyc na patelni z plastrami marchewki. Oczywiscie na masle.

Prosty przepis na rybe


flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 15 sty 2011 - 00:30
Post #69

CYTAT(Kingus @ Sat, 18 Dec 2010 - 22:11) *
Ratujcie. Mam pstrąga, a właściwie 5 pstrągów... Potrzebny mi przepis do nich. Musi być to rozpiska-czym posypać, polać, skropić i na jak długo odłożyć, żeby potem zawinięte w folii i wepchnięte do piekarnika było pyszne. Inaczej nie dam rady, z różnych względów... pliiiiiiissss


No tak, juz duzo za pozno, ale moze jeszcze si ekiedys przyda icon_smile.gif

Ja robie pstraga TAK. Mozna tez usmazyc na patelni z plastrami marchewki. Oczywiscie na masle.

Prosty przepis na rybe




--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
marghe.
pią, 11 lut 2011 - 23:33
Placuszki z tuńczyka i ziemniaków - mojego dziecięcia

Przepis pochodzi z książki Children’s cookbook

250 g ziemniaków
Natka
Szczypiorek – w oryginale jest dymka, ale nie udało nam się jej kupić
2 duże puszki tuńczyka – jedna w oleju, druga w sosie własnym
2 łyżeczki musztardy Dijon
Bułka tarta
2 jajka
Olej ./ oliwa do smażenia
Cytryna
Sól
pieprz

Ziemniaki obrać, pokroić i ugotować w osolonej wodzie.
Lekko przestudzić
Tuńczyka rozdrobnić
Zioła posiekać

Ziemniaki wymieszać z tuńczykiem, musztardą, ziołami.
Doprawić solą i pieprzem

Panierować w jajku i bułce tartej.
Smażyć na oleju / oliwie po 2 minuty z każdej strony.
Podawać z ćwiartką cytryny


marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pią, 11 lut 2011 - 23:33
Post #70

Placuszki z tuńczyka i ziemniaków - mojego dziecięcia

Przepis pochodzi z książki Children’s cookbook

250 g ziemniaków
Natka
Szczypiorek – w oryginale jest dymka, ale nie udało nam się jej kupić
2 duże puszki tuńczyka – jedna w oleju, druga w sosie własnym
2 łyżeczki musztardy Dijon
Bułka tarta
2 jajka
Olej ./ oliwa do smażenia
Cytryna
Sól
pieprz

Ziemniaki obrać, pokroić i ugotować w osolonej wodzie.
Lekko przestudzić
Tuńczyka rozdrobnić
Zioła posiekać

Ziemniaki wymieszać z tuńczykiem, musztardą, ziołami.
Doprawić solą i pieprzem

Panierować w jajku i bułce tartej.
Smażyć na oleju / oliwie po 2 minuty z każdej strony.
Podawać z ćwiartką cytryny


flo
śro, 23 lut 2011 - 13:47
Ryba z porami wedlug Magdy z Mediolanu. Po malych przerobkach, tez dla Dukanowcow
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post śro, 23 lut 2011 - 13:47
Post #71

Ryba z porami wedlug Magdy z Mediolanu. Po malych przerobkach, tez dla Dukanowcow

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
Danuśka
śro, 06 kwi 2011 - 11:16
Placek
3 upieczone ziemniaki
pół cebuli startej na tarce
sól i pieprz
2 łyżki masła
2 łyżki oleju rzepakowego

Dressing
¼ szklanki kwaśnej śmietany
2 łyżki posiekanego kopru

Przybranie
12 plasterków wędzonego łososia
garść młodej zieleniny

Przygotowanie
Zetrzeć ziemniaki do dużej miski. Dodać cebulę, sól i pieprz. Na średnim lub małym ogniu rozgrzać dużą patelnię, włożyć masło i wlać oliwę. Włożyć masę ziemniaczaną, ugnieść, aby pokryła całe dno patelni (placek powinien być gruby na ok. 2 cm). W trakcie smażenia jeszcze raz docisnąć placek do patelni, żeby był bardziej zwarty. Smażyć ok. 20 minut, aż powstanie gruba przysmażona i chrupiąca skórka. Przekręcić placek na drugą stronę zsuwając go na duży talerz. Usmażyć na złoto z drugiej strony, aż będzie zwarty. Zsunąć placek na talerz, przybrać plasterkami łososia i śmietanowym dressingiem. Posypać zieleniną i podawać.

Dressing
Wymieszać składniki w małej miseczce.

Pychota!!
Danuśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 41
Dołączył: śro, 19 maj 10 - 13:25
Nr użytkownika: 33,016




post śro, 06 kwi 2011 - 11:16
Post #72

Placek
3 upieczone ziemniaki
pół cebuli startej na tarce
sól i pieprz
2 łyżki masła
2 łyżki oleju rzepakowego

Dressing
¼ szklanki kwaśnej śmietany
2 łyżki posiekanego kopru

Przybranie
12 plasterków wędzonego łososia
garść młodej zieleniny

Przygotowanie
Zetrzeć ziemniaki do dużej miski. Dodać cebulę, sól i pieprz. Na średnim lub małym ogniu rozgrzać dużą patelnię, włożyć masło i wlać oliwę. Włożyć masę ziemniaczaną, ugnieść, aby pokryła całe dno patelni (placek powinien być gruby na ok. 2 cm). W trakcie smażenia jeszcze raz docisnąć placek do patelni, żeby był bardziej zwarty. Smażyć ok. 20 minut, aż powstanie gruba przysmażona i chrupiąca skórka. Przekręcić placek na drugą stronę zsuwając go na duży talerz. Usmażyć na złoto z drugiej strony, aż będzie zwarty. Zsunąć placek na talerz, przybrać plasterkami łososia i śmietanowym dressingiem. Posypać zieleniną i podawać.

Dressing
Wymieszać składniki w małej miseczce.

Pychota!!
Kingus
nie, 18 gru 2011 - 21:50
Pstrąga już umiem... 37.gif Tym razem uszczęśliwiona zostałam śledziami w dużych ilościach. Byłoby git, gdyby były w wiaderkach, w tej zalewie. A one kupione na wagę. Pyt. 1-czy w worku w lodówce (ok.3-4 stopni) do Wigilii nie zejdą mi ze stanu? W sensie przydatności do spożycia? I drugie-co ja z części z nich mogę zrobić w poniedziałek, najpóźniej wtorek, żeby do Wigilii przeżyło? Bo banalne w oleju z cebulką już mam, w czym jeszcze? Śmietanowe, wiadomo, błyskiem chwilę przed podaniem, co zrobić teraz "na potem"? I najlepiej, żeby było błyskawiczne, akurat ten tydzień mam dość "zapchany" zajęciami. Ratujcie mnie i te nieszczęsne matiasy...
Kingus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,132
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 23:56
Skąd: Berlin
Nr użytkownika: 704




post nie, 18 gru 2011 - 21:50
Post #73

Pstrąga już umiem... 37.gif Tym razem uszczęśliwiona zostałam śledziami w dużych ilościach. Byłoby git, gdyby były w wiaderkach, w tej zalewie. A one kupione na wagę. Pyt. 1-czy w worku w lodówce (ok.3-4 stopni) do Wigilii nie zejdą mi ze stanu? W sensie przydatności do spożycia? I drugie-co ja z części z nich mogę zrobić w poniedziałek, najpóźniej wtorek, żeby do Wigilii przeżyło? Bo banalne w oleju z cebulką już mam, w czym jeszcze? Śmietanowe, wiadomo, błyskiem chwilę przed podaniem, co zrobić teraz "na potem"? I najlepiej, żeby było błyskawiczne, akurat ten tydzień mam dość "zapchany" zajęciami. Ratujcie mnie i te nieszczęsne matiasy...

--------------------
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne...





Tigerek
pon, 19 gru 2011 - 17:19
Ja sama robiłam słoną zalewę z przegotowanej wody i tak nawet tydzień stały w lodówce icon_wink.gif

Przypomnij mi na PW to podam swój przepis na nadprogramowe śledzie, teraz muszę szybko wychodzić icon_biggrin.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pon, 19 gru 2011 - 17:19
Post #74

Ja sama robiłam słoną zalewę z przegotowanej wody i tak nawet tydzień stały w lodówce icon_wink.gif

Przypomnij mi na PW to podam swój przepis na nadprogramowe śledzie, teraz muszę szybko wychodzić icon_biggrin.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
HakunaMatata
wto, 20 gru 2011 - 10:23
Ludziki, a ja polecam przepis na Barramundi zapiekaną z ziemniakami icon_smile.gif zawsze to jakies urozmaicenie od popularnych ryb, a i dzieciom smakuje icon_smile.gif

Ziemniaki wyszoruj i obgotuj ok. 15–20 min. Przestudź i pokrój na ćwiartki. Rybę oczyść, odetnij głowę, w zimnej wodzie wypłucz dokładnie wnętrze i całą rybę. Następnie skrop cytryną i pozostaw na ok. 15 min. Po tym czasie przepłucz ponownie i osusz papierowym ręcznikiem. Rybę natrzyj wewnątrz i na zewnątrz solą, pieprzem i posiekaną pietruszką (1 łyżka) oraz dodaj łyżkę masła. Naczynie do zapiekania wyłóż folią aluminiową, połóż na niej rybę, obłóż ziemniakami i cebulką. Na wierzch połóż 1 łyżkę masła. Barramundi zawiń w folię i zapiekaj ok. 15 min w temp. 180°, po czym rozchyl folię, zwiększ temperaturę do 210° i dopiecz jeszcze ok. 10 min, tak aby ryba się zarumieniła. Przed podaniem polej majonezem i posyp pozostałą świeżą pietruszką.
HakunaMatata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 27 kwi 11 - 15:37
Nr użytkownika: 36,516




post wto, 20 gru 2011 - 10:23
Post #75

Ludziki, a ja polecam przepis na Barramundi zapiekaną z ziemniakami icon_smile.gif zawsze to jakies urozmaicenie od popularnych ryb, a i dzieciom smakuje icon_smile.gif

Ziemniaki wyszoruj i obgotuj ok. 15–20 min. Przestudź i pokrój na ćwiartki. Rybę oczyść, odetnij głowę, w zimnej wodzie wypłucz dokładnie wnętrze i całą rybę. Następnie skrop cytryną i pozostaw na ok. 15 min. Po tym czasie przepłucz ponownie i osusz papierowym ręcznikiem. Rybę natrzyj wewnątrz i na zewnątrz solą, pieprzem i posiekaną pietruszką (1 łyżka) oraz dodaj łyżkę masła. Naczynie do zapiekania wyłóż folią aluminiową, połóż na niej rybę, obłóż ziemniakami i cebulką. Na wierzch połóż 1 łyżkę masła. Barramundi zawiń w folię i zapiekaj ok. 15 min w temp. 180°, po czym rozchyl folię, zwiększ temperaturę do 210° i dopiecz jeszcze ok. 10 min, tak aby ryba się zarumieniła. Przed podaniem polej majonezem i posyp pozostałą świeżą pietruszką.
Tośka
śro, 21 gru 2011 - 10:49
CYTAT(sequana @ Thu, 16 Dec 2010 - 20:08) *
. Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam



Panga jest rybą mulistą, nie żyje w ściekach. A karp też żyje w niezbyt czystych mulistych stawach i co? Jemy go na święta bez opamiętania ( no beze mnie, bo ja go nie lubię)
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 10:49
Post #76

CYTAT(sequana @ Thu, 16 Dec 2010 - 20:08) *
. Poza tym dziewczyny nie jedzcie PANGI- to ryba pływająca w ściekach(dlatego jest taka tania). Pozdrawiam



Panga jest rybą mulistą, nie żyje w ściekach. A karp też żyje w niezbyt czystych mulistych stawach i co? Jemy go na święta bez opamiętania ( no beze mnie, bo ja go nie lubię)

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

HakunaMatata
śro, 21 gru 2011 - 19:26
Ech, ja karpia to też tylko raz na wigilę i KONIEC! Blee. Za to panga jest calkiem smaczna, mimo warunków, w jakich podobno zyje...
HakunaMatata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 27 kwi 11 - 15:37
Nr użytkownika: 36,516




post śro, 21 gru 2011 - 19:26
Post #77

Ech, ja karpia to też tylko raz na wigilę i KONIEC! Blee. Za to panga jest calkiem smaczna, mimo warunków, w jakich podobno zyje...
Tigerek
śro, 21 gru 2011 - 22:34
Śledzie:

- dużą cebulkę lekko udusić na oliwie do miękkości
- dodać ziele angielskie i liść laurowy, po 2 łyżki: miodu, koncentratu, octu, dusić kilka minut,
- zimnym przekłądać filety: dobre po 2 dniach icon_smile.gif

Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post śro, 21 gru 2011 - 22:34
Post #78

Śledzie:

- dużą cebulkę lekko udusić na oliwie do miękkości
- dodać ziele angielskie i liść laurowy, po 2 łyżki: miodu, koncentratu, octu, dusić kilka minut,
- zimnym przekłądać filety: dobre po 2 dniach icon_smile.gif



--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
flo
pią, 30 gru 2011 - 21:04
Ryba ala pizza


łosoś w galarecie

flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pią, 30 gru 2011 - 21:04
Post #79

Ryba ala pizza


łosoś w galarecie



--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
milutka
wto, 03 sty 2012 - 11:31
Na sylwestra byłam w górach i znajomi zabrali nas do jakiejś karczmy na pstrąga z grilla, był przepyszny, nie chcieli zdradzić co dają do środka, na pewno był czosnek i coś zielonego, może wiecie co to mogło być? Jedni twierdzili, że to natka, dla mnie z tym czosnkiem smakowało jak szpinak albo brokuł, ale to nie to.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 03 sty 2012 - 11:31
Post #80

Na sylwestra byłam w górach i znajomi zabrali nas do jakiejś karczmy na pstrąga z grilla, był przepyszny, nie chcieli zdradzić co dają do środka, na pewno był czosnek i coś zielonego, może wiecie co to mogło być? Jedni twierdzili, że to natka, dla mnie z tym czosnkiem smakowało jak szpinak albo brokuł, ale to nie to.

--------------------
> Ryby
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 07:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama