Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

budowa domu a plan zagospodarowania

, pomózcie
> , pomózcie
4nia
śro, 06 paź 2010 - 19:10
Witam!
Szukam szybko porady

Chcę sprzedać działkę, są kupujący, załatwiam papiery min zaświadczenie o przeznaczeniu sprzedawanej działki zgodnym z planem zagospodarow. Dostałam zaswiadczenie od burmistrza że ma być tam zabudowa pensjonatowa ew. mieszkalna- to dla mnie super, bo o to chodzi moim kupującym, ale jest haczyk.....
Plan sie ma zmienić wg nowego-pewnie wejdzie w przyszłym roku, ma tam być zieleń parkowa czy coś takiego w związku z tym czy moi kupujący będą mogli postawić dom czy nie, bo zgłupiałam, przecież nie kupią ziemi jeśli nie bedą mogli domu postawić, co mam robić? ;(
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post śro, 06 paź 2010 - 19:10
Post #1

Witam!
Szukam szybko porady

Chcę sprzedać działkę, są kupujący, załatwiam papiery min zaświadczenie o przeznaczeniu sprzedawanej działki zgodnym z planem zagospodarow. Dostałam zaswiadczenie od burmistrza że ma być tam zabudowa pensjonatowa ew. mieszkalna- to dla mnie super, bo o to chodzi moim kupującym, ale jest haczyk.....
Plan sie ma zmienić wg nowego-pewnie wejdzie w przyszłym roku, ma tam być zieleń parkowa czy coś takiego w związku z tym czy moi kupujący będą mogli postawić dom czy nie, bo zgłupiałam, przecież nie kupią ziemi jeśli nie bedą mogli domu postawić, co mam robić? ;(


--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!

Posty w temacie
4nia   budowa domu a plan zagospodarowania   Å›ro, 06 paź 2010 - 19:10
gozar   A czy kupcy wiedza o zmianie planu zagospodarowani...   Å›ro, 06 paź 2010 - 19:25
4nia   gozar ale na dzieÅ„ dzisiejszy można dom postawic...   Å›ro, 06 paź 2010 - 20:37
gozar   No na logikÄ™ rzecz biorÄ…c jeÅ›li rozpocznÄ… budo...   Å›ro, 06 paź 2010 - 20:57
> budowa domu a plan zagospodarowania, pomózcie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 06 maj 2024 - 03:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama