Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
77 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

... Lipcowe Słoneczka ... cz. II

> 
malina220
nie, 20 gru 2009 - 22:31

A to Zosieńka - szuka ząbków
malina220


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 448
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 16:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 23,210




post nie, 20 gru 2009 - 22:31
Post #61


A to Zosieńka - szuka ząbków

--------------------




ZOSIA
katja80
nie, 20 gru 2009 - 23:24
Malina oczywiście kciuki za obronę obowiązkowo będą&&&&&&&&&&&&&&&.
Zosieńka jaką ma burzę włosów,śliczna jest.Bunia też cały czas z paluchami w buźce:).Udanego wypadu i relaksu życzę
katja80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 924
Dołączył: śro, 25 cze 08 - 13:56
Skąd: K-lin/IE
Nr użytkownika: 20,468




post nie, 20 gru 2009 - 23:24
Post #62

Malina oczywiście kciuki za obronę obowiązkowo będą&&&&&&&&&&&&&&&.
Zosieńka jaką ma burzę włosów,śliczna jest.Bunia też cały czas z paluchami w buźce:).Udanego wypadu i relaksu życzę

--------------------

Kajtolo
pon, 21 gru 2009 - 02:29
Przeczytałam tylko troszkę:
Malina trzymam kciuki mocno, będzie dobrze, napisz od razu jak poszło&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Zosia śliczności, a włosy superowe! Zosieńka trzyma kciuka za Mamusię! Zazdroszczę Zakopanego, marzy mi sie od kilku lat. hmmmm
Katja Twoja dama jak pięknie je, gratuluję, mój już wciąga marchewkę z ziemniakiem, jabłko, dzisiaj była dynia z ziemniakiem, to sam mi rękę mocno cisnął, żeby szybko mu dawać, takie pyszne było. Piękna kobitka z niej rośnie.

Nie bardzo mam czas na pisanie, dużo zmartwień, problemów (wiadomo z kim), roboty przed świętami i spraw, no i ostatnie noce prawie bez snu. A dzisiaj od rana popłakiwanie i marudzenie, ząbki nie mogą się przebić. A ja chudnę w oczach, z niespania, mało jem, i słaba się robię coraz bardziej. Na szczepienie nie możemy pójść, bo do końca roku nie przyjmują u nas zdrowych dzieci, bo za dużo jest chorych. Koszmar.

Udanych przygotowań świątecznych, pa.

Ten post edytował Kajtolo pon, 21 gru 2009 - 11:45
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 02:29
Post #63

Przeczytałam tylko troszkę:
Malina trzymam kciuki mocno, będzie dobrze, napisz od razu jak poszło&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Zosia śliczności, a włosy superowe! Zosieńka trzyma kciuka za Mamusię! Zazdroszczę Zakopanego, marzy mi sie od kilku lat. hmmmm
Katja Twoja dama jak pięknie je, gratuluję, mój już wciąga marchewkę z ziemniakiem, jabłko, dzisiaj była dynia z ziemniakiem, to sam mi rękę mocno cisnął, żeby szybko mu dawać, takie pyszne było. Piękna kobitka z niej rośnie.

Nie bardzo mam czas na pisanie, dużo zmartwień, problemów (wiadomo z kim), roboty przed świętami i spraw, no i ostatnie noce prawie bez snu. A dzisiaj od rana popłakiwanie i marudzenie, ząbki nie mogą się przebić. A ja chudnę w oczach, z niespania, mało jem, i słaba się robię coraz bardziej. Na szczepienie nie możemy pójść, bo do końca roku nie przyjmują u nas zdrowych dzieci, bo za dużo jest chorych. Koszmar.

Udanych przygotowań świątecznych, pa.

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
katja80
pon, 21 gru 2009 - 13:53
hej,
Moje podejrzenia okazały się trafione niestety i Bunia ma zapalenie krtani,katar,w nocy gorączka.Dostała antybiotyk.Bardzo Nam jej szkoda,ja po tym co Maja pisała,że się dusił mały,spanikowałam,aż się w środku trzęsłam i nasłuchiwałam jej oddechu,grzejnik kazałam zakręcić,żeby powietrze ciepłe i suche nie było.
Uziemione jesteśmy w domu na 7 dni,P pracuje do 18:00 za wiele mi zakupów nie zrobi,mam nadzieję że jakieś ryby się ostaną w pl sklepie....
Kajtolo biedna,nie masz czasu nawet zadbać o siebie,ze stresu chudniesz.Ja co prawda też ostatnio zapominam o śniadaniu i późny obiad jem,ale nie chudnę icon_neutral.gif .
Dzięki za komplementy dla mojej stokrotki:)
Trzymaj się i nie daj się wiadomo komu!
Malina daj znać o wyniku obrony!
Pozdróka dziewoje,odzywajcie sięicon_smile.gif
katja80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 924
Dołączył: śro, 25 cze 08 - 13:56
Skąd: K-lin/IE
Nr użytkownika: 20,468




post pon, 21 gru 2009 - 13:53
Post #64

hej,
Moje podejrzenia okazały się trafione niestety i Bunia ma zapalenie krtani,katar,w nocy gorączka.Dostała antybiotyk.Bardzo Nam jej szkoda,ja po tym co Maja pisała,że się dusił mały,spanikowałam,aż się w środku trzęsłam i nasłuchiwałam jej oddechu,grzejnik kazałam zakręcić,żeby powietrze ciepłe i suche nie było.
Uziemione jesteśmy w domu na 7 dni,P pracuje do 18:00 za wiele mi zakupów nie zrobi,mam nadzieję że jakieś ryby się ostaną w pl sklepie....
Kajtolo biedna,nie masz czasu nawet zadbać o siebie,ze stresu chudniesz.Ja co prawda też ostatnio zapominam o śniadaniu i późny obiad jem,ale nie chudnę icon_neutral.gif .
Dzięki za komplementy dla mojej stokrotki:)
Trzymaj się i nie daj się wiadomo komu!
Malina daj znać o wyniku obrony!
Pozdróka dziewoje,odzywajcie sięicon_smile.gif

--------------------

Kajtolo
pon, 21 gru 2009 - 15:39
https://niespodzianka.info/NhU
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 15:39
Post #65

https://niespodzianka.info/NhU

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
jsj
pon, 21 gru 2009 - 16:15
malina kciuki zaciśnięte były...jak poszło???
A Zosia jak urosła, zmieniła się...ale dalej jest sliczna i te włosy są świetne!

Katja no to zdrowia wszystkim życzymy...ale się przyplątało...ale mam nadzieję że w świeta już o wszystkim zapomnicie....&&&

Kajtolo sił życze dużo. A szczepieniem się nieprzejmuj...co się odwlecze to nie uciecze...
Moze w świeta z rodziną będziesz mogła złapać troszkę sił i energii...i oby tak było!

U nas ciężkie noce ostatnio, ale jakoś dajemy radę...jeszcze...

jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 16:15
Post #66

malina kciuki zaciśnięte były...jak poszło???
A Zosia jak urosła, zmieniła się...ale dalej jest sliczna i te włosy są świetne!

Katja no to zdrowia wszystkim życzymy...ale się przyplątało...ale mam nadzieję że w świeta już o wszystkim zapomnicie....&&&

Kajtolo sił życze dużo. A szczepieniem się nieprzejmuj...co się odwlecze to nie uciecze...
Moze w świeta z rodziną będziesz mogła złapać troszkę sił i energii...i oby tak było!

U nas ciężkie noce ostatnio, ale jakoś dajemy radę...jeszcze...



--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
jsj
pon, 21 gru 2009 - 16:29
Adaś icon_smile.gif

jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 16:29
Post #67

Adaś icon_smile.gif



--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
isllandia
pon, 21 gru 2009 - 19:04
Przeczytałam wybiórczo...wybaczcie. Jesteśmy w dmou, nie wiem na jak długo, mam nadzieję, że już tam nie wrócimy. Okazało się, że bakteria w moczu się uaktywniła i Dawid złapał odmiedniczkowe zapalnie nerek, miał gorączkę 39st, ropomocz, przyplątała się do tego anemia, wysokie CRP i zostaliśmy w szpitalu. Pierwszą noc spałam na łóżku polowym, potem miałam salę z łóżkiem. Mały wszytsko znosił z uśmiechem na ustach, nie mogłam w to uwierzyć, że jest chory. Płakał tylko przeokropnie, bo wkłuciu wenflonu. Początkowo na sali byliśmy z chłopcem, który był podejrzewany o refluks, w czwartek okazało się, że to rotawirus. Boję się, bo w drodze powrotnej do domu Dawid strasznie zwymiotował, wręcz dławił sie wymiocinami w foteliku. Oby to nie było to...Trzymajcie kciuki. Do dwóch dni możemy wrócić bez skierowania na oddział, ale ja tam się nie wybieram.


DZIĘKUJEMY ZA SMSY, CIEPŁE MYSLI!

Ten post edytował isllandia pon, 21 gru 2009 - 19:05
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 19:04
Post #68

Przeczytałam wybiórczo...wybaczcie. Jesteśmy w dmou, nie wiem na jak długo, mam nadzieję, że już tam nie wrócimy. Okazało się, że bakteria w moczu się uaktywniła i Dawid złapał odmiedniczkowe zapalnie nerek, miał gorączkę 39st, ropomocz, przyplątała się do tego anemia, wysokie CRP i zostaliśmy w szpitalu. Pierwszą noc spałam na łóżku polowym, potem miałam salę z łóżkiem. Mały wszytsko znosił z uśmiechem na ustach, nie mogłam w to uwierzyć, że jest chory. Płakał tylko przeokropnie, bo wkłuciu wenflonu. Początkowo na sali byliśmy z chłopcem, który był podejrzewany o refluks, w czwartek okazało się, że to rotawirus. Boję się, bo w drodze powrotnej do domu Dawid strasznie zwymiotował, wręcz dławił sie wymiocinami w foteliku. Oby to nie było to...Trzymajcie kciuki. Do dwóch dni możemy wrócić bez skierowania na oddział, ale ja tam się nie wybieram.


DZIĘKUJEMY ZA SMSY, CIEPŁE MYSLI!

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
Kajtolo
pon, 21 gru 2009 - 23:05
Dla wszystkich Lipcusiów i Lipcówek od Tymusia i jego mamy:

https://niespodzianka.info/NhU

Katja dzięki za wsparcie, dla Was dużo zdrówka chorowitki.
Justyna i Tobie dziękuję za otuchę i życzę duzo siły na cieżkie nocki.
Isllandia aż świeczki w oczach miałam jak czytałam, zdrówka, oby nic sie nie rozwinęło dodatkowo, Dawidku dobrzej szybko i siły dla dzielnej Mamy.
Malina jak obrona?
Hogata odezwij się proszę. Niech już zrobią Ci ten net, bo smutno bez Ciebie.
Fiefiorka co u Was?
Halina co słychać?
Oltynka jak przygotowania? Trwają?
Katka jak Lelci skóra? Mam nadzieję, że lepiej i że to nie AZS.
Bocianek super lekarz się trafił, chyba już zostanie, co? Od razu Mama lepiej się czuje i juz wszystko będzie dobrze pod dobrą opieką. Mam nadzieje, że biegunka przeszła.

U nas jedzonko idzie pięknie, Niunio jest boski, śmieje się, bawi ładnie, grzeczny, pogodny, piszczy jak się wygłupia, ćwiczy ciągle, siłuje się, wydłubuje puzzle piankowe i zjada, ciagle maszeruje i spala całe pokłady energii, jak się wyłapie pierwsze ziewanie, to pięknie zasypia do drzemki, ale 20-30 minutowej, gorzej jak ząbki meczą, pisk, płacz, rączki, ale ten nasz żel jednak działa, ale często na krótko, czasem daję ibum jak bardzo boli, noce są słabe strasznie, nie mam pomysłu jak to zmienić, żeby spał całą noc, śpi od 20 do 23-24, jak ja mam zajęcie i jak chcę iść spać, to on już się budzi czesto, nawet potrafi 40 minut marudzic i za godzinę znowu siebudzi i marudzi i kopie nóżkami. Najlepsze spanie jest jak ja powinnam już wstać, czyli o 8 ładnie godzinę lub 1,5 śpi. Jest już Niunia pełno, trzeba go pilnować, samego można zostawić tylko w łóżeczku, na macie juz nie, bo zaraz jest poza nią. Ja mam już piękną choinkę postawioną, porządki, zakupy na jedzonka, wyspowiadana, jutro konferencja dla rodziców, jeszcze ostatnie przed świetami prasowanie, sałatki i takie tam. Ide juz do łóżka. Pa pa.

Ten post edytował Kajtolo pon, 21 gru 2009 - 23:35
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 23:05
Post #69

Dla wszystkich Lipcusiów i Lipcówek od Tymusia i jego mamy:

https://niespodzianka.info/NhU

Katja dzięki za wsparcie, dla Was dużo zdrówka chorowitki.
Justyna i Tobie dziękuję za otuchę i życzę duzo siły na cieżkie nocki.
Isllandia aż świeczki w oczach miałam jak czytałam, zdrówka, oby nic sie nie rozwinęło dodatkowo, Dawidku dobrzej szybko i siły dla dzielnej Mamy.
Malina jak obrona?
Hogata odezwij się proszę. Niech już zrobią Ci ten net, bo smutno bez Ciebie.
Fiefiorka co u Was?
Halina co słychać?
Oltynka jak przygotowania? Trwają?
Katka jak Lelci skóra? Mam nadzieję, że lepiej i że to nie AZS.
Bocianek super lekarz się trafił, chyba już zostanie, co? Od razu Mama lepiej się czuje i juz wszystko będzie dobrze pod dobrą opieką. Mam nadzieje, że biegunka przeszła.

U nas jedzonko idzie pięknie, Niunio jest boski, śmieje się, bawi ładnie, grzeczny, pogodny, piszczy jak się wygłupia, ćwiczy ciągle, siłuje się, wydłubuje puzzle piankowe i zjada, ciagle maszeruje i spala całe pokłady energii, jak się wyłapie pierwsze ziewanie, to pięknie zasypia do drzemki, ale 20-30 minutowej, gorzej jak ząbki meczą, pisk, płacz, rączki, ale ten nasz żel jednak działa, ale często na krótko, czasem daję ibum jak bardzo boli, noce są słabe strasznie, nie mam pomysłu jak to zmienić, żeby spał całą noc, śpi od 20 do 23-24, jak ja mam zajęcie i jak chcę iść spać, to on już się budzi czesto, nawet potrafi 40 minut marudzic i za godzinę znowu siebudzi i marudzi i kopie nóżkami. Najlepsze spanie jest jak ja powinnam już wstać, czyli o 8 ładnie godzinę lub 1,5 śpi. Jest już Niunia pełno, trzeba go pilnować, samego można zostawić tylko w łóżeczku, na macie juz nie, bo zaraz jest poza nią. Ja mam już piękną choinkę postawioną, porządki, zakupy na jedzonka, wyspowiadana, jutro konferencja dla rodziców, jeszcze ostatnie przed świetami prasowanie, sałatki i takie tam. Ide juz do łóżka. Pa pa.

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
jsj
wto, 22 gru 2009 - 11:14
isllandia oby już wszystko było dobrze!!!
Mam nadzieję ze szybko zapomnicie o tym nieprzyjemnym epizodzie i nie będziecie musieli tam wracać....
Ucałuj Dawidka i trzymajcie sie zdrowo icon_smile.gif

Kajtolo no chyba takie uroki ząbkowania, nic na to nie poradzimy. Trzeba wytrzymać i przeczekac te ciężkie nocki i marudne dni. U nas też różnie bywa.

A reszta mam pochłonięta przygotowaniami świątecznymi...zapach choinki, pierników...coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...icon_smile.gif
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 11:14
Post #70

isllandia oby już wszystko było dobrze!!!
Mam nadzieję ze szybko zapomnicie o tym nieprzyjemnym epizodzie i nie będziecie musieli tam wracać....
Ucałuj Dawidka i trzymajcie sie zdrowo icon_smile.gif

Kajtolo no chyba takie uroki ząbkowania, nic na to nie poradzimy. Trzeba wytrzymać i przeczekac te ciężkie nocki i marudne dni. U nas też różnie bywa.

A reszta mam pochłonięta przygotowaniami świątecznymi...zapach choinki, pierników...coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...icon_smile.gif

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
malina220
wto, 22 gru 2009 - 13:58
Hej!! Już po wszytskim już jestem magistrem politologii i obroniłam się na 5!!! 03.gif oj strasznie się ciesze...

teraz biorę się za porządne sprzątanie bo do tej pory miałam tylko prace na głowie. POZDRAWIAMY CIEPLUTKO

Isllandia dobrze, że już jesteście w domku oby wszystko było juz ok



malina220


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 448
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 16:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 23,210




post wto, 22 gru 2009 - 13:58
Post #71

Hej!! Już po wszytskim już jestem magistrem politologii i obroniłam się na 5!!! 03.gif oj strasznie się ciesze...

teraz biorę się za porządne sprzątanie bo do tej pory miałam tylko prace na głowie. POZDRAWIAMY CIEPLUTKO

Isllandia dobrze, że już jesteście w domku oby wszystko było juz ok





--------------------




ZOSIA
halina59
wto, 22 gru 2009 - 13:58
Witam przedświątecznie icon_smile.gif

ostatnio mam trochę mniej czasu, ale czytam Was pilnie icon_smile.gif. Zaczęłam już pracę, narazie uczę się godzić ją z byciem z Dominiką. Musiałam kupić mleko modyfikowane na wypadek gdybym nie zdażyła wrócić na czas karmienia. Łudziłam się że niunia niema skazy białkowej ale po spróbowaniu nowego mleka dostała czerwone poliki. Kupiłam teraz bebilon pepti i narazie jest chyba ok. Mieliśmy iśc na usg przezciemiączkowe ale przez tą pogode nie zdążyłam dojechać, pojechałam na 17 na spotkanie służbowe i takie były korki że nie wyrobiłam się na 19.45. szok. Wczoraj pojechałam do Gdańska i moje super auto odmówiło posłuszeństwa, A. ruszył z pomocą żeby mnie zholować ale po 15 min moja fura jakby nigdy nic ruszyła.
Na szczęsie już prawie święta. Dzisiaj musimy wyruszyc po prezenty bo wstyd się przyznac ale jeszcze ich nie mam icon_smile.gif kupiłam tylko niuni.

Czy wy jeszcze chodzicie z dziecmi do pediatry (tak kontrolnie)? Pytałam mojego lekarza i on powiedział że teraz to na roczek jak będzie szczepienie, no chyba że będzie się coś działo.
halina59


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 05 paź 08 - 21:00
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 22,250




post wto, 22 gru 2009 - 13:58
Post #72

Witam przedświątecznie icon_smile.gif

ostatnio mam trochę mniej czasu, ale czytam Was pilnie icon_smile.gif. Zaczęłam już pracę, narazie uczę się godzić ją z byciem z Dominiką. Musiałam kupić mleko modyfikowane na wypadek gdybym nie zdażyła wrócić na czas karmienia. Łudziłam się że niunia niema skazy białkowej ale po spróbowaniu nowego mleka dostała czerwone poliki. Kupiłam teraz bebilon pepti i narazie jest chyba ok. Mieliśmy iśc na usg przezciemiączkowe ale przez tą pogode nie zdążyłam dojechać, pojechałam na 17 na spotkanie służbowe i takie były korki że nie wyrobiłam się na 19.45. szok. Wczoraj pojechałam do Gdańska i moje super auto odmówiło posłuszeństwa, A. ruszył z pomocą żeby mnie zholować ale po 15 min moja fura jakby nigdy nic ruszyła.
Na szczęsie już prawie święta. Dzisiaj musimy wyruszyc po prezenty bo wstyd się przyznac ale jeszcze ich nie mam icon_smile.gif kupiłam tylko niuni.

Czy wy jeszcze chodzicie z dziecmi do pediatry (tak kontrolnie)? Pytałam mojego lekarza i on powiedział że teraz to na roczek jak będzie szczepienie, no chyba że będzie się coś działo.

--------------------
Katka82
wto, 22 gru 2009 - 17:52
Hej
Z czasem u mnie kruchutko przed Świętami, wiec juz teraz życze Wam-Kochane- i Waszym pociechom:
zdrowych, wesołych, rodzinnych i snieżnych Świąt Bożego Narodzenia

Dla wielu z nas beda to wyjatkowe święta, bo spędzone z dziećmi, pierwsze takie w naszym życiu...
Jak pomysle o tym jaka niepewność towarzyszyła mi w zeszłoroczne święta, ile łez wylałam w święta 2 lata temu ...
A teraz ? Czkaja mnie przecudne święta, bo z moja Gwiazdeczką icon_smile.gif

Ten post edytował Katka82 wto, 22 gru 2009 - 17:53
Katka82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: śro, 29 sie 07 - 13:51
Nr użytkownika: 15,989

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 17:52
Post #73

Hej
Z czasem u mnie kruchutko przed Świętami, wiec juz teraz życze Wam-Kochane- i Waszym pociechom:
zdrowych, wesołych, rodzinnych i snieżnych Świąt Bożego Narodzenia

Dla wielu z nas beda to wyjatkowe święta, bo spędzone z dziećmi, pierwsze takie w naszym życiu...
Jak pomysle o tym jaka niepewność towarzyszyła mi w zeszłoroczne święta, ile łez wylałam w święta 2 lata temu ...
A teraz ? Czkaja mnie przecudne święta, bo z moja Gwiazdeczką icon_smile.gif

--------------------
katja80
wto, 22 gru 2009 - 21:13


Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
katja80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 924
Dołączył: śro, 25 cze 08 - 13:56
Skąd: K-lin/IE
Nr użytkownika: 20,468




post wto, 22 gru 2009 - 21:13
Post #74



Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!


--------------------

malina220
wto, 22 gru 2009 - 21:59
Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszystkich dziewczyny dla Waszych maluszków i całych rodzin.
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

Ten post edytował malina220 wto, 22 gru 2009 - 22:02
malina220


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 448
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 16:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 23,210




post wto, 22 gru 2009 - 21:59
Post #75

Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszystkich dziewczyny dla Waszych maluszków i całych rodzin.
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

--------------------




ZOSIA
oltynka
śro, 23 gru 2009 - 10:15
Dzień dobry icon_smile.gif,

Trochę Was ostatnio zaniedbuję, ale jak to o tej porze roku przygotowania do świąt w pełni L). Na dzisiaj mam zaplanowane makowce, pasztety i sałatki. Zaglądnęłam zatem tylko na chwilę, aby powiedzieć, że u nas wszystko ok i mamy pierwszego ząbka icon_smile.gif. Dolna, prawa jedynka i oczywiście już kąsamy mamusię przy karmieniu icon_smile.gif.
Postaram się w miarę możliwości doczytać to co napisałyście i odpisać.

Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif,
oltynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 339
Dołączył: sob, 23 kwi 05 - 17:30
Skąd: opolskie
Nr użytkownika: 3,034

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 10:15
Post #76

Dzień dobry icon_smile.gif,

Trochę Was ostatnio zaniedbuję, ale jak to o tej porze roku przygotowania do świąt w pełni L). Na dzisiaj mam zaplanowane makowce, pasztety i sałatki. Zaglądnęłam zatem tylko na chwilę, aby powiedzieć, że u nas wszystko ok i mamy pierwszego ząbka icon_smile.gif. Dolna, prawa jedynka i oczywiście już kąsamy mamusię przy karmieniu icon_smile.gif.
Postaram się w miarę możliwości doczytać to co napisałyście i odpisać.

Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif,

--------------------



mago
śro, 23 gru 2009 - 10:37
No tak, tak. Czasu malo, ale nie moge nie zlozyc Wam zyczen icon_smile.gif.

Zycze Wam kochane mamy, zdrowia dla Was i dla Waszych rodzin a przede wszystkim dla Waszych slodziakow!!! Niech rosna zdrowo, ciesza Was w kazdy dzien. Zycze aby wigilijny wieczor przyniosl pokoj i milosc do Waszych domow.
Zycze rowniez aby w Nowym Roku spelnily sie Wasze plany i marzenia!



Gosia, Ala, Hania, Zuzia i Julcia icon_smile.gif
mago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 529
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 11:00
Skąd: Pomorze
Nr użytkownika: 20,855




post śro, 23 gru 2009 - 10:37
Post #77

No tak, tak. Czasu malo, ale nie moge nie zlozyc Wam zyczen icon_smile.gif.

Zycze Wam kochane mamy, zdrowia dla Was i dla Waszych rodzin a przede wszystkim dla Waszych slodziakow!!! Niech rosna zdrowo, ciesza Was w kazdy dzien. Zycze aby wigilijny wieczor przyniosl pokoj i milosc do Waszych domow.
Zycze rowniez aby w Nowym Roku spelnily sie Wasze plany i marzenia!



Gosia, Ala, Hania, Zuzia i Julcia icon_smile.gif

--------------------



Kajtolo
śro, 23 gru 2009 - 11:14
Dziękujemy za cudne życzenia i przesyłamy wszystkicm Mamom i Dzieciaczkom:

Gdy świat ujrzy Jezuska Maleńkiego miejcie otwarte serca.
W tym cudownym czasie oczekiwania życzymy Białych, Miłych, Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia wśród bliskich, zapachów choinki i pysznych dań, z pięknymi prezentami pod pięnie wystrojoną choinką, śpiewanymi kolędami, żeby przyniosły radość i ukojenie.


Kajtolo i Tymunio
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif

Ten post edytował Kajtolo śro, 23 gru 2009 - 11:21
Kajtolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,059
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 12:45
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 25,091

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 11:14
Post #78

Dziękujemy za cudne życzenia i przesyłamy wszystkicm Mamom i Dzieciaczkom:

Gdy świat ujrzy Jezuska Maleńkiego miejcie otwarte serca.
W tym cudownym czasie oczekiwania życzymy Białych, Miłych, Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia wśród bliskich, zapachów choinki i pysznych dań, z pięknymi prezentami pod pięnie wystrojoną choinką, śpiewanymi kolędami, żeby przyniosły radość i ukojenie.


Kajtolo i Tymunio
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif

--------------------

TYMUNIO BRECHTUNIO Smieszek Rozrabiaka Tymusinski:)
bocianek82
śro, 23 gru 2009 - 11:16
Ja też póki co na szybko . U nas już po chorobie na szczęście , ale za to taki jaki niedobry jest teraz to ja dziękuje 5 minut spokoju i sam się niczym nie zajmie jak mu coś nie pasuję to biję misia albo jak ja się nadstawie to też dostanę ( mały bandyta) albo ciągnie regularnie mnie za włosy podczas karmienia jak mu się nudzi. Mam nadzięję że mu przejdzie że to tylko skutki uboczne choroby . Po za tym zębów nie widać , jemy już mięso indyka i królika i rośniemy na długość bo już w body 80 jest przyciasne .
Jesetm nie wyrobiona wcale jak chodzi o święta , teraz śpi to korzystam i ogarniam mieszkanie. A jutro placki będę piekła albo jeszcze dzis wieczorem zobaczę o której mąż się przyturla żeby się małym zająć.
Na szczęśćie wigilia wyjazdowa to nie mam za wiele do szykowania , ale zjawi się chrzestny i chrzestna małego więc coś trzeba mieć na stole.

Islladnia dużo zdrowia wam życzę i obyście nie musieli wracać do szpitala.

teraz lecę póżniej wpadnę jeszcze to poczytam dokładnie

bocianek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 867
Dołączył: wto, 16 gru 08 - 13:44
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 24,178

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 11:16
Post #79

Ja też póki co na szybko . U nas już po chorobie na szczęście , ale za to taki jaki niedobry jest teraz to ja dziękuje 5 minut spokoju i sam się niczym nie zajmie jak mu coś nie pasuję to biję misia albo jak ja się nadstawie to też dostanę ( mały bandyta) albo ciągnie regularnie mnie za włosy podczas karmienia jak mu się nudzi. Mam nadzięję że mu przejdzie że to tylko skutki uboczne choroby . Po za tym zębów nie widać , jemy już mięso indyka i królika i rośniemy na długość bo już w body 80 jest przyciasne .
Jesetm nie wyrobiona wcale jak chodzi o święta , teraz śpi to korzystam i ogarniam mieszkanie. A jutro placki będę piekła albo jeszcze dzis wieczorem zobaczę o której mąż się przyturla żeby się małym zająć.
Na szczęśćie wigilia wyjazdowa to nie mam za wiele do szykowania , ale zjawi się chrzestny i chrzestna małego więc coś trzeba mieć na stole.

Islladnia dużo zdrowia wam życzę i obyście nie musieli wracać do szpitala.

teraz lecę póżniej wpadnę jeszcze to poczytam dokładnie



--------------------
halina59
śro, 23 gru 2009 - 11:35

Spójrz! To pierwsza gwiazda świeci!
Myślcie już życzenie, dzieci.
A ja całym sercem chcę ,
złożyć ci życzenia te:
Wszystkiego najlepszego w roku nowym,
by ci nie zawracać głowy,
aby święta się udały,
i przysmaki smakowały,
aby dotrzymać postanowienia,
i nie zapomnieć o gwiazdki lśnieniach.
halina59


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 05 paź 08 - 21:00
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 22,250




post śro, 23 gru 2009 - 11:35
Post #80


Spójrz! To pierwsza gwiazda świeci!
Myślcie już życzenie, dzieci.
A ja całym sercem chcę ,
złożyć ci życzenia te:
Wszystkiego najlepszego w roku nowym,
by ci nie zawracać głowy,
aby święta się udały,
i przysmaki smakowały,
aby dotrzymać postanowienia,
i nie zapomnieć o gwiazdki lśnieniach.


--------------------
> ... Lipcowe Słoneczka ... cz. II
Start new topic
Reply to this topic
77 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 19:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama