Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień i Wrzesień 2011

, Mamy pierwsze zębisko! Brawo Jachu :)))
> , Mamy pierwsze zÄ™bisko! Brawo Jachu :)))
Owca
wto, 06 wrz 2011 - 13:20
tez bym chciala isc na zebranie... kurcze tylko nei wiem jak ... cyba zaangazuje babcie na popoludniowy spacer w okolicach szkoly... bo na meza to ja nie mam co liczyc icon_razz.gif

amaniu moj Kacper nie bral do ust nic procz piersi gdzies tak do ok roku, wiec wiem czym to pachnie... Matylda brala butle bez problemu jeszcze jakies 2 tygodnie temu a teraz juz nie chce... mlody mial tak samo... tylko ja wracam do pracy za chwile.. icon_rolleyes.gif

tradzik i u nas... smaruje oilatum... troche jakby mniejszy jest...

Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post wto, 06 wrz 2011 - 13:20
Post #61

tez bym chciala isc na zebranie... kurcze tylko nei wiem jak ... cyba zaangazuje babcie na popoludniowy spacer w okolicach szkoly... bo na meza to ja nie mam co liczyc icon_razz.gif

amaniu moj Kacper nie bral do ust nic procz piersi gdzies tak do ok roku, wiec wiem czym to pachnie... Matylda brala butle bez problemu jeszcze jakies 2 tygodnie temu a teraz juz nie chce... mlody mial tak samo... tylko ja wracam do pracy za chwile.. icon_rolleyes.gif

tradzik i u nas... smaruje oilatum... troche jakby mniejszy jest...



--------------------
Dorotka
wto, 06 wrz 2011 - 13:48
ja wczoraj byłam na dwóch zebraniach. Na jedno dotarłam przed czasem-popłaciłam po podpisywałam chwilkę posłuchałam i musiałam iść do drugiej szkoły na zebranie do Kacperka. Dobrze chociaż że szkoły prawie jedna obok drugiej. Choć i tak wygodniej by było gdym się sklonowała.\
Dziewczyny jakie macie te chusty? Ceny w necie maja ogromna rozpiętość a każdy swój towar zachwala ...

Amaniu ja mam butelki aventa, a Kajtek popija herbatki hipp, ułatwiającą trawienie i uspokajającą
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 06 wrz 2011 - 13:48
Post #62

ja wczoraj byłam na dwóch zebraniach. Na jedno dotarłam przed czasem-popłaciłam po podpisywałam chwilkę posłuchałam i musiałam iść do drugiej szkoły na zebranie do Kacperka. Dobrze chociaż że szkoły prawie jedna obok drugiej. Choć i tak wygodniej by było gdym się sklonowała.\
Dziewczyny jakie macie te chusty? Ceny w necie maja ogromna rozpiętość a każdy swój towar zachwala ...

Amaniu ja mam butelki aventa, a Kajtek popija herbatki hipp, ułatwiającą trawienie i uspokajającą

--------------------
Owca
wto, 06 wrz 2011 - 15:57
Dorotko ja mam nati icon_wink.gif najtansza byla, no i nie bylam pewna czy mam inwestowac czy nie... pozniej dopiero bede miala problem z wyborem... icon_wink.gif

a moj zarlacz maly dzis dzilenie brzuszkuje pol dnia icon_biggrin.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post wto, 06 wrz 2011 - 15:57
Post #63

Dorotko ja mam nati icon_wink.gif najtansza byla, no i nie bylam pewna czy mam inwestowac czy nie... pozniej dopiero bede miala problem z wyborem... icon_wink.gif

a moj zarlacz maly dzis dzilenie brzuszkuje pol dnia icon_biggrin.gif

--------------------
jeni27
wto, 06 wrz 2011 - 16:31
Tradziku niemowlecego nie smaruje się ewentualnie oliwkalub oliatum jak owca icon_smile.gif On pojawia sie i znika do paru tygodni po porodzie to jeszcze nasze hormony które zalegaja w organizmie dziecka się normuja;)

u nas jedne krostki schodza drugie siÄ™ pojawiaja ,ale wszytko pod kontrola;)

Dziś byłam na zakupach matko jak ja się zmęczyłam wózek pełen zakupów w wózku Majka + Olka na przyczepke ....nie to nie na moje siły i nerwy ze tez mnie podkusiło samej iśc na te zakupy :/ w aptece stałam dobra godzinę i tylko po to aby zakupić wit.D dla Majki ,a Olka zobaczyła jakieś lizaki za szybą i natychmiast je chciała juz teraz ,aż zniecierpliwiona zaczęła piszczeć...NIGDY WIECEJ :/
jeni27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,735
Dołączył: wto, 25 sie 09 - 15:56
Nr użytkownika: 28,805




post wto, 06 wrz 2011 - 16:31
Post #64

Tradziku niemowlecego nie smaruje się ewentualnie oliwkalub oliatum jak owca icon_smile.gif On pojawia sie i znika do paru tygodni po porodzie to jeszcze nasze hormony które zalegaja w organizmie dziecka się normuja;)

u nas jedne krostki schodza drugie siÄ™ pojawiaja ,ale wszytko pod kontrola;)

Dziś byłam na zakupach matko jak ja się zmęczyłam wózek pełen zakupów w wózku Majka + Olka na przyczepke ....nie to nie na moje siły i nerwy ze tez mnie podkusiło samej iśc na te zakupy :/ w aptece stałam dobra godzinę i tylko po to aby zakupić wit.D dla Majki ,a Olka zobaczyła jakieś lizaki za szybą i natychmiast je chciała juz teraz ,aż zniecierpliwiona zaczęła piszczeć...NIGDY WIECEJ :/

--------------------
olisia
wto, 06 wrz 2011 - 17:07
Amania, ja mam butelkę medela carma. Ja w piątek mam za to 2 zebrania-jedno po drugim. Nie wiem jak to zrobię, bo na jedno to jeszcze zostawie Piotra spokojnie, ale na dwa, to nie wiem czy on Matyldę ogarnie.Wieczorami to ona już robi się bardziej aktywna i tak do czasu kąpieli.

Owca, a Twoja chusta jaka jest długa?
olisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 790
Dołączył: pią, 06 cze 03 - 11:21
SkÄ…d: @
Nr użytkownika: 803




post wto, 06 wrz 2011 - 17:07
Post #65

Amania, ja mam butelkę medela carma. Ja w piątek mam za to 2 zebrania-jedno po drugim. Nie wiem jak to zrobię, bo na jedno to jeszcze zostawie Piotra spokojnie, ale na dwa, to nie wiem czy on Matyldę ogarnie.Wieczorami to ona już robi się bardziej aktywna i tak do czasu kąpieli.

Owca, a Twoja chusta jaka jest długa?

--------------------
Moje trzy gwiazdy O 2000, V 2004, M 2011
amania
wto, 06 wrz 2011 - 20:44
No to byłam na zebraniu. 2h! Jak wróciłam, to Antek spał w swojej ulubionej pozycji, czyli u Pawła na brzuchu. Podobno radzili sobie dobrze, choć herbatką ułatwiającą trawienie z butelki tommee tippee (bo taką mi doradzono w sklepie), mały totalnie pogardził. Za to z chęcią rzucił się na mnie icon_wink.gif
W każdym razie na czwartkowe zebranie to już spokojniejsza pójdę. Zwłaszcza, że pewnie będzie krótsze.

A chustę mam Nati. Taką normalną tkaną. Pożyczoną od forumowej Tobatki zresztą. Ale sprawdza się, więc pewnie kupię sobie taką samą. Pożyczyła mi jeszcze kółkową, ale ta jakoś nam nie pasuje.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 06 wrz 2011 - 20:44
Post #66

No to byłam na zebraniu. 2h! Jak wróciłam, to Antek spał w swojej ulubionej pozycji, czyli u Pawła na brzuchu. Podobno radzili sobie dobrze, choć herbatką ułatwiającą trawienie z butelki tommee tippee (bo taką mi doradzono w sklepie), mały totalnie pogardził. Za to z chęcią rzucił się na mnie icon_wink.gif
W każdym razie na czwartkowe zebranie to już spokojniejsza pójdę. Zwłaszcza, że pewnie będzie krótsze.

A chustę mam Nati. Taką normalną tkaną. Pożyczoną od forumowej Tobatki zresztą. Ale sprawdza się, więc pewnie kupię sobie taką samą. Pożyczyła mi jeszcze kółkową, ale ta jakoś nam nie pasuje.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Owca
śro, 07 wrz 2011 - 09:37
olisia mam ta dluzsza chyba 5,2m ale glowy nie dam musze poszukac pudelka icon_smile.gif

tkana chyba kupie leny lamb... podobaja mi sie te nowe lato/jesien czy jakos tak icon_wink.gif

kurcze leje u nas.. a ja musze do pipa jechac bo mi sie mleko bez mleka konczy ... moze dostane maslo bez laktozy to sobie zjem ryzuuuu :>
tylko niech przestanie padac, bo folie do fotelika mam w bagazniku...

Mam pytanie do Was moje drogie matki icon_biggrin.gif Ile spia Wasze dzieciaki? te takie okolo miesieczne... bo moja kropka w zasadzie spi co jakis czas, troche poczuwa, troche powisi na mnie, troche pokrzyczy przy kolce, no i pomiedzy tym spi... raz spi dluzej okolo 1,5 godziny a z reguly po 20 minut icon_wink.gif i tak w kolko... Przed poludniem jest "znosniejsza" tzn polezy sobie spokojnie sama na macie ... bez wrzasku icon_wink.gif spi spokojniej... po poludniu pomijajac okres krzyku z powodu brzucha to max 10 minutowe przysypianie... na noc.. zasypia ok 22... a po kapieli, ktora jest ok 19.30 spi pol godzinki i pozniej marudzi z poltorej...
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 07 wrz 2011 - 09:37
Post #67

olisia mam ta dluzsza chyba 5,2m ale glowy nie dam musze poszukac pudelka icon_smile.gif

tkana chyba kupie leny lamb... podobaja mi sie te nowe lato/jesien czy jakos tak icon_wink.gif

kurcze leje u nas.. a ja musze do pipa jechac bo mi sie mleko bez mleka konczy ... moze dostane maslo bez laktozy to sobie zjem ryzuuuu :>
tylko niech przestanie padac, bo folie do fotelika mam w bagazniku...

Mam pytanie do Was moje drogie matki icon_biggrin.gif Ile spia Wasze dzieciaki? te takie okolo miesieczne... bo moja kropka w zasadzie spi co jakis czas, troche poczuwa, troche powisi na mnie, troche pokrzyczy przy kolce, no i pomiedzy tym spi... raz spi dluzej okolo 1,5 godziny a z reguly po 20 minut icon_wink.gif i tak w kolko... Przed poludniem jest "znosniejsza" tzn polezy sobie spokojnie sama na macie ... bez wrzasku icon_wink.gif spi spokojniej... po poludniu pomijajac okres krzyku z powodu brzucha to max 10 minutowe przysypianie... na noc.. zasypia ok 22... a po kapieli, ktora jest ok 19.30 spi pol godzinki i pozniej marudzi z poltorej...

--------------------
basha
śro, 07 wrz 2011 - 09:49
hej hej jestem i ja nareszcie dotarłam

Dorotka ja pozyczyłam od koleżanki taką:

https://allegro.pl/chusta-tkana-azimi-pasec...1787240367.html

nie jest droga, a w zupełności wystarczy, spełnia swoją rolę świetnie, materiał bardzo przyjemny
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post śro, 07 wrz 2011 - 09:49
Post #68

hej hej jestem i ja nareszcie dotarłam

Dorotka ja pozyczyłam od koleżanki taką:

https://allegro.pl/chusta-tkana-azimi-pasec...1787240367.html

nie jest droga, a w zupełności wystarczy, spełnia swoją rolę świetnie, materiał bardzo przyjemny

--------------------




jeni27
śro, 07 wrz 2011 - 10:12
Ja mam ten samej basha firmy tyle ze elastyczna i tez sprawdza się świetnie więc na prawde moge ja polecićicon_smile.gif
jeni27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,735
Dołączył: wto, 25 sie 09 - 15:56
Nr użytkownika: 28,805




post śro, 07 wrz 2011 - 10:12
Post #69

Ja mam ten samej basha firmy tyle ze elastyczna i tez sprawdza się świetnie więc na prawde moge ja polecićicon_smile.gif

--------------------
Dorotka
śro, 07 wrz 2011 - 11:23
dziewczyny to dlaczego sa takie roznice cenowe? z czego to wynika?

niech mnie ktos przytuli bo nie daje rady 41.gif 41.gif 41.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 07 wrz 2011 - 11:23
Post #70

dziewczyny to dlaczego sa takie roznice cenowe? z czego to wynika?

niech mnie ktos przytuli bo nie daje rady 41.gif 41.gif 41.gif

--------------------
Owca
śro, 07 wrz 2011 - 11:33
jest pewnie roznica w jakosci materialu.... no i firma... placisz za marke jak wszedzie icon_wink.gif

Dorotko dasz rade icon_smile.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 07 wrz 2011 - 11:33
Post #71

jest pewnie roznica w jakosci materialu.... no i firma... placisz za marke jak wszedzie icon_wink.gif

Dorotko dasz rade icon_smile.gif

--------------------
basha
śro, 07 wrz 2011 - 12:09
Dora przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post śro, 07 wrz 2011 - 12:09
Post #72

Dora przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

--------------------




kat_st
śro, 07 wrz 2011 - 15:00
Jessooo dzis wymeczylam dziecko w chuscie... nawet jÄ… w tej chuscie nakarmilam i mi usnela... matko ile sie zastanawialam czy jÄ… wyjmowac czy pozwolic jej tak spac... i pospala troche...
wrzuce Wam pozniej fotki mlodej w tej chuscie:P

Dorotko przytul.gif jeszcze przyjdzie lepszy czas zobaczysz... przytul.gif

kat_st


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: pon, 13 gru 10 - 11:29
Nr użytkownika: 35,146

GG:


post śro, 07 wrz 2011 - 15:00
Post #73

Jessooo dzis wymeczylam dziecko w chuscie... nawet jÄ… w tej chuscie nakarmilam i mi usnela... matko ile sie zastanawialam czy jÄ… wyjmowac czy pozwolic jej tak spac... i pospala troche...
wrzuce Wam pozniej fotki mlodej w tej chuscie:P

Dorotko przytul.gif jeszcze przyjdzie lepszy czas zobaczysz... przytul.gif



--------------------




Dorotka
śro, 07 wrz 2011 - 19:37
Kat a Ty jaka masz chustÄ™?
Lepiej kupić tkana czy elastyczna?
Owca o to chodzi, ze już chyba nie daje...
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 07 wrz 2011 - 19:37
Post #74

Kat a Ty jaka masz chustÄ™?
Lepiej kupić tkana czy elastyczna?
Owca o to chodzi, ze już chyba nie daje...

--------------------
olisia
śro, 07 wrz 2011 - 21:06
CYTAT(Dorotka @ Wed, 07 Sep 2011 - 20:37) *
Owca o to chodzi, ze już chyba nie daje...


Dorotko ,masz prawo się użalać nad sobą i ryczeć ile chcesz, aż pewnego dnia wstaniesz i stwierdzisz, że jednak warto żyć i wszystko tak samo z siebie zacznie się układać. A na razie przytul.gif i trzymam za Ciebie i chłopców kciuki, bo im pewnie też jest ciężko 32.gif .
olisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 790
Dołączył: pią, 06 cze 03 - 11:21
SkÄ…d: @
Nr użytkownika: 803




post śro, 07 wrz 2011 - 21:06
Post #75

CYTAT(Dorotka @ Wed, 07 Sep 2011 - 20:37) *
Owca o to chodzi, ze już chyba nie daje...


Dorotko ,masz prawo się użalać nad sobą i ryczeć ile chcesz, aż pewnego dnia wstaniesz i stwierdzisz, że jednak warto żyć i wszystko tak samo z siebie zacznie się układać. A na razie przytul.gif i trzymam za Ciebie i chłopców kciuki, bo im pewnie też jest ciężko 32.gif .

--------------------
Moje trzy gwiazdy O 2000, V 2004, M 2011
Ryjek
czw, 08 wrz 2011 - 07:36
No to melduje sie w nowym watku z moja ksiezniczka icon_smile.gif Wybaczcie jakos, ale fotka robiona tel.



Pozniej postaram sie poczytac icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 07:36
Post #76

No to melduje sie w nowym watku z moja ksiezniczka icon_smile.gif Wybaczcie jakos, ale fotka robiona tel.



Pozniej postaram sie poczytac icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



basha
czw, 08 wrz 2011 - 10:34
Dorcia ponoć tkana starczy Ci na dłużej, ta z linka jest niedroga a naprawdę fajna, ja nie widzę sensu przepłacać.

Wczoraj byłam na zebraniu u Juli, dziś mam u Mai czyli też maraton.

Ta reforma z opłatami w przedszkolu jest beznadziejna, opłaty wzrosły starsznie. Biurokracji masa. Bzdura totalna. Całę szczęście jesteśmy już wielodzietni i nie płacimy już opłaty stałej, bo szlag by mnie trafił, we wrocku za przebywanie dziecka do 17 płacisz 410 zł, bez zajęć dodatkowych, ja za dodatkowe w tamtym roku płaciłam ok 150 zl mc, czyli, suma piękna 560 zł, prawie jak prywatne.

Stawka żywieniowa 7 zł
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 10:34
Post #77

Dorcia ponoć tkana starczy Ci na dłużej, ta z linka jest niedroga a naprawdę fajna, ja nie widzę sensu przepłacać.

Wczoraj byłam na zebraniu u Juli, dziś mam u Mai czyli też maraton.

Ta reforma z opłatami w przedszkolu jest beznadziejna, opłaty wzrosły starsznie. Biurokracji masa. Bzdura totalna. Całę szczęście jesteśmy już wielodzietni i nie płacimy już opłaty stałej, bo szlag by mnie trafił, we wrocku za przebywanie dziecka do 17 płacisz 410 zł, bez zajęć dodatkowych, ja za dodatkowe w tamtym roku płaciłam ok 150 zl mc, czyli, suma piękna 560 zł, prawie jak prywatne.

Stawka żywieniowa 7 zł

--------------------




asdfghjklzxcvbnm
czw, 08 wrz 2011 - 10:36
Pokręciły mi się wątki, na tamtym to jeszcze rodzą icon_smile.gif

Tu miałam nas wstawić.



Uploaded with ImageShack.us
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 08 wrz 2011 - 10:36
Post #78

Pokręciły mi się wątki, na tamtym to jeszcze rodzą icon_smile.gif

Tu miałam nas wstawić.



Uploaded with ImageShack.us
ania_411
czw, 08 wrz 2011 - 10:52
no rodza, rodza 06.gif
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 10:52
Post #79

no rodza, rodza 06.gif

--------------------



basha
czw, 08 wrz 2011 - 10:52
cirro śliczni jesteście!!!!Piękna fotka

dziewczyny moja Milka ma stopÄ™ 9 cm, a wasze??? Wszystkie skarpety na styk

a tutaj trochÄ™ nas









Ten post edytował basha pią, 09 wrz 2011 - 10:52
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 10:52
Post #80

cirro śliczni jesteście!!!!Piękna fotka

dziewczyny moja Milka ma stopÄ™ 9 cm, a wasze??? Wszystkie skarpety na styk

a tutaj trochÄ™ nas









--------------------




> SierpieÅ„ i WrzesieÅ„ 2011, Mamy pierwsze zÄ™bisko! Brawo Jachu :)))
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 16:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama