Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy ktoras z Was dziewczyny byla/jest w ciazy i miala/okres?

> 
Monia

Go??







post pon, 17 mar 2003 - 19:33
Post #1

Siemka
Jestem mama 2 letniego chlopczyka.Czytalam ze jest to mozliwe aby miec okres w trakcie ciazy.Czy jezeli sie Wam to zdarzylo, napiszcie prosze o tym pare slow.Jestem bardzo ciekawa jak to bylo w waszym przypadku.
Jestem nowa i obecnie mieszkam w USA i czuje sie troche samotna.
Buziaczki icon_razz.gif
izka
wto, 18 mar 2003 - 00:15
witaj monia
mnie sie to nieprzytrafiło ale moja siostra miała okres ale było to raczej plamienie w dniach gdy wypadał dzien miesiaczki co spowodowało nielada panike i szybka reakcjie ginekologa ale okazało sie ze wszystko jest ok i dzisaj ma juz 2 miesieczna corke
izka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 207
Dołączył: czw, 13 mar 03 - 16:52
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 103

GG:


post wto, 18 mar 2003 - 00:15
Post #2

witaj monia
mnie sie to nieprzytrafiło ale moja siostra miała okres ale było to raczej plamienie w dniach gdy wypadał dzien miesiaczki co spowodowało nielada panike i szybka reakcjie ginekologa ale okazało sie ze wszystko jest ok i dzisaj ma juz 2 miesieczna corke

--------------------
pozdrawiam izka mama( 15.06.90 )Magdaleny i
(30.09.03) :) Tomaszka
user posted image
monia

Go??







post wto, 18 mar 2003 - 16:00
Post #3

icon_lol.gif
Elżbietka

Go??







post pon, 24 mar 2003 - 10:49
Post #4

Mnie również się to nie przytrafiło osobiście ale wiem że moja mama będąc ze mną w ciąży nie miało pojęcia o moim istnieniu bo przez pierwsze 3 miesiące dostawała trochę mniejobfity a jednak okres.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
gośka

Go??







post sob, 29 mar 2003 - 00:51
Post #5

U mnie to niestety nie była miesiączka icon_sad.gif ale wtedy się dowiedziałam, że przez pierwsze 3 mce krwawienia mogą być. Jeżeli jednak cos takiego Ci się przytrafia to na wszelki wypadek idź na kontrolę do gina. Ostrożności nigdy za dużo.
Pozdrawiam Gośka
asia2108
nie, 30 mar 2003 - 00:25
hej icon_smile.gif

mnie przytrafiła się taka sytuacja w drugiej ciąży. nie wiedziałam, że mam maluszka w brzuszku, krwawienia były mniej obfite i krótsze, ale w zasadzie normalne.
gdy poszłam do lekarza okazało się, że .... jestem w czwartym miesiącu.
urodziłam na szczęście zdrowego, 4 kg chłoptasia, ale pierwszy trymestr mi całkiem umknął icon_wink.gif

pozdrowionka
asia
asia2108


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 933
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 23:16
Nr użytkownika: 224




post nie, 30 mar 2003 - 00:25
Post #6

hej icon_smile.gif

mnie przytrafiła się taka sytuacja w drugiej ciąży. nie wiedziałam, że mam maluszka w brzuszku, krwawienia były mniej obfite i krótsze, ale w zasadzie normalne.
gdy poszłam do lekarza okazało się, że .... jestem w czwartym miesiącu.
urodziłam na szczęście zdrowego, 4 kg chłoptasia, ale pierwszy trymestr mi całkiem umknął icon_wink.gif

pozdrowionka
asia
Wbmot
pon, 31 mar 2003 - 20:27
A ja w terminie wypadającej miesiączki miałam jednorazowy krwotok i to przez kilka miesięcy.
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post pon, 31 mar 2003 - 20:27
Post #7

A ja w terminie wypadającej miesiączki miałam jednorazowy krwotok i to przez kilka miesięcy.
ez
piÄ…, 04 kwi 2003 - 10:54
Mogą wystapic plamienia w terminach okołoowulacyjnych nawet w ciąży, nieraz spowodowane są np. nadżerką szyjki macicy.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post piÄ…, 04 kwi 2003 - 10:54
Post #8

Mogą wystapic plamienia w terminach okołoowulacyjnych nawet w ciąży, nieraz spowodowane są np. nadżerką szyjki macicy.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
lea

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 20:44
Post #9

bedąc już w ciązy miałam przez pierwszy miesiąc normalny okres, dlatego kiedy rodziłam lekarze obawiali się wczesniaka i komplikacji , a Bartuś był zdrów jak rybka icon_smile.gif)) i w terminie icon_wink.gif

lea

Ps. leżąc na podtrzymaniu w szpitalu, leżała ze mną kobieta, która krwawiła przez 5 miesięcy !!! była pod stała obserwacja gdyż nikt nie był w stanie wyliczyć dokładnego terminu porodu.
Agulka 333
sob, 05 kwi 2003 - 12:45
Ja też znam taki przypadek - moja mama . Mając 40 lat urodziła swoje ostatnie dziecko i pamiętam (miałam wtedy lat 17 ), że miała krwawienia chyba przez cztery miesiące i jakież było zdziwienie kiedy zaczął rosnąć jej brzuszek ! Tak by się pewnie nie zorientowała wink.gif

Moja siostra miała zaś odwrotny przypadek. Karmiła ,nie miała okresu i myślała że wszystko jest OK. A tu pewnego dnia brzuszek icon_smile.gif Szok !

Wszystko się może zdarzyć dziewczyny !

Pozdrawiam
Aga
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post sob, 05 kwi 2003 - 12:45
Post #10

Ja też znam taki przypadek - moja mama . Mając 40 lat urodziła swoje ostatnie dziecko i pamiętam (miałam wtedy lat 17 ), że miała krwawienia chyba przez cztery miesiące i jakież było zdziwienie kiedy zaczął rosnąć jej brzuszek ! Tak by się pewnie nie zorientowała wink.gif

Moja siostra miała zaś odwrotny przypadek. Karmiła ,nie miała okresu i myślała że wszystko jest OK. A tu pewnego dnia brzuszek icon_smile.gif Szok !

Wszystko się może zdarzyć dziewczyny !

Pozdrawiam
Aga
chojnol
nie, 06 kwi 2003 - 21:52
Mnie to nie spotkało, ale moja koleżanka dopiero w 6. miesiącu dowiedziała się o dzidziusiu icon_smile.gif Przez pierwsze 5 m-cy wszystko było normalnie. Ale nespodzianka, co?
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post nie, 06 kwi 2003 - 21:52
Post #11

Mnie to nie spotkało, ale moja koleżanka dopiero w 6. miesiącu dowiedziała się o dzidziusiu icon_smile.gif Przez pierwsze 5 m-cy wszystko było normalnie. Ale nespodzianka, co?

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
martusiawie

Go??







post czw, 17 kwi 2003 - 13:20
Post #12

Ja jak kilka dziewczyn powyżej też w ciąży miałam normalne miesiączki. Może mniej obfite ale zawsze! Do tego aby było śmieszniej(jak dla kogo!) to w ciążę zaszłam używając antykoncepcji hormonalnej! i dowiedziałam się o ciąży w 4 miesiącu! Ale dzidzia (już 3 lata) urodziła się zdrowa i piękna! Ja to dopiero mialam niespodziankę
> Czy ktoras z Was dziewczyny byla/jest w ciazy i miala/okres?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 02:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama