Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
30 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki i uczniowie cz. 24

> 
candace
piÄ…, 26 lip 2013 - 07:06
jaaga-- na razię tak ogólnie wymyslam... sama nie wiem czy jechac gdzieś czy na miejscu sie pobłąkać...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post piÄ…, 26 lip 2013 - 07:06
Post #61

jaaga-- na razię tak ogólnie wymyslam... sama nie wiem czy jechac gdzieś czy na miejscu sie pobłąkać...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
candace
pon, 29 lip 2013 - 07:00
i po weekendzie

nie piszcie tyle bo nie nadÄ…zam z czytaniem icon_razz.gif
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 29 lip 2013 - 07:00
Post #62

i po weekendzie

nie piszcie tyle bo nie nadÄ…zam z czytaniem icon_razz.gif

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
pon, 29 lip 2013 - 14:20
U nas żar się z nieba leje....węc weekend spędziliśmy głównie nad wodą, dziewczyny zadowolone, a ja ciut się opaliłam (i nabawiłam więszych kompleksów icon_wink.gif).

A i stuknęła dziś nam siódemka icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 29 lip 2013 - 14:20
Post #63

U nas żar się z nieba leje....węc weekend spędziliśmy głównie nad wodą, dziewczyny zadowolone, a ja ciut się opaliłam (i nabawiłam więszych kompleksów icon_wink.gif).

A i stuknęła dziś nam siódemka icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
wto, 30 lip 2013 - 07:20
dzisja chyba zima przyszła :-DDD 21 stopni i pochmurno icon_biggrin.gifD

jaaga-- gratulacje! ja mam 7 sierpnia 14 rocznicÄ™ ...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 30 lip 2013 - 07:20
Post #64

dzisja chyba zima przyszła :-DDD 21 stopni i pochmurno icon_biggrin.gifD

jaaga-- gratulacje! ja mam 7 sierpnia 14 rocznicÄ™ ...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
wto, 30 lip 2013 - 08:08
CYTAT(candace @ Tue, 30 Jul 2013 - 07:20) *
dzisja chyba zima przyszła :-DDD 21 stopni i pochmurno icon_biggrin.gifD

jaaga-- gratulacje! ja mam 7 sierpnia 14 rocznicÄ™ ...

To fajnie Wam....u nas nadal upał...
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 30 lip 2013 - 08:08
Post #65

CYTAT(candace @ Tue, 30 Jul 2013 - 07:20) *
dzisja chyba zima przyszła :-DDD 21 stopni i pochmurno icon_biggrin.gifD

jaaga-- gratulacje! ja mam 7 sierpnia 14 rocznicÄ™ ...

To fajnie Wam....u nas nadal upał...

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
śro, 31 lip 2013 - 07:05
od jutra URLOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post śro, 31 lip 2013 - 07:05
Post #66

od jutra URLOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
śro, 31 lip 2013 - 07:15
Zazdroszcze! Ja mam za 2 tygodnie, ale tylko kilka dni, bo wesele nad morzem. Nadal upał...
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 lip 2013 - 07:15
Post #67

Zazdroszcze! Ja mam za 2 tygodnie, ale tylko kilka dni, bo wesele nad morzem. Nadal upał...

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
śro, 31 lip 2013 - 22:16
Czesc dziouszki icon_smile.gif
Pustki tu...
Ja do urlopu jeszcze miesiąc. Auto wciaz zepsute, przedszkole się skończyło a do pracy chodzić trzeba więc kombinować trzeba. .. jaaga ja to chyba w sniegi do Ciebie przyjadę icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 31 lip 2013 - 22:16
Post #68

Czesc dziouszki icon_smile.gif
Pustki tu...
Ja do urlopu jeszcze miesiąc. Auto wciaz zepsute, przedszkole się skończyło a do pracy chodzić trzeba więc kombinować trzeba. .. jaaga ja to chyba w sniegi do Ciebie przyjadę icon_smile.gif

--------------------
candace
pon, 05 sie 2013 - 08:29
ja urlop domowo - mam niedaleko fajne miejskie kąpielisko, pogoda sprzyja więc chodze z dziewczynkami. B. w pracy a ja sie męczę icon_biggrin.gifD ludzie mnie wkurzają ale dziewczynki zachwycone.
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 05 sie 2013 - 08:29
Post #69

ja urlop domowo - mam niedaleko fajne miejskie kąpielisko, pogoda sprzyja więc chodze z dziewczynkami. B. w pracy a ja sie męczę icon_biggrin.gifD ludzie mnie wkurzają ale dziewczynki zachwycone.

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
pon, 05 sie 2013 - 08:46
My też chadzamy na zamojski zalew, ja tam mogę tylko nogi zmoczyc, ale dziewczyny nie wychodzą z wody....
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 05 sie 2013 - 08:46
Post #70

My też chadzamy na zamojski zalew, ja tam mogę tylko nogi zmoczyc, ale dziewczyny nie wychodzą z wody....

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
wto, 06 sie 2013 - 08:27
dzisiaj na kąpielisko... ile ja dzięki temu czytam...icon_smile.gif))))))))))))))))
okno może rano umyję bo potem mam słońce w twarz. tyle mogę icon_smile.gif

jaaga--- w sumie to dziewczynki sa na tym basenie zadowolone, skacza, zjeżdżają .. jak byśmy wyjechały to to samo by robiły. potem moi teściowie chca je wziąć na tydzień nad morze to pojadą. w przyszłym tygodniu B. ma mieć urlop!!!! więc może gdziec pojedziemy ale nie mam absolutnie pomysłu gdzie... no i za co...
Pogoda na razie sprzyja przebywaniu wszędzie gdzie woda...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 06 sie 2013 - 08:27
Post #71

dzisiaj na kąpielisko... ile ja dzięki temu czytam...icon_smile.gif))))))))))))))))
okno może rano umyję bo potem mam słońce w twarz. tyle mogę icon_smile.gif

jaaga--- w sumie to dziewczynki sa na tym basenie zadowolone, skacza, zjeżdżają .. jak byśmy wyjechały to to samo by robiły. potem moi teściowie chca je wziąć na tydzień nad morze to pojadą. w przyszłym tygodniu B. ma mieć urlop!!!! więc może gdziec pojedziemy ale nie mam absolutnie pomysłu gdzie... no i za co...
Pogoda na razie sprzyja przebywaniu wszędzie gdzie woda...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pomidorro
wto, 06 sie 2013 - 12:50
my po urlopie...
częsciowo po Polsku- znaczy remontowo, 3 dni nad jeziorkiem ku uciesze dzieci i 4 dni w górach- sami, bez dzieci icon_smile.gif
cudnie....
teraz w domu- drugi dzień piorę, jeszcze się nie wypakowałam. Po tych dwóch tygodniach wracalismy do domu zapakowani na maksa- dzieciaki jechaly z nogami w górze- bo rower w srodku samochodu jechał, wszędzie gdzie sie dalo wetknac torbę- wcisnęłam, reszta musiała jechac porozsypywana luzem 37.gif M. zrobił 5 rundek z samochodu do domu, żeby wszystko poznosić...
dziewczyny stęsknione za domem i potwronie rozpuszczone u babci...z Haną walczę- musi to potrwać troszkę 29.gif

szkoda, ze tak szybko mija ten czas urlopowy icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 06 sie 2013 - 12:50
Post #72

my po urlopie...
częsciowo po Polsku- znaczy remontowo, 3 dni nad jeziorkiem ku uciesze dzieci i 4 dni w górach- sami, bez dzieci icon_smile.gif
cudnie....
teraz w domu- drugi dzień piorę, jeszcze się nie wypakowałam. Po tych dwóch tygodniach wracalismy do domu zapakowani na maksa- dzieciaki jechaly z nogami w górze- bo rower w srodku samochodu jechał, wszędzie gdzie sie dalo wetknac torbę- wcisnęłam, reszta musiała jechac porozsypywana luzem 37.gif M. zrobił 5 rundek z samochodu do domu, żeby wszystko poznosić...
dziewczyny stęsknione za domem i potwronie rozpuszczone u babci...z Haną walczę- musi to potrwać troszkę 29.gif

szkoda, ze tak szybko mija ten czas urlopowy icon_sad.gif


--------------------



jaAga*
wto, 06 sie 2013 - 14:34
Pomidorro witaj po urlopie!
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 06 sie 2013 - 14:34
Post #73

Pomidorro witaj po urlopie!

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
wto, 06 sie 2013 - 15:54
JaAga- dzięki. Prawdopodobnie z 14 na 15 będziemy w Wawie, bo 17 brat przyjeżdża kończyc meble w kuchni i do tego momentu musimy pomalować ściany i krzesła i takie tam...
jeszcze dzisiaj się dopytam o jego plany ( czy nie zamierza jechać gdzies na czwartek i piątek)- tak żeby mieć na 100 % pewnośc....
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 06 sie 2013 - 15:54
Post #74

JaAga- dzięki. Prawdopodobnie z 14 na 15 będziemy w Wawie, bo 17 brat przyjeżdża kończyc meble w kuchni i do tego momentu musimy pomalować ściany i krzesła i takie tam...
jeszcze dzisiaj się dopytam o jego plany ( czy nie zamierza jechać gdzies na czwartek i piątek)- tak żeby mieć na 100 % pewnośc....


--------------------



ziowik
wto, 06 sie 2013 - 16:53
zazdroszcze urlopowiczom.... ja mam urlop dopiero we wrześniu, w drugim tygodniu, wiec jeszcze miesiąc musze na niego czekac... nie wiem jak to będzie logistycznie, bo normalnie oboje pracujemy, a dzieciaki od poniedziałku będą w domu, do tej pory w lipcu miały przedszkole, a teraz od kilku dni są u mojej mamy, a ja mam maraton w pracy.. a potem będziemy kombinować, mam nadzieje że nam sie to jakoś uda, z mojej perspektywy najlepiej żeby ten sierpień szybko zleciał icon_smile.gif
a na urlop jedziemy do Chorwacji.. nic nie planujemy, jedziemy totalnie w ciemno icon_razz.gif mam nadzieje że to sie jakoś wszystko uda, żeby tylko dzieciaki były zdrowe, auto sprawne a my żebyśmy mieli kasę... to wszystko jakoś sie ułozy..


dumam każdego dnia na temat tych kwestii remontowo-domowych... dzisiaj była rozprawa spadkowa i wszystko załatwione, dom należy do Taty, kilka tygodni teraz potrwają wszelkie formalności.. a ja szczerze Wam powiem że coraz bardziej sie przywiązuję do myśli że mogłabym sie przenieść do innego miasta, kusi mnie ogrom możliwości jakie byśmy tam mieli, a których nie mamy i nigdy nie bedziemy mieli w obecnym mieszkaniu.. ale i boje sie, że nie damy rady, że polegniemy finansowo...
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post wto, 06 sie 2013 - 16:53
Post #75

zazdroszcze urlopowiczom.... ja mam urlop dopiero we wrześniu, w drugim tygodniu, wiec jeszcze miesiąc musze na niego czekac... nie wiem jak to będzie logistycznie, bo normalnie oboje pracujemy, a dzieciaki od poniedziałku będą w domu, do tej pory w lipcu miały przedszkole, a teraz od kilku dni są u mojej mamy, a ja mam maraton w pracy.. a potem będziemy kombinować, mam nadzieje że nam sie to jakoś uda, z mojej perspektywy najlepiej żeby ten sierpień szybko zleciał icon_smile.gif
a na urlop jedziemy do Chorwacji.. nic nie planujemy, jedziemy totalnie w ciemno icon_razz.gif mam nadzieje że to sie jakoś wszystko uda, żeby tylko dzieciaki były zdrowe, auto sprawne a my żebyśmy mieli kasę... to wszystko jakoś sie ułozy..


dumam każdego dnia na temat tych kwestii remontowo-domowych... dzisiaj była rozprawa spadkowa i wszystko załatwione, dom należy do Taty, kilka tygodni teraz potrwają wszelkie formalności.. a ja szczerze Wam powiem że coraz bardziej sie przywiązuję do myśli że mogłabym sie przenieść do innego miasta, kusi mnie ogrom możliwości jakie byśmy tam mieli, a których nie mamy i nigdy nie bedziemy mieli w obecnym mieszkaniu.. ale i boje sie, że nie damy rady, że polegniemy finansowo...

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
jaAga*
piÄ…, 09 sie 2013 - 11:33
Pomidorro, już znaleźliśmy nocleg, jedna forumka spod Warszawy zaproponowała i skorzystamy. Przepraszam za zawracanie głowy.
Co tu taka cisza?
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 09 sie 2013 - 11:33
Post #76

Pomidorro, już znaleźliśmy nocleg, jedna forumka spod Warszawy zaproponowała i skorzystamy. Przepraszam za zawracanie głowy.
Co tu taka cisza?

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
piÄ…, 09 sie 2013 - 19:52
ja miałam popsuty net. nareszcie mam !!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post piÄ…, 09 sie 2013 - 19:52
Post #77

ja miałam popsuty net. nareszcie mam !!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
malus
sob, 10 sie 2013 - 19:40
Ja mam roboty po pachy. Urlop planujemy dopiero po 20 sierpnia.
A dziś wróciłam z Grzesiem z zabiegu. Wszystko ok icon_smile.gif
Teraz znowu kierat.

Ten post edytował malus sob, 10 sie 2013 - 19:41
malus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 252
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 21:48
Nr użytkownika: 34,275




post sob, 10 sie 2013 - 19:40
Post #78

Ja mam roboty po pachy. Urlop planujemy dopiero po 20 sierpnia.
A dziś wróciłam z Grzesiem z zabiegu. Wszystko ok icon_smile.gif
Teraz znowu kierat.

--------------------
GrzeÅ› (2007)
StaÅ› (2014)
Basia (2017)
pati.n
nie, 11 sie 2013 - 21:40
My po wczasach, wszystko co dobre szybko się kończy....
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post nie, 11 sie 2013 - 21:40
Post #79

My po wczasach, wszystko co dobre szybko się kończy....

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
candace
nie, 11 sie 2013 - 21:58
B. dostał dwa !!!!!!!!! dni urlopu i jedziemy od środy tutaj https://www.palacmargot.pl/pl/main
na 5 dni - pakiet ze spa!!! jako rocznica ślubu, urodziny B. i wakacje w jednym !!!!!!!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post nie, 11 sie 2013 - 21:58
Post #80

B. dostał dwa !!!!!!!!! dni urlopu i jedziemy od środy tutaj https://www.palacmargot.pl/pl/main
na 5 dni - pakiet ze spa!!! jako rocznica ślubu, urodziny B. i wakacje w jednym !!!!!!!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
> Czerwcowe przedszkolaki i uczniowie cz. 24
Start new topic
Reply to this topic
30 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 11 maj 2024 - 14:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama