Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Trofoblast przodujący!!

> 
Velus
śro, 09 sie 2006 - 07:35
Jestem w 12 tyg. ciąży. Byłam u lekarza i powiedział mi że mam Trofoblast przodujący!! Mam na siebie uwazac bardziej. Nastraszył mnie że nie bede rodziła silami natury. I moga wystapić krwawienia, moge stracić macice, w najgorszym przypadku nawet dziecko. Chcę by było wszystko dobrze. Chciałabym sie dowiedziec czy moze to byc moja wina ze Trofoblast tak sie wyształca? Jak to wlasciwie jest z tym Trofoblastem? Czy jest jakas mozliwos ze on sie przemiesci? learz mowi ze raczej w moim przypadku on wlasnie zostanie tam gdzie jest.

Planowałam na koniec sierpnia wyjazd do Niemiec 20 godzin jazdy autokarem. Czy lepiej z niego zrezygnowac?? Czy jazda mi zagraza? Obawiam sie ze tak i planuje z niego zrezygnowac.


z gory dziekuje za odpowiedzi

Velus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 07:17
Nr użytkownika: 6,907




post śro, 09 sie 2006 - 07:35
Post #1

Jestem w 12 tyg. ciąży. Byłam u lekarza i powiedział mi że mam Trofoblast przodujący!! Mam na siebie uwazac bardziej. Nastraszył mnie że nie bede rodziła silami natury. I moga wystapić krwawienia, moge stracić macice, w najgorszym przypadku nawet dziecko. Chcę by było wszystko dobrze. Chciałabym sie dowiedziec czy moze to byc moja wina ze Trofoblast tak sie wyształca? Jak to wlasciwie jest z tym Trofoblastem? Czy jest jakas mozliwos ze on sie przemiesci? learz mowi ze raczej w moim przypadku on wlasnie zostanie tam gdzie jest.

Planowałam na koniec sierpnia wyjazd do Niemiec 20 godzin jazdy autokarem. Czy lepiej z niego zrezygnowac?? Czy jazda mi zagraza? Obawiam sie ze tak i planuje z niego zrezygnowac.


z gory dziekuje za odpowiedzi

Velus
pon, 04 wrz 2006 - 09:32
U mnie juz wszystko w pozadku. Łozysko mam na scianie tylnej i jest dobrze. Na wyjazd lekarz mi zezwolila ale autokarem. Juz jestem po podrozy i czuje sie dobrze dziudzius tez icon_smile.gif Dowiedziałam sie ze lożysko może sie przesunąć nawet do 32tyg wiec nie przejmuj sie, wszytko sie moze odmienic. Poniewaz jak dziecko rosnie to macica przesunac moze łożysko. Pozdrawiam Odpoczywaj
Velus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 07:17
Nr użytkownika: 6,907




post pon, 04 wrz 2006 - 09:32
Post #2

U mnie juz wszystko w pozadku. Łozysko mam na scianie tylnej i jest dobrze. Na wyjazd lekarz mi zezwolila ale autokarem. Juz jestem po podrozy i czuje sie dobrze dziudzius tez icon_smile.gif Dowiedziałam sie ze lożysko może sie przesunąć nawet do 32tyg wiec nie przejmuj sie, wszytko sie moze odmienic. Poniewaz jak dziecko rosnie to macica przesunac moze łożysko. Pozdrawiam Odpoczywaj

Posty w temacie
Velus   Trofoblast przodujący!!   śro, 09 sie 2006 - 07:35
Edi Zet :)   Może to inaczej łożysko przodujące. Zdarza si...   śro, 09 sie 2006 - 09:59
Velus   Edi Zet :) dziekuje ci bardzo juz jestem spoojna P...   śro, 09 sie 2006 - 12:36
Kasia/Toruń   cześć, u mnie tzw. łożysko przodujące stwierd...   nie, 27 sie 2006 - 11:06
Velus   U mnie juz wszystko w pozadku. Łozysko mam na sci...   pon, 04 wrz 2006 - 09:32
> Trofoblast przodujący!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 04:50
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama