Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
76 Stron V  « poprzednia 74 75 76  

******GRUDNIOWE CUDA******

> 
moonlight
wto, 30 sty 2007 - 11:46
Iwka ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, narazie tematu krostek nie przerabiałam. Wiki ma kilka pojedyńczych i schodzą po kilku dniach.
Demo ja bym chyba umarła jakby mi tek dziecko "znikneło". Chyba czas bardziej uważać na dzieci bo moja Wiki tez już pokazała, że umie śpiąc na brzuchu taty przewrócić się na bok i skaturlać na łóżko.
adadeb u mnie w rodzinie to zawsze brat był oczkiem w głowie mamy i babci. Teraz Wiki przejeła tą funkcje odprobinę, ale brat stara się o dziecko i zapewne Wiki zejdzie pewnego dnia na 2 plan. Nie przejmuj się ważne, że Ty kochasz swoje dziecko najbardziej na świecie a ono kocha Ciebie!!!
olmy widzę, że masz zdolności piromana tak samo jak ja icon_smile.gif Mam nadzieję, że nie podałas gościom tej karkówki na obiad icon_wink.gif

Któraś z Was pisała że dziecko się zakrztusiło. Co nalezy robić w takiej sytuacji. Wystraszyłyście mnie. Wiki często ostatnio ulewa i zadarza się jej zakrztusić przy okazji.
moonlight


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,677
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 15:15
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,050




post wto, 30 sty 2007 - 11:46
Post #1501

Iwka ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, narazie tematu krostek nie przerabiałam. Wiki ma kilka pojedyńczych i schodzą po kilku dniach.
Demo ja bym chyba umarła jakby mi tek dziecko "znikneło". Chyba czas bardziej uważać na dzieci bo moja Wiki tez już pokazała, że umie śpiąc na brzuchu taty przewrócić się na bok i skaturlać na łóżko.
adadeb u mnie w rodzinie to zawsze brat był oczkiem w głowie mamy i babci. Teraz Wiki przejeła tą funkcje odprobinę, ale brat stara się o dziecko i zapewne Wiki zejdzie pewnego dnia na 2 plan. Nie przejmuj się ważne, że Ty kochasz swoje dziecko najbardziej na świecie a ono kocha Ciebie!!!
olmy widzę, że masz zdolności piromana tak samo jak ja icon_smile.gif Mam nadzieję, że nie podałas gościom tej karkówki na obiad icon_wink.gif

Któraś z Was pisała że dziecko się zakrztusiło. Co nalezy robić w takiej sytuacji. Wystraszyłyście mnie. Wiki często ostatnio ulewa i zadarza się jej zakrztusić przy okazji.


--------------------

Iwka
wto, 30 sty 2007 - 11:54
moonlight poruszyłas dobry temat, moja połozna mówiła ze od razu dziecko do pionu i klepać po pleckach i dmuchać w twarz by powietrza nie zabrakło, takie dmuchanie tez jest ważne gdy dziecko zanosi sie od płaczu, bo wtedy może przysinieć.Jeśli to klepanie nie pomaga to słyszałam ze szybko do góry nogami, albo prze kolana głową w dół, az strach pomyśleć.
Iwka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: pon, 28 sie 06 - 17:23
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,238

GG:


post wto, 30 sty 2007 - 11:54
Post #1502

moonlight poruszyłas dobry temat, moja połozna mówiła ze od razu dziecko do pionu i klepać po pleckach i dmuchać w twarz by powietrza nie zabrakło, takie dmuchanie tez jest ważne gdy dziecko zanosi sie od płaczu, bo wtedy może przysinieć.Jeśli to klepanie nie pomaga to słyszałam ze szybko do góry nogami, albo prze kolana głową w dół, az strach pomyśleć.

--------------------
kos-mitka
wto, 30 sty 2007 - 12:27
Tosia ..rozgadana icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=g9_mi9MJfO4


pozniej wam napisze pierwsza pomoc dla noworodka ..teraz lecimy na spacer..super sloneczko wyszlo
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post wto, 30 sty 2007 - 12:27
Post #1503

Tosia ..rozgadana icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=g9_mi9MJfO4


pozniej wam napisze pierwsza pomoc dla noworodka ..teraz lecimy na spacer..super sloneczko wyszlo
(nie)dzielna
wto, 30 sty 2007 - 12:29
dziewczyny zapraszamy na nowy wÄ…tek.
Ten zgodnie z regulaminem po 100 stronach zostanie zamknięty, Sylwia założyła więc nowy: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=40937
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post wto, 30 sty 2007 - 12:29
Post #1504

dziewczyny zapraszamy na nowy wÄ…tek.
Ten zgodnie z regulaminem po 100 stronach zostanie zamknięty, Sylwia założyła więc nowy: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=40937

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
> ******GRUDNIOWE CUDA******
Start new topic
Reply to this topic
76 Stron V  « poprzednia 74 75 76
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 18:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama