Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Będziemy mieli bliźniaki - jestem w ciężkim szoku

, ... i zmartwienie mam. Na USG jedno jest sporo mniejsze
> , ... i zmartwienie mam. Na USG jedno jest sporo mniejsze
AnkaSkakanka
czw, 08 lis 2012 - 00:18
Witajcie!
Jestem z miejsca wdzięczna za skarbnicę wiedzy jaką tu złożylicie ze swoich wypowiedzi. blagam.gif
Już wiem co będę robić wieczorami icon_smile.gif Czytać! icon_biggrin.gif
Póki co dziś dowiedziałam się, że w brzuchu mam dwójkę dzieci i jestem w szoku.
Przede wszystkim się boję... ciąży, porodu... nie wyobrażam sobie dwójki wiszącej na piersi...
a najbardziej chyba martwi mnie, że jedno jest mniejsze. Usg było zdawkowe i trwało minutę, bo miało być kontrolne na 12 tydzień, a okazało się, że dzieci są wielkości na 11 tydz. i pan Dr. kazał przyjść w następny piątek.
Szkoda, że nie powiedział cokolwiek... ale też nie wziął kasy. Zamotał mi w głowie i na trzęsących się nogach dotarłam do domu.
Pewnie gdyby nie to, że mamy już garsteczkę dzieci to takiego szoku by nie było, ale jest i w nim trwam tak od kilku godzin.

Chciałam zapytać. Czy w 11 tyg. duże różnice w wielkości dzieci mogą być w granicach normy?
Jak było u Was? Może nie potrzebnie się martwię.... ale ponieważ powiedział, że jedno to dziewczynka, a drugie za małe, to zaczęłam się naprawdę martwić... icon_sad.gif
AnkaSkakanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 263
Dołączył: pon, 08 paź 12 - 11:08
Nr użytkownika: 41,002




post czw, 08 lis 2012 - 00:18
Post #1

Witajcie!
Jestem z miejsca wdzięczna za skarbnicę wiedzy jaką tu złożylicie ze swoich wypowiedzi. blagam.gif
Już wiem co będę robić wieczorami icon_smile.gif Czytać! icon_biggrin.gif
Póki co dziś dowiedziałam się, że w brzuchu mam dwójkę dzieci i jestem w szoku.
Przede wszystkim się boję... ciąży, porodu... nie wyobrażam sobie dwójki wiszącej na piersi...
a najbardziej chyba martwi mnie, że jedno jest mniejsze. Usg było zdawkowe i trwało minutę, bo miało być kontrolne na 12 tydzień, a okazało się, że dzieci są wielkości na 11 tydz. i pan Dr. kazał przyjść w następny piątek.
Szkoda, że nie powiedział cokolwiek... ale też nie wziął kasy. Zamotał mi w głowie i na trzęsących się nogach dotarłam do domu.
Pewnie gdyby nie to, że mamy już garsteczkę dzieci to takiego szoku by nie było, ale jest i w nim trwam tak od kilku godzin.

Chciałam zapytać. Czy w 11 tyg. duże różnice w wielkości dzieci mogą być w granicach normy?
Jak było u Was? Może nie potrzebnie się martwię.... ale ponieważ powiedział, że jedno to dziewczynka, a drugie za małe, to zaczęłam się naprawdę martwić... icon_sad.gif

--------------------
Wika (14) Antek (12) Zuza (9) Franek (7) MichaÅ› (*)
Niespodzianki razy dwa - kobitki! Michalinka i Maja :-) marzec 2012


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 29 cze 2017 - 12:51
Post #2

Moja żona też urodziła bliźniaki, a teraz jest w kolejnej cięzy. U nas w rodzinie nie ma żanych bliźniat, żona ma dopiero 30 lat, więc lekarze nie umieli nam odpwiedzieć na pytanie 'dlaczego akurat blizniaki'. Żona ciażę bliźniaczą tez przechodziła bardzo ciężko, od 5 miesiąca musiała ciągle leżeć, ale wszystko ostatecznie się udało icon_wink.gif Córeczki zdrowe. Grunt to pozytywne myślenie, a na pewno wszystko będzie dobrze

Posty w temacie
AnkaSkakanka   BÄ™dziemy mieli bliźniaki - jestem w ciężkim szoku   czw, 08 lis 2012 - 00:18
milutka   ooooo dogoniÅ‚aÅ› BogusiÄ™ hehe :) CzÄ™sto jest t...   czw, 08 lis 2012 - 00:24
Annie*   AnkaSkakanka po pierwsze gratulujÄ™ :) wiem, że j...   czw, 08 lis 2012 - 00:28
AnkaSkakanka   AnkaSkakanka po pierwsze gratulujÄ™ :) wiem, że j...   czw, 08 lis 2012 - 00:50
malgosia1968   Ania gratulujÄ™ podwójnego szczęścia i z tego ...   czw, 08 lis 2012 - 01:16
mama_do_kwadratu   Musisz cierpliwie czekać i nie zamartwiać siÄ™ n...   czw, 08 lis 2012 - 09:55
AnkaSkakanka   To odpoczywanie mam od poczatku. :ugryzlem sie w j...   czw, 08 lis 2012 - 10:05
Asa   To odpoczywanie mam od poczatku. :ugryzlem sie w j...   czw, 08 lis 2012 - 22:42
mama_do_kwadratu   nie dziwne ;) u mnie co prawda bliźniÄ™ta widać ...   czw, 08 lis 2012 - 19:25
Magda EZ   nie dziwne ;) u mnie co prawda bliźniÄ™ta widać ...   sob, 10 lis 2012 - 20:37
anndzia   Moja kuzynka do 24 tygodnia byÅ‚a Å›wiÄ™cie przeko...   piÄ…, 09 lis 2012 - 00:44
AnkaSkakanka   Puste jajo - tyż nieźle! :-/ ByÅ‚am dziÅ› na...   piÄ…, 09 lis 2012 - 14:51
netty5   AnkaSkakanka witaj i gratuluje serdecznie. Duzo p...   piÄ…, 09 lis 2012 - 21:09
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   sob, 10 lis 2012 - 00:02
marija82   AnkaSkakanka prowadzisz ciąże na Karowej?? ja by...   pon, 12 lis 2012 - 17:05
AnkaSkakanka   AnkaSkakanka prowadzisz ciąże na Karowej?? ja by...   Å›ro, 23 sty 2013 - 14:32
MAYKA   AnkaSkakanka ja prowadziÅ‚am ciążę na Karowej w...   piÄ…, 14 gru 2012 - 07:46
marija82   ja też prowadziÅ‚a ciąże u dr Grymowicz, a usg ...   piÄ…, 14 gru 2012 - 09:41
marija82   AnkaSkakanka mi bardziej chodziÅ‚o o TwojÄ… formÄ™...   czw, 24 sty 2013 - 09:24
netty5   ANKA wytrwalosci zycze i spokoju.Teraz to juz masz...   czw, 24 sty 2013 - 16:17
saga   Witajcie, kiedy przeczytaÅ‚am ten wÄ…tek to odetch...   piÄ…, 22 lut 2013 - 14:39
AnkaSkakanka   Witajcie, kiedy przeczytaÅ‚am ten wÄ…tek to odetch...   czw, 28 lut 2013 - 17:40
Hania24   Sama nie mam bliźniaków, ale powiem szczerze, ż...   Å›ro, 14 maj 2014 - 11:04
Capulik5   Moja żona też urodziÅ‚a bliźniaki, a teraz jest...   czw, 29 cze 2017 - 12:51
> BÄ™dziemy mieli bliźniaki - jestem w ciężkim szoku, ... i zmartwienie mam. Na USG jedno jest sporo mniejsze
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 15:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama