Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6  

Potrzebuję wsparcia, potrzebuję pomocy

, pilnie
> , pilnie
viki.
pon, 11 maj 2009 - 23:39
Żyrafo dziś tu zajrzałam....mieszkam bardzo niedaleko Ciebie, gdybyś czegokolwiek potrzebowała wal śmiało... prawników mam w domu.
Dasz radę przytul.gif
viki.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,199
Dołączył: pon, 29 sty 07 - 10:29
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 10,412




post pon, 11 maj 2009 - 23:39
Post #101

Żyrafo dziś tu zajrzałam....mieszkam bardzo niedaleko Ciebie, gdybyś czegokolwiek potrzebowała wal śmiało... prawników mam w domu.
Dasz radę przytul.gif

--------------------
Viki mama Tosi




Beciak1
wto, 12 maj 2009 - 16:22
Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. przytul.gif
Wiem, że masz w sobie dość sil by wyjść z tej chorej sytuacji i , że będziecie w spokoju rysować krokodyle.
Beciak1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: czw, 06 lis 08 - 12:28
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 23,415




post wto, 12 maj 2009 - 16:22
Post #102

Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. przytul.gif
Wiem, że masz w sobie dość sil by wyjść z tej chorej sytuacji i , że będziecie w spokoju rysować krokodyle.

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. Dziś!!!
ionka
śro, 13 maj 2009 - 09:52
Dziewczyny mądrze radzą aby udać się z tym problemem do dobrego psychologa i opisać zachowanie męża. Osoba chora psychicznie potrafi tak umiejętnie manipulować, że niejednokrotnie ty sama odczuwasz się winna i myślisz, że chyba z Tobą samą nie jest wszystko w porządku. Nie daj się zwieść tym manipulacjom, chroń dzieci bo te szczęśliwe, beztroskie lata dzieciństwa uciekają im przez palce. Powiem Ci jedną ważną rzecz której nigdy nie wyjawiłam wcześniej.... Mając zaledwie swoje 8 może 10 lat stanęłam na parapecie okna........ Dopiero po wielu latach przypomniałam sobie o tym "małym drobiazgu". Wyrzuciłam to ze wojej świadomości bardzo skutecznie przez te wszystkie lata. Sama widzisz, że mimo iż dzieci są "MAŁE" potrafią być dojrzałe i wbrew pozorom widzą wszystko i chłoną niestety nasze zachowanie i postawy. Spróbuj naświetlić dokłądnie zachowania męża psychologowi, nagrywaj wszystko, pokaż mu nagrania. Będą świetnym dowodem w sądzie w razie czego....Zrób to dla Siebie ale przede wszystkim dla Nich.
Trzymam kciuki, bądź dzielna. Myślę o Tobie cieplutko,
Ionka
ionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 96
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 08:46
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 1,209




post śro, 13 maj 2009 - 09:52
Post #103

Dziewczyny mądrze radzą aby udać się z tym problemem do dobrego psychologa i opisać zachowanie męża. Osoba chora psychicznie potrafi tak umiejętnie manipulować, że niejednokrotnie ty sama odczuwasz się winna i myślisz, że chyba z Tobą samą nie jest wszystko w porządku. Nie daj się zwieść tym manipulacjom, chroń dzieci bo te szczęśliwe, beztroskie lata dzieciństwa uciekają im przez palce. Powiem Ci jedną ważną rzecz której nigdy nie wyjawiłam wcześniej.... Mając zaledwie swoje 8 może 10 lat stanęłam na parapecie okna........ Dopiero po wielu latach przypomniałam sobie o tym "małym drobiazgu". Wyrzuciłam to ze wojej świadomości bardzo skutecznie przez te wszystkie lata. Sama widzisz, że mimo iż dzieci są "MAŁE" potrafią być dojrzałe i wbrew pozorom widzą wszystko i chłoną niestety nasze zachowanie i postawy. Spróbuj naświetlić dokłądnie zachowania męża psychologowi, nagrywaj wszystko, pokaż mu nagrania. Będą świetnym dowodem w sądzie w razie czego....Zrób to dla Siebie ale przede wszystkim dla Nich.
Trzymam kciuki, bądź dzielna. Myślę o Tobie cieplutko,
Ionka

--------------------
Ionka Mama Patryka-Aniołka (21.08.2001*), Martusi (17 III 2003) , Mateuszka (20.VI.2007) i Kubusia (20.01.2010)
Pecia
śro, 13 maj 2009 - 12:04
podpisuje sie pod Ionką

zrób to dla siebie a przede wszytskim dla dzieci

prosze cie jako dorosle dziecko ktore zylo w takiej rodzinie icon_sad.gif
moja mam nie byla na tyle silna
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 13 maj 2009 - 12:04
Post #104

podpisuje sie pod Ionką

zrób to dla siebie a przede wszytskim dla dzieci

prosze cie jako dorosle dziecko ktore zylo w takiej rodzinie icon_sad.gif
moja mam nie byla na tyle silna

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Żyrafo
czw, 14 maj 2009 - 22:04
Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.
Żyrafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,172
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 13:23
Skąd: juz nie KSIĄŻENICE
Nr użytkownika: 387




post czw, 14 maj 2009 - 22:04
Post #105

Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.

--------------------
Żyrafo - mama Joanny (2000) i Marianny (2002)
monilka
czw, 14 maj 2009 - 22:27
Żyrafo ja z Tobą mocno wierzę, że jest to światełko które znajdziesz w końcu i dziewczyny zapomną o tym koszmarze.
Żyrafo mocno przytul.gif
Przecież nic co dupne i złe nie trwa wiecznie. Musi w końcu nadejśc ten lepszy czas
monilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: pią, 18 maj 07 - 00:18
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 14,364




post czw, 14 maj 2009 - 22:27
Post #106

Żyrafo ja z Tobą mocno wierzę, że jest to światełko które znajdziesz w końcu i dziewczyny zapomną o tym koszmarze.
Żyrafo mocno przytul.gif
Przecież nic co dupne i złe nie trwa wiecznie. Musi w końcu nadejśc ten lepszy czas
pirania
czw, 14 maj 2009 - 22:49
trzymam kciuki zebys na te pierwsze ustalenia sadowe, ktore pozwola ci odetchnac chociaz na chwile nie czekela zbyt dlugo.....
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post czw, 14 maj 2009 - 22:49
Post #107

trzymam kciuki zebys na te pierwsze ustalenia sadowe, ktore pozwola ci odetchnac chociaz na chwile nie czekela zbyt dlugo.....

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Potwora
pią, 15 maj 2009 - 11:35
CYTAT(Żyrafo @ Thu, 14 May 2009 - 22:04) *
Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.


Żyrafo - idź z dziećmi do psychologa icon_sad.gif
I przygotuj się do batalii sądowej, niestety a opinia psychologa odnośnie dzieci może być decydująca.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pią, 15 maj 2009 - 11:35
Post #108

CYTAT(Żyrafo @ Thu, 14 May 2009 - 22:04) *
Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.


Żyrafo - idź z dziećmi do psychologa icon_sad.gif
I przygotuj się do batalii sądowej, niestety a opinia psychologa odnośnie dzieci może być decydująca.
ionka
pią, 15 maj 2009 - 12:05
Zyrafo, przepraszam, że tak dosadnych argumetnów używam, ale znam to z życia ,niestety mojego Ojca nie potrafiłam przekonać do "działania". Nie będę pisać o problemach emocjonalnych jakie ma teraz w życiu moja Siostra, do "czego doszedł" mój Brat i jak ciężko w końcu jest mi samej panować nad moimi emocjami wychowując własne dzieci. Wybierz koniecznie dobrego psychologa dla dzieci, dla siebie samej. Dobrze postępujesz, podziwiam Cię za to. Dużo zdecydowania i siły Ci życzę, cały czas wspieram. POWODZENIA.
ionka
ionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 96
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 08:46
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 1,209




post pią, 15 maj 2009 - 12:05
Post #109

Zyrafo, przepraszam, że tak dosadnych argumetnów używam, ale znam to z życia ,niestety mojego Ojca nie potrafiłam przekonać do "działania". Nie będę pisać o problemach emocjonalnych jakie ma teraz w życiu moja Siostra, do "czego doszedł" mój Brat i jak ciężko w końcu jest mi samej panować nad moimi emocjami wychowując własne dzieci. Wybierz koniecznie dobrego psychologa dla dzieci, dla siebie samej. Dobrze postępujesz, podziwiam Cię za to. Dużo zdecydowania i siły Ci życzę, cały czas wspieram. POWODZENIA.
ionka

--------------------
Ionka Mama Patryka-Aniołka (21.08.2001*), Martusi (17 III 2003) , Mateuszka (20.VI.2007) i Kubusia (20.01.2010)
Ewcia!
pią, 15 maj 2009 - 12:15
CYTAT(Żyrafo @ Thu, 14 May 2009 - 23:04) *
Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.


Żyrafo,
myslę o Tobie od dawna, pamietam jeszcze jak Twój mąż miał wylew i jaka wtedy byłaś silna.

tu usunęłam tresc i wysłałam na pw
nawet nie trzeba sie logować, żeby czytac to podforum icon_confused.gif

Z daleka trzymam kciuki przytul.gif

Ten post edytował Ewcia! pią, 15 maj 2009 - 13:32
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pią, 15 maj 2009 - 12:15
Post #110

CYTAT(Żyrafo @ Thu, 14 May 2009 - 23:04) *
Ionka, to straszne co piszesz.
I straszne jest to w jakim stanie są moje dzieci. Mam ochotę wyć jak patrzę na Marynię, która śpi pod moim biurkiem, albo na Joasię, która rzuca kamieniami w ludzi, żeby nikt do niej nie podchodził.
I to, że mój mąż mówi jedno a w chwilę potem prosto w oczy mówi, że tego pierwszego nie powiedział. Dzieciom również.
Wszystko jest ostatnio straszne.
Ale głęboko wierzę, że dalej jest światełko, tylko go jeszcze nie widać.


Żyrafo,
myslę o Tobie od dawna, pamietam jeszcze jak Twój mąż miał wylew i jaka wtedy byłaś silna.

tu usunęłam tresc i wysłałam na pw
nawet nie trzeba sie logować, żeby czytac to podforum icon_confused.gif

Z daleka trzymam kciuki przytul.gif

--------------------
1234
wrona_j
pią, 15 maj 2009 - 12:43
Żyrafo nie znam Cię ale z całego serca przytul.gif
Chroń dzieci i siebie, słuchaj dziewczyn, które mądrze radzą.
Jesteś dzielną kobietą, przetrwasz i to.

Ten post edytował wrona_j pią, 15 maj 2009 - 12:44
wrona_j


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 705
Dołączył: pią, 04 sie 06 - 22:02
Nr użytkownika: 6,864




post pią, 15 maj 2009 - 12:43
Post #111

Żyrafo nie znam Cię ale z całego serca przytul.gif
Chroń dzieci i siebie, słuchaj dziewczyn, które mądrze radzą.
Jesteś dzielną kobietą, przetrwasz i to.

--------------------


Beciak1
sob, 16 maj 2009 - 11:27
Dziewczyny dobrze radzą by udać się do psychologa z dziećmi.
Po pierwsze pomoże im to trochę ogarnąć całą tę sytuację,
po drugie będzie to Twój atut w sądzie i dowód na to, że starasz się chronić dzieci.
Poza tym wszelkie pisma wydawane przez instytucje (jak np. Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna)
maja większą moc sprawczą w sądzie niż by się mogło wydawać.
Beciak1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: czw, 06 lis 08 - 12:28
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 23,415




post sob, 16 maj 2009 - 11:27
Post #112

Dziewczyny dobrze radzą by udać się do psychologa z dziećmi.
Po pierwsze pomoże im to trochę ogarnąć całą tę sytuację,
po drugie będzie to Twój atut w sądzie i dowód na to, że starasz się chronić dzieci.
Poza tym wszelkie pisma wydawane przez instytucje (jak np. Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna)
maja większą moc sprawczą w sądzie niż by się mogło wydawać.

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. Dziś!!!
Ursa0510
pon, 27 sie 2012 - 15:02
Żyrafo, przeczytałam dzisiaj ten wątek.
Minęły już trzy lata, mam nadzieję, że udało Ci się odnaleźć spokój - dla dzieci i siebie.
I mam nadzieję, że nie pogniewasz się, że zupełnie obca osoba tak sobie włazi, czyta i jeszcze pisze.
Napisałam, bo zobaczyłam w Twoich postach siebie. Ojciec moich dzieci zachowuje się podobnie do Twojego ex.
Czy mogę napisać do Ciebie na pw? Potrzebuję rady i pomocy. Moje dzieci mają 2 i 7 lat.
Pozdrawiam!
Ursa0510


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: sob, 10 kwi 10 - 16:21
Nr użytkownika: 32,504

GG:


post pon, 27 sie 2012 - 15:02
Post #113

Żyrafo, przeczytałam dzisiaj ten wątek.
Minęły już trzy lata, mam nadzieję, że udało Ci się odnaleźć spokój - dla dzieci i siebie.
I mam nadzieję, że nie pogniewasz się, że zupełnie obca osoba tak sobie włazi, czyta i jeszcze pisze.
Napisałam, bo zobaczyłam w Twoich postach siebie. Ojciec moich dzieci zachowuje się podobnie do Twojego ex.
Czy mogę napisać do Ciebie na pw? Potrzebuję rady i pomocy. Moje dzieci mają 2 i 7 lat.
Pozdrawiam!

--------------------
Córka - lato 2005, syn - lato 2010.


Helena
pon, 27 sie 2012 - 15:21
Ursa tylko Żyrafo chyba nie bywa teraz za bardzo na forum. Dziewczyny wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę...
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post pon, 27 sie 2012 - 15:21
Post #114

Ursa tylko Żyrafo chyba nie bywa teraz za bardzo na forum. Dziewczyny wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę...

--------------------
Ursa0510
pon, 27 sie 2012 - 21:32
Helena, dzięki.
Poczekam, może się odezwie.
Mam nadzieję, że udało jej się wszystko poukładać(?).
Ursa0510


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: sob, 10 kwi 10 - 16:21
Nr użytkownika: 32,504

GG:


post pon, 27 sie 2012 - 21:32
Post #115

Helena, dzięki.
Poczekam, może się odezwie.
Mam nadzieję, że udało jej się wszystko poukładać(?).

--------------------
Córka - lato 2005, syn - lato 2010.


Żyrafo
wto, 28 sie 2012 - 16:13
Jestem icon_smile.gif
niezbyt często, ale bywam. Czytam, póki co nie piszę. U mnie wszystko dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ursa, Zaraz prześlę kontakt do mnie, śmiało pisz.
Żyrafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,172
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 13:23
Skąd: juz nie KSIĄŻENICE
Nr użytkownika: 387




post wto, 28 sie 2012 - 16:13
Post #116

Jestem icon_smile.gif
niezbyt często, ale bywam. Czytam, póki co nie piszę. U mnie wszystko dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ursa, Zaraz prześlę kontakt do mnie, śmiało pisz.

--------------------
Żyrafo - mama Joanny (2000) i Marianny (2002)
> Potrzebuję wsparcia, potrzebuję pomocy, pilnie
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 07 cze 2024 - 20:32
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama