Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
61 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

WRZESIEŃ 2010 odsłona II

, ząbki nam rosną i robimy postępy :):)
> , zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
AleksandraD
piÄ…, 25 mar 2011 - 15:08
O 14.15 dałam Nikodemowi pierś, pewnie bym go przetrzymała dłużej ale obudził się wcześniej i już nie chciałam go męczyć innym jedzeniem. Ja się przyssał do piersi to był taki zadowolony że szok. A teraz nie odstępuje mnie na krok. Jestem z niego dumna... no i z siebie że dałam radę. Jadł obiadek na dwie raty, potem trochę jabłuszka startego i jakoś przetrwaliśmy.
Oby mi tylko starczyło sił.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 15:08
Post #61

O 14.15 dałam Nikodemowi pierś, pewnie bym go przetrzymała dłużej ale obudził się wcześniej i już nie chciałam go męczyć innym jedzeniem. Ja się przyssał do piersi to był taki zadowolony że szok. A teraz nie odstępuje mnie na krok. Jestem z niego dumna... no i z siebie że dałam radę. Jadł obiadek na dwie raty, potem trochę jabłuszka startego i jakoś przetrwaliśmy.
Oby mi tylko starczyło sił.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
agula1980
piÄ…, 25 mar 2011 - 16:57
Cześć dziewczyny
Aleksandra gratulacje postępów
to my się pokażemy


jestem taka zmęczona icon_smile.gif
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post piÄ…, 25 mar 2011 - 16:57
Post #62

Cześć dziewczyny
Aleksandra gratulacje postępów
to my się pokażemy


jestem taka zmęczona icon_smile.gif


--------------------


buniaaa
piÄ…, 25 mar 2011 - 19:01
Agulawidzę, że Ania z pozycją na brzuchu zaprzyjaźniła się bo jak dobrze pamiętam to nie lubiła bardzo icon_wink.gif
śliczne fotki icon_smile.gif

AleksandraD jak dzisiaj dałaś radę to dasz icon_wink.gif bo przecież krzywdy mu nie robisz bo dostaje jedzenie więc myślę, że się przestawi i on i Twoje piersi icon_wink.gif

Ja jutro idę załatwiać chrzest i kurka muszę dzieci ze sobą ciągnąć bo nie mam z kim ich zostawić...

Które z Was karmią jeszcze piersią? Odstawiła już któraś? Oczywiście pytam o teraźniejsze odstawienie bo te co na początku to raczej wiem icon_wink.gif
Jutro będe próbowała ugotować coś małemu sama, zobaczymy co z tego wyjdzie icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 19:01
Post #63

Agulawidzę, że Ania z pozycją na brzuchu zaprzyjaźniła się bo jak dobrze pamiętam to nie lubiła bardzo icon_wink.gif
śliczne fotki icon_smile.gif

AleksandraD jak dzisiaj dałaś radę to dasz icon_wink.gif bo przecież krzywdy mu nie robisz bo dostaje jedzenie więc myślę, że się przestawi i on i Twoje piersi icon_wink.gif

Ja jutro idę załatwiać chrzest i kurka muszę dzieci ze sobą ciągnąć bo nie mam z kim ich zostawić...

Które z Was karmią jeszcze piersią? Odstawiła już któraś? Oczywiście pytam o teraźniejsze odstawienie bo te co na początku to raczej wiem icon_wink.gif
Jutro będe próbowała ugotować coś małemu sama, zobaczymy co z tego wyjdzie icon_wink.gif

--------------------
kala101
piÄ…, 25 mar 2011 - 19:37
bunia oczywiście ja karmie i jeszcze jakiś rok zamierzam... icon_smile.gif

aleksandra
super gratulacje za wytrwałość teraz to już tylko z górki musi iść

agula
ale Aniula duża i jak ładnie na brzuszku leży icon_smile.gif

A gdzieś w akcji zagubiły nam się nasze dziewczyny forumowe, nasz mały kurczaczek Aggi i cała reszta a ja czekam na zdjęcia na pierwszą stronkę aby wszyscy widzieli jakie mamy piękne jużnie maleństwa icon_smile.gificon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 19:37
Post #64

bunia oczywiście ja karmie i jeszcze jakiś rok zamierzam... icon_smile.gif

aleksandra
super gratulacje za wytrwałość teraz to już tylko z górki musi iść

agula
ale Aniula duża i jak ładnie na brzuszku leży icon_smile.gif

A gdzieś w akcji zagubiły nam się nasze dziewczyny forumowe, nasz mały kurczaczek Aggi i cała reszta a ja czekam na zdjęcia na pierwszą stronkę aby wszyscy widzieli jakie mamy piękne jużnie maleństwa icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
banyk
sob, 26 mar 2011 - 11:37
Cześć Dziewczyny!

JakoÅ› tu pusto ostatnio.
Bunia ja cały czas karmię piersią i tak jak Kala nie planuję szybko przestać icon_wink.gif

Agula fajne foty icon_smile.gif

banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post sob, 26 mar 2011 - 11:37
Post #65

Cześć Dziewczyny!

JakoÅ› tu pusto ostatnio.
Bunia ja cały czas karmię piersią i tak jak Kala nie planuję szybko przestać icon_wink.gif

Agula fajne foty icon_smile.gif



--------------------

AleksandraD
sob, 26 mar 2011 - 12:08
Ja też karmię piersią i nawet jak bym chciała przestać to syn mi nie pozwoli icon_smile.gif
Dzisiaj od ran troszkę gorzej, o 8 dostał pierś, o 10 zjadł (a raczej mu wcisnęłam) kilka łyżeczek kaszki na mleku, a teraz śpi. Jak wstanie to dam obiadek a potem jakiś deserek i do 15 musi wytrzymać bez cycka.
Wczoraj jak jadł sinlac to miałam wrażenie że bardziej mu smakuje. W sumie skoro mleka nie chce to kaszka też mu nie podchodzi. No nic będziemy próbować może się przekona. Kubek niekapek nadal traktuje jak gryzak.
Ale jestem dobrej myśli, choć przyznam szczerze, że mam chwilę zwątpienia i najchętniej dałabym cycka i już. Ale wiem, że nie mogę bo już jesteśmy na dobrej drodze, mam nadzieję.

A wczoraj to po południu Nikodem nie odstępował mnie na krok. Musiał chyba sobie wynagrodzić te godziny bez piersi.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 12:08
Post #66

Ja też karmię piersią i nawet jak bym chciała przestać to syn mi nie pozwoli icon_smile.gif
Dzisiaj od ran troszkę gorzej, o 8 dostał pierś, o 10 zjadł (a raczej mu wcisnęłam) kilka łyżeczek kaszki na mleku, a teraz śpi. Jak wstanie to dam obiadek a potem jakiś deserek i do 15 musi wytrzymać bez cycka.
Wczoraj jak jadł sinlac to miałam wrażenie że bardziej mu smakuje. W sumie skoro mleka nie chce to kaszka też mu nie podchodzi. No nic będziemy próbować może się przekona. Kubek niekapek nadal traktuje jak gryzak.
Ale jestem dobrej myśli, choć przyznam szczerze, że mam chwilę zwątpienia i najchętniej dałabym cycka i już. Ale wiem, że nie mogę bo już jesteśmy na dobrej drodze, mam nadzieję.

A wczoraj to po południu Nikodem nie odstępował mnie na krok. Musiał chyba sobie wynagrodzić te godziny bez piersi.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
buniaaa
sob, 26 mar 2011 - 13:10
AleksandraD ja już widzę, że przed Wami dobra droga, życzę cierliwości Tobie nadal icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 13:10
Post #67

AleksandraD ja już widzę, że przed Wami dobra droga, życzę cierliwości Tobie nadal icon_wink.gif

--------------------
AleksandraD
sob, 26 mar 2011 - 15:03
Kciuki się przydadzą i to bardzo bo dzisiaj lipa. Jak wstał to zjadł może kilka łyżek zupy i to raczej na siłę niż z apetytem i do teraz nic. Przed chwila dałam mu pierś i cały szczęśliwy. Zobaczymy co będzie jutro.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 15:03
Post #68

Kciuki się przydadzą i to bardzo bo dzisiaj lipa. Jak wstał to zjadł może kilka łyżek zupy i to raczej na siłę niż z apetytem i do teraz nic. Przed chwila dałam mu pierś i cały szczęśliwy. Zobaczymy co będzie jutro.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
odynka

Go??







post sob, 26 mar 2011 - 15:25
Post #69

wrzucicie nas na pierwszÄ… stronÄ™?icon_smile.gif

jedno z tych - nie umiem się zdecydować...







dziękuję:*

my chorujemy dlatego tak nas mało....
AleksandraD
sob, 26 mar 2011 - 16:37
Znowu mam doła...
ryczeć mi się chce, dobrze, że wieczorem wychodzę na urodziny siostry a mąż zostaje z dziećmi to może troszkę odreaguje.

Hormony mi chyba szaleją bo raz sobie myślę że damy rade a raz mi się ryczeć chce... ja w ciąży nie miałam tak zmiennych nastrojów.

A jeszcze jak na złość na forum cisz i pustki i sama ze sobą piszę...

Ten post edytował AleksandraD sob, 26 mar 2011 - 17:03
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 16:37
Post #70

Znowu mam doła...
ryczeć mi się chce, dobrze, że wieczorem wychodzę na urodziny siostry a mąż zostaje z dziećmi to może troszkę odreaguje.

Hormony mi chyba szaleją bo raz sobie myślę że damy rade a raz mi się ryczeć chce... ja w ciąży nie miałam tak zmiennych nastrojów.

A jeszcze jak na złość na forum cisz i pustki i sama ze sobą piszę...

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
buniaaa
sob, 26 mar 2011 - 19:08
Aleksandra a on płacze jak zje te kilka łyżeczek tylko?
Wkońcu coś tam podjada i ja wierzę że będzie dobrze. Widać światełko.
Ja bym chciała pomału też coś innego podawać ale u nas totana klapa. Olo robi jężyk jak kołek i nie da włożyć łyżeczki icon_sad.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 19:08
Post #71

Aleksandra a on płacze jak zje te kilka łyżeczek tylko?
Wkońcu coś tam podjada i ja wierzę że będzie dobrze. Widać światełko.
Ja bym chciała pomału też coś innego podawać ale u nas totana klapa. Olo robi jężyk jak kołek i nie da włożyć łyżeczki icon_sad.gif

--------------------
odynka

Go??







post sob, 26 mar 2011 - 19:23
Post #72

a u nas dziewczyny wcinają jak miło;) Lilka pozostaje nadal bardziej cyckowa a Zuzka woli owocki wcinac;) dziś dostały trochę żółtka, Lilce smakowało, Zuzka nim pluła - więc różnie bywa;) póki są piersiowe to się nie martwię - mają czas... a niedługo wiosna, lato świeże pachnące owoce i warzywa:D
AleksandraD
sob, 26 mar 2011 - 20:03
A to żółtko to jak podajesz??
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 20:03
Post #73

A to żółtko to jak podajesz??

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
odynka

Go??







post sob, 26 mar 2011 - 20:45
Post #74

ugotowane na twardo w zupce badz rozpuszczone troche przegotowana woda;)
kala101
sob, 26 mar 2011 - 21:22
Aleksandra dasz rade ja to wiem i my wszystkie to wiemy icon_smile.gif

Odynko
tylko które ja wybieram to z dziewczynkami na zielono w getrach może być??? I zdrówka życzę bo przypuszczam jak Ci ciężko, mam nadzieje że żaba już nie ma gorączki

JA dzis zauważyłam że Laura im mniejsza i plastikowa łyżeczka tym lepiej je, dziś dałam jej pierwsze banany i zjadła cały słoiczek ale karmiłam ją łyżeczką z kuchni od natalki taką malusieńką i nic nie wypluwała tylko ładnie wciągałą cała zawartość łyżeczki i łykała:)

Nic ide poszaleć jeszce z dziewczynami , poćwiczyć i nynu icon_smile.gif jutro do rodzinki jedziemy bo powoli zaczynam się czuć wyalienowana icon_sad.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 21:22
Post #75

Aleksandra dasz rade ja to wiem i my wszystkie to wiemy icon_smile.gif

Odynko
tylko które ja wybieram to z dziewczynkami na zielono w getrach może być??? I zdrówka życzę bo przypuszczam jak Ci ciężko, mam nadzieje że żaba już nie ma gorączki

JA dzis zauważyłam że Laura im mniejsza i plastikowa łyżeczka tym lepiej je, dziś dałam jej pierwsze banany i zjadła cały słoiczek ale karmiłam ją łyżeczką z kuchni od natalki taką malusieńką i nic nie wypluwała tylko ładnie wciągałą cała zawartość łyżeczki i łykała:)

Nic ide poszaleć jeszce z dziewczynami , poćwiczyć i nynu icon_smile.gif jutro do rodzinki jedziemy bo powoli zaczynam się czuć wyalienowana icon_sad.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agula1980
sob, 26 mar 2011 - 22:06
Cześć dziewczyny.
No cóż Ania w dalszym ciągu nienawidzi leżeć na brzuchu na zrobienie zdjęć miałam koło minuty bo potem był wrzask, dlatego tez z brzucha na plecy się nie przewraca a z pleców na brzuch tak. Ja zauważyłam że mojej Ani bardziej smakuje śliniak niż jedzenie 29.gif to tak na pocieszenie. Na szczęście ona je kaszki i mleko z butelki więc nie jest źle a stałe na razie próbujemy.
Odynka zdrówka
Aleksandra z czasem będzie coraz lepiej
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post sob, 26 mar 2011 - 22:06
Post #76

Cześć dziewczyny.
No cóż Ania w dalszym ciągu nienawidzi leżeć na brzuchu na zrobienie zdjęć miałam koło minuty bo potem był wrzask, dlatego tez z brzucha na plecy się nie przewraca a z pleców na brzuch tak. Ja zauważyłam że mojej Ani bardziej smakuje śliniak niż jedzenie 29.gif to tak na pocieszenie. Na szczęście ona je kaszki i mleko z butelki więc nie jest źle a stałe na razie próbujemy.
Odynka zdrówka
Aleksandra z czasem będzie coraz lepiej

--------------------


odynka

Go??







post sob, 26 mar 2011 - 22:21
Post #77

kala jasne ze moze ale nie wiem czy nie sklaniam sie do tego nad nim;)
kala101
sob, 26 mar 2011 - 23:16
odynko zrobione icon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 23:16
Post #78

odynko zrobione icon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
odynka

Go??







post sob, 26 mar 2011 - 23:45
Post #79

CYTAT(kala101 @ Sat, 26 Mar 2011 - 23:16) *
odynko zrobione icon_smile.gif

:* dobranoc...
AleksandraD
nie, 27 mar 2011 - 16:08
A my nadal walczymy z jedzeniem. Dzisiaj rano trochę kaszki udało się wcisnąć, ale najlepsze jest to że łyżeczka mu nie pasowała a jak mu dawałam ze swojego palca to otwierał buzię i jadł. Czyżby miał wstręt do łyżeczki?
Wiem na pewno że nie lubi krzesełka do karmienia, bo jak go tylko sadzam to od razu się prostuje i nie da się zapiąć. A jak go posadziłam na łóżku to zjadł prawie 110ml zupki, co prawda trochę mu na siłę wcisnęłam ale to nic. Po spacerze o 15 dostał cycka bo już nie mógł wytrzymać i jak go trzymałam na rękach to mi się wgryzał w ramię. Teraz to jest już szczęśliwy icon_smile.gif No i z jednego niekapka nawet potrafi wypić herbatkę...
Tfu tfu nie zapeszam...

Przed chwilką Nikodem zjadł chyba z 10 chrupek kukurydzianych małych i zapił moim mlekiem z butelki, tzn nie wypił za wiele ale nie płakał tylko coś tam ciągnął. Dobre i to...

Ten post edytował AleksandraD nie, 27 mar 2011 - 17:13
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post nie, 27 mar 2011 - 16:08
Post #80

A my nadal walczymy z jedzeniem. Dzisiaj rano trochę kaszki udało się wcisnąć, ale najlepsze jest to że łyżeczka mu nie pasowała a jak mu dawałam ze swojego palca to otwierał buzię i jadł. Czyżby miał wstręt do łyżeczki?
Wiem na pewno że nie lubi krzesełka do karmienia, bo jak go tylko sadzam to od razu się prostuje i nie da się zapiąć. A jak go posadziłam na łóżku to zjadł prawie 110ml zupki, co prawda trochę mu na siłę wcisnęłam ale to nic. Po spacerze o 15 dostał cycka bo już nie mógł wytrzymać i jak go trzymałam na rękach to mi się wgryzał w ramię. Teraz to jest już szczęśliwy icon_smile.gif No i z jednego niekapka nawet potrafi wypić herbatkę...
Tfu tfu nie zapeszam...

Przed chwilką Nikodem zjadł chyba z 10 chrupek kukurydzianych małych i zapił moim mlekiem z butelki, tzn nie wypił za wiele ale nie płakał tylko coś tam ciągnął. Dobre i to...

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
> WRZESIEŃ 2010 odsÅ‚ona II, zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
Start new topic
Reply to this topic
61 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 08:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama