Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

znowu straciłam......

> 
ktosik

Go??







post sob, 22 maj 2004 - 14:35
Post #21

Ja poroniam pod koniec czerwca, w 9 tygodniu. icon_cry.gif Ale jakoś udaje mi się trzymać ,mam w domku 2,5latka który jest straszną pocieszką.
Jednak są takie chwile, w których bywa ciężko. PIsze odnośnie duphastonu, który brałam. Ja po nim też tyłam,miałam okropne wzdęcia, zaparcia i chodziłam poddenerwowana, wogóle czułam się po nim fatalnie.I dlatego czuje się winna ,bo w tygodniu w którym odstawiłam bez wiedzy lekarza duphaston, poroniłam.
agnesha
sob, 15 sty 2005 - 23:39
Witaj, jest mi przykro, bo wiem jak to boli. Ja poroniłam pierwszą ciążę w 11 tygodniu, drugą ciążę w 16 tygodniu. Byłam załamana....Ale ktoś mi podpowiedział że muszę wyleczyć nadżerkę. Pojechałam do dobrego ginekologa(75 letniego), który wyleczył mi nadżerkę metodą krio-wymrożenie, i powiedział że za pół roku mogę zajść w ciążę i na pewno urodzę dziecko. I dokładnie tak się stało. Kiedy zaszłam w ciążę-bardzo się bałam. Minął miesiąc, dwa itd. Obyło się bez szpitala, i w terminie urodziłam bez najmniejszych komplikacjiśliczną córeczkę (ma ona teraz 6 lat), a trzy lata później również bez komplikacji drugą córeczkę(ma 3 latka). Acha ten ginekolog powiedział jeszcze, że być może te poronienia były dlatego, iż byli to chłopcy(płeć męska, która jest słabsza, ponoć dziewczynki są silniejsze). Bądź dobrej myśli, i tak do końca nie załamuj się. Życzę Ci wszystkiego dobrego.
agnesha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 20 paź 04 - 13:43
Nr użytkownika: 2,218




post sob, 15 sty 2005 - 23:39
Post #22

Witaj, jest mi przykro, bo wiem jak to boli. Ja poroniłam pierwszą ciążę w 11 tygodniu, drugą ciążę w 16 tygodniu. Byłam załamana....Ale ktoś mi podpowiedział że muszę wyleczyć nadżerkę. Pojechałam do dobrego ginekologa(75 letniego), który wyleczył mi nadżerkę metodą krio-wymrożenie, i powiedział że za pół roku mogę zajść w ciążę i na pewno urodzę dziecko. I dokładnie tak się stało. Kiedy zaszłam w ciążę-bardzo się bałam. Minął miesiąc, dwa itd. Obyło się bez szpitala, i w terminie urodziłam bez najmniejszych komplikacjiśliczną córeczkę (ma ona teraz 6 lat), a trzy lata później również bez komplikacji drugą córeczkę(ma 3 latka). Acha ten ginekolog powiedział jeszcze, że być może te poronienia były dlatego, iż byli to chłopcy(płeć męska, która jest słabsza, ponoć dziewczynki są silniejsze). Bądź dobrej myśli, i tak do końca nie załamuj się. Życzę Ci wszystkiego dobrego.
autorka wÄ…tku

Go??







post wto, 18 sty 2005 - 14:27
Post #23

Chciałam wam napisac, że mi sięe udało. We wrześniu zeszłego roku urodzilam zdrowego synka, jestem taka szczęśliwa. icon_biggrin.gif Bardzo dziekuje wam za dobre słowa. icon_biggrin.gif
kasiarybka

Go??







post śro, 19 sty 2005 - 00:47
Post #24

Kochana icon_smile.gif bardzo Ci gratuluję icon_smile.gif, wiem doskonale co znaczy stracić i co znaczy zyskać icon_smile.gif
Trzymaj się ciepło, życzę Ci WSZYSTKEIGO najlepszego i zdrowia dla Maluszka przytul.gif
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 20 sty 2005 - 01:22
Post #25

To cudowna wiadomość icon_smile.gif
> znowu straciÅ‚am......
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 22 maj 2024 - 03:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama