Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

częstotliwość podawania bebiko.

> 
lina m.
nie, 02 sty 2005 - 18:12
Jak często podajecie bebiko ? Na opakowaniu B2 jest napisane,żeby podawać w Miszki wieku max 3 razy dziennie ? Czy to znaczy że mogę tyle podać łącznie z Beiko R ? Michał budzi się w nocy, piers mu nie wystarcza a wg wyliczeń wychodzi, że dostaje bebiko 4 raz. icon_sad.gif
lina m.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 507
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 18:29
SkÄ…d: Radom
Nr użytkownika: 2,332

GG:


post nie, 02 sty 2005 - 18:12
Post #1

Jak często podajecie bebiko ? Na opakowaniu B2 jest napisane,żeby podawać w Miszki wieku max 3 razy dziennie ? Czy to znaczy że mogę tyle podać łącznie z Beiko R ? Michał budzi się w nocy, piers mu nie wystarcza a wg wyliczeń wychodzi, że dostaje bebiko 4 raz. icon_sad.gif

--------------------
"Zdradzę wam, by wierszyk ten był bez usterki:

Są krówki zwierzątka i krówki cukierki."
madziarex
wto, 11 sty 2005 - 09:22
Nie ma powodu do zmartwień.To co jest napisane na pudełku , nie zawsze musi odpowieadać dziecku...
Mój Kubuś ma skończone 8 m-cy , ale podobnie , jak Twój Michałek od skończonego 6 m-ca dostaje Bebiko 4 razy na dobę . U niego sprawa ma się tak , że dwa posiłki zjada wieczorem ( ok. 18.30 po kąpaniu i o 23 ) , a potem o 6 -6.30 i ok. 10-11. Wśród tych posiłków są dwa gęstsze ztn. o 19 albo Bebiko z kaszką , albo Bebiko R lub GR i to samo o 10 rano.
Może komuś wydawać się , ze to dużo... Kuba waży tylke , ile powinien ( ponad 9 kg) , nie jest utuczony , a ja mam pewność , że nie chodzi głodny icon_smile.gif

Pozdrawiam.
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 11 sty 2005 - 09:22
Post #2

Nie ma powodu do zmartwień.To co jest napisane na pudełku , nie zawsze musi odpowieadać dziecku...
Mój Kubuś ma skończone 8 m-cy , ale podobnie , jak Twój Michałek od skończonego 6 m-ca dostaje Bebiko 4 razy na dobę . U niego sprawa ma się tak , że dwa posiłki zjada wieczorem ( ok. 18.30 po kąpaniu i o 23 ) , a potem o 6 -6.30 i ok. 10-11. Wśród tych posiłków są dwa gęstsze ztn. o 19 albo Bebiko z kaszką , albo Bebiko R lub GR i to samo o 10 rano.
Może komuś wydawać się , ze to dużo... Kuba waży tylke , ile powinien ( ponad 9 kg) , nie jest utuczony , a ja mam pewność , że nie chodzi głodny icon_smile.gif

Pozdrawiam.

--------------------
lina m.
czw, 13 sty 2005 - 09:30
Madzia, Michaś je bardzo podobnie, z tym że bebiko R dostaje tylko ok. 23 - reszta to Bebiko 2 - ma 6,5 misiąca i waży 9300 i ma 78 cm więc chyba jest duży na swój wiek ale nie jest grubaskiem, wygląda normalnie. No to będę już spokojniejsza, byłam ostatnio u pediatry ale , gapa zapomniałam zapytać, następna wizytę mamy dopiero za 6 tygodni.
lina m.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 507
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 18:29
SkÄ…d: Radom
Nr użytkownika: 2,332

GG:


post czw, 13 sty 2005 - 09:30
Post #3

Madzia, Michaś je bardzo podobnie, z tym że bebiko R dostaje tylko ok. 23 - reszta to Bebiko 2 - ma 6,5 misiąca i waży 9300 i ma 78 cm więc chyba jest duży na swój wiek ale nie jest grubaskiem, wygląda normalnie. No to będę już spokojniejsza, byłam ostatnio u pediatry ale , gapa zapomniałam zapytać, następna wizytę mamy dopiero za 6 tygodni.

--------------------
"Zdradzę wam, by wierszyk ten był bez usterki:

Są krówki zwierzątka i krówki cukierki."
madziarex
czw, 13 sty 2005 - 10:26
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Nieźle icon_lol.gif 9300 i 78 icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif Kuba teraz waży 9100 i ma 76 cm icon_wink.gif

Pozdrawiam Was cieplutko icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 13 sty 2005 - 10:26
Post #4

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Nieźle icon_lol.gif 9300 i 78 icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif Kuba teraz waży 9100 i ma 76 cm icon_wink.gif

Pozdrawiam Was cieplutko icon_wink.gif

--------------------
> czÄ™stotliwość podawania bebiko.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 12 maj 2024 - 02:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama