Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kot nie chce jeść

, co robić?
> , co robić?
siłaczka
nie, 27 lis 2011 - 13:35
Wiem, że zasadniczo do weterynarza ale dziś niedziela, mój weterynarz zwinął interes i będę dopiero jutro mogła. Kot nie je trzeci dzień. Trochę pije. Jest apatyczna, cały czas śpi praktycznie. Nie przychodzi do nas do łóżka. Zaczęło się od tego, że dostała mokrą karmę - sheba z owocami morza. Nie zjadła ale coś polizała a potem wymiotowała.
Gdzieś znalazłam informację, że to bardzo poważna sprawa. Wiecie coś? Jakoś na siłę mam ją karmić?
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post nie, 27 lis 2011 - 13:35
Post #1

Wiem, że zasadniczo do weterynarza ale dziś niedziela, mój weterynarz zwinął interes i będę dopiero jutro mogła. Kot nie je trzeci dzień. Trochę pije. Jest apatyczna, cały czas śpi praktycznie. Nie przychodzi do nas do łóżka. Zaczęło się od tego, że dostała mokrą karmę - sheba z owocami morza. Nie zjadła ale coś polizała a potem wymiotowała.
Gdzieś znalazłam informację, że to bardzo poważna sprawa. Wiecie coś? Jakoś na siłę mam ją karmić?
olka55
nie, 25 mar 2018 - 23:41
Jak najszybciej należy się w takiej sytuacji skontaktować z weterynarzem. Kotu najprawdopodobniej coś dolega, może się zatruł? Pewnie trzeba będzie wykonac badania, żeby sprawdzić co nie gra. Ostatnio miałam podobny problem, ale ze swoim psem, który z dnia na dzień stał się apatyczny, niemrawy, mało jadł, ale od razu zabrałam go do [nazwa usunięta przez moderatora], gdzie na co dzień go leczę i po kilku badaniach okazało się, że ma zatrucie pokarmowe. Z takimi dolegliwościami nie ma żartów.
olka55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: śro, 24 lut 16 - 16:45
Nr użytkownika: 47,177




post nie, 25 mar 2018 - 23:41
Post #2

Jak najszybciej należy się w takiej sytuacji skontaktować z weterynarzem. Kotu najprawdopodobniej coś dolega, może się zatruł? Pewnie trzeba będzie wykonac badania, żeby sprawdzić co nie gra. Ostatnio miałam podobny problem, ale ze swoim psem, który z dnia na dzień stał się apatyczny, niemrawy, mało jadł, ale od razu zabrałam go do [nazwa usunięta przez moderatora], gdzie na co dzień go leczę i po kilku badaniach okazało się, że ma zatrucie pokarmowe. Z takimi dolegliwościami nie ma żartów.

Posty w temacie
siÅ‚aczka   Kot nie chce jeść   nie, 27 lis 2011 - 13:35
pcola   siÅ‚aczka, jeżeli nie pije, to poić strzykawkÄ…,...   nie, 27 lis 2011 - 14:11
eve69   Poważna, kot nie powinien nie jeść dÅ‚użej niÅ...   nie, 27 lis 2011 - 23:15
nulek27   Może siÄ™ kÅ‚akami "zatkaÅ‚a " ,moja ta...   pon, 28 lis 2011 - 15:09
siÅ‚aczka   ByliÅ›my jeszcze wczoraj u weterynarza. ZatruÅ‚a s...   pon, 28 lis 2011 - 17:47
nulek27   CieszÄ™ siÄ™, że już jest dobrze .   wto, 29 lis 2011 - 10:00
kasia99   Moja kotka też miaÅ‚a spadek apetytu, ogólne pro...   sob, 02 sty 2016 - 18:37
Adamowicz_A   U mojego kota też czÄ™sto brak apetytu. Raz w rok...   pon, 04 sty 2016 - 12:19
kokosankaana   Niech pije dużo wody i szybko do weterynarza, moÅ...   wto, 12 gru 2017 - 12:41
olka55   Jak najszybciej należy siÄ™ w takiej sytuacji sko...   nie, 25 mar 2018 - 23:41
> Kot nie chce jeść, co robić?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 13:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama