Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

bal-bez rodziców !

> 
uulka
śro, 31 sty 2007 - 13:44
dziewczyny jak to u was było- czy będzie- bo się dzisiaj dowiedziałam, że u nas rodzice nie mogą być na balu choinkowym! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_confused.gif a to dlatego że dużo dzieci i + rodzice to ogrom ludzi icon_rolleyes.gif no i tak się zastanawiam jak to będzie ,bo chciałam sobie popatrzeć jak mój malec bryka wśród dzieci a tu nići icon_twisted.gif no i jestem zła dlaczego niby tak jest icon_question.gif czy to tylko u mnie tak icon_question.gif jaki argument zastosować- żeby móc coś zmienić, a pewnie zapóżno już ,bo bal jutro.
uulka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,216
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 00:03
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 8,121

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 13:44
Post #1

dziewczyny jak to u was było- czy będzie- bo się dzisiaj dowiedziałam, że u nas rodzice nie mogą być na balu choinkowym! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_confused.gif a to dlatego że dużo dzieci i + rodzice to ogrom ludzi icon_rolleyes.gif no i tak się zastanawiam jak to będzie ,bo chciałam sobie popatrzeć jak mój malec bryka wśród dzieci a tu nići icon_twisted.gif no i jestem zła dlaczego niby tak jest icon_question.gif czy to tylko u mnie tak icon_question.gif jaki argument zastosować- żeby móc coś zmienić, a pewnie zapóżno już ,bo bal jutro.

--------------------
DAWIDEK

AMELKA

ZUZIA

agarad
śro, 31 sty 2007 - 13:56
U nas też rodzice nie biorą udziału w balach przedszkolnych ze względu m.in. na tłok <podobnie z innymi imprezami>.
Wczoraj byłam na balu złobkowym i ten odbył się z rodzicami icon_smile.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 13:56
Post #2

U nas też rodzice nie biorą udziału w balach przedszkolnych ze względu m.in. na tłok <podobnie z innymi imprezami>.
Wczoraj byłam na balu złobkowym i ten odbył się z rodzicami icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

marghe.
śro, 31 sty 2007 - 13:56
w przedszkolu , z którego swego czasu zrezygnowaliśmy to była norma. Norma, z która nie umiałam sie pogodzić

Do obecnego przedszkola Gaby rodzice sa zapraszani na kazdą uroczystośc, mimo braku miejsca..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 31 sty 2007 - 13:56
Post #3

w przedszkolu , z którego swego czasu zrezygnowaliśmy to była norma. Norma, z która nie umiałam sie pogodzić

Do obecnego przedszkola Gaby rodzice sa zapraszani na kazdą uroczystośc, mimo braku miejsca..
cydorka
śro, 31 sty 2007 - 14:04
w naszym przedszkolu jest 126 dzieci, no powiedzmy, ze na balu niech bedzie nawet 100
sala mieści maluchy plus Panie i to jest opór decha
na zakończenie roku przedszkolnego występowały pojedyncze grupy ca 20-26 dzieci plus rodzice i był full
a u nas w karnawale bawią się wszystkie grupy
nie ma w tym złej woli
na wszystkie inne imprezy organizowane specjalnie osobno w pojedynczych grupach przychodzą rodzice
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 31 sty 2007 - 14:04
Post #4

w naszym przedszkolu jest 126 dzieci, no powiedzmy, ze na balu niech bedzie nawet 100
sala mieści maluchy plus Panie i to jest opór decha
na zakończenie roku przedszkolnego występowały pojedyncze grupy ca 20-26 dzieci plus rodzice i był full
a u nas w karnawale bawią się wszystkie grupy
nie ma w tym złej woli
na wszystkie inne imprezy organizowane specjalnie osobno w pojedynczych grupach przychodzą rodzice
cyd
Saskia
śro, 31 sty 2007 - 14:23
w przedszkolu moich dzieci na bale nie są specjalnie zapraszani rodzice bo brak miejsca i pora mało korzystna (koło południa zazwyczaj są) ale jeśli jacyś rodzice chcą przyjść/przyjdą to raczej nie ma problemu
nie odczuwam tego negatywnie bo na wszelkie imprezy typu jasełka, dzień babci itp rodzice są jak najbardziej zapraszani i mile widziani
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post śro, 31 sty 2007 - 14:23
Post #5

w przedszkolu moich dzieci na bale nie są specjalnie zapraszani rodzice bo brak miejsca i pora mało korzystna (koło południa zazwyczaj są) ale jeśli jacyś rodzice chcą przyjść/przyjdą to raczej nie ma problemu
nie odczuwam tego negatywnie bo na wszelkie imprezy typu jasełka, dzień babci itp rodzice są jak najbardziej zapraszani i mile widziani

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
mama_do_kwadratu
śro, 31 sty 2007 - 21:08
U nas bale przedszkolaków odbywają się bez rodziców.
Brak miejsca. Byłoby tak ciasno, że wodzirej musiałby chyba pracować na suficie.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 31 sty 2007 - 21:08
Post #6

U nas bale przedszkolaków odbywają się bez rodziców.
Brak miejsca. Byłoby tak ciasno, że wodzirej musiałby chyba pracować na suficie.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
grzałka
śro, 31 sty 2007 - 21:33
bal karnawałowy jest bez rodziców
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 31 sty 2007 - 21:33
Post #7

bal karnawałowy jest bez rodziców

--------------------
marghe.
śro, 31 sty 2007 - 21:51
w starym przedszkolu wszystkie imprezy były bez rodziców

i to mi przeszkadzało, to tak celem wyjasnienia icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 31 sty 2007 - 21:51
Post #8

w starym przedszkolu wszystkie imprezy były bez rodziców

i to mi przeszkadzało, to tak celem wyjasnienia icon_smile.gif
skanna
śro, 31 sty 2007 - 21:54
Bale bez rodziców. Wszelkie inne uroczystości z rodzicami.

Marg, ale Gaby przedszkole obecne jest prywatne i dzieci niewiele, nie?
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 31 sty 2007 - 21:54
Post #9

Bale bez rodziców. Wszelkie inne uroczystości z rodzicami.

Marg, ale Gaby przedszkole obecne jest prywatne i dzieci niewiele, nie?

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
grzałka
śro, 31 sty 2007 - 21:55
u nas bez rodziców jest bal karnawałowy- tzn. nie ma oficjalnego zakazu, ale te bale są zwykle o 10.00 więc większość rodziców pracuje...jacyś tam rodzice sie pojawiają i nikt nie robi z tego problemu
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 31 sty 2007 - 21:55
Post #10

u nas bez rodziców jest bal karnawałowy- tzn. nie ma oficjalnego zakazu, ale te bale są zwykle o 10.00 więc większość rodziców pracuje...jacyś tam rodzice sie pojawiają i nikt nie robi z tego problemu

--------------------
Mika
śro, 31 sty 2007 - 22:05
u nas bez rodziców,bo mało miejsca
poza tym to bal dla dzieci nie dla rodziców
tak samo jak choinka

widziałam co się działo jak przyszła 1/5 rodziów -nie chciałabym żeby przyszła nawet 1/3 icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 31 sty 2007 - 22:05
Post #11

u nas bez rodziców,bo mało miejsca
poza tym to bal dla dzieci nie dla rodziców
tak samo jak choinka

widziałam co się działo jak przyszła 1/5 rodziów -nie chciałabym żeby przyszła nawet 1/3 icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
marghe.
śro, 31 sty 2007 - 22:11
u nas rodzice są zapraszani na godzinę, do wspólnej zabawy
wczesbiej dzieci bawią sie same .. z wodzirejem itp
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 31 sty 2007 - 22:11
Post #12

u nas rodzice są zapraszani na godzinę, do wspólnej zabawy
wczesbiej dzieci bawią sie same .. z wodzirejem itp
CrazyMary
śro, 31 sty 2007 - 22:53
U nas też bal bez rodziców. I nie dziwię się, bo i tak trzeba nagle upchnąć wszystkie dzieci na jednej sali. Rodzice po prostu by się nie zmieścili.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 22:53
Post #13

U nas też bal bez rodziców. I nie dziwię się, bo i tak trzeba nagle upchnąć wszystkie dzieci na jednej sali. Rodzice po prostu by się nie zmieścili.

--------------------


marghe.
śro, 31 sty 2007 - 22:56
CYTAT(skanna)
Bale bez rodziców. Wszelkie inne uroczystości z rodzicami.

Marg, ale Gaby przedszkole obecne jest prywatne i dzieci niewiele, nie?

tamto też było prywatne , dzieci jescze mniej a metrów więcej...
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 31 sty 2007 - 22:56
Post #14

CYTAT(skanna)
Bale bez rodziców. Wszelkie inne uroczystości z rodzicami.

Marg, ale Gaby przedszkole obecne jest prywatne i dzieci niewiele, nie?

tamto też było prywatne , dzieci jescze mniej a metrów więcej...
.uzytkownik.usun...
śro, 31 sty 2007 - 22:59
U nas też bal bez rodziców. Dla rodziców są zdjęcia. Ale na dzień babci były zaproszone babcie albo rodzice. U nas różnie to bywa.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post śro, 31 sty 2007 - 22:59
Post #15

U nas też bal bez rodziców. Dla rodziców są zdjęcia. Ale na dzień babci były zaproszone babcie albo rodzice. U nas różnie to bywa.

Z
aluc

Go??







post śro, 31 sty 2007 - 23:12
Post #16

z rodzicami jest impreza gwiazdkowa, dzień babci, dziadka i innych podobnych, bale są bez rodziców i chwała im za to

zresztą nie za bardzo wiem, co miałabym na takim balu robić, a Maks prawdopodobnie uczepiłby się mnie kurczowo i zero zabawy i dla mnie i dla niego, sam bawi się doskonale
Meggi
śro, 31 sty 2007 - 23:17
U mnie tez bale i inne imprezy bez rodziców się odbywały . Mi to było na rękę bo nie zawsze mogłabym się ta tych imprezach zjawić jak i większośc rodziców. A dzieci zamiast bawić się przednio, raczej by smutne chodziły ,że ich rodziców nie ma.
Były organizowane takie specjalne przedstawienia dla rodziców , wtedy tez nie wszyscy mogli dotrzec na czas , żal było patrzec na dzieciaczki icon_sad.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 23:17
Post #17

U mnie tez bale i inne imprezy bez rodziców się odbywały . Mi to było na rękę bo nie zawsze mogłabym się ta tych imprezach zjawić jak i większośc rodziców. A dzieci zamiast bawić się przednio, raczej by smutne chodziły ,że ich rodziców nie ma.
Były organizowane takie specjalne przedstawienia dla rodziców , wtedy tez nie wszyscy mogli dotrzec na czas , żal było patrzec na dzieciaczki icon_sad.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Ludek
czw, 01 lut 2007 - 08:20
CYTAT(aluc)
z rodzicami jest impreza gwiazdkowa, dzień babci, dziadka i innych podobnych, bale są bez rodziców i chwała im za to

zresztą nie za bardzo wiem, co miałabym na takim balu robić, a Maks prawdopodobnie uczepiłby się mnie kurczowo i zero zabawy i dla mnie i dla niego, sam bawi się doskonale


Zgadzam się w 100%.
Ja nawet raz byłam na takim balu, bo zostałam poproszona o pomoc w organizacji. Diana cały czas wisiała uczepiona na mnie, ajak tylko gdzies się oddalilam to był płacz.

No i oczywiście brak miejsca.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post czw, 01 lut 2007 - 08:20
Post #18

CYTAT(aluc)
z rodzicami jest impreza gwiazdkowa, dzień babci, dziadka i innych podobnych, bale są bez rodziców i chwała im za to

zresztą nie za bardzo wiem, co miałabym na takim balu robić, a Maks prawdopodobnie uczepiłby się mnie kurczowo i zero zabawy i dla mnie i dla niego, sam bawi się doskonale


Zgadzam się w 100%.
Ja nawet raz byłam na takim balu, bo zostałam poproszona o pomoc w organizacji. Diana cały czas wisiała uczepiona na mnie, ajak tylko gdzies się oddalilam to był płacz.

No i oczywiście brak miejsca.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
Pecia
czw, 01 lut 2007 - 10:22
z rodzicami jest impreza świateczna-jasełka, dzien matki i ojca polaczony z dniem dziecka wink.gif (wtedy jest rodzinny festyn)

na dzien babci i dziadka- zaproszeni tylko dziadkowie

a bal karnawalowy tylko dla dzieci i ja sie ciesze, gdyz bal dal dzieci u meza w pracy jest z rodzicami i wiekszosc dzieci kurczowo trzyma sie wtedy rodzicow, zamiast uczestniczyc w zabawie....
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 01 lut 2007 - 10:22
Post #19

z rodzicami jest impreza świateczna-jasełka, dzien matki i ojca polaczony z dniem dziecka wink.gif (wtedy jest rodzinny festyn)

na dzien babci i dziadka- zaproszeni tylko dziadkowie

a bal karnawalowy tylko dla dzieci i ja sie ciesze, gdyz bal dal dzieci u meza w pracy jest z rodzicami i wiekszosc dzieci kurczowo trzyma sie wtedy rodzicow, zamiast uczestniczyc w zabawie....

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
marghe.
czw, 01 lut 2007 - 12:19
na "naszym" balu dzieciaki nie wisza na rodzicach. Nie wiem jakim cudem icon_smile.gif
za to rodzice zapędzani sa do wspólnej zabawy (czego, przyznam , nie lubię..ale czego sie dla dzieci nie robi wink.gif )
przedszkole jest naprawde maleńkie..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 01 lut 2007 - 12:19
Post #20

na "naszym" balu dzieciaki nie wisza na rodzicach. Nie wiem jakim cudem icon_smile.gif
za to rodzice zapędzani sa do wspólnej zabawy (czego, przyznam , nie lubię..ale czego sie dla dzieci nie robi wink.gif )
przedszkole jest naprawde maleńkie..
> bal-bez rodziców !
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 22:46
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama