Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

trampolina ogrodowa

, jaka?
> , jaka?
A_KA
sob, 07 maj 2011 - 21:39
Jaka? Jak duża? Z jak wysoką siatką? Raczej służyłaby tylko dzieciom, ale... może i mama by czasem tam chciała wleźć 29.gif . Czym się kierować?
Pewnie zakupy na allegro byśmy robili... Przeglądałam właśnie aukcje, ale... jest tego tyle, że się pogubiłam.

To miałby być prezent na dzień dziecka. Babcia się dokłada icon_wink.gif. Niby jest ciut czasu, ale chciałabym to jak najszybciej załatwić.

Czy taka trampolina trudno się rozkłada/składa? Ile czasu to zajmuje (dla wprawionego człeka)?
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post sob, 07 maj 2011 - 21:39
Post #1

Jaka? Jak duża? Z jak wysoką siatką? Raczej służyłaby tylko dzieciom, ale... może i mama by czasem tam chciała wleźć 29.gif . Czym się kierować?
Pewnie zakupy na allegro byśmy robili... Przeglądałam właśnie aukcje, ale... jest tego tyle, że się pogubiłam.

To miałby być prezent na dzień dziecka. Babcia się dokłada icon_wink.gif. Niby jest ciut czasu, ale chciałabym to jak najszybciej załatwić.

Czy taka trampolina trudno się rozkłada/składa? Ile czasu to zajmuje (dla wprawionego człeka)?

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
tolala
sob, 07 maj 2011 - 21:46
Ja mam trampolinę 3m średnicy. Rozkłada się łatwo, ale wymaga męskiej ręki, szczególnie przy naciąganiu siatki. Rozkładasz raz i potem stoi i się kurzy.
Wybrałam 3m jako takie optimum. Nie za wąsko i nie za szeroko. Dzieci zawsze skacze więcej niź jedno i się spokojnie mieszczą; mogą się ganiać itp. Dorosły teź się mieści i moźna poskakać nie tylko w górę, ale i na boki i co przyjdzie do głowy.
Siatka ma standartową wyoskość, nie pamiętam ile, chyba 1,5m?
Kupowałam na allegro.
u nas stoi w czasie wakacyjnym. kupilam rok temu; przez całe wakacje byla wykorzystywana, prawie non stop.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post sob, 07 maj 2011 - 21:46
Post #2

Ja mam trampolinę 3m średnicy. Rozkłada się łatwo, ale wymaga męskiej ręki, szczególnie przy naciąganiu siatki. Rozkładasz raz i potem stoi i się kurzy.
Wybrałam 3m jako takie optimum. Nie za wąsko i nie za szeroko. Dzieci zawsze skacze więcej niź jedno i się spokojnie mieszczą; mogą się ganiać itp. Dorosły teź się mieści i moźna poskakać nie tylko w górę, ale i na boki i co przyjdzie do głowy.
Siatka ma standartową wyoskość, nie pamiętam ile, chyba 1,5m?
Kupowałam na allegro.
u nas stoi w czasie wakacyjnym. kupilam rok temu; przez całe wakacje byla wykorzystywana, prawie non stop.
Orinoko
wto, 10 maj 2011 - 16:24
A po złożeniu ile miejsca zajmuje? Rozumiem, że "podstawa" czyli sama trampolina nijak się nie składa.
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 10 maj 2011 - 16:24
Post #3

A po złożeniu ile miejsca zajmuje? Rozumiem, że "podstawa" czyli sama trampolina nijak się nie składa.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
tolala
śro, 25 maj 2011 - 11:40
Po złożeniu, jeśłi ją złożyć jak do transportu, to zajmuje dwa pudełka o wymiarach 1m*0.7m
U nas leży luźno i w duźym kącie.

Obręcz składa się z, jeśli dobrze pamiętam, 8 kawałków, które łączy się ze sobą. Siatkę sklada się. Sitka też skladana, paliki do siatki są łączone z dwóch, więc mają okolo 1m długości. DO tego sprężynki i drabinka, ale to też nie zajmuje dużo miejsca.

Rozkładamy na lato, skladamy na zimę. Przy rozkładaniu muszą być panowie, bo to strasznie dużo siły wymaga do naciągania itp.

Mam Kraftmana trampolinÄ™
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post śro, 25 maj 2011 - 11:40
Post #4

Po złożeniu, jeśłi ją złożyć jak do transportu, to zajmuje dwa pudełka o wymiarach 1m*0.7m
U nas leży luźno i w duźym kącie.

Obręcz składa się z, jeśli dobrze pamiętam, 8 kawałków, które łączy się ze sobą. Siatkę sklada się. Sitka też skladana, paliki do siatki są łączone z dwóch, więc mają okolo 1m długości. DO tego sprężynki i drabinka, ale to też nie zajmuje dużo miejsca.

Rozkładamy na lato, skladamy na zimę. Przy rozkładaniu muszą być panowie, bo to strasznie dużo siły wymaga do naciągania itp.

Mam Kraftmana trampolinÄ™
ewks
piÄ…, 03 cze 2011 - 12:27
Witam. Ja kupiłam trampolinę z allegro za około 440 zł z przesyłką, 240 cm. Na początku chciałam 180 ( dla jednego dziecka wystarczy) ale różnica wynosiła około 30 zł więc wzięłam większą. Przy rozkładaniu nie ma problemu, tylko jak napisała poprzedniczka ciężko sprężyny naciągnąć. Utrzymuje do 150 kg więc w trójkę możemy skakać bez problemu.
Pozdrawiam
ewks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 03 cze 11 - 10:37
Nr użytkownika: 36,825




post piÄ…, 03 cze 2011 - 12:27
Post #5

Witam. Ja kupiłam trampolinę z allegro za około 440 zł z przesyłką, 240 cm. Na początku chciałam 180 ( dla jednego dziecka wystarczy) ale różnica wynosiła około 30 zł więc wzięłam większą. Przy rozkładaniu nie ma problemu, tylko jak napisała poprzedniczka ciężko sprężyny naciągnąć. Utrzymuje do 150 kg więc w trójkę możemy skakać bez problemu.
Pozdrawiam
grzałka
piÄ…, 03 cze 2011 - 12:34
dołączam się- potrzebuję takiej, w której może bezpiecznie skakać jednocześnie troje dzieci- to będzie jaka średnica?
no i czy firma ma znaczenie? bo w Biedronce widziałam i w praktikerze też, mam szukać konkretnej nazwy?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post piÄ…, 03 cze 2011 - 12:34
Post #6

dołączam się- potrzebuję takiej, w której może bezpiecznie skakać jednocześnie troje dzieci- to będzie jaka średnica?
no i czy firma ma znaczenie? bo w Biedronce widziałam i w praktikerze też, mam szukać konkretnej nazwy?

--------------------
Mika
piÄ…, 03 cze 2011 - 14:35
od 3m w górę i z siatką
jak sÄ… mniejsze dzieci (mniej jak 6-7 lat) to i drabinka
inaczej trzeba będzie wsadzać i zsadzać icon_wink.gif
stawiałabym na firmy specjalizujace się w sprzęcie sportowym
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 03 cze 2011 - 14:35
Post #7

od 3m w górę i z siatką
jak sÄ… mniejsze dzieci (mniej jak 6-7 lat) to i drabinka
inaczej trzeba będzie wsadzać i zsadzać icon_wink.gif
stawiałabym na firmy specjalizujace się w sprzęcie sportowym


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
grzałka
piÄ…, 03 cze 2011 - 15:08
siatka na pewno, kuzyn męża wyleciał z trampoliny bez siatki i wpadł na żywopłot sąsiada
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post piÄ…, 03 cze 2011 - 15:08
Post #8

siatka na pewno, kuzyn męża wyleciał z trampoliny bez siatki i wpadł na żywopłot sąsiada

--------------------
agarad
wto, 07 cze 2011 - 17:27
CYTAT(Mika @ Fri, 03 Jun 2011 - 13:35) *
...jak sÄ… mniejsze dzieci (mniej jak 6-7 lat) to i drabinka
inaczej trzeba będzie wsadzać i zsadzać icon_wink.gif


moja sama się wdrapuje odkąd ma 2 lata - więc można spokojnie obyć się bez
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 07 cze 2011 - 17:27
Post #9

CYTAT(Mika @ Fri, 03 Jun 2011 - 13:35) *
...jak sÄ… mniejsze dzieci (mniej jak 6-7 lat) to i drabinka
inaczej trzeba będzie wsadzać i zsadzać icon_wink.gif


moja sama się wdrapuje odkąd ma 2 lata - więc można spokojnie obyć się bez

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Mika
wto, 07 cze 2011 - 17:45
chyba,że wkopałaś trampolinę albo masz na krótkich nogach
u nas dwulatek cały wchodzi pod trampolinę icon_neutral.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 07 cze 2011 - 17:45
Post #10

chyba,że wkopałaś trampolinę albo masz na krótkich nogach
u nas dwulatek cały wchodzi pod trampolinę icon_neutral.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Ceda
wto, 12 mar 2024 - 14:05
Mamy, jak córka była mniejsza to głównie siedziała tam w kulkach. Korzysta ale oczywiście z umiarem. Zazwyczaj jest wielkie woow przez pierwszych kilka dni a później wchodzą po 10 minut dziennie albo wcale.

https://historiabliska.pl/bezpieczna-zabawa...k-o-nia-zadbac/

Zauważyłam, że moje dzieci znacznie bardizej wolą bawić się w sali zabaw. Zabawa w takich miejscach jes bardziej urozmaicona icon_smile.gif
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 235
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post wto, 12 mar 2024 - 14:05
Post #11

Mamy, jak córka była mniejsza to głównie siedziała tam w kulkach. Korzysta ale oczywiście z umiarem. Zazwyczaj jest wielkie woow przez pierwszych kilka dni a później wchodzą po 10 minut dziennie albo wcale.

https://historiabliska.pl/bezpieczna-zabawa...k-o-nia-zadbac/

Zauważyłam, że moje dzieci znacznie bardizej wolą bawić się w sali zabaw. Zabawa w takich miejscach jes bardziej urozmaicona icon_smile.gif
> trampolina ogrodowa, jaka?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama