Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Co na święta?

> 
chojnol
czw, 10 kwi 2003 - 13:57
No właśnie, w tym roku zostajemy w domciu na święta i w całości jedzonko należy do mnie. Pewnie gości to nie będzie, ale nasza trójeczka to też niezłe żarłoki. Nie chcę się skompromitować kulinarnie. Obowiązkowo na śniadanko jaja i co dalej? O mięsiwie poczytałam - wykorzystam (pewnie tę szynkę icon_rolleyes.gif ). Jeszcze chyba biała kiełbaska, bo Julcia uwielbia wink.gif co jeszcze? No i coś słodkiego, ale co?
Pomóżcie, bo mam stresa giganta...
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post czw, 10 kwi 2003 - 13:57
Post #1

No właśnie, w tym roku zostajemy w domciu na święta i w całości jedzonko należy do mnie. Pewnie gości to nie będzie, ale nasza trójeczka to też niezłe żarłoki. Nie chcę się skompromitować kulinarnie. Obowiązkowo na śniadanko jaja i co dalej? O mięsiwie poczytałam - wykorzystam (pewnie tę szynkę icon_rolleyes.gif ). Jeszcze chyba biała kiełbaska, bo Julcia uwielbia wink.gif co jeszcze? No i coś słodkiego, ale co?
Pomóżcie, bo mam stresa giganta...

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
Tuni
czw, 10 kwi 2003 - 14:29
U mnie obowiązkowo jajka na twardo ugotowane w cebulowych łupinkach i własnoręcznie skrobane icon_smile.gif Szynka wędzona własnogarnkowo gotowana, babka drożdżowa, mazurek orzechowy, sernik ( ciasta też z własnego wypieku ), chrzanik tarty osobiście. Do tego wariacje na temat jajek, tzn. nadziewane, podpiekane i jakie kto tam jeszce lubi i jeszce jakieś inne wędlinki sklepowe. Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę.

Pozdrawiam - tunisiek już trochę w świątecznym nastroju.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post czw, 10 kwi 2003 - 14:29
Post #2

U mnie obowiązkowo jajka na twardo ugotowane w cebulowych łupinkach i własnoręcznie skrobane icon_smile.gif Szynka wędzona własnogarnkowo gotowana, babka drożdżowa, mazurek orzechowy, sernik ( ciasta też z własnego wypieku ), chrzanik tarty osobiście. Do tego wariacje na temat jajek, tzn. nadziewane, podpiekane i jakie kto tam jeszce lubi i jeszce jakieś inne wędlinki sklepowe. Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę.

Pozdrawiam - tunisiek już trochę w świątecznym nastroju.
Alka
czw, 10 kwi 2003 - 14:56
A ja zapraszam serdecznie na
https://www.mniammniam.pl
Czysto jedzeniowa stronka icon_biggrin.gif
Alka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 121
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 13:55
Nr użytkownika: 241




post czw, 10 kwi 2003 - 14:56
Post #3

A ja zapraszam serdecznie na
https://www.mniammniam.pl
Czysto jedzeniowa stronka icon_biggrin.gif
marcy
piÄ…, 11 kwi 2003 - 13:04
Polecam cos latwego do przyrzadzenia, a a zarazem swiatecznego i robiacego wrazenie icon_biggrin.gif Smazona piers z kurczaka zalana galaretka z rosolku i zelatyny. Kazda piers ozdobic cwiartka jajka( coby wiadomo bylo, ze to danie wialkanocne) i rozyczka brokula. Wyglada pieknie i jak smakuje...
Gosia
marcy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 11:42
Nr użytkownika: 437




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 13:04
Post #4

Polecam cos latwego do przyrzadzenia, a a zarazem swiatecznego i robiacego wrazenie icon_biggrin.gif Smazona piers z kurczaka zalana galaretka z rosolku i zelatyny. Kazda piers ozdobic cwiartka jajka( coby wiadomo bylo, ze to danie wialkanocne) i rozyczka brokula. Wyglada pieknie i jak smakuje...
Gosia

--------------------
mama Marcelinki
[img]https://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=0&al=1429&start=0&start_opinie=&prestop=&prestzd=&zm=zo&lz=1&so=&pns=0&do=[/img]
> Co na Å›wiÄ™ta?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 22:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama