Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chciałabym kupić ubranka dla synka - w Gorzowie

> 
Justka
sob, 17 lip 2004 - 00:45
[color=blue][/color]
Hej
Mam nadzieję że można tu takie sprawy załatwiać, bo dopiero od dziś jestem na forum i wszystkiego jeszcze nie poznałam icon_smile.gif
Otóż często niestety kupuję ubranka dla synka (17m-cy) w komisie (dla córci jeszcze mam zapas) jednak tam różnie z tym jest. I ceny też wcale nie małe icon_sad.gif
Chciałam się zatem spytać forumowych gorzowianek czy któraś z Was nie chciałaby odsprzedać jakichś ubranek na chłopca o wzroście obecnie 80cm? I zaczynam już szukać ubrań zimowych, tj. jakiś kombinezon itp.
Jakby co to dajcie znać na maila lub gg 4560650
Pozdrawiam Wszystkich icon_smile.gif
Justyna
Justka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 16 lip 04 - 17:00
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 1,932

GG:


post sob, 17 lip 2004 - 00:45
Post #1

[color=blue][/color]
Hej
Mam nadzieję że można tu takie sprawy załatwiać, bo dopiero od dziś jestem na forum i wszystkiego jeszcze nie poznałam icon_smile.gif
Otóż często niestety kupuję ubranka dla synka (17m-cy) w komisie (dla córci jeszcze mam zapas) jednak tam różnie z tym jest. I ceny też wcale nie małe icon_sad.gif
Chciałam się zatem spytać forumowych gorzowianek czy któraś z Was nie chciałaby odsprzedać jakichś ubranek na chłopca o wzroście obecnie 80cm? I zaczynam już szukać ubrań zimowych, tj. jakiś kombinezon itp.
Jakby co to dajcie znać na maila lub gg 4560650
Pozdrawiam Wszystkich icon_smile.gif
Justyna
lea

Go??







post czw, 22 lip 2004 - 09:24
Post #2

Witamy na lubuskim nowÄ… foremkÄ™ icon_smile.gif
> ChciaÅ‚abym kupić ubranka dla synka - w Gorzowie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 10:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama