Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

:::::::: Marzec 2009 ::::::::

, Witamy w krainie Marcepankow :D
> , Witamy w krainie Marcepankow :D


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 09 lut 2010 - 13:32
Post #1981

No to mooze i ja pomoge dobic do tej setki:-)
sorki, ze tak rzadko zagladam, ale mam kupe roboty. ciagle jestem praktycznie zajeta.
a tu pod koniec marca wracam do pracy, wiec jeszcze jedno dojdzie..ufff...

Laurka rosnie, jest przekochana, radosna, ma apetyt jak nie wiem co, 8 zabko i raczkuje po calym mieszkaniu i podciaga sie gdzie sie da.

Bob, wspolczuje ty chorob! ja jak bylam w Polsce na swieta, to bylam 3 razy z Laura u lekarza, bo kaszlala, i za kazdym razem przepisywali mi antybiotyk, ale kupilam tylko raz. jestem strasznym przeciwnikiem antybiotykow. wiem, ze nieraz nie ma wyjscia, jak u was. ale generalnie jestem zdania, ze lekarze w Polsce zbyt czesto i chetnie przepisuja antybiotyki, rowniez tak "na wszelki wypadek". tu w Niemczech, moj lekarz dla dzieci nie przepisal im jeszcze nigdy antybiotyku, zawsze kaze jakos inaczej probowac. i to chyba dobrze, bo niejako kazdy antybiotyk oslabia ta naturalna obrone organizmu. A wam zycze zdrowka!
carrot, no widze, ze milosc kwitnie!
flo, dasz rade z ta praca dyp. trzymam kciuki!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 09 lut 2010 - 13:33
Post #1982

hehe..chyba faktycznei pomoglam:-)
flo
wto, 09 lut 2010 - 22:01
witam

Anielica, Toska widac coraz ciekawsza swiata icon_smile.gif Jak z babcia? Ulozylo sie jakos?

carrot, Sam szaleje z zebami. Moze sie jednak znajdzie jakies miejsce w zlobku? My urodziny Gabi robimy normalnie w gronie rodzinnym. Moze jeszcze jakis znajomych z dziecmi zaprosimy. Stale grono+ tort+kawa i dobra zabawa icon_smile.gif

Magdamelka, super ze sie odezwalas. Juz myslalam, ze o nas zapomnialas. Dzieki za pomoc w dobiciu setki icon_biggrin.gif Widac brakowalo cie icon_smile.gif Jak Twoje interesy? Laura juz duzo zabkow ma. Z antybiotykami sie zgadzam i u mnie to samo jest. Zadna nie miala antybiotykow a lekarz leczy homeopatami. Kiedys nawet sie zastanawial czy Lou normalny syrop na kaszel dac. Chociaz niestety ciezko samemu oszacowac i trzeba po prostu ufac lekarzowi.

Tak w ogole to stawiam torta i ciacho icon_smile.gif Moj M ma dzsiaj urodziny. Narobilam sie wczoraj w nocy, ale sie oplacalo. Tort sie udal i ciacha tez icon_biggrin.gif

W koncu znalazlam pomysl na zawezenie tematu mojej pracy tylko musze go przemyslec i przedykutowac z profesorka.

Gabi wychodza gorne jedynki i chyba dwojki i chyba tez dolne dwojki. Dziasla ma az posiniaczone. Mam nadzieje, ze w koncu jej wyjda. Raczkuje, chodzi przy czym sie da i wszedzie zaglada. Do tego nauczyla sie wspinac po schodach i musze szybko bramke kupic.

Ok uciekam do ksiazek.
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post wto, 09 lut 2010 - 22:01
Post #1983

witam

Anielica, Toska widac coraz ciekawsza swiata icon_smile.gif Jak z babcia? Ulozylo sie jakos?

carrot, Sam szaleje z zebami. Moze sie jednak znajdzie jakies miejsce w zlobku? My urodziny Gabi robimy normalnie w gronie rodzinnym. Moze jeszcze jakis znajomych z dziecmi zaprosimy. Stale grono+ tort+kawa i dobra zabawa icon_smile.gif

Magdamelka, super ze sie odezwalas. Juz myslalam, ze o nas zapomnialas. Dzieki za pomoc w dobiciu setki icon_biggrin.gif Widac brakowalo cie icon_smile.gif Jak Twoje interesy? Laura juz duzo zabkow ma. Z antybiotykami sie zgadzam i u mnie to samo jest. Zadna nie miala antybiotykow a lekarz leczy homeopatami. Kiedys nawet sie zastanawial czy Lou normalny syrop na kaszel dac. Chociaz niestety ciezko samemu oszacowac i trzeba po prostu ufac lekarzowi.

Tak w ogole to stawiam torta i ciacho icon_smile.gif Moj M ma dzsiaj urodziny. Narobilam sie wczoraj w nocy, ale sie oplacalo. Tort sie udal i ciacha tez icon_biggrin.gif

W koncu znalazlam pomysl na zawezenie tematu mojej pracy tylko musze go przemyslec i przedykutowac z profesorka.

Gabi wychodza gorne jedynki i chyba dwojki i chyba tez dolne dwojki. Dziasla ma az posiniaczone. Mam nadzieje, ze w koncu jej wyjda. Raczkuje, chodzi przy czym sie da i wszedzie zaglada. Do tego nauczyla sie wspinac po schodach i musze szybko bramke kupic.

Ok uciekam do ksiazek.

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
Anielicaaa28a
wto, 09 lut 2010 - 23:03
Hej!!!
Magdamelka ale Cię brakowało, tylko się pojawiłas i 100 na liczniku;

flo z babcią porażka:( niestety już tak zakodowała a babcia panikara i się dziewczyny jak narazie dogadac nie mogą jak zostaja razem, dlatego postanowione pracuje cały luty ( tato bierze tacierzyński i kilka dni urlopu ) a od marca wracam na wychowawczy dobrze ,ze moja szefowa nie robi rzadnych problemów i moge tak zrobic, widze,że Gabi też wędrowniczek icon_smile.gif

Tośka tylko się czegoś złapac i stoi icon_biggrin.gif zasłony czemu nie hahahaha

Ja dziś wieczorkiem poczytałam pamiętnik z okresu bycia w ciaży , który pisałam systematycznie . Teraz się to czyta jak dobrą ksiażke ale powspominaliśmy z mężem icon_biggrin.gif

Co do roczku to my planujemy 14 marca bo tak wypadają roczki w naszym kościele, po uroczysty rodzinny obiad , torcisko aaa a 4 marca zrobie małe przyjęcie i planuje zaprosic moje koleżanki z dziemic roczni 2009 , Antosi koleżanka jest tylko od niej samej starsza dwa dni więc bedzie wesoło:)

aaa dziewczyny jak to jest z pierwszymi butkami dla maluszka jak zaczyna chodzi ?????????????????
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post wto, 09 lut 2010 - 23:03
Post #1984

Hej!!!
Magdamelka ale Cię brakowało, tylko się pojawiłas i 100 na liczniku;

flo z babcią porażka:( niestety już tak zakodowała a babcia panikara i się dziewczyny jak narazie dogadac nie mogą jak zostaja razem, dlatego postanowione pracuje cały luty ( tato bierze tacierzyński i kilka dni urlopu ) a od marca wracam na wychowawczy dobrze ,ze moja szefowa nie robi rzadnych problemów i moge tak zrobic, widze,że Gabi też wędrowniczek icon_smile.gif

Tośka tylko się czegoś złapac i stoi icon_biggrin.gif zasłony czemu nie hahahaha

Ja dziś wieczorkiem poczytałam pamiętnik z okresu bycia w ciaży , który pisałam systematycznie . Teraz się to czyta jak dobrą ksiażke ale powspominaliśmy z mężem icon_biggrin.gif

Co do roczku to my planujemy 14 marca bo tak wypadają roczki w naszym kościele, po uroczysty rodzinny obiad , torcisko aaa a 4 marca zrobie małe przyjęcie i planuje zaprosic moje koleżanki z dziemic roczni 2009 , Antosi koleżanka jest tylko od niej samej starsza dwa dni więc bedzie wesoło:)

aaa dziewczyny jak to jest z pierwszymi butkami dla maluszka jak zaczyna chodzi ?????????????????
flo
wto, 09 lut 2010 - 23:38
Anielica, jak to mowia: niema tego zlego... Na ewno sie wszystko ulozy a we wrzesniu pewnie juz bedzie lepiej icon_smile.gif
Ja Lou butki kupilam dopiero jak juz sama pewnie chodzila i widzialam, ze chce z wozka wychodzic i spacerowac. Takie specjalne do nauki chodzenia. Wczesniej chodzila w skorzanych butkach, takich miekkich, jakby kapciach a jak sie dalo to na bosaka icon_smile.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post wto, 09 lut 2010 - 23:38
Post #1985

Anielica, jak to mowia: niema tego zlego... Na ewno sie wszystko ulozy a we wrzesniu pewnie juz bedzie lepiej icon_smile.gif
Ja Lou butki kupilam dopiero jak juz sama pewnie chodzila i widzialam, ze chce z wozka wychodzic i spacerowac. Takie specjalne do nauki chodzenia. Wczesniej chodzila w skorzanych butkach, takich miekkich, jakby kapciach a jak sie dalo to na bosaka icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
Anielicaaa28a
piÄ…, 12 lut 2010 - 14:33
Hej dziewczyny a Was co zasypało czy jak:)?

Jak tam tłusty czwartek u nas spokojnie nie ma co przesadzac;)

Tośka szaleje na całego wiecznie tylko się podnosic i fajnie zaczyna przy sofie odstawie i dostawia nóżke i taka ma radoche z tego .
Dziś zrobiłam maraton po przecenach troche pokupiłam dla Tośki ubrań taka radocha icon_biggrin.gif
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 14:33
Post #1986

Hej dziewczyny a Was co zasypało czy jak:)?

Jak tam tłusty czwartek u nas spokojnie nie ma co przesadzac;)

Tośka szaleje na całego wiecznie tylko się podnosic i fajnie zaczyna przy sofie odstawie i dostawia nóżke i taka ma radoche z tego .
Dziś zrobiłam maraton po przecenach troche pokupiłam dla Tośki ubrań taka radocha icon_biggrin.gif
flo
piÄ…, 12 lut 2010 - 21:27
Anelica, szalejesz icon_biggrin.gif
Tu na szczescie tlustego czwartku nie obchodza a ja jakos paczkow nie kupowalam, nie robilam i nawet ochoty nie mialam.

Dawaj juz na nowy watek.

Agak, moze juz by zamknac ten?
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 21:27
Post #1987

Anelica, szalejesz icon_biggrin.gif
Tu na szczescie tlustego czwartku nie obchodza a ja jakos paczkow nie kupowalam, nie robilam i nawet ochoty nie mialam.

Dawaj juz na nowy watek.

Agak, moze juz by zamknac ten?

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
> :::::::: Marzec 2009 ::::::::, Witamy w krainie Marcepankow :D
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 20:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama