Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
69 Stron V  « poprzednia 67 68 69  

psychoterapia

-
, podzielmy sie swoim doswiadczeniem
Gochaaa964
post Wed, 18 Oct 2017 - 14:14
Post #1361

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,659

Uważam, że dobry psychoterapeuta potrafi naprawdę pomóc. Nie wiem, dlaczego w Polsce jest taka obawa i tyle społecznych uprzedzeń. W kwestii dbania o zdrowie psychiczne jesteśmy jeszcze w lesie...
Go to the top of the page PM

Quote Post
teresa30
post Fri, 03 Nov 2017 - 09:56
Post #1362

Nr użytkownika: 49,867

Z pewnością psychoterapia nie zaszkodzi, a może pomóc, także warto. Poza tym problemy same się nie rozwiążą, z czasem jedynie się nasilą. Myślę, że lepiej jednak udać się psychiatry, a nie psychologa - ma po prostu większe możliwości. Gdybyście szukały jakiegoś w Warszawie, to w klinikach PsychoMedic przyjmuje wielu dobrych psychiatrów, na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się im przyjrzeć, umówić na wizytę.

Quote Post
Ajlar
post Sun, 12 Nov 2017 - 22:12
Post #1363

Nr użytkownika: 45,673

Tylko, ze osoba majaca problem z alkoholem - raczej nie powinna isc sama na terapie. To juz raczej musi byc terapia dla par Warszawa - w koncu rodzina alkoholika takze jest wspoluzalezniona, prawda? Sadze, ze pomoc psychoterapeuty w takim przypadku - moze pomoc, a na pewno - nie zaszkodzi.

Quote Post
Grażyna7
post Wed, 13 Dec 2017 - 18:24
Post #1364

Nr użytkownika: 49,929

u mnie sprawa była taka, że ja przez lata mówiłam mężowi, że chciałabym iść na taką terapię. Nie po to, żeby usłyszeć jaka to ja jestem biedna, a mój mąż zły. Po to, żeby ktoś z boku przyjrzał się naszej relacji. Teraz gdy sama jestem rok w terapii współuzależnienia, patrzę na to inaczej i inaczej nazwałabym ówczesne cele. Wracając do tematu - mój mąż twierdził, ze jemu terapia nie jest potrzebna. Mamy nieudane małżeństwo bo to moja wyłączna wina i ja mam się leczyć. On jest dobrym człowiekiem i nie ma sobie nic do zarzucenia. Dodam, że w naszym życiu już pojawił się wtedy alkohol. W końcu poszliśmy razem na terapię, żeby poukładać sobie wiele rzeczy głowie.
Ogólnie byłam bardzo zadowolona z terapii w kolektywie Psychologgia u Pani Anny Bieleckiej.

Quote Post
Bettinka
post Thu, 04 Jan 2018 - 18:10
Post #1365

Nr użytkownika: 51,245

Ja też uważam, że terapia jest bardzo wartościowa, niby się mówi, że rodzina, że przyjaciele, ale specjalista patrzy z boku - to jest ta przewaga terapii. Nie zna nas przez całe życie jak mama, czy kilkanaście lat jak przyjaciel, więc łatwiej mu jest nie stawać po żadnej stronie.

Quote Post
Terlifdes
post Mon, 15 Jan 2018 - 12:13
Post #1366

Nr użytkownika: 51,314

Ja korzystam z WIP DZMR Poznań powiem szczerze że na prawdę mi pomagają takie terapie. Na pewno jeśli ktoś potrzebuje porady i rozmowy to warto się wybrać.

Quote Post
kokosankaana
post Thu, 17 May 2018 - 12:47
Post #1367

Nr użytkownika: 50,851

Z wiekiem każdy z nas ma większy bagaż. Powinniśmy częściej mówić o tym co czujemy.

Quote Post
Piotrek Nowak
post Sun, 10 Jun 2018 - 23:43
Post #1368

Nr użytkownika: 51,615

W takich trudnych chilach grunt to wsparcie i trzymanie się razem z najbliższymi. Trzeba pamiętać że oni również nie mają lekko, w końcu są współuzależnieni. Dobrze jest razem chodzić na terapię.

Quote Post
> psychoterapia, podzielmy sie swoim doswiadczeniem

Start new topic Reply to this topic
69 Stron V  « poprzednia 67 68 69
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 20 Jun 2018 - 17:22
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe