Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

mam pytanie - proszę odpowiedźcie

> 
ijaa_ijaa
sob, 19 lut 2005 - 12:28
Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post sob, 19 lut 2005 - 12:28
Post #1

Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]
Abotak
sob, 19 lut 2005 - 18:51
CYTAT(ijaa_ijaa)
Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]



Ja tak mialam. Spozniona miesiaczka, objawy jakby ciazowe a test na minus. Niestety u mnie miesiaczka przyszla w koncu z opoznieniem.
Do tej pory nie wiem co to bylo bo @ mam jak w zegarku.
Ale udalo sie w kolejnym cyklu icon_smile.gif
U Ciebie jednak moze byc tym razem. Powodzenia!
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post sob, 19 lut 2005 - 18:51
Post #2

CYTAT(ijaa_ijaa)
Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]



Ja tak mialam. Spozniona miesiaczka, objawy jakby ciazowe a test na minus. Niestety u mnie miesiaczka przyszla w koncu z opoznieniem.
Do tej pory nie wiem co to bylo bo @ mam jak w zegarku.
Ale udalo sie w kolejnym cyklu icon_smile.gif
U Ciebie jednak moze byc tym razem. Powodzenia!
grzałka
sob, 19 lut 2005 - 19:00
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 19 lut 2005 - 19:00
Post #3

Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.

--------------------
OlivkaMamaNorber...
sob, 19 lut 2005 - 19:32
Też tak miałam. Odczekaj 2-3 dni od porzedniego testu i zrób jeszcze jeden icon_smile.gif
Życzę Ci abyś zobaczyła 2 kreseczki icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post sob, 19 lut 2005 - 19:32
Post #4

Też tak miałam. Odczekaj 2-3 dni od porzedniego testu i zrób jeszcze jeden icon_smile.gif
Życzę Ci abyś zobaczyła 2 kreseczki icon_biggrin.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post sob, 19 lut 2005 - 23:16
Post #5

Ja już straciłam nadzieje na 2 kreski icon_sad.gif . Zrobiłam 3 testy i nic. A organizm wysyła swoje objawy, jaby miał odmienne zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że nic tam złego sie nie dzieje. icon_cry.gif
ijaa_ijaa
sob, 19 lut 2005 - 23:18
zapomniałam się zalogowac icon_smile.gif . Wyszłam jako gośc.
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post sob, 19 lut 2005 - 23:18
Post #6

zapomniałam się zalogowac icon_smile.gif . Wyszłam jako gośc.
Anita.W
nie, 20 lut 2005 - 22:49
Mi na pierwszym teście wyszła jedna kreska. A ponieważ to była moja pierwsza ciąża więc nie zauważyłam że mam jakieś objawy ciąży. Po prawie 2 tyg. (bo zmartwiłam się że ciągle okresu nie ma) zrobiłam znowu test i wyszły 2 kreski icon_smile.gif .
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post nie, 20 lut 2005 - 22:49
Post #7

Mi na pierwszym teście wyszła jedna kreska. A ponieważ to była moja pierwsza ciąża więc nie zauważyłam że mam jakieś objawy ciąży. Po prawie 2 tyg. (bo zmartwiłam się że ciągle okresu nie ma) zrobiłam znowu test i wyszły 2 kreski icon_smile.gif .

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Villi
pon, 21 lut 2005 - 10:46
U mnie jak u Bogusi - niestety okazało się ze to jednak miesiączka się spóźnia (rekordem były wakacje, gdzie @ nie miałam przez 63 dni!!). Skutkiem były zmiany hormonalne i rozregulowanie organizmu...
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pon, 21 lut 2005 - 10:46
Post #8

U mnie jak u Bogusi - niestety okazało się ze to jednak miesiączka się spóźnia (rekordem były wakacje, gdzie @ nie miałam przez 63 dni!!). Skutkiem były zmiany hormonalne i rozregulowanie organizmu...

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
kasiarybka

Go??







post pon, 21 lut 2005 - 12:24
Post #9

CYTAT(Anonymous)
Ja już straciÅ‚am nadzieje na 2 kreski  :( . ZrobiÅ‚am 3 testy i nic. A organizm wysyÅ‚a swoje objawy, jaby miaÅ‚ odmienne zdanie na ten temat. Mam nadziejÄ™, że nic tam zÅ‚ego sie nie dzieje.  :cry:


Ija a może to jest tak, że bardzo, bardzo chcesz mieć dziecko i "wmówiłaś" sobie ciążę ???
Matko mam nadzieję, że mnie rozumiesz i wiesz o co mi chodzi icon_smile.gif
ijaa_ijaa
pon, 21 lut 2005 - 14:15
Bardzo bym chciała byc w ciąży, ale jestem lekarzem i umiem spojrzec obiektywnie. Po drugim ujemnym teście doszłam do wniosku, że cos jest nie tak skoro w ciąży byc nie mogę. Trzeci mnie w tym utwierdził. Wyciągnęłąm wszystkie moje książki z ginekologii i zaczęłam wymyśla rózne choroby 32.gif . Strasznie się denerwowałam bo nie lubię niewiadomych. Dzisiaj byłam u lekarza i faktycznie coś się zablokowało i dostałam progesteron, żeby wywołac @. Zostałam poinformowałana, że po tym może byc burzliwa owulacja 06.gif co zamierzam skrzętnie wykorzystac. 08.gif Była to pierwsza próba zajścia w ciążę i z dobrymi myslami przystąpię do następnych. icon_biggrin.gif
Dzięki za poddtrzymanie na duchu. Pewnie sie jeszcze będę odzywac. icon_razz.gif
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post pon, 21 lut 2005 - 14:15
Post #10

Bardzo bym chciała byc w ciąży, ale jestem lekarzem i umiem spojrzec obiektywnie. Po drugim ujemnym teście doszłam do wniosku, że cos jest nie tak skoro w ciąży byc nie mogę. Trzeci mnie w tym utwierdził. Wyciągnęłąm wszystkie moje książki z ginekologii i zaczęłam wymyśla rózne choroby 32.gif . Strasznie się denerwowałam bo nie lubię niewiadomych. Dzisiaj byłam u lekarza i faktycznie coś się zablokowało i dostałam progesteron, żeby wywołac @. Zostałam poinformowałana, że po tym może byc burzliwa owulacja 06.gif co zamierzam skrzętnie wykorzystac. 08.gif Była to pierwsza próba zajścia w ciążę i z dobrymi myslami przystąpię do następnych. icon_biggrin.gif
Dzięki za poddtrzymanie na duchu. Pewnie sie jeszcze będę odzywac. icon_razz.gif
OlivkaMamaNorber...
śro, 23 lut 2005 - 18:55
CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post śro, 23 lut 2005 - 18:55
Post #11

CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
ijaa_ijaa
śro, 23 lut 2005 - 21:57
Testy robiłam w 36, 38 i 39. Ja mam zazwyczaj 34 dniowe cykle więc wszystko trwa dłużej.
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post śro, 23 lut 2005 - 21:57
Post #12

Testy robiłam w 36, 38 i 39. Ja mam zazwyczaj 34 dniowe cykle więc wszystko trwa dłużej.
aluc

Go??







post śro, 23 lut 2005 - 22:02
Post #13

w każdym cyklu, w któprym się starałam, miałam już od jajeczkowania wszystkie klasyczne objawy ciąży, z mdłościami włącznie icon_biggrin.gif

niewykluczone, że to twoja psyche robi z twoim ciałem taki bigos
OlivkaMamaNorber...
czw, 24 lut 2005 - 13:40
Ijaa_ijaa powiedz w jakiej formie dostałaś ten progesteron icon_question.gif
W tabletkach czy w zastrzykach icon_question.gif
Ja mam teraz ten sam problem icon_confused.gif Zatrzymał mi się okres, a w ciąży nie jestem icon_confused.gif Dziś mam 46-ty dzień cyklu icon_confused.gif Jest spuchnięta i obolała icon_sad.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post czw, 24 lut 2005 - 13:40
Post #14

Ijaa_ijaa powiedz w jakiej formie dostałaś ten progesteron icon_question.gif
W tabletkach czy w zastrzykach icon_question.gif
Ja mam teraz ten sam problem icon_confused.gif Zatrzymał mi się okres, a w ciąży nie jestem icon_confused.gif Dziś mam 46-ty dzień cyklu icon_confused.gif Jest spuchnięta i obolała icon_sad.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
grzałka
czw, 24 lut 2005 - 13:45
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif


Dokładnie to nie pamiętam, ale to było jakiś tydzień i dwa tygodnie po spodziewanym terminie miesiączki. I jak się zupełnie uspokoiłam i zaczęłam brać leki na zapalenie zatok, to ten trzeci wyszedł dodatni icon_confused.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 24 lut 2005 - 13:45
Post #15

CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif


Dokładnie to nie pamiętam, ale to było jakiś tydzień i dwa tygodnie po spodziewanym terminie miesiączki. I jak się zupełnie uspokoiłam i zaczęłam brać leki na zapalenie zatok, to ten trzeci wyszedł dodatni icon_confused.gif

--------------------
ijaa_ijaa
czw, 24 lut 2005 - 16:18
Progesteron, nazwa handlowa Luteina - mam w tabletkach. Są dwa rodzaje podjęzykowe i dopochwowe. Ginekolog kazał kupic podjęzykowe (bo tańsze 3,70) i stosowac dopochwowo!! Próbowałam podjęzykowo ale sie nie rozpuszcza, poza tym średnie w smaku, a nie wolno połyka śliny dopóki sie cała nie rozpuści. 21.gif
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post czw, 24 lut 2005 - 16:18
Post #16

Progesteron, nazwa handlowa Luteina - mam w tabletkach. Są dwa rodzaje podjęzykowe i dopochwowe. Ginekolog kazał kupic podjęzykowe (bo tańsze 3,70) i stosowac dopochwowo!! Próbowałam podjęzykowo ale sie nie rozpuszcza, poza tym średnie w smaku, a nie wolno połyka śliny dopóki sie cała nie rozpuści. 21.gif
Sun

Go??







post piÄ…, 04 mar 2005 - 20:41
Post #17

ijaa - jak dla mnie to zostaniesz mamą... icon_smile.gif Ja też pierwszy test przy Julesi miałam negative. Za wcześnie robiony icon_smile.gif Jeśli są dwie krechy - będzie dzidziak... icon_smile.gif
> mam pytanie - proszÄ™ odpowiedźcie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 13 maj 2024 - 11:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama