Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 3 (leniwcowe pełzaki i śmigające raczki)

> 
K_amila
śro, 10 sty 2007 - 09:45
hejka z rana icon_smile.gif

Aniakg moja druga połowa zdjęcia robiła, jak zawsze zresztą, bo ja prowadzę stronę szkoły i potem mi fotki potrzebne, więc krzysiek lata i robi icon_lol.gif te kwiaty to są jego, bo u nas dziwny zwyczaj, że wkiaty dostają wychowawcy i cała dyrekcja. Piękne były i na dodatek zapomnieliśmy ich wziąć icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

msm pytanko Jakie chrupki dajecie? ja mam flipsa, sama kukurydza bez dodatków, są duże i dość twarde. Wczoraj nabyłam mazurki i w domu odkryłam, że są z solą icon_sad.gif więc gaba zjadła jednego, a my resztę. One są pyszne, mięciutkie i gabusi bardzo smakowały, ale ja sie boję tej soli.
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 09:45
Post #21

hejka z rana icon_smile.gif

Aniakg moja druga połowa zdjęcia robiła, jak zawsze zresztą, bo ja prowadzę stronę szkoły i potem mi fotki potrzebne, więc krzysiek lata i robi icon_lol.gif te kwiaty to są jego, bo u nas dziwny zwyczaj, że wkiaty dostają wychowawcy i cała dyrekcja. Piękne były i na dodatek zapomnieliśmy ich wziąć icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

msm pytanko Jakie chrupki dajecie? ja mam flipsa, sama kukurydza bez dodatków, są duże i dość twarde. Wczoraj nabyłam mazurki i w domu odkryłam, że są z solą icon_sad.gif więc gaba zjadła jednego, a my resztę. One są pyszne, mięciutkie i gabusi bardzo smakowały, ale ja sie boję tej soli.

--------------------
*Arleta*
śro, 10 sty 2007 - 14:08
kamila ja daję chrupki Amigo czy jakoś tak. Ale one sa bardzo smaczne i pewnikiem też tam jest dodatek soli. Kurcze przyznam się szczerze,że nawet tego nie sprawdziłam. icon_redface.gif icon_redface.gif

Ja zaraz jadę do teściowej na obiad 29.gif a potem na poprawę humorku podjadę do swojej i pewnikiem nie będzie mnie do wieczora. No i przy okazji kupię chrpuki i sprawdzę czy jest tam sól.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 14:08
Post #22

kamila ja daję chrupki Amigo czy jakoś tak. Ale one sa bardzo smaczne i pewnikiem też tam jest dodatek soli. Kurcze przyznam się szczerze,że nawet tego nie sprawdziłam. icon_redface.gif icon_redface.gif

Ja zaraz jadę do teściowej na obiad 29.gif a potem na poprawę humorku podjadę do swojej i pewnikiem nie będzie mnie do wieczora. No i przy okazji kupię chrpuki i sprawdzę czy jest tam sól.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
K_amila
śro, 10 sty 2007 - 14:44
Gabusia demonstruje zęby icon_smile.gif

K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 14:44
Post #23

Gabusia demonstruje zęby icon_smile.gif



--------------------
...Zosia...
śro, 10 sty 2007 - 14:57
Wow Kamila,
śliczny zębiasty uśmiech Gaby icon_biggrin.gif

Asiu,
kurczę, mnie to by sie już nie chcialo 29.gif icon_biggrin.gif

Arleta,
dasz radę, przynajmniej nic nie musisz robić icon_biggrin.gif

Liberi,
właśnie chodziło mi o to czy Maja się sama zważyła 06.gif
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 14:57
Post #24

Wow Kamila,
śliczny zębiasty uśmiech Gaby icon_biggrin.gif

Asiu,
kurczę, mnie to by sie już nie chcialo 29.gif icon_biggrin.gif

Arleta,
dasz radę, przynajmniej nic nie musisz robić icon_biggrin.gif

Liberi,
właśnie chodziło mi o to czy Maja się sama zważyła 06.gif


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
Ryjek
śro, 10 sty 2007 - 15:57
Kamila ja daje Flipsy. One sie Å‚adnie rozpuszczaja i niekleja do podniebienia. Flipsy sa twarde jak sie otworzy paczke, ale po 1 dni robia sie miekciejsze icon_smile.gif Na sol to lepiej uwazaj i niepodawaj Gabie icon_smile.gif Usmiech Gaby rozbrajajacy icon_smile.gif

Arleta ciesz sie i korzystaj z wysypiania poki masz mozliwosc icon_smile.gif


Byłam dzisiaj z juniorem u lekarki, bo mały rano miał 37,9. Dostał Viburcol, i potem miał osłabienie. Poza tym rano miał cały biały jezyczek. A wiec Kacper osłuchowo jest zdrowy. Nawet uszka mial sprawdzone. Ma lekka plesniawke i bardzo rozpulchnione dziasełka. Wszystko to jest wina zabków. Mam buzie smarowac Aftinem i doraźnie podawac Paracetamol w syropie. Jesli nie bedzie innych objawów niz te co teraz to musimy przeczekac to bolesne zabkowanie. Byc moze okzac sie, ze jest to poczatek jakies infekcji, to wtedy mamy sie znowu pokazac. Wczoraj wieczorem kacper nie mógł usnąc ze wzgledu na te wstretne zabale. Nie zostaje nam nic innego jak czekac i podawac Paracetamol. Oby szybciutko sie wykluły sie te zabki icon_smile.gif Swirek ma tak spuchniete dziasełka, ze jak zawsze było widac górne zabki pod skóra to teraz widac same dziasła bardzo nabrzmiałe.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 15:57
Post #25

Kamila ja daje Flipsy. One sie Å‚adnie rozpuszczaja i niekleja do podniebienia. Flipsy sa twarde jak sie otworzy paczke, ale po 1 dni robia sie miekciejsze icon_smile.gif Na sol to lepiej uwazaj i niepodawaj Gabie icon_smile.gif Usmiech Gaby rozbrajajacy icon_smile.gif

Arleta ciesz sie i korzystaj z wysypiania poki masz mozliwosc icon_smile.gif


Byłam dzisiaj z juniorem u lekarki, bo mały rano miał 37,9. Dostał Viburcol, i potem miał osłabienie. Poza tym rano miał cały biały jezyczek. A wiec Kacper osłuchowo jest zdrowy. Nawet uszka mial sprawdzone. Ma lekka plesniawke i bardzo rozpulchnione dziasełka. Wszystko to jest wina zabków. Mam buzie smarowac Aftinem i doraźnie podawac Paracetamol w syropie. Jesli nie bedzie innych objawów niz te co teraz to musimy przeczekac to bolesne zabkowanie. Byc moze okzac sie, ze jest to poczatek jakies infekcji, to wtedy mamy sie znowu pokazac. Wczoraj wieczorem kacper nie mógł usnąc ze wzgledu na te wstretne zabale. Nie zostaje nam nic innego jak czekac i podawac Paracetamol. Oby szybciutko sie wykluły sie te zabki icon_smile.gif Swirek ma tak spuchniete dziasełka, ze jak zawsze było widac górne zabki pod skóra to teraz widac same dziasła bardzo nabrzmiałe.

--------------------
Ryjek



wroc
śro, 10 sty 2007 - 17:53
o i znów pusto u nas:(
A u nas drugi ząbek już sie chyba wybił icon_smile.gif i nie ma żadnych objawów ząbkowania.icon_smile.gif co mnie niezmernie cieszy.
Arleta moja J teraz tez lepeij sypia, może "coś" w powietrzu wisi:), ale tak ładnie jak twoja to spałą jakieś 5 miesiecy temu:)icon_smile.gificon_smile.gif
Ryjek Twój Świrek to taki ekstremalny przypadek, wiec nawet ząbkowanie ma ekstremalne - trzeba powiedzieć cirro, aby rozpaliła ognisko w imię Jego ząbków.
cirro a dlaczego już nie piękne i mądre? mnie sie bardzo podobało:)
Aniaq nie poszłas na sesje z małą , bo uznałaś, że to mało kaski?

Ile Wasze dzieci jedzą słoiczków?
Tak pytam, bo moja sie rozjadła i zastanawiam sie, czy to norma w tym wieku, czy jej "spulcjnienie" przypadkiem nie grozi icon_wink.gif
Będziecie szczepić na pneumokoki?
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post śro, 10 sty 2007 - 17:53
Post #26

o i znów pusto u nas:(
A u nas drugi ząbek już sie chyba wybił icon_smile.gif i nie ma żadnych objawów ząbkowania.icon_smile.gif co mnie niezmernie cieszy.
Arleta moja J teraz tez lepeij sypia, może "coś" w powietrzu wisi:), ale tak ładnie jak twoja to spałą jakieś 5 miesiecy temu:)icon_smile.gificon_smile.gif
Ryjek Twój Świrek to taki ekstremalny przypadek, wiec nawet ząbkowanie ma ekstremalne - trzeba powiedzieć cirro, aby rozpaliła ognisko w imię Jego ząbków.
cirro a dlaczego już nie piękne i mądre? mnie sie bardzo podobało:)
Aniaq nie poszłas na sesje z małą , bo uznałaś, że to mało kaski?

Ile Wasze dzieci jedzą słoiczków?
Tak pytam, bo moja sie rozjadła i zastanawiam sie, czy to norma w tym wieku, czy jej "spulcjnienie" przypadkiem nie grozi icon_wink.gif
Będziecie szczepić na pneumokoki?

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
wroc
śro, 10 sty 2007 - 18:15
A tu jakby ktos miał ochotę pomigać ze swoim brzdącem:)
https://www.migowy.pl/
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post śro, 10 sty 2007 - 18:15
Post #27

A tu jakby ktos miał ochotę pomigać ze swoim brzdącem:)
https://www.migowy.pl/

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
asia77

Go??







post śro, 10 sty 2007 - 18:31
Post #28

K_amila Gabcia ślicznie ząbki pokazuje icon_biggrin.gif .

My mamy zamiar kupić Gabci zwykłe flipsy.

Wiecie co to jednak wyjdą 3 semestry, można skumulować w dwa niby ale sie będą przedmioty na siebie nakładać. Wygodniej i mniej obciążająco będzie zrobic to w 3 icon_wink.gif . No i nie płacę 2100 za semestr a za ilośc przedmiotów. Nie będzie tak źle. Zosiu jednak zrobię tego magazyniera, późno ale zrobię icon_wink.gif .
Ha! tylko musze zdać 2 reaktywacyjne egzaminy i od lutego jestem znowu studentką icon_biggrin.gif .
asdfghjklzxcvbnm
śro, 10 sty 2007 - 18:39
CYTAT(Wrocławianka)
A tu jakby ktos miał ochotę pomigać ze swoim brzdącem:) https://www.migowy.pl/


my już się uczymy icon_smile.gif
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post śro, 10 sty 2007 - 18:39
Post #29

CYTAT(Wrocławianka)
A tu jakby ktos miał ochotę pomigać ze swoim brzdącem:) https://www.migowy.pl/


my już się uczymy icon_smile.gif
Ryjek
śro, 10 sty 2007 - 19:09
Wroclawianka ano Kacper to juz taki szczegolny przypadek jest icon_smile.gif Co do słoiczków to obecnie nie mam wiele do powiedzenia, bo junior niechce za bardzo esc łyzeczka. Wszystko wina dziaselek i jak tylko sobie je urazi to odrazu jest placz. Wczesniej swirek zjadał mi słoiczek zupy, ktory starczal mu na 3h i sloiczek deserku oraz wypijal mi w ciagu dnia caly soczek ok. 200ml. Obecnie tylko zupki je całe, a deserki i kaszki niezbyt. Zupki mu babcia gotujei w ciagu tygodnia ok. 3 dni je sloiczkowe reszte domowe. Kacper obecnie woli Sinlaca lub kaszke podana w butelce na mleku.

Co do szczepienia na pneumokoki to ja bede szczepic Kacpra pod koniec stycznia gdy skonczy 7miesiecy. Wtedy wychodza tylko 2 dawki. Koszt jednej u Nas w aptece to ok. 295PLN.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:09
Post #30

Wroclawianka ano Kacper to juz taki szczegolny przypadek jest icon_smile.gif Co do słoiczków to obecnie nie mam wiele do powiedzenia, bo junior niechce za bardzo esc łyzeczka. Wszystko wina dziaselek i jak tylko sobie je urazi to odrazu jest placz. Wczesniej swirek zjadał mi słoiczek zupy, ktory starczal mu na 3h i sloiczek deserku oraz wypijal mi w ciagu dnia caly soczek ok. 200ml. Obecnie tylko zupki je całe, a deserki i kaszki niezbyt. Zupki mu babcia gotujei w ciagu tygodnia ok. 3 dni je sloiczkowe reszte domowe. Kacper obecnie woli Sinlaca lub kaszke podana w butelce na mleku.

Co do szczepienia na pneumokoki to ja bede szczepic Kacpra pod koniec stycznia gdy skonczy 7miesiecy. Wtedy wychodza tylko 2 dawki. Koszt jednej u Nas w aptece to ok. 295PLN.

--------------------
Ryjek



asia77

Go??







post śro, 10 sty 2007 - 19:25
Post #31

Ryjku uj biedny Kacpi z pleśniawkami.


wroc Gabcia je zupki ze słoiczka i deserki. Zupki te 190g Gerbera lub 150g Bobovity. Z tym, że niedługo zacznę jej sama gotować. Zobaczymy jak jej podejdzie mamina kuchnia. W końcu 7 miesięcy dzisiaj skończyła wink.gif .
K_amila
śro, 10 sty 2007 - 19:33
Ryjku właśnie ja nie daję tych z solą, sama je zjadłam. bardzo dobre były icon_lol.gif

Od dwóch dni mamy problem z wieczornym zaśnieńciem icon_evil.gif muzi byc wożona w wózku, a wcześniej tak ładnie sama zasypiała. macie jakiś pomysł dlaczego i jak to zmienić?
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:33
Post #32

Ryjku właśnie ja nie daję tych z solą, sama je zjadłam. bardzo dobre były icon_lol.gif

Od dwóch dni mamy problem z wieczornym zaśnieńciem icon_evil.gif muzi byc wożona w wózku, a wcześniej tak ładnie sama zasypiała. macie jakiś pomysł dlaczego i jak to zmienić?

--------------------
monia :)
śro, 10 sty 2007 - 19:38
cześc wszystkim po dłuższej przerwie icon_biggrin.gif
W końcu po ponad mesiącu wr,óciliśmy do domu. Wrócił tata i będzię się zajmował teraz mamą, która juz jest po pierwszej chemioterapii.
Niki ma już dwa ząbki icon_biggrin.gif Z ze złych wieści to od trzech dni walczymy z wirusówką czyli mały ma biegunkę i zwraca to co zje icon_eek.gif jak nie urok to...... Co mnie nie zabije to wzmocni.....
Mam zamiar przez weekend nadrobić zaległości w czytaniu i ogranianiu domku...
Pozdrawiam wszystkie mamusie ,tatuśków i maluszki i bardzo się cieszę że znowu jestem z Wami icon_biggrin.gif
monia :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 883
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 18:31
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,933

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:38
Post #33

cześc wszystkim po dłuższej przerwie icon_biggrin.gif
W końcu po ponad mesiącu wr,óciliśmy do domu. Wrócił tata i będzię się zajmował teraz mamą, która juz jest po pierwszej chemioterapii.
Niki ma już dwa ząbki icon_biggrin.gif Z ze złych wieści to od trzech dni walczymy z wirusówką czyli mały ma biegunkę i zwraca to co zje icon_eek.gif jak nie urok to...... Co mnie nie zabije to wzmocni.....
Mam zamiar przez weekend nadrobić zaległości w czytaniu i ogranianiu domku...
Pozdrawiam wszystkie mamusie ,tatuśków i maluszki i bardzo się cieszę że znowu jestem z Wami icon_biggrin.gif

--------------------

Monia mama Nikosia 16.06.2006r.
K_amila
śro, 10 sty 2007 - 19:40
Fajnie Monia że już jesteś

ale cena, powariowali icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif https://www.allegro.pl/item153736331__szcze..._na_roczek.html
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:40
Post #34

Fajnie Monia że już jesteś

ale cena, powariowali icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif https://www.allegro.pl/item153736331__szcze..._na_roczek.html

--------------------
Ryjek
śro, 10 sty 2007 - 19:51
Kamila Kacper od wczoraj tez ma problem zzasnieciem wieczornym. Wybudza mi sie z placzem co ok. 30 minut. Zeby usnal to albo wozek albo hustawka. Niewiem cobysmy zrobili bez naszej hustawki, ktora nieraz juz uratowala nasod rozbudzenia juniora. Sluzy nam jako kolyska do usypiania malego icon_smile.gif Ale u Nas to zeby, a u Gaby?

asia sto lat dla Gaby icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:51
Post #35

Kamila Kacper od wczoraj tez ma problem zzasnieciem wieczornym. Wybudza mi sie z placzem co ok. 30 minut. Zeby usnal to albo wozek albo hustawka. Niewiem cobysmy zrobili bez naszej hustawki, ktora nieraz juz uratowala nasod rozbudzenia juniora. Sluzy nam jako kolyska do usypiania malego icon_smile.gif Ale u Nas to zeby, a u Gaby?

asia sto lat dla Gaby icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



*Arleta*
śro, 10 sty 2007 - 19:56
No witam , wizytę jakoś przeżyłam. Justynka dostała kilka ubranek w rozmiarze 92 icon_eek.gif icon_eek.gif no ale cóż dorośnie.

ryjku nie martw się w końcu mu te ząbki wyjdą.

monia witaj z powrotem.Mam nadzieje,że z mamą będzie wszystko ok. Biedny Nikodemek. Trzymam kciuki żeby szybko mu to przeszło.

kamila nie wiem co ci doradzić.ja po prostu konsekwentnie usypiam małą w łóżeczku.Są takie chwile kiedy marudzi i cieżko jej zasnąć a czasami zasypia w ciągu kilku minut. Jakoś odkąd zasypia w dużym łóżeczku to lepiej sypia - narazie. Może u Gabusi to jakiś okres przejściowy.Nie wiem. Mi się narazie udało przyzwyczaić Justynkę do samodzielnego zasypiania.Siedzę tylko koło niej,l czasami potrzymam za rączkę a zcasami pogłaszczę po główce i tak zasypia.A cena tego pieska zabija biorąc pod uwagę,że w Auchanie były po 94 zł a w realu po 99 zł.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 19:56
Post #36

No witam , wizytę jakoś przeżyłam. Justynka dostała kilka ubranek w rozmiarze 92 icon_eek.gif icon_eek.gif no ale cóż dorośnie.

ryjku nie martw się w końcu mu te ząbki wyjdą.

monia witaj z powrotem.Mam nadzieje,że z mamą będzie wszystko ok. Biedny Nikodemek. Trzymam kciuki żeby szybko mu to przeszło.

kamila nie wiem co ci doradzić.ja po prostu konsekwentnie usypiam małą w łóżeczku.Są takie chwile kiedy marudzi i cieżko jej zasnąć a czasami zasypia w ciągu kilku minut. Jakoś odkąd zasypia w dużym łóżeczku to lepiej sypia - narazie. Może u Gabusi to jakiś okres przejściowy.Nie wiem. Mi się narazie udało przyzwyczaić Justynkę do samodzielnego zasypiania.Siedzę tylko koło niej,l czasami potrzymam za rączkę a zcasami pogłaszczę po główce i tak zasypia.A cena tego pieska zabija biorąc pod uwagę,że w Auchanie były po 94 zł a w realu po 99 zł.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
K_amila
śro, 10 sty 2007 - 20:00
Arleta ale ona wlasnie tak zasypiała, a od 2 dni płacze jak się ją do łóżeczka położy. w wózku na początku też płacze, ale potam uspokaja się i usypia. WIeczorne zasypianie to domena tatusia, więc ja nawet nie weim jak to dokładnie wyglądało icon_smile.gif mam nadzieję, że jej przejdzie icon_evil.gif

Gabusia dostała od mojej przyszywanej ciotki 50 zł na zabawkę i ja wariacji dostaję, obeszłam całe miasto i nic nie kupiłam, straszne są u nas ceny i mały wybór icon_rolleyes.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 20:00
Post #37

Arleta ale ona wlasnie tak zasypiała, a od 2 dni płacze jak się ją do łóżeczka położy. w wózku na początku też płacze, ale potam uspokaja się i usypia. WIeczorne zasypianie to domena tatusia, więc ja nawet nie weim jak to dokładnie wyglądało icon_smile.gif mam nadzieję, że jej przejdzie icon_evil.gif

Gabusia dostała od mojej przyszywanej ciotki 50 zł na zabawkę i ja wariacji dostaję, obeszłam całe miasto i nic nie kupiłam, straszne są u nas ceny i mały wybór icon_rolleyes.gif

--------------------
*Arleta*
śro, 10 sty 2007 - 20:51
Kamila to może jej przejdzie. Justynka nigdy nie zasypiała sama. Najpierw przy cycuniu, później musiałam ją lulać na rękach, później miała taki okres kiedy kładłam się koło niej i tak zasypiała z cycuniem a jak zdecydowaliśmy się ja przenieść do jej pokoju zaczęłam ją usypiac w łóżeczki i jak narazie mam spokój. Może to jakiś okres przejściowy u Gabuni. A tak na marginesie to Gabrysia ma sliczne zdjęcie z ząbkami. Ja Justynce za nic nie mogę złapac tych ząbków.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 10 sty 2007 - 20:51
Post #38

Kamila to może jej przejdzie. Justynka nigdy nie zasypiała sama. Najpierw przy cycuniu, później musiałam ją lulać na rękach, później miała taki okres kiedy kładłam się koło niej i tak zasypiała z cycuniem a jak zdecydowaliśmy się ja przenieść do jej pokoju zaczęłam ją usypiac w łóżeczki i jak narazie mam spokój. Może to jakiś okres przejściowy u Gabuni. A tak na marginesie to Gabrysia ma sliczne zdjęcie z ząbkami. Ja Justynce za nic nie mogę złapac tych ząbków.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
asia77

Go??







post śro, 10 sty 2007 - 20:57
Post #39

monia dobrze, że jesteś icon_biggrin.gif . Ucałuj biednego chorego Nikiego od nas. Trzymamy też kciuki za Twoją Mamę przytul.gif .


K_amila no ja już pisałam jak kupiłam szczeniaczka za 94 zł w Carrefourze a w sklepie obok był za 139 zł icon_twisted.gif .


Ryjku dziękujemy za życzenia icon_biggrin.gif .


Arletka mówiłam Ci teściowa nie rodzina icon_lol.gif . Ale jaka kochana, ubranka kupiła a Ty wyrodna synowo narzekasz, że za duże icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Wiecie co skoro już coraz więcej naszych dzieci ma problemy z zasypianiem to może to taki etap w ich rozwoju, związany może z ząbkowaniem? Tym, że dorośleją? Sama nie wiem icon_rolleyes.gif .

wroc my nie szczepimy Gabci przeciw pneumokokom.
aniakg
czw, 11 sty 2007 - 00:04
Asiu najlepsze zyczonka urodzinowe dla Gabrysi

Wroc na sesje nie poszliśmy bo uznaliśmy, że trsozku sporo 350zeta za to by Zuzi zdjecie było na jakieś stronie interentowej przez rok a po zatym skoro oni umiesicli by zdjecia Zuzi 7 miesiecznej i tkwiły by tam przez rok bez akutalizacji to troszku śmieszne a jak juz mówiłam, byy same negatywy, że wyciagają kasę i żadne propozycje za tym nie ida.

monia witaj, witaj. jak sie czujecie?? ty, mama i nikoÅ›??
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post czw, 11 sty 2007 - 00:04
Post #40

Asiu najlepsze zyczonka urodzinowe dla Gabrysi

Wroc na sesje nie poszliśmy bo uznaliśmy, że trsozku sporo 350zeta za to by Zuzi zdjecie było na jakieś stronie interentowej przez rok a po zatym skoro oni umiesicli by zdjecia Zuzi 7 miesiecznej i tkwiły by tam przez rok bez akutalizacji to troszku śmieszne a jak juz mówiłam, byy same negatywy, że wyciagają kasę i żadne propozycje za tym nie ida.

monia witaj, witaj. jak sie czujecie?? ty, mama i nikoÅ›??

--------------------





> Czerwcowe maleÅ„stwa 3 (leniwcowe peÅ‚zaki i Å›migajÄ…ce raczki)
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 10:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama