Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 29 30 31  

Problemy małżeńskie i rodzinne - grupa wsparcia

, zamknięte podforum - reaktywacja ;)
> , zamkniÄ™te podforum - reaktywacja ;)
A.L.

Go??







post piÄ…, 21 maj 2010 - 19:02
Post #601

Czy ja mowie po chinsku???? Gdzie sugeruje cokolwiek?
Napisalam ze poczulam sie zlekcewazona, bo wystarczyloby jedno zdanie, ze na razie forum nie bedzie.
Wiewiorczak tak zdaje sobie sprawe, ze zlot to ogrom pracy o czym pisalam juz tutaj kilkakrotnie.
Czy ja naprawde pisze po chinsku? czy raczej nie czytacie tego co pisze?

I jesli ktokolwiek mogly sie tu czuc urazony, to chyba ja slowami anus. Mam wrazenie ze myslicie ze jestem jakas glupia panienka, ktora czeka tego forum jak zbawienia, zeby jak to tu zostalo nazwane, poplotkowac.
Moje problemy sa tego kalibru, ze tutaj ich nie rozwiaze, ani tatus nagle nie zainteresuje sie dziecmi, ani ja nie wyjde z depresji.
Ale jest na forum pare madrych babek, ktore wiedza jak w niektorych sytuacjach postepowac, czesto a autopsji. Nie moge po prostu nie moge pisac na ogolnym i nie bede.

Dobra, ide juz mam inne problemy na glowie, m.in test z dunskiego i poszpitalne dziecko ktore nadal mi sie dusi.
wiewiórczak
piÄ…, 21 maj 2010 - 19:27
A.L. stÄ…d moja propozycja o nie czekaniu na miejsce X, tylko skorzystanie z miejsca Y - priwa, gg, konferencji na skypie.
Nie znasz listy uczestników "zakrętów", ale znasz użytkowników, którzy sporo przeszli, piszą o tym na wątkach ogólnych, więc sądzę, że pomogą również w innej formie.


Również odnośnie organizacji zlotu pasuje cytat "syty głodnego nie zrozumie".
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post piÄ…, 21 maj 2010 - 19:27
Post #602

A.L. stÄ…d moja propozycja o nie czekaniu na miejsce X, tylko skorzystanie z miejsca Y - priwa, gg, konferencji na skypie.
Nie znasz listy uczestników "zakrętów", ale znasz użytkowników, którzy sporo przeszli, piszą o tym na wątkach ogólnych, więc sądzę, że pomogą również w innej formie.


Również odnośnie organizacji zlotu pasuje cytat "syty głodnego nie zrozumie".

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
ulla
piÄ…, 21 maj 2010 - 20:19
CYTAT(A.L. @ Fri, 21 May 2010 - 19:55) *
????


Asiu, chcesz, żeby myszy Ci się zalęgły?? icon_wink.gif

Pax pax...

Ps. AL problemów masz na tyle, żeby się nie denerwować wirtualnymi. No proszę...przecież sama wiesz, że nie warto.

Poszukiwany patenciarz - plasterka mentalnego
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post piÄ…, 21 maj 2010 - 20:19
Post #603

CYTAT(A.L. @ Fri, 21 May 2010 - 19:55) *
????


Asiu, chcesz, żeby myszy Ci się zalęgły?? icon_wink.gif

Pax pax...

Ps. AL problemów masz na tyle, żeby się nie denerwować wirtualnymi. No proszę...przecież sama wiesz, że nie warto.

Poszukiwany patenciarz - plasterka mentalnego

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Bianka
sob, 22 maj 2010 - 10:15
CYTAT(blaire @ Fri, 21 May 2010 - 19:46) *
A to już jest mocno niegrzeczne, nie na miejscu, Asiu. Bo o ile dobrze rozumiem sugerujesz, że my nie mamy żadnych problemów. Że moderatorom i adminom nie zależy na tym, by ruszyło, ponieważ nie mają takich problemów. Bo ich problemy to "pikuś" w porównaniu z Twoimi. A skąd taki wniosek? Masz podstawy do tego, by tak myśleć?



To znaczy ja tez nie bardzo roumiem ten tekst.Aska nigdzie nie sugerowala ze Wy (admini) nie macie problemow albo ze jej sa wieksze.

Niemniej jednak ja tez po czys takiem nie pisalabym niesmak zostaje zawsze...trudno potem sie otwierac etc..
Bianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,481
Dołączył: śro, 15 mar 06 - 20:25
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,246




post sob, 22 maj 2010 - 10:15
Post #604

CYTAT(blaire @ Fri, 21 May 2010 - 19:46) *
A to już jest mocno niegrzeczne, nie na miejscu, Asiu. Bo o ile dobrze rozumiem sugerujesz, że my nie mamy żadnych problemów. Że moderatorom i adminom nie zależy na tym, by ruszyło, ponieważ nie mają takich problemów. Bo ich problemy to "pikuś" w porównaniu z Twoimi. A skąd taki wniosek? Masz podstawy do tego, by tak myśleć?



To znaczy ja tez nie bardzo roumiem ten tekst.Aska nigdzie nie sugerowala ze Wy (admini) nie macie problemow albo ze jej sa wieksze.

Niemniej jednak ja tez po czys takiem nie pisalabym niesmak zostaje zawsze...trudno potem sie otwierac etc..
anuÅ›
sob, 22 maj 2010 - 14:36
CYTAT(A.L. @ Fri, 21 May 2010 - 19:40) *
i tak glodny sytego nie zrozumie.


Proszę o wytłumaczenie powyższego zdania.
anuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post sob, 22 maj 2010 - 14:36
Post #605

CYTAT(A.L. @ Fri, 21 May 2010 - 19:40) *
i tak glodny sytego nie zrozumie.


Proszę o wytłumaczenie powyższego zdania.
.uzytkownik.usun...
sob, 22 maj 2010 - 17:38
Proszę o zamknięcie wątku. Rozumiem, że forum prawie jest, jest termin (po zlocie) a więc cel został spełniony. Wszelkie werbalne przepychanki uważam za nie na miejscu.

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post sob, 22 maj 2010 - 17:38
Post #606

Proszę o zamknięcie wątku. Rozumiem, że forum prawie jest, jest termin (po zlocie) a więc cel został spełniony. Wszelkie werbalne przepychanki uważam za nie na miejscu.

K
Ila
czw, 10 cze 2010 - 14:10
Wszystkich zainteresowanych pragne poinformowac, ze forum zamkniete rusza z dniem dzisiejszym.
Regulamin wraz z wszystkimi wyjasnieniami znajdziecie m.in. TUTAJ.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post czw, 10 cze 2010 - 14:10
Post #607

Wszystkich zainteresowanych pragne poinformowac, ze forum zamkniete rusza z dniem dzisiejszym.
Regulamin wraz z wszystkimi wyjasnieniami znajdziecie m.in. TUTAJ.


--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
> Problemy małżeÅ„skie i rodzinne - grupa wsparcia, zamkniÄ™te podforum - reaktywacja ;)
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 29 30 31
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 07:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama