Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
33 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Wrzesień , przedszkolaki i kwietniówki 2004 :)

> 
madziarex
śro, 29 sie 2007 - 20:13
CYTAT
lepiej niech ta nasz Madziarka juz wraca to moze ona rozkreci Was nieco....choc sama ostatnio czasu zbyt nie miala icon_wink.gif


Mówisz i masz kochana icon_smile.gif Wróciłam dzisiaj ! 06.gif

Na poczÄ…tku pozdrawiam Was wszystkich gorÄ…co i wracam do Å‚ask icon_smile.gif
Jesteśmy już ( ja jestem ) po urlopie i od jutra ruszam do pracy ,a chłopkai moje dwa najkochańsze siedzą do nd na działeczce.

Urlop minął biegiem ,ale był cudnyyyy !!! Wypoczęliśmy wszyscy maksymalnie , spędziliśmy razem tyle czasu , że już od dawna nie pamiętam takiej błogiej sielanki- cud miód 06.gif Ryby , plaża , stawy , spacery po lesie i skarpach - bomba ... a najważniejszy był uśmiech Qbusia i jego radość bycia z nami- to największy skarb 03.gif

Co by nie było błogie chwile zmykają biegiem i czas wrócić do realu , pracy i.........jak w tytule DO PRZEDSZKOLA 37.gif 08.gif Nie mogę nadal w to uwierzyć , że nasz kochaniuśki idzie za 4 dni do przedszkola.... Cieszy się bardzo , ale jak to będzie..... blagam.gif Ja wiem jedno- poryczę się z pewnością 37.gif 37.gif 48.gif Ale nic- damy radę i będzie dobrze ( Boże daj...) 08.gif


Póki co siedzę w łazience i piorę non stop , więc jeszcze nie wszystko dobrze poczytałam ,ale popodziwiaqłam fotki brawo_bis.gif wszystkie super bez wyjątku ! A od jutra zamierzam dać Wam popalić LENIUCHY jedne icon_twisted.gif diabel.gif 31.gif Proszę mi pisać i obecnym na forum być ! Musimy - wiecie 02.gif 02.gif 02.gif


Póki co zmykam do pracki i obiecuję zajrzeć tu jeszcze dziś.

PROSZĘ O ODMELODOWANIE SIĘ W NASZEJ KOLEJNEJ CZĘŚCI
02.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 20:13
Post #1

CYTAT
lepiej niech ta nasz Madziarka juz wraca to moze ona rozkreci Was nieco....choc sama ostatnio czasu zbyt nie miala icon_wink.gif


Mówisz i masz kochana icon_smile.gif Wróciłam dzisiaj ! 06.gif

Na poczÄ…tku pozdrawiam Was wszystkich gorÄ…co i wracam do Å‚ask icon_smile.gif
Jesteśmy już ( ja jestem ) po urlopie i od jutra ruszam do pracy ,a chłopkai moje dwa najkochańsze siedzą do nd na działeczce.

Urlop minął biegiem ,ale był cudnyyyy !!! Wypoczęliśmy wszyscy maksymalnie , spędziliśmy razem tyle czasu , że już od dawna nie pamiętam takiej błogiej sielanki- cud miód 06.gif Ryby , plaża , stawy , spacery po lesie i skarpach - bomba ... a najważniejszy był uśmiech Qbusia i jego radość bycia z nami- to największy skarb 03.gif

Co by nie było błogie chwile zmykają biegiem i czas wrócić do realu , pracy i.........jak w tytule DO PRZEDSZKOLA 37.gif 08.gif Nie mogę nadal w to uwierzyć , że nasz kochaniuśki idzie za 4 dni do przedszkola.... Cieszy się bardzo , ale jak to będzie..... blagam.gif Ja wiem jedno- poryczę się z pewnością 37.gif 37.gif 48.gif Ale nic- damy radę i będzie dobrze ( Boże daj...) 08.gif


Póki co siedzę w łazience i piorę non stop , więc jeszcze nie wszystko dobrze poczytałam ,ale popodziwiaqłam fotki brawo_bis.gif wszystkie super bez wyjątku ! A od jutra zamierzam dać Wam popalić LENIUCHY jedne icon_twisted.gif diabel.gif 31.gif Proszę mi pisać i obecnym na forum być ! Musimy - wiecie 02.gif 02.gif 02.gif


Póki co zmykam do pracki i obiecuję zajrzeć tu jeszcze dziś.

PROSZĘ O ODMELODOWANIE SIĘ W NASZEJ KOLEJNEJ CZĘŚCI
02.gif


--------------------
madziarex
śro, 29 sie 2007 - 20:29
Hehehhe Patisonek już pisze - super !!!! 06.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 20:29
Post #2

Hehehhe Patisonek już pisze - super !!!! 06.gif

--------------------
bonczek
śro, 29 sie 2007 - 20:38
nie no Madziarka mnie zmobilizowała z ziemi, powietrza i wody ....
my już chodzimy na probe do przeddszkola na 2h dziennie - tragedia - fajnie, że niska umywalka, fajnie że szafke mam ale babcia znikaaaaaaa buuuuuuuuu


strach siÄ™ bac od wrzesnia
pierwszego dnia Wojtek bierze wolne a ja dziele urlop na godziny że by potzem przez dwa tygodnie wczesniej wychodzić - kupuje tony chusteczek do wytarcia łez ....
bonczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 586
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 19:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,374

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:38
Post #3

nie no Madziarka mnie zmobilizowała z ziemi, powietrza i wody ....
my już chodzimy na probe do przeddszkola na 2h dziennie - tragedia - fajnie, że niska umywalka, fajnie że szafke mam ale babcia znikaaaaaaa buuuuuuuuu


strach siÄ™ bac od wrzesnia
pierwszego dnia Wojtek bierze wolne a ja dziele urlop na godziny że by potzem przez dwa tygodnie wczesniej wychodzić - kupuje tony chusteczek do wytarcia łez ....

--------------------
Tomek, ur. 23.11.1993

Michałek ur. 11.04.2004



Gosława
Patison
śro, 29 sie 2007 - 20:42
wiedzialam, ze na Madziarke mozna liczyc icon_smile.gif


Melduje sie poslusznie 06.gif


Kurka, faktycznie pare swiezych przedszkolakow nam sie szykuje, ale bedzie przezyc icon_mrgreen.gif
Madziarka, jak sie uporasz z praniem to bede o fotki Cie molestowac 03.gif ciesze sie, ze wypoczelas i rodzinnie czas spedzilas icon_smile.gif
a odzywala sie do Ciebie MadziaM? ciekawe co u nich slychac....

Ten post edytował Patison śro, 29 sie 2007 - 20:42
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:42
Post #4

wiedzialam, ze na Madziarke mozna liczyc icon_smile.gif


Melduje sie poslusznie 06.gif


Kurka, faktycznie pare swiezych przedszkolakow nam sie szykuje, ale bedzie przezyc icon_mrgreen.gif
Madziarka, jak sie uporasz z praniem to bede o fotki Cie molestowac 03.gif ciesze sie, ze wypoczelas i rodzinnie czas spedzilas icon_smile.gif
a odzywala sie do Ciebie MadziaM? ciekawe co u nich slychac....

--------------------


madziarex
śro, 29 sie 2007 - 20:42
CYTAT(bonczek @ śro, 29 sie 2007 - 22:38) *
nie no Madziarka mnie zmobilizowała z ziemi, powietrza i wody ....


06.gif 06.gif Wiesz , ze nie dam Ci o nas zapomnieć kochana !!!!!!!!!!!!!

CYTAT
kupuje tony chusteczek do wytarcia Å‚ez ....




wrrrrrrrrrrrrr ja tyż ............. przytul.gif 37.gif icon_neutral.gif

BONKU - DAMY RADĘ !!!!!!!!!!!! Słyszysz !!! 06.gif Musimy i Oni też 43.gif 06.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 20:42
Post #5

CYTAT(bonczek @ śro, 29 sie 2007 - 22:38) *
nie no Madziarka mnie zmobilizowała z ziemi, powietrza i wody ....


06.gif 06.gif Wiesz , ze nie dam Ci o nas zapomnieć kochana !!!!!!!!!!!!!

CYTAT
kupuje tony chusteczek do wytarcia Å‚ez ....




wrrrrrrrrrrrrr ja tyż ............. przytul.gif 37.gif icon_neutral.gif

BONKU - DAMY RADĘ !!!!!!!!!!!! Słyszysz !!! 06.gif Musimy i Oni też 43.gif 06.gif


--------------------
Patison
śro, 29 sie 2007 - 20:44
oł maj! Bonczek 37.gif icon_eek.gif
cudownie, ze sie odzywasz kochana! 06.gif

jej jej, no musicie byc twarde baby 04.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:44
Post #6

oł maj! Bonczek 37.gif icon_eek.gif
cudownie, ze sie odzywasz kochana! 06.gif

jej jej, no musicie byc twarde baby 04.gif



--------------------


aj80
śro, 29 sie 2007 - 20:45
Witam na nowym wątku, może tu się bardziej zmobilizuję.

My zaczynamy przedszkole od 3go września, narazie stresa nie mam, bo Grześ cieszy się, że pójdzie do przedszkola, czuje się już taki "dorosły". Narazie przebywa u dziadków i zaczyna tęsknić, a ja już prawie wyję z tęsknoty do niego.

Madziarka, trzymam kciuki, swoją drogą Qba to chyba do szkoły powinien już pójść icon_wink.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:45
Post #7

Witam na nowym wątku, może tu się bardziej zmobilizuję.

My zaczynamy przedszkole od 3go września, narazie stresa nie mam, bo Grześ cieszy się, że pójdzie do przedszkola, czuje się już taki "dorosły". Narazie przebywa u dziadków i zaczyna tęsknić, a ja już prawie wyję z tęsknoty do niego.

Madziarka, trzymam kciuki, swoją drogą Qba to chyba do szkoły powinien już pójść icon_wink.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
madziarex
śro, 29 sie 2007 - 20:46
Nie Patison , jeszcze nie ,a ubolewam nad tym... 32.gif Zawsze miałyśmy taki super kontkat.... Wiem , ze bycie z dwójką maluchów angażuje ,ale jest mi smutno bez Madzi 13.gif 32.gif


Co do zdjęć - proszę - jedno choć na odkupienie 08.gif

Sczęśliwy synuś mamusi i tatusia - Qbusiek 06.gif 06.gif 06.gif


madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 20:46
Post #8

Nie Patison , jeszcze nie ,a ubolewam nad tym... 32.gif Zawsze miałyśmy taki super kontkat.... Wiem , ze bycie z dwójką maluchów angażuje ,ale jest mi smutno bez Madzi 13.gif 32.gif


Co do zdjęć - proszę - jedno choć na odkupienie 08.gif

Sczęśliwy synuś mamusi i tatusia - Qbusiek 06.gif 06.gif 06.gif




--------------------
Patison
śro, 29 sie 2007 - 20:48
o jaaaa, ale sie dzieje 06.gif
i Ania jest - witaj i mobilizuj sie prosze 06.gif

Kuba, boooooosko usmiechniety ... i ta opalenizna 23.gif 02.gif
Madzia, to moze "zagon" nasza DoubelMame i niech sien odzywa tu nam wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:48
Post #9

o jaaaa, ale sie dzieje 06.gif
i Ania jest - witaj i mobilizuj sie prosze 06.gif

Kuba, boooooosko usmiechniety ... i ta opalenizna 23.gif 02.gif
Madzia, to moze "zagon" nasza DoubelMame i niech sien odzywa tu nam wink.gif

--------------------


Patison
śro, 29 sie 2007 - 20:51
kurka no....juz drugi raz probuje i nie chce mi avatara zmienic 21.gif

udalo sie jednak 03.gif

Ten post edytował Patison śro, 29 sie 2007 - 20:52
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:51
Post #10

kurka no....juz drugi raz probuje i nie chce mi avatara zmienic 21.gif

udalo sie jednak 03.gif

--------------------


madziarex
śro, 29 sie 2007 - 20:52
Chętnie bym Ją zagoniła i nie omieszkam 08.gif


Dzięki za pochwały 02.gif 02.gif Qbuś jest opalony jak murzynek 06.gif


Ehhh jak ja za nim tęsknię..... 32.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 20:52
Post #11

Chętnie bym Ją zagoniła i nie omieszkam 08.gif


Dzięki za pochwały 02.gif 02.gif Qbuś jest opalony jak murzynek 06.gif


Ehhh jak ja za nim tęsknię..... 32.gif


--------------------
aj80
śro, 29 sie 2007 - 20:55
To ja jeszcze mojego słodziaka na przypomnienie wkleję icon_smile.gif

aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 20:55
Post #12

To ja jeszcze mojego słodziaka na przypomnienie wkleję icon_smile.gif



--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Patison
śro, 29 sie 2007 - 21:10
Grzes superowy 06.gif

no to ktora kolejna pojawi sie ze "zdjeciem przypominajacym" ?? 03.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 21:10
Post #13

Grzes superowy 06.gif

no to ktora kolejna pojawi sie ze "zdjeciem przypominajacym" ?? 03.gif

--------------------


madziarex
śro, 29 sie 2007 - 21:29
Ja obiecuję wkleić coś jutro ... dziś , wybaczcie idę spaććććć....aaaaaa.....

Spokojnej nocki życzę , do jutra !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 29 sie 2007 - 21:29
Post #14

Ja obiecuję wkleić coś jutro ... dziś , wybaczcie idę spaććććć....aaaaaa.....

Spokojnej nocki życzę , do jutra !


--------------------
Patison
śro, 29 sie 2007 - 21:35
Magda, bede zagladac 08.gif
tez sie odmeldowuje juz do lozka...moze w koncu sie wyspie nieco 04.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 21:35
Post #15

Magda, bede zagladac 08.gif
tez sie odmeldowuje juz do lozka...moze w koncu sie wyspie nieco 04.gif

--------------------


Mama Madzia
śro, 29 sie 2007 - 21:51
hejka my tez sie meldujemy w nowym watku 03.gif

Przepraszam za niepisanie ale diekuje za pamięć 08.gif nie pisałam bo necik nam cosik szwankował a i pwiadomien nie miałam no i rzeczywiscie z dwójka maluszków jest co robic , na nude nie narzekam i o ile pogoda pozwala , a jest cuuudnaaa to robimy wypadziki gdzie sie da i potem nie ma już siły na nic ale podtaram sie być aktywniejsza nieco i zdjatka tez jakies zapodam niebawem 03.gif

Madzia ,Bonczek dacie rade 06.gif na pewno chłopakom sie spodoba w przedszkolu 03.gif
Ja mimo , ze Kacper nie anglojezyczny jeszcze to nie mam jakichs obaw co do poislania go do tutejszego przedszkola 08.gif a zaczyna 5 wrzesnia 03.gif

Kubulek śliczny a Grześ przystojniach ana maxa 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 21:51
Post #16

hejka my tez sie meldujemy w nowym watku 03.gif

Przepraszam za niepisanie ale diekuje za pamięć 08.gif nie pisałam bo necik nam cosik szwankował a i pwiadomien nie miałam no i rzeczywiscie z dwójka maluszków jest co robic , na nude nie narzekam i o ile pogoda pozwala , a jest cuuudnaaa to robimy wypadziki gdzie sie da i potem nie ma już siły na nic ale podtaram sie być aktywniejsza nieco i zdjatka tez jakies zapodam niebawem 03.gif

Madzia ,Bonczek dacie rade 06.gif na pewno chłopakom sie spodoba w przedszkolu 03.gif
Ja mimo , ze Kacper nie anglojezyczny jeszcze to nie mam jakichs obaw co do poislania go do tutejszego przedszkola 08.gif a zaczyna 5 wrzesnia 03.gif

Kubulek śliczny a Grześ przystojniach ana maxa 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




aneta z urwisami
śro, 29 sie 2007 - 22:15
Witam siÄ™ i Ja wyrodna nie piszÄ…ca ale podczytujÄ…ca icon_redface.gif 02.gif
Bez zdjęcia przypominajacego bom ciągle bez aparatu 21.gif

Patrycją naszym wszystkiego naj naj naj z okazji imieninek 03.gif spóźnione ale szczere 03.gif

My też przed przedszkolni ale u nas chyba będzie bezstresowo bo Weronika wraca do siebieona już sie doczekać nie może i płacze ale dlatego że nie chodzi 23.gif
Jak byłyśmy w szpitalu to wszystkim opowiadała że ona jest bo pan doktor Ją bada czy może już iść do szpitala a po wyjściu spytała czy ona juz idzie do przedszkola.

Patisonku co do migdałów to masz rację my byliśmy u czterech 43.gif i wszyscy orzekli to samo trzeba ciąć.
A teraz będąc na izbie przyjęć jak ordynator Ją badał to powiedział że od ostatniej wizyty (byliśmy juz rok temu na oddziale tylko młoda w nocy dostała goraczki i nic nie wyszło z zabiegu) się pogorszyło i dlatego jej wycieto dwa trrzeci i boczny a wtedy miał miec wyciety tylko trzeci a boczne podciete. Więc też nie warto czekać za długo z ewentualnym zabiegie, Ja widzę ogromna róznicę.
W nocy sprawdzam nieraz czy oddycha bo taka jest cisza i nosem zaczeła oddychać a miała niedrożny.
Ale się rozpisałam i nawymądrzałam 37.gif

Witam i serdecznie pozdrawiam nasze kwietnióweczki nie pisze do każdej żeby którejś nie pominąć 03.gif

Co potrafi powrócona powakacyjna Madziarka zrobić, nie dość że nowy wątek to jeszcze zagoniła leniuchów ze mną na czela do pisania 08.gif

Do jutra moje panie 03.gif

aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post śro, 29 sie 2007 - 22:15
Post #17

Witam siÄ™ i Ja wyrodna nie piszÄ…ca ale podczytujÄ…ca icon_redface.gif 02.gif
Bez zdjęcia przypominajacego bom ciągle bez aparatu 21.gif

Patrycją naszym wszystkiego naj naj naj z okazji imieninek 03.gif spóźnione ale szczere 03.gif

My też przed przedszkolni ale u nas chyba będzie bezstresowo bo Weronika wraca do siebieona już sie doczekać nie może i płacze ale dlatego że nie chodzi 23.gif
Jak byłyśmy w szpitalu to wszystkim opowiadała że ona jest bo pan doktor Ją bada czy może już iść do szpitala a po wyjściu spytała czy ona juz idzie do przedszkola.

Patisonku co do migdałów to masz rację my byliśmy u czterech 43.gif i wszyscy orzekli to samo trzeba ciąć.
A teraz będąc na izbie przyjęć jak ordynator Ją badał to powiedział że od ostatniej wizyty (byliśmy juz rok temu na oddziale tylko młoda w nocy dostała goraczki i nic nie wyszło z zabiegu) się pogorszyło i dlatego jej wycieto dwa trrzeci i boczny a wtedy miał miec wyciety tylko trzeci a boczne podciete. Więc też nie warto czekać za długo z ewentualnym zabiegie, Ja widzę ogromna róznicę.
W nocy sprawdzam nieraz czy oddycha bo taka jest cisza i nosem zaczeła oddychać a miała niedrożny.
Ale się rozpisałam i nawymądrzałam 37.gif

Witam i serdecznie pozdrawiam nasze kwietnióweczki nie pisze do każdej żeby którejś nie pominąć 03.gif

Co potrafi powrócona powakacyjna Madziarka zrobić, nie dość że nowy wątek to jeszcze zagoniła leniuchów ze mną na czela do pisania 08.gif

Do jutra moje panie 03.gif



--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
dawidek2
śro, 29 sie 2007 - 22:42
Cześć kobietki! icon_smile.gif My już back! icon_smile.gif

Jak milo zobaczyc powakacyjne kwietniaki:) Za moment pokaze mordki moich pociech icon_smile.gif

Na temat naszych wakacji dlugo by opowiadac, a szczerze poweim, to weny nie mam za bardzo 43.gif .
Na razie rozejrzelismy sie tylko po Stanach, poniewaz z dziecmi dalsze eskapady nie wchodzily w gre. Mam nadzieje, ze jak sie dziatwa odchowa i jak nam kiedys fundusze pozwolÄ…, to wybierzemy sie na "szersze" zwiedzanie Ameryki icon_smile.gif.
A na razie to tak: byliśmy w oceanarium https://www.sheddaquarium.org/plan_a_visit.html, gdzie zobaczylismy pokaz skokow delfinow, wyjechalismy na Sears Tower https://www.thesearstower.com/, skad podziwialismy panorame Chicago ( zdjecia podsylalam wczesniej). Caly dzien spedzilismy na wybrzezu Navy Pier https://www.navypier.com/intro_animation.html, bylismy nad dwoma slicznymi jeziorami ( na jednym plywalismy pontonem) icon_wink.gif, z dzieciakami na basenie,na roznych placach zabaw, w Parku "Milennium Park" https://www.millenniumpark.org/, gdzie spedzilismy caly dzien na odpoczynku i korzystajac z roznych atrakcji ( Julka robila maske z materialow dostarczonych przez Muzeum Sztuki Meksykanskiej, potem ogladalismy wystepy chorów i pokazy tańca). icon_smile.gif Bylismy tez w paru fajnych knajpach icon_smile.gif Generalnie duzo sie dzialo.icon_smile.gif

A teraz powrot do rzeczywistosci icon_wink.gif.
Jutro R. idzie na spotkanie regionu do nowej pracy, zostanie tam przedstawiony ekipie, a po poludniu jedziemy do moich rodzicow i zostajemy do niedzieli.
Od poniedzialku przedszkole. Na razie szykuje poszewki, pizamki i inne pantofelki icon_smile.gif. Zobaczymy jak bedzie, bo Julka do tej pory byla zabierana o 12 i nie spala w zlobku...

Julka łowi ryby ( przepraszam, że nieodwrocone)


Franio




dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
SkÄ…d: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post śro, 29 sie 2007 - 22:42
Post #18

Cześć kobietki! icon_smile.gif My już back! icon_smile.gif

Jak milo zobaczyc powakacyjne kwietniaki:) Za moment pokaze mordki moich pociech icon_smile.gif

Na temat naszych wakacji dlugo by opowiadac, a szczerze poweim, to weny nie mam za bardzo 43.gif .
Na razie rozejrzelismy sie tylko po Stanach, poniewaz z dziecmi dalsze eskapady nie wchodzily w gre. Mam nadzieje, ze jak sie dziatwa odchowa i jak nam kiedys fundusze pozwolÄ…, to wybierzemy sie na "szersze" zwiedzanie Ameryki icon_smile.gif.
A na razie to tak: byliśmy w oceanarium https://www.sheddaquarium.org/plan_a_visit.html, gdzie zobaczylismy pokaz skokow delfinow, wyjechalismy na Sears Tower https://www.thesearstower.com/, skad podziwialismy panorame Chicago ( zdjecia podsylalam wczesniej). Caly dzien spedzilismy na wybrzezu Navy Pier https://www.navypier.com/intro_animation.html, bylismy nad dwoma slicznymi jeziorami ( na jednym plywalismy pontonem) icon_wink.gif, z dzieciakami na basenie,na roznych placach zabaw, w Parku "Milennium Park" https://www.millenniumpark.org/, gdzie spedzilismy caly dzien na odpoczynku i korzystajac z roznych atrakcji ( Julka robila maske z materialow dostarczonych przez Muzeum Sztuki Meksykanskiej, potem ogladalismy wystepy chorów i pokazy tańca). icon_smile.gif Bylismy tez w paru fajnych knajpach icon_smile.gif Generalnie duzo sie dzialo.icon_smile.gif

A teraz powrot do rzeczywistosci icon_wink.gif.
Jutro R. idzie na spotkanie regionu do nowej pracy, zostanie tam przedstawiony ekipie, a po poludniu jedziemy do moich rodzicow i zostajemy do niedzieli.
Od poniedzialku przedszkole. Na razie szykuje poszewki, pizamki i inne pantofelki icon_smile.gif. Zobaczymy jak bedzie, bo Julka do tej pory byla zabierana o 12 i nie spala w zlobku...

Julka łowi ryby ( przepraszam, że nieodwrocone)


Franio






--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
madziarex
czw, 30 sie 2007 - 08:11
Dobry icon_smile.gif

Mamma mia czuję się , jakbym pierwszy raz szła do pracy 21.gif Jestem jak dynamit naładowana... Brrrr

Lecę przed pracą do przedszkola zobaczyć czy są jakieś info na temat pierwszego dnia 06.gif Nie wierzę w dalszym ciągu... to 3 dni 37.gif 23.gif

Miłego dnia życzę i apeluję o klikanie.

Ps. Dawidku i Mamo Madziu , Aneto z urwisami witamy icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 30 sie 2007 - 08:11
Post #19

Dobry icon_smile.gif

Mamma mia czuję się , jakbym pierwszy raz szła do pracy 21.gif Jestem jak dynamit naładowana... Brrrr

Lecę przed pracą do przedszkola zobaczyć czy są jakieś info na temat pierwszego dnia 06.gif Nie wierzę w dalszym ciągu... to 3 dni 37.gif 23.gif

Miłego dnia życzę i apeluję o klikanie.

Ps. Dawidku i Mamo Madziu , Aneto z urwisami witamy icon_smile.gif


--------------------
Ewaaa
czw, 30 sie 2007 - 09:39
ja króciutko
u nas to samo, dziołchy rosną, nola biega jak szalona, oli od poniedziałku do szkoły, ciekawe jak to będzie, na razie mówi że chce do dzieci, no i nowy plecaczek musze kupić koniecznie z spidermanem lub zygzakiem , chłopiara nadal samochody samoloty rakiety itd, zero lalek
ja siedze i się nudze, smutno mi samej, popadłam w taką znudzoną-depreche, nic mi sie nie chce, podczytuje was czasem i nawet pisać mi się nie chce , sorki
no i szybko fotkowo dzieciakowo







no i czas leci
pozdrawiam

Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post czw, 30 sie 2007 - 09:39
Post #20

ja króciutko
u nas to samo, dziołchy rosną, nola biega jak szalona, oli od poniedziałku do szkoły, ciekawe jak to będzie, na razie mówi że chce do dzieci, no i nowy plecaczek musze kupić koniecznie z spidermanem lub zygzakiem , chłopiara nadal samochody samoloty rakiety itd, zero lalek
ja siedze i się nudze, smutno mi samej, popadłam w taką znudzoną-depreche, nic mi sie nie chce, podczytuje was czasem i nawet pisać mi się nie chce , sorki
no i szybko fotkowo dzieciakowo







no i czas leci
pozdrawiam



--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


> WrzesieÅ„ , przedszkolaki i kwietniówki 2004 :)
Start new topic
Reply to this topic
33 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 20:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama