Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Scan Holiday, czy ktoś był???

> 
Lua
czw, 03 lip 2003 - 21:26
Czy któraś z Was była na wycieczce z tym biurem i moze opowiedzieć swoje wrażenia???
Ciągle słyszę sprzeczne opinie na ten temat i już sama nie wiem co mam myslec.
Zdecydowałam się na to biuro, gdyż poleciła mi je moja szefowa. Sama jeździ tylko z tym biurem, jest bardzo wymagająca i ma 4 dzieciaków. A wiadomo jak to jest z dzieciakami, a co dopiero z czwóreczką icon_lol.gif
Lua
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post czw, 03 lip 2003 - 21:26
Post #1

Czy któraś z Was była na wycieczce z tym biurem i moze opowiedzieć swoje wrażenia???
Ciągle słyszę sprzeczne opinie na ten temat i już sama nie wiem co mam myslec.
Zdecydowałam się na to biuro, gdyż poleciła mi je moja szefowa. Sama jeździ tylko z tym biurem, jest bardzo wymagająca i ma 4 dzieciaków. A wiadomo jak to jest z dzieciakami, a co dopiero z czwóreczką icon_lol.gif
Lua

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

amania
piÄ…, 11 lip 2003 - 19:41
Byłam z tym biurem na Majorce. Wszystko było jak należy. W ogóle u nas w mieście, to biuro jest chyba dosyć popularne. Aha i jeszcze moja koleżanka pracowała tam 4 miesiące, w okresie wakacyjnym. Mówi, że nic jej nie podpało.
Zyczę przyjemności!
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post piÄ…, 11 lip 2003 - 19:41
Post #2

Byłam z tym biurem na Majorce. Wszystko było jak należy. W ogóle u nas w mieście, to biuro jest chyba dosyć popularne. Aha i jeszcze moja koleżanka pracowała tam 4 miesiące, w okresie wakacyjnym. Mówi, że nic jej nie podpało.
Zyczę przyjemności!

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Marghe
pon, 14 lip 2003 - 14:31
Lua, na konkurencyjnych stronkach icon_biggrin.gif sa opinie o Scan
Marghe
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 14 lip 2003 - 14:31
Post #3

Lua, na konkurencyjnych stronkach icon_biggrin.gif sa opinie o Scan
Marghe
Fuga
wto, 22 lip 2003 - 10:59
Byłam z nimi już cztery razy na Santorini, na Gran Canarii, Fuertawenturze i w Turcji, za każdym razem było fajnie.
Tylko trzeba dokładnie powiedzieć w biurze co się chce - czy spokó, czy imprezy, czy coś dla dzieci - generalnie babki są dobrze zorientowane i zawsze znalazły nam cos fajnego.
Byłam też raz ze stadem wrzeszczących niemieckich bachorków z Tui i ... nigdy więcej icon_sad.gif
Fuga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 15:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 527

GG:


post wto, 22 lip 2003 - 10:59
Post #4

Byłam z nimi już cztery razy na Santorini, na Gran Canarii, Fuertawenturze i w Turcji, za każdym razem było fajnie.
Tylko trzeba dokładnie powiedzieć w biurze co się chce - czy spokó, czy imprezy, czy coś dla dzieci - generalnie babki są dobrze zorientowane i zawsze znalazły nam cos fajnego.
Byłam też raz ze stadem wrzeszczących niemieckich bachorków z Tui i ... nigdy więcej icon_sad.gif

--------------------
Fuga mama Kinki, czyli 2-letniej Karolinki
user posted image
> Scan Holiday, czy ktoÅ› byÅ‚???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 16:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama