Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Problemy małżeńskie i rodzinne - grupa wsparcia

, zamknięte podforum - reaktywacja ;)
> , zamknięte podforum - reaktywacja ;)
AniaEL
czw, 24 lip 2008 - 15:59
CYTAT(Zwierzo. @ Thu, 24 Jul 2008 - 14:54) *
Wiem, że trochę w tym pomyśle dyskryminacji...

Z

Zwierzo w takim towarzystwie masz czuć się pewnie.
To tak jak z przyjaciółmi, też wybierasz.

Wydaje mi się, że na początek grupa nie powinna być zbyt duża.
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post czw, 24 lip 2008 - 15:59
Post #41

CYTAT(Zwierzo. @ Thu, 24 Jul 2008 - 14:54) *
Wiem, że trochę w tym pomyśle dyskryminacji...

Z

Zwierzo w takim towarzystwie masz czuć się pewnie.
To tak jak z przyjaciółmi, też wybierasz.

Wydaje mi się, że na początek grupa nie powinna być zbyt duża.


--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 24 lip 2008 - 16:02
Post #42

[post usunięty]
Cleo
czw, 24 lip 2008 - 16:02
Nie wiem, jak to zrobic, by nei bylo poczucia dyskryminacji i czegos tam.
WIem, ze niektorzy maja 5 tys postow, a nie widzialam ich w realu. I wiem, że ktoś moze byc od 2003, a i tak mu się nei zwierzę.
Jednak ejst ileś tematów, których nie mogę poruszyć otwarcie, bo--sama jestem tu od początku (no, dobra Marchewka byla pierwsza:) ) i wiele, wiele osob, wie czytam i pisze na Maluchach. Oraz- nie wyobrazam sobie poruszneia niektorych tematow przy pewnej częsci publiki, posługującej się chociażby slownictwem typu 'chamówa' oraz 'k..wa' uprzejmie wykropkowanym w środku.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 16:02
Post #43

Nie wiem, jak to zrobic, by nei bylo poczucia dyskryminacji i czegos tam.
WIem, ze niektorzy maja 5 tys postow, a nie widzialam ich w realu. I wiem, że ktoś moze byc od 2003, a i tak mu się nei zwierzę.
Jednak ejst ileś tematów, których nie mogę poruszyć otwarcie, bo--sama jestem tu od początku (no, dobra Marchewka byla pierwsza:) ) i wiele, wiele osob, wie czytam i pisze na Maluchach. Oraz- nie wyobrazam sobie poruszneia niektorych tematow przy pewnej częsci publiki, posługującej się chociażby slownictwem typu 'chamówa' oraz 'k..wa' uprzejmie wykropkowanym w środku.

--------------------
marghe.
czw, 24 lip 2008 - 16:02
CYTAT(milly @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:58) *
ale to jest cholernie trudne, bo te które dla jednych z nas są "godne zaufania", fajne i w ogóle konie z nimi kraść, dla innych są takie, śmakie i owakie (wstawić niezbyt miłe epitety).

Pomysł jest super, ale obawiam się że trudny o ile nie niemożliwy do realizacji.


Podpiszę się.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 24 lip 2008 - 16:02
Post #44

CYTAT(milly @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:58) *
ale to jest cholernie trudne, bo te które dla jednych z nas są "godne zaufania", fajne i w ogóle konie z nimi kraść, dla innych są takie, śmakie i owakie (wstawić niezbyt miłe epitety).

Pomysł jest super, ale obawiam się że trudny o ile nie niemożliwy do realizacji.


Podpiszę się.
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 24 lip 2008 - 16:04
Post #45

[post usunięty]
Cleo
czw, 24 lip 2008 - 16:05
I tak, Rosa masz rację- tez mysle, ze moze zrobic sie 'na kazdy temat' w ograniczonym gronie, to bez sensu, bo fajnie rozmaawiac z nowymi osobami, tylko- halo halo!-neich dziołchy z rówieśniczych wątków wreszcie stamtad wyjdą!! icon_smile.gif
Pomysł z 'problemy rodzinne'- szeroko rozumiany chyba jest najlepszy... - do uzyskania pomocy czesto konieczne jest podanie roznych konkretow bardzo szczegolnych- wtedy rodzi sie niebezpieczenstwo wlasnie utraty bezpieceznstwa' itp.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 16:05
Post #46

I tak, Rosa masz rację- tez mysle, ze moze zrobic sie 'na kazdy temat' w ograniczonym gronie, to bez sensu, bo fajnie rozmaawiac z nowymi osobami, tylko- halo halo!-neich dziołchy z rówieśniczych wątków wreszcie stamtad wyjdą!! icon_smile.gif
Pomysł z 'problemy rodzinne'- szeroko rozumiany chyba jest najlepszy... - do uzyskania pomocy czesto konieczne jest podanie roznych konkretow bardzo szczegolnych- wtedy rodzi sie niebezpieczenstwo wlasnie utraty bezpieceznstwa' itp.

--------------------
AnkaSkikanka
czw, 24 lip 2008 - 16:09
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:04) *
cytowany post usunięto

No tak. Tak to widzę. Głosowanie + ew. wymiana poglądów, czy ktoś kogoś nie zna i chce zasięgnąć opinii.
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post czw, 24 lip 2008 - 16:09
Post #47

CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:04) *
cytowany post usunięto

No tak. Tak to widzę. Głosowanie + ew. wymiana poglądów, czy ktoś kogoś nie zna i chce zasięgnąć opinii.

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 24 lip 2008 - 16:09
Post #48

[post usunięty]
milly
czw, 24 lip 2008 - 16:13
Na tak dużym forum społecznościowym obiektywizm raczej nie jest możliwy.
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post czw, 24 lip 2008 - 16:13
Post #49

Na tak dużym forum społecznościowym obiektywizm raczej nie jest możliwy.
milly
czw, 24 lip 2008 - 16:15
a może pogadamy o tym na czacie?icon_biggrin.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post czw, 24 lip 2008 - 16:15
Post #50

a może pogadamy o tym na czacie?icon_biggrin.gif
.uzytkownik.usun...
czw, 24 lip 2008 - 16:17
'Problemy rodzinne' mnie przekonują. I potrzeba zawężenia grona użytkownikow - w sumie też. Tylko jak by to wyglądało na samym początku? Jest moderator i on sobie wysyła pierwsze zaproszenie a potem w gronie 2 osób dyskutują nad następnym, później trójka zgadza się na czwartego itd... Tylko tak byłoby sprawiedliwie... A nie jestem pewna czy to nie zajęłoby dużo czasu.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post czw, 24 lip 2008 - 16:17
Post #51

'Problemy rodzinne' mnie przekonują. I potrzeba zawężenia grona użytkownikow - w sumie też. Tylko jak by to wyglądało na samym początku? Jest moderator i on sobie wysyła pierwsze zaproszenie a potem w gronie 2 osób dyskutują nad następnym, później trójka zgadza się na czwartego itd... Tylko tak byłoby sprawiedliwie... A nie jestem pewna czy to nie zajęłoby dużo czasu.

Z
jaAga*
czw, 24 lip 2008 - 16:18
Pomysł super....tylko nie uda się uniknąć dyskryminacji....bo, rozważmy mój przypadek:
1. Jestem dość krótko, bo od stycznia 2007 roku
2. Mam dużo postów, ale rzeczywiście głównie na wątku rówieśniczym nastukanych.
3. Nie udzielam się we wszystkich wątkach choć czytam większość (od kiedy odkryłam funkcję "zobacz nowe posty" 08.gif ), a nie udzielam z takiego powodu, że jestem mało znana, prawie nikt nie widział mnie w realu, no i parę razy się sparzyłam, bo zostałam w pewnym sensie olana icon_wink.gif....koło się zamyka.
A sama chętnie podzieliłabym się swoimi problemami, których nie chcę wywlekać na forum dostępnym dla KAŻDEGO.

Mam nadzieję, na sensowne rozwiązanie propozycji Zwierzo i zostaje mi się łudzić, że może za jakiś czas.... icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 24 lip 2008 - 16:18
Post #52

Pomysł super....tylko nie uda się uniknąć dyskryminacji....bo, rozważmy mój przypadek:
1. Jestem dość krótko, bo od stycznia 2007 roku
2. Mam dużo postów, ale rzeczywiście głównie na wątku rówieśniczym nastukanych.
3. Nie udzielam się we wszystkich wątkach choć czytam większość (od kiedy odkryłam funkcję "zobacz nowe posty" 08.gif ), a nie udzielam z takiego powodu, że jestem mało znana, prawie nikt nie widział mnie w realu, no i parę razy się sparzyłam, bo zostałam w pewnym sensie olana icon_wink.gif....koło się zamyka.
A sama chętnie podzieliłabym się swoimi problemami, których nie chcę wywlekać na forum dostępnym dla KAŻDEGO.

Mam nadzieję, na sensowne rozwiązanie propozycji Zwierzo i zostaje mi się łudzić, że może za jakiś czas.... icon_wink.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
cydorka
czw, 24 lip 2008 - 16:18
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:02) *
cytowany post usunięto

o to to
własnie takie konkrety, żeby nie powstało na każdy temat dla wybranych

bo tak jak juz napisałam i myślę, ze o to głównie chodzi o bezpieczeństwo o komfort psychiczny
dobrze jest mądrze to przemyśleć i jasno sprecyzować kryteria

no nie wiem jak to powiedzieć

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 24 lip 2008 - 16:18
Post #53

CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:02) *
cytowany post usunięto

o to to
własnie takie konkrety, żeby nie powstało na każdy temat dla wybranych

bo tak jak juz napisałam i myślę, ze o to głównie chodzi o bezpieczeństwo o komfort psychiczny
dobrze jest mądrze to przemyśleć i jasno sprecyzować kryteria

no nie wiem jak to powiedzieć

cyd
Meggi
czw, 24 lip 2008 - 16:21
CYTAT(Zwierzo. @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:17) *
'Problemy rodzinne' mnie przekonują. I potrzeba zawężenia grona użytkownikow - w sumie też. Tylko jak by to wyglądało na samym początku? Jest moderator i on sobie wysyła pierwsze zaproszenie a potem w gronie 2 osób dyskutują nad następnym, później trójka zgadza się na czwartego itd... Tylko tak byłoby sprawiedliwie... A nie jestem pewna czy to nie zajęłoby dużo czasu.

Z



A nie lepiej poczekać az osoby, które chcą sie wygadać same się zgłoszą???
Na początku moze nie bedzie zbyt tłoczno, ale po ilosci osób juz zainteresowanych szybko to sie zmieni icon_wink.gif

Ten post edytował Meggi czw, 24 lip 2008 - 16:22
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 16:21
Post #54

CYTAT(Zwierzo. @ Thu, 24 Jul 2008 - 15:17) *
'Problemy rodzinne' mnie przekonują. I potrzeba zawężenia grona użytkownikow - w sumie też. Tylko jak by to wyglądało na samym początku? Jest moderator i on sobie wysyła pierwsze zaproszenie a potem w gronie 2 osób dyskutują nad następnym, później trójka zgadza się na czwartego itd... Tylko tak byłoby sprawiedliwie... A nie jestem pewna czy to nie zajęłoby dużo czasu.

Z



A nie lepiej poczekać az osoby, które chcą sie wygadać same się zgłoszą???
Na początku moze nie bedzie zbyt tłoczno, ale po ilosci osób juz zainteresowanych szybko to sie zmieni icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



użytkownik usunięty

Go??







post czw, 24 lip 2008 - 17:38
Post #55

[post usunięty]
Hermia
czw, 24 lip 2008 - 18:14
Przyznam, że ja też bardzo chętnie. Sa tematy których podjąć na forum jakoś nie umiem.
Postów mam mało, w realu sporo osób mnie zna z widzenia, jestem tu od 2004, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wywnętrzyć na takim forum.
Hermia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,271
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 14:32
Skąd: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,565




post czw, 24 lip 2008 - 18:14
Post #56

Przyznam, że ja też bardzo chętnie. Sa tematy których podjąć na forum jakoś nie umiem.
Postów mam mało, w realu sporo osób mnie zna z widzenia, jestem tu od 2004, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wywnętrzyć na takim forum.

--------------------


sylwia65
czw, 24 lip 2008 - 18:25
CYTAT(jaaga78 @ Thu, 24 Jul 2008 - 16:18) *
Pomysł super....tylko nie uda się uniknąć dyskryminacji....bo, rozważmy mój przypadek:
1. Jestem dość krótko, bo od stycznia 2007 roku
2. Mam dużo postów, ale rzeczywiście głównie na wątku rówieśniczym nastukanych.
3. Nie udzielam się we wszystkich wątkach choć czytam większość (od kiedy odkryłam funkcję "zobacz nowe posty" 08.gif ), a nie udzielam z takiego powodu, że jestem mało znana, prawie nikt nie widział mnie w realu, no i parę razy się sparzyłam, bo zostałam w pewnym sensie olana icon_wink.gif....koło się zamyka.
A sama chętnie podzieliłabym się swoimi problemami, których nie chcę wywlekać na forum dostępnym dla KAŻDEGO.

Mam nadzieję, na sensowne rozwiązanie propozycji Zwierzo i zostaje mi się łudzić, że może za jakiś czas.... icon_wink.gif.


No to mi pozostaje sie tylko podpisac. Plus jeszcze fakt ze mnie z forum NIKT nie widzial, postow mam malo, czytam wiekszosc. A pisze malo z wyzej wymienionych powodow, a takze bo nie lubie byc obrazana i atakowana bez powodu, a to sie ostatnio coraz czesciej zdarza icon_sad.gif (nie mnie, ale jak czytam, to juz sama sie boje cos napisac, zeby mi "sie nie dostalo").
Pomysl fajny, tylko trzeba sensownie go w zycie wprowadzic.

Ten post edytował sylwia65 czw, 24 lip 2008 - 18:36
sylwia65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,202
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:36
Skąd: London
Nr użytkownika: 17,537




post czw, 24 lip 2008 - 18:25
Post #57

CYTAT(jaaga78 @ Thu, 24 Jul 2008 - 16:18) *
Pomysł super....tylko nie uda się uniknąć dyskryminacji....bo, rozważmy mój przypadek:
1. Jestem dość krótko, bo od stycznia 2007 roku
2. Mam dużo postów, ale rzeczywiście głównie na wątku rówieśniczym nastukanych.
3. Nie udzielam się we wszystkich wątkach choć czytam większość (od kiedy odkryłam funkcję "zobacz nowe posty" 08.gif ), a nie udzielam z takiego powodu, że jestem mało znana, prawie nikt nie widział mnie w realu, no i parę razy się sparzyłam, bo zostałam w pewnym sensie olana icon_wink.gif....koło się zamyka.
A sama chętnie podzieliłabym się swoimi problemami, których nie chcę wywlekać na forum dostępnym dla KAŻDEGO.

Mam nadzieję, na sensowne rozwiązanie propozycji Zwierzo i zostaje mi się łudzić, że może za jakiś czas.... icon_wink.gif.


No to mi pozostaje sie tylko podpisac. Plus jeszcze fakt ze mnie z forum NIKT nie widzial, postow mam malo, czytam wiekszosc. A pisze malo z wyzej wymienionych powodow, a takze bo nie lubie byc obrazana i atakowana bez powodu, a to sie ostatnio coraz czesciej zdarza icon_sad.gif (nie mnie, ale jak czytam, to juz sama sie boje cos napisac, zeby mi "sie nie dostalo").
Pomysl fajny, tylko trzeba sensownie go w zycie wprowadzic.

--------------------


anetadr
czw, 24 lip 2008 - 18:29
Pomysł zamkniętego forum mi się podoba, bo - nie ukrywam - ja też takowego potrzebuję. Mam czasem ochotę pogadać, wyżalić się. Można to "bezkarnie" robić na czacie, ale - jak wiadomo - czat często "świeci pustkami". Po historiach z edzieckiem trudno mi było znaleźć swoje miejsce w sieci. Po prostu dlatego, że ja się bardzo przyzywczajam do miejsc (nawet wirtualnych) i ludzi. Gdy stare edziecko się rozsypało, trafiłam na maluchy i dużo czasu minęło zanim poczułam się tu "jak u siebie" (czytałam maluchy od marca 2003, a zarejestrowałam się dopiero we wrześniu i to tylko dlatego, że chciałam komuś pomóc, a bez rejestracji nie mogłam). Nawet jadąc na pierwszy maluchowy zlot czułam się bardziej "staroedzieckowa" niż "maluchowa". Obecna rezerwa przed "głębszymi" zwierzeniami wynika nie tylko z obaw przed mało wybrednymi komentarzami, ale też i tego że pewna osoba, która mnie nie lubi, co i rusz przeszukuje sieć szukając o mnie wszelkich informacji. Nie mam pewności czy przypadkiem nie trafiła tutaj. W żadnym razie maluchy nie mogą stanowić żeru dla tej małpy.

Pomysł Rosy odnośnie doboru osób następnych mi się podoba.

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 24 lip 2008 - 18:29
Post #58

Pomysł zamkniętego forum mi się podoba, bo - nie ukrywam - ja też takowego potrzebuję. Mam czasem ochotę pogadać, wyżalić się. Można to "bezkarnie" robić na czacie, ale - jak wiadomo - czat często "świeci pustkami". Po historiach z edzieckiem trudno mi było znaleźć swoje miejsce w sieci. Po prostu dlatego, że ja się bardzo przyzywczajam do miejsc (nawet wirtualnych) i ludzi. Gdy stare edziecko się rozsypało, trafiłam na maluchy i dużo czasu minęło zanim poczułam się tu "jak u siebie" (czytałam maluchy od marca 2003, a zarejestrowałam się dopiero we wrześniu i to tylko dlatego, że chciałam komuś pomóc, a bez rejestracji nie mogłam). Nawet jadąc na pierwszy maluchowy zlot czułam się bardziej "staroedzieckowa" niż "maluchowa". Obecna rezerwa przed "głębszymi" zwierzeniami wynika nie tylko z obaw przed mało wybrednymi komentarzami, ale też i tego że pewna osoba, która mnie nie lubi, co i rusz przeszukuje sieć szukając o mnie wszelkich informacji. Nie mam pewności czy przypadkiem nie trafiła tutaj. W żadnym razie maluchy nie mogą stanowić żeru dla tej małpy.

Pomysł Rosy odnośnie doboru osób następnych mi się podoba.

Aneta

--------------------
ruda_kasia
czw, 24 lip 2008 - 19:30
Popatrzyłam na posty Hermii, chyba mam coś koło tego. A może mniej. I refleksje jak Aneta - sierotą po edziecku czułam się długo, sądząc po ilości postów, pewnie jestem nadal.
I niestety świadomość, że internet jest medium ryzykownym (jak np. oczywiście nie z imienia i nazwiska ale z nicku udało mi się "zidentyfikoać" osobę, która była na maluchach opisała pewną dramatyczną część swego życia anonimowo, ale wiedziałam, ze to ona, teraz ją spotykam na innym forum) powiem szczerze, że ... boję się zwierzeń.
Inna sprawa, że nigdy się do tego nie nadawałam, w necie ani w realu, wręcz mi przyjaciółki zarzucały, ze one ciągle się zwierzają, a ja nie... Typ taki.
Będę kibicować. Ale właśnie wyszłabym na kibica, chyba nie na osobę, która się zwierzy, a to bez sensu. Bo reguły gry powinny być inne - jesteśmy razem, a nie obok.
Pozdrawiam.
ps chyba jestem za przyjaźniami w realu a wrzucaniem ryzykownych tekstów anonimowo. Z tym że jw dziewczyna o której pisałam podała bardzo dramatyczną historię i prawie żadnych szczegółów, ale jak ktoś jest tutaj tyle lat (nawet jak nie pisze dużo), to rozpoznaje ludzi po interpunkcji nawet. Więc jak nie patrzeć : d.pa z tyłu.
Zwierzo, powodzenia, forum Rosy powstało jakoś tak... spokojnie.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post czw, 24 lip 2008 - 19:30
Post #59

Popatrzyłam na posty Hermii, chyba mam coś koło tego. A może mniej. I refleksje jak Aneta - sierotą po edziecku czułam się długo, sądząc po ilości postów, pewnie jestem nadal.
I niestety świadomość, że internet jest medium ryzykownym (jak np. oczywiście nie z imienia i nazwiska ale z nicku udało mi się "zidentyfikoać" osobę, która była na maluchach opisała pewną dramatyczną część swego życia anonimowo, ale wiedziałam, ze to ona, teraz ją spotykam na innym forum) powiem szczerze, że ... boję się zwierzeń.
Inna sprawa, że nigdy się do tego nie nadawałam, w necie ani w realu, wręcz mi przyjaciółki zarzucały, ze one ciągle się zwierzają, a ja nie... Typ taki.
Będę kibicować. Ale właśnie wyszłabym na kibica, chyba nie na osobę, która się zwierzy, a to bez sensu. Bo reguły gry powinny być inne - jesteśmy razem, a nie obok.
Pozdrawiam.
ps chyba jestem za przyjaźniami w realu a wrzucaniem ryzykownych tekstów anonimowo. Z tym że jw dziewczyna o której pisałam podała bardzo dramatyczną historię i prawie żadnych szczegółów, ale jak ktoś jest tutaj tyle lat (nawet jak nie pisze dużo), to rozpoznaje ludzi po interpunkcji nawet. Więc jak nie patrzeć : d.pa z tyłu.
Zwierzo, powodzenia, forum Rosy powstało jakoś tak... spokojnie.
agak
czw, 24 lip 2008 - 19:32
Bardzo brakuje mi zamkniętego forum. Jest parę spraw o których chciałabym pogadać. Poradzić się. Ale nie chcę żeby o moich problemach wiedziało parę "życzliwych" osób z zewnątrz.
Pomysł z głosowaniem wydaje mi się najpraktyczniejszy.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 19:32
Post #60

Bardzo brakuje mi zamkniętego forum. Jest parę spraw o których chciałabym pogadać. Poradzić się. Ale nie chcę żeby o moich problemach wiedziało parę "życzliwych" osób z zewnątrz.
Pomysł z głosowaniem wydaje mi się najpraktyczniejszy.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

> Problemy małżeńskie i rodzinne - grupa wsparcia, zamknięte podforum - reaktywacja ;)
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 18:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama