Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

...:::Lutusie 2007:::...Pięknie rośniemy!!

> 
Nika27
pon, 28 maj 2007 - 11:47
Oj fakt kończymy sage o Lutusiach tom I 08.gif

Iśka ja też Bartka pakuję już do spacerówki i tak jak AniaEL rozkładam ją na płasko - podkładam kocyk i już ma praktycznie jak w gondolce. No i trzymam kciuki za szybkie zakończeni perypetii oczno wirusowych icon_confused.gif

Ada pewnie wszystko bedzie OK bo dzieci rozwijają się indywidualnie ale lepiej to sprawdź u lekarza - może jakieś zbawne ćwiczonka zleci icon_smile.gif Jeśli dostaniesz skierowanie do neurologa i rehabilitację to daj znać napiszę Ci gdzie jest baaardzo dobra przychodnia w W-wie.

Nysia - wzór Matki Polki z Ciebie podziwiamy blagam.gif Pisz częściej o swoich doświadczeniach familijnych icon_razz.gif

AniaEL mój Bartek uwielbia zabawy z piluchą. Naturalnie się nakrywa - wytrzeszcza oczka - trzepie nóżkami i rączkami generalnie jest zabawny 03.gif

Nika27


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 1,922
Dołączył: śro, 20 wrz 06 - 13:52
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 7,567

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 11:47
Post #1981

Oj fakt kończymy sage o Lutusiach tom I 08.gif

Iśka ja też Bartka pakuję już do spacerówki i tak jak AniaEL rozkładam ją na płasko - podkładam kocyk i już ma praktycznie jak w gondolce. No i trzymam kciuki za szybkie zakończeni perypetii oczno wirusowych icon_confused.gif

Ada pewnie wszystko bedzie OK bo dzieci rozwijają się indywidualnie ale lepiej to sprawdź u lekarza - może jakieś zbawne ćwiczonka zleci icon_smile.gif Jeśli dostaniesz skierowanie do neurologa i rehabilitację to daj znać napiszę Ci gdzie jest baaardzo dobra przychodnia w W-wie.

Nysia - wzór Matki Polki z Ciebie podziwiamy blagam.gif Pisz częściej o swoich doświadczeniach familijnych icon_razz.gif

AniaEL mój Bartek uwielbia zabawy z piluchą. Naturalnie się nakrywa - wytrzeszcza oczka - trzepie nóżkami i rączkami generalnie jest zabawny 03.gif



--------------------
Nika27
pon, 28 maj 2007 - 11:50
No to jeszcze toaściki za nasze szkraby impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

i za 100 stronkę pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Ten post edytował Nika27 pon, 28 maj 2007 - 11:51
Nika27


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 1,922
Dołączył: śro, 20 wrz 06 - 13:52
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 7,567

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 11:50
Post #1982

No to jeszcze toaściki za nasze szkraby impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

i za 100 stronkę pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

--------------------
mim
pon, 28 maj 2007 - 12:19
Iśka jak go położę na brzuchu to jest wrzask i za nic w świecie nie chce podnieść głowy do góry tylko buzią wali w przewijak i ryk. A zamiast głowy podnosi bardzo wysoko tylne nogi.
AniaEL mój też kocha pieluchę i się nią zakrywa, nie wiem jak on wtedy oddycha.
Nika bardzo dziękuję, jak wrócę od lekarza to dam znać.

Chyba też wezmę już spacerówkę i rozłożę bo w tej gondoli młody się gotuje.
mim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,868
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 23:24
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,466

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 12:19
Post #1983

Iśka jak go położę na brzuchu to jest wrzask i za nic w świecie nie chce podnieść głowy do góry tylko buzią wali w przewijak i ryk. A zamiast głowy podnosi bardzo wysoko tylne nogi.
AniaEL mój też kocha pieluchę i się nią zakrywa, nie wiem jak on wtedy oddycha.
Nika bardzo dziękuję, jak wrócę od lekarza to dam znać.

Chyba też wezmę już spacerówkę i rozłożę bo w tej gondoli młody się gotuje.

--------------------
Mikołaj 27.02.2007
Michał 21.09.2009
i
Kubuś 27.01.2014


AniaEL
pon, 28 maj 2007 - 12:24
CYTAT(Ada25 @ pon, 28 maj 2007 - 12:19) *
jak go położę na brzuchu to jest wrzask i za nic w świecie nie chce podnieść głowy do góry tylko buzią wali w przewijak i ryk. A zamiast głowy podnosi bardzo wysoko tylne nogi.

U nas było dokładnie tak samo, zaczęliśmy jej podytkać smoczek. Owszem leżała na brzuchu, ale głowy nie podnosiła. A teraz wszystko zależy od jej humoru.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Kinga wciąga na głowę każdą szmatę, którą ma pod ręką. Czasami głowę ma przykrytą pieluchą i kocem 06.gif a na spacerach - obowiązkowo sukienka na głowie 02.gif
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post pon, 28 maj 2007 - 12:24
Post #1984

CYTAT(Ada25 @ pon, 28 maj 2007 - 12:19) *
jak go położę na brzuchu to jest wrzask i za nic w świecie nie chce podnieść głowy do góry tylko buzią wali w przewijak i ryk. A zamiast głowy podnosi bardzo wysoko tylne nogi.

U nas było dokładnie tak samo, zaczęliśmy jej podytkać smoczek. Owszem leżała na brzuchu, ale głowy nie podnosiła. A teraz wszystko zależy od jej humoru.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Kinga wciąga na głowę każdą szmatę, którą ma pod ręką. Czasami głowę ma przykrytą pieluchą i kocem 06.gif a na spacerach - obowiązkowo sukienka na głowie 02.gif

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
mim
pon, 28 maj 2007 - 12:32
CYTAT(AniaEL @ pon, 28 maj 2007 - 12:24) *
Kinga wciąga na głowę każdą szmatę, którą ma pod ręką. Czasami głowę ma przykrytą pieluchą i kocem 06.gif a na spacerach - obowiązkowo sukienka na głowie 02.gif


Ooooo Ania uważaj, mała już "kino" pokazać chce 29.gif 29.gif 29.gif
mim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,868
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 23:24
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,466

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 12:32
Post #1985

CYTAT(AniaEL @ pon, 28 maj 2007 - 12:24) *
Kinga wciąga na głowę każdą szmatę, którą ma pod ręką. Czasami głowę ma przykrytą pieluchą i kocem 06.gif a na spacerach - obowiązkowo sukienka na głowie 02.gif


Ooooo Ania uważaj, mała już "kino" pokazać chce 29.gif 29.gif 29.gif

--------------------
Mikołaj 27.02.2007
Michał 21.09.2009
i
Kubuś 27.01.2014


Nika27
pon, 28 maj 2007 - 12:45
Ada mój dokładnie robi to samo - drze się i wali nosem w koc i nic nie pomagało 13.gif Teraz na rehabilitacji Pani nie kazała go kłaść na brzuszku tylko na moich nogach - nóżki mu wiszą i główkę ładnie trzyma z tym że jedna moja noga jest wyżej (ta z jego piersikami) a niżej ta jego z bioderkami i tak ma leżeć w skosie jak samolocik startujący i faktycznie - cieszy się i dobrze trzyma głowę a na płasko jest to dla niego mordęga z tym napięciem mięśni praktyycznie niewykonalne 13.gif

AniaEL to Kigusia aparatka już jest niezła 03.gif
Nika27


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 1,922
Dołączył: śro, 20 wrz 06 - 13:52
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 7,567

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 12:45
Post #1986

Ada mój dokładnie robi to samo - drze się i wali nosem w koc i nic nie pomagało 13.gif Teraz na rehabilitacji Pani nie kazała go kłaść na brzuszku tylko na moich nogach - nóżki mu wiszą i główkę ładnie trzyma z tym że jedna moja noga jest wyżej (ta z jego piersikami) a niżej ta jego z bioderkami i tak ma leżeć w skosie jak samolocik startujący i faktycznie - cieszy się i dobrze trzyma głowę a na płasko jest to dla niego mordęga z tym napięciem mięśni praktyycznie niewykonalne 13.gif

AniaEL to Kigusia aparatka już jest niezła 03.gif

--------------------
AniaEL
pon, 28 maj 2007 - 12:58
A matka się tylko za nią wstydzi 03.gif bo ciągle ktoś zagląda nam do wózka. Po kim ona to ma 37.gif już jej zapowiedziałam, że jak się nie poprawi, to więcej ładnie jej nie ubiorę 08.gif
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post pon, 28 maj 2007 - 12:58
Post #1987

A matka się tylko za nią wstydzi 03.gif bo ciągle ktoś zagląda nam do wózka. Po kim ona to ma 37.gif już jej zapowiedziałam, że jak się nie poprawi, to więcej ładnie jej nie ubiorę 08.gif

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
Agga:)
pon, 28 maj 2007 - 14:21
Ja tez probowalam darii zamienic gondole na spacerowke ale jakos mala nie mogla znalesc swojego miejsca w spacerowce chyba za duzo go miala 08.gif i znowu w laski powrocila gondola tylko juz prawie na styk daria sie w niej miesci 32.gif
Kurde dalej nie wiem co z tym mlekiem my dalej jedziemy na enfamil 1 dwojka jakos jej nie smakuje choc na upartego wypije no i te twarde kupki juz sama nie wiem czy to z mleka czy z zupek ktore codziennie jej podaje teraz moze to sie zmieni znalazlam jeden sposob na herbatke podaje jej na spiaco jak widze ze mocno cmoka ssie i DZIALA trzy dni juz tak pije moze kupki beda luzniejsze Ania napisz jakie Kingunia robi kupki bo wiem ze tez tylko na mleczku i zadnych herbatek a jeszcze podziele sie z toba ze pije teraz herbatke koperkowa Bobowita wczesniej mialm z hipa koperkowa i taka ulatwiajaca trawienie to nie chciala wcale zamkla usteczka i tyle z picia bylo 21.gif
Agga:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,703
Dołączył: sob, 11 lis 06 - 16:05
Nr użytkownika: 8,430




post pon, 28 maj 2007 - 14:21
Post #1988

Ja tez probowalam darii zamienic gondole na spacerowke ale jakos mala nie mogla znalesc swojego miejsca w spacerowce chyba za duzo go miala 08.gif i znowu w laski powrocila gondola tylko juz prawie na styk daria sie w niej miesci 32.gif
Kurde dalej nie wiem co z tym mlekiem my dalej jedziemy na enfamil 1 dwojka jakos jej nie smakuje choc na upartego wypije no i te twarde kupki juz sama nie wiem czy to z mleka czy z zupek ktore codziennie jej podaje teraz moze to sie zmieni znalazlam jeden sposob na herbatke podaje jej na spiaco jak widze ze mocno cmoka ssie i DZIALA trzy dni juz tak pije moze kupki beda luzniejsze Ania napisz jakie Kingunia robi kupki bo wiem ze tez tylko na mleczku i zadnych herbatek a jeszcze podziele sie z toba ze pije teraz herbatke koperkowa Bobowita wczesniej mialm z hipa koperkowa i taka ulatwiajaca trawienie to nie chciala wcale zamkla usteczka i tyle z picia bylo 21.gif

--------------------
AniaEL
pon, 28 maj 2007 - 14:38
Agga Kinga też nie lubi herbatki z Hippa i jeżeli już musi to koperkową z BoboVity. Kupy robi miękkie i żółte. Ogólnie nie narzekam 08.gif

Wyniki znowu są nie najlepsze 21.gif ciekawe, co na to powie lekarz.
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post pon, 28 maj 2007 - 14:38
Post #1989

Agga Kinga też nie lubi herbatki z Hippa i jeżeli już musi to koperkową z BoboVity. Kupy robi miękkie i żółte. Ogólnie nie narzekam 08.gif

Wyniki znowu są nie najlepsze 21.gif ciekawe, co na to powie lekarz.

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
Iśka
pon, 28 maj 2007 - 15:38
Za 100 stronkę impreza.gif
Jagoda ładnie podnosi główkę, jak nie ma dodatkowej pieluchy-tetry.

AniaEL trzymam kciuki. Oj te maluszki
Iśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,336
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:38
Nr użytkownika: 4,528




post pon, 28 maj 2007 - 15:38
Post #1990

Za 100 stronkę impreza.gif
Jagoda ładnie podnosi główkę, jak nie ma dodatkowej pieluchy-tetry.

AniaEL trzymam kciuki. Oj te maluszki

--------------------
> ...:::Lutusie 2007:::...Pięknie rośniemy!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 01:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama