Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

praca mgr

> 
kingall
piÄ…, 30 mar 2007 - 20:16
Witam, piszę pracę mgr na temat przeżycia przez ojców relacji z matką dziecka przez pierwszy rok od pojawienia się pociechy. Mam problemy ze znalezieniem grupy badawczej do wywiadów, ponieważ musi to być pierwsze dziecko i obecnie byż w wieku od roku do dwóch lat. czy ktoś może z tu obecnych miałby ochotę mi pomóc??? Wywiad może być przeprowadzony przez gg lub skype. Błagam o pomoc icon_smile.gif
kingall


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 20:10
Nr użytkownika: 12,507




post piÄ…, 30 mar 2007 - 20:16
Post #1

Witam, piszę pracę mgr na temat przeżycia przez ojców relacji z matką dziecka przez pierwszy rok od pojawienia się pociechy. Mam problemy ze znalezieniem grupy badawczej do wywiadów, ponieważ musi to być pierwsze dziecko i obecnie byż w wieku od roku do dwóch lat. czy ktoś może z tu obecnych miałby ochotę mi pomóc??? Wywiad może być przeprowadzony przez gg lub skype. Błagam o pomoc icon_smile.gif

Posty w temacie
kingall   praca mgr   piÄ…, 30 mar 2007 - 20:16
Kasiula26   mój mężulek chÄ™tnie by pomógÅ‚ ale nasz malus...   piÄ…, 30 mar 2007 - 21:14
Majeczka56   WÅ‚aÅ›nie problem w tym, że jak dzieciaczki sa ma...   wto, 21 wrz 2010 - 13:44
badaczka   Witam, prowadzÄ™ badania do pracy magisterskiej. B...   pon, 08 maj 2017 - 23:26
JaninskaAnna   Dużo ofert w moim mieÅ›cie znalazÅ‚em na http://g...   Å›ro, 01 kwi 2020 - 16:32
> praca mgr
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 03:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama