Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Mazury - okolice Olsztyna

> 
joakar
wto, 13 maj 2003 - 10:51
Chciałam wam opiać miejsce w którym spędziłam ostatni wekend. Miejscowośc nazywała się PURDA niedaleko Olsztyna. W lesie za wsią znajduje się "pensjonat" (nie wiem jak to nazwać icon_eek.gif ) o nazwie kamyki. Przeurocze miejsce. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.kamyki.com.pl (nie umiem wkleić linku buuuu icon_sad.gif ) zapewniam że zdjęcia tam przedstawione są odzwierciedleniem rzeczywistości, jest bardzo przyjemnie, ośrodek jest nowy powstał 3 lata temu, gospodarze bardzo sympatyczni obsługa wspaniała, kuchnia świetna no i do tego atrakcje murowane. Właściciel pomaga zorganizować przejazd wozem konnym, spływ kajakowy itp. skorzystałam z atrakcji jaką był spływ kajakowy i musze wam powiedzieć, że przeżycia naprawdę ciekawe tylko teraz muszę zaleczyć odciski od wioseł... icon_mrgreen.gif
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post wto, 13 maj 2003 - 10:51
Post #1

Chciałam wam opiać miejsce w którym spędziłam ostatni wekend. Miejscowośc nazywała się PURDA niedaleko Olsztyna. W lesie za wsią znajduje się "pensjonat" (nie wiem jak to nazwać icon_eek.gif ) o nazwie kamyki. Przeurocze miejsce. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.kamyki.com.pl (nie umiem wkleić linku buuuu icon_sad.gif ) zapewniam że zdjęcia tam przedstawione są odzwierciedleniem rzeczywistości, jest bardzo przyjemnie, ośrodek jest nowy powstał 3 lata temu, gospodarze bardzo sympatyczni obsługa wspaniała, kuchnia świetna no i do tego atrakcje murowane. Właściciel pomaga zorganizować przejazd wozem konnym, spływ kajakowy itp. skorzystałam z atrakcji jaką był spływ kajakowy i musze wam powiedzieć, że przeżycia naprawdę ciekawe tylko teraz muszę zaleczyć odciski od wioseł... icon_mrgreen.gif
snupek
pon, 04 sie 2003 - 12:39
Interesujaca propozycja ale nie na moja kieszen......
snupek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 342

GG:


post pon, 04 sie 2003 - 12:39
Post #2

Interesujaca propozycja ale nie na moja kieszen......

--------------------
Ania - mama Bartka (ur.09-1997) i Anielki "Kracka" (ur.05-2003)user posted imageuser posted image
joakar
śro, 06 sie 2003 - 14:20
Jeśli chodzi o finanse to firma stawiała nam wyjazd, a mnie osobiście pewnie nie byłoby stać icon_sad.gif niestety
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post śro, 06 sie 2003 - 14:20
Post #3

Jeśli chodzi o finanse to firma stawiała nam wyjazd, a mnie osobiście pewnie nie byłoby stać icon_sad.gif niestety
> Mazury - okolice Olsztyna
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 15:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama