Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

JAK SCHUDNĄĆ BEZ STOSOWANIA DIET!!!

> 
IZA WIT

Go??







post sob, 05 kwi 2003 - 15:22
Post #1

No własnie to jest problem wielu z nas ale każdy problem ma swoje rozwiązanie ja po porodzie wygladałam naprawde nieciekawie aż nie mogłam na siebie patrzeć w lustro postanowiłam coś z tym zrobić i jak narazie udaje mi sie to od porodu bardzo dużo ćwicze a jem wszystko na co mam tylko ochtę wystarczy tylko 30 min dziennie poświęcić dla siebie na kilka brzuszków, skłonów i wyciskania ciężarkami. To nie jest takie trudne po prostu trzeba chcieć i wytrwać w tym swoim postanowieniu!!!
Kazda z Nas może mieć figure modelki poświęcając dziennie na ćwiczenia tylko kilka minut wyciskanie sztangami najlepiej zacząć do 1kg i co jakiś czas zwiększać sobie cięzar ciezarków. Myślę ze potrafiłabym pomóc dziewczynom które naprawde chcą osiagnąć dobra formę. Jesli macie jakieś pytania dotyczace ćwiczeń to chetnie wam pomogę i podpowiem co jak robić, w przyszłości myslę o tym aby założyć własny Fintnes Clab.

SERDECZNIE POZDRAWIAM IZA!!!
Siunia
wto, 08 kwi 2003 - 00:44
Racje masz, przyznaje ...
Ba, ja nawet ćwiczyć będę za jakiś czas ..... icon_smile.gif
Po pierwsze to jak skończy mi sie dieta icon_rolleyes.gif
po drugie - musze podreperować jedna noge icon_wink.gif, bo po operacji i innych przezyciach jeszcze nie bardzobiedaczka doszła do siebie
- Siunia
ps. ja nawet w tym celu kupiłam Vitę z płyta CD z ćwiczeniami.
Msasz?
Próbowałaś?
Skuteczne?
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post wto, 08 kwi 2003 - 00:44
Post #2

Racje masz, przyznaje ...
Ba, ja nawet ćwiczyć będę za jakiś czas ..... icon_smile.gif
Po pierwsze to jak skończy mi sie dieta icon_rolleyes.gif
po drugie - musze podreperować jedna noge icon_wink.gif, bo po operacji i innych przezyciach jeszcze nie bardzobiedaczka doszła do siebie
- Siunia
ps. ja nawet w tym celu kupiłam Vitę z płyta CD z ćwiczeniami.
Msasz?
Próbowałaś?
Skuteczne?
IZAWIT

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 10:23
Post #3

Droga SIUNIU powiem Ci szczeze ze nie mam tego CD z VITY ale przy twojej chorej nodze nie polecam Ci żadnych areobików bo to jest bardzo duzy wysiłek nóg mozesz zacząć od małych spacerków na świezym powierzu z dnia na dzień zwiększaj sobie czas spacerów a juz jak wszystko bedzie dobrze z noga to mozesz po woli wykonywac rózne proste ćwiczenia bardzo serdecznie polecam Ci kasete " Cindy Crouford" po ciazy tam sa ćwiczenia nie bardzo wyczerpujace masz 3 cześci A, B, C
i każdy z nich rózni się ćwiczeniami A i B sa lekkie i nie bardzo meczące i dla Ciebie były by idealne zreszta ja po ciąży własnie z tej kasety wykonywałąm ćwiczenia sa naprawdę super sprawi ze poczujesz się lepiej i powoli bedziesz odzyskiwać swoją formę a naprawdę to Ci pomoże. Musisz tylko kilka razy w tygodniu ćwiczyć. Kup sobie ciężarki o wadze 1kg i talie kart zobaczysz po co jak kupisz tę kasete. Tylko pamiętaj kup kasetę z serii "Jak ozyskać swoją forme po ciąży".
POWODZENIA ZOBACZYSZ UDA CI SIĘ!!! POZDRAWIAM IZAWIT.
Jeśli bedziesz miała do mnie jakieś pytania to pisz pod mój adres E-mailowy iza.witczyk@warzymice. net
Kocurek
piÄ…, 02 maj 2003 - 20:17
Siuniu, mam pytanie:
czy ta płyta z Vity to płyta CD czy VCD?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 02 maj 2003 - 20:17
Post #4

Siuniu, mam pytanie:
czy ta płyta z Vity to płyta CD czy VCD?


--------------------
Siunia
sob, 03 maj 2003 - 01:05
Do Kocurka
PÅ‚yta z Vity to CD
Jest to płytka z muzyką do aerobiku oraz głosem instruktora.
Trzeba słuchać i brykać w taki sposób , jaki opisuje instruktor.
Ja, no cóż ... odpadłam w 15-tej minucie icon_lol.gif
Ha, ha, gdybym zaczęła od obciązenia drugiej nogi to może byłaby już 16-ta icon_wink.gif
Niestety, kolano załatwiłam sobie prze ogromną wiedze napotkanych lekarzy. Po kilku latach trafiłam do lekarza który zajmuje się sportowcami i ten od razu wiedział o co chodzi. Skierował mnie na rehabilitację, przygotowując do zabiegu ( ha, ha, przygotowac miałam sie właściwie sama, czyli zaczczepić przeciwko żółtaczce) Niestety, rehabilitacja pogorszyła mój stan i jeszcze bardziej noga bolała, więc zaprzestałam. Oczywiście za zgodą lekarza. Czasem tak bywa, że uszkodzone miejsce, "dobrze ruszone" nawet przy masażach wodnych (wirówka, ktoś zna?) doprowadzić może do takiego bólu, że ...... aż mi sie słabo robi jak sobie to przypomnę ... Ale po zabiegu było już lepiej. Choć rehabilitacja (po zabiegu)była cieniutka... a raczej żadna. Bo zabieg miałam w 3 tyg, ciązy z pierwszym maluchem. Potem zaczęłam się tak xle czuc, że siły nie miałam na nic. POtem urósł brzuszek ... Wszystko jednak samo jakoś sie ułożyło. Tylko, że miałam już poczatki zaniku mieśnia w tej nodze. Ale co tam... Sprawna jestem a to najważniejsze - przynajmniej dla mnie
Ale , ja tu gadu-gadu o bzdurkach a o płycie pisac chiałam.
Taki trening to 60 min. ruchu.
Jest 7 bloków.
1. Rozgrzewka ( czas 17:27)
2. Ćwiczenia wzmacniające mieśnie ud i posladków (10:30)
3. wzmacniające mieśnie klatki piersiowej (2:40)
4. wzmacniające wewnętrzną część ud (3:37)
5. wzmacniające mięśnie klatki piersiowej i ramion (4:00)
6. wzmacniające mieśnie brzucha (11:39)
7. stretching i ćwiczenia relaksujące (9:25)
Może od poniedziałku się za to wezmę. Nie dam rady tak od razu to rudno, zwolnie tempo i najwyżej zrobie Cwiczeń mniej niz ten przemiły pan poleca. Noby nie widzi, ale wyczuje, kiedy ktoś chce przerwac, zwolnic lub odsapnąć icon_wink.gif
Powiem Wam jeszcze, że kuzynka mojej koleżanki przebrnęła przez te brykanie tak jak trzenba, po tych 3 tyg. spodnie zrobiły się sporo luźne.
Więc napewno warto się przemóc i być konsekwentnym w codziennym ćwiczeniu
Pozdrawiam
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post sob, 03 maj 2003 - 01:05
Post #5

Do Kocurka
PÅ‚yta z Vity to CD
Jest to płytka z muzyką do aerobiku oraz głosem instruktora.
Trzeba słuchać i brykać w taki sposób , jaki opisuje instruktor.
Ja, no cóż ... odpadłam w 15-tej minucie icon_lol.gif
Ha, ha, gdybym zaczęła od obciązenia drugiej nogi to może byłaby już 16-ta icon_wink.gif
Niestety, kolano załatwiłam sobie prze ogromną wiedze napotkanych lekarzy. Po kilku latach trafiłam do lekarza który zajmuje się sportowcami i ten od razu wiedział o co chodzi. Skierował mnie na rehabilitację, przygotowując do zabiegu ( ha, ha, przygotowac miałam sie właściwie sama, czyli zaczczepić przeciwko żółtaczce) Niestety, rehabilitacja pogorszyła mój stan i jeszcze bardziej noga bolała, więc zaprzestałam. Oczywiście za zgodą lekarza. Czasem tak bywa, że uszkodzone miejsce, "dobrze ruszone" nawet przy masażach wodnych (wirówka, ktoś zna?) doprowadzić może do takiego bólu, że ...... aż mi sie słabo robi jak sobie to przypomnę ... Ale po zabiegu było już lepiej. Choć rehabilitacja (po zabiegu)była cieniutka... a raczej żadna. Bo zabieg miałam w 3 tyg, ciązy z pierwszym maluchem. Potem zaczęłam się tak xle czuc, że siły nie miałam na nic. POtem urósł brzuszek ... Wszystko jednak samo jakoś sie ułożyło. Tylko, że miałam już poczatki zaniku mieśnia w tej nodze. Ale co tam... Sprawna jestem a to najważniejsze - przynajmniej dla mnie
Ale , ja tu gadu-gadu o bzdurkach a o płycie pisac chiałam.
Taki trening to 60 min. ruchu.
Jest 7 bloków.
1. Rozgrzewka ( czas 17:27)
2. Ćwiczenia wzmacniające mieśnie ud i posladków (10:30)
3. wzmacniające mieśnie klatki piersiowej (2:40)
4. wzmacniające wewnętrzną część ud (3:37)
5. wzmacniające mięśnie klatki piersiowej i ramion (4:00)
6. wzmacniające mieśnie brzucha (11:39)
7. stretching i ćwiczenia relaksujące (9:25)
Może od poniedziałku się za to wezmę. Nie dam rady tak od razu to rudno, zwolnie tempo i najwyżej zrobie Cwiczeń mniej niz ten przemiły pan poleca. Noby nie widzi, ale wyczuje, kiedy ktoś chce przerwac, zwolnic lub odsapnąć icon_wink.gif
Powiem Wam jeszcze, że kuzynka mojej koleżanki przebrnęła przez te brykanie tak jak trzenba, po tych 3 tyg. spodnie zrobiły się sporo luźne.
Więc napewno warto się przemóc i być konsekwentnym w codziennym ćwiczeniu
Pozdrawiam
- Siunia
Kocurek
piÄ…, 09 maj 2003 - 14:37
[b]Siuniu icon_biggrin.gif
Wielkie dzięki za info nt. płyty, przydałaby się jak nic........
najgorzej, że nie wiem nawet, czy dałabym się sobie samej przymusić do ćwiczenia icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Płyta VCD z ćwiczącymi na niej superlaskami byłaby jeszcze bardziej w dechę icon_mrgreen.gif
Bo jak się napatrzę na te brzusie płaskie wystawione z tych obcisłych spodni, to........ icon_twisted.gif icon_evil.gif
......nerrrwa bywa motywujÄ…ca, hihi
Dlatego pytanie za 100 punktów: da się to jakoś hm...powielić?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 09 maj 2003 - 14:37
Post #6

[b]Siuniu icon_biggrin.gif
Wielkie dzięki za info nt. płyty, przydałaby się jak nic........
najgorzej, że nie wiem nawet, czy dałabym się sobie samej przymusić do ćwiczenia icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Płyta VCD z ćwiczącymi na niej superlaskami byłaby jeszcze bardziej w dechę icon_mrgreen.gif
Bo jak się napatrzę na te brzusie płaskie wystawione z tych obcisłych spodni, to........ icon_twisted.gif icon_evil.gif
......nerrrwa bywa motywujÄ…ca, hihi
Dlatego pytanie za 100 punktów: da się to jakoś hm...powielić?


--------------------
agak
piÄ…, 09 maj 2003 - 22:54
Ciekawa jestem czy kiedykolwiek bedzie jakiś środek odchudzający z prawdziwego zdarzenia, czasem mi się marzy, że sie budzę i wyglądam jak pięć lat temu icon_biggrin.gif
Narazie zaczęłąm od spacerków z małym, za pierwszym razem, myślałam, że położe się obok małego w wózku, żeby odpocząć. Kondycjo, gdzie jesteś icon_question.gif
A jeżeli chodzi o nóżkę, Siuniu, to wiem jak się czułaś, ponieważ ja zaszłam w ciążę mając gips na nodze i kulałam z brzuszkiem.
Powodzenia w odchudzaniu.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 09 maj 2003 - 22:54
Post #7

Ciekawa jestem czy kiedykolwiek bedzie jakiś środek odchudzający z prawdziwego zdarzenia, czasem mi się marzy, że sie budzę i wyglądam jak pięć lat temu icon_biggrin.gif
Narazie zaczęłąm od spacerków z małym, za pierwszym razem, myślałam, że położe się obok małego w wózku, żeby odpocząć. Kondycjo, gdzie jesteś icon_question.gif
A jeżeli chodzi o nóżkę, Siuniu, to wiem jak się czułaś, ponieważ ja zaszłam w ciążę mając gips na nodze i kulałam z brzuszkiem.
Powodzenia w odchudzaniu.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

> JAK SCHUDNĄĆ BEZ STOSOWANIA DIET!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 10:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama