Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Tym razem mój ślub się zbliża...

, czyli wszelkie porady mile widziane.
> , czyli wszelkie porady mile widziane.
Pilawianka
czw, 13 lis 2014 - 14:01
Pod koniec kwietnia wychodzę za mąż. Niby mam jeszcze duuuużo czasu, ale ten czas ostatnio, bardzo szybko płynie.
Mamy wybrany kościół, salę, zespół, fotografa i świadków.

Wybieranie tych najważniejszych (ok, najważniejszy to wybór męża był icon_wink.gif ) było dla mnie przyjemnością, szybko i sprawnie poszło. Pozostały nam zaproszenia, obrączki, 1 taniec, podziękowania itp. itd.
Niby drobiazgi ale ważne i zaczynam się czuć przerażona. Wy na pewno mi pomożecie przebrnąć przez przygotowania o zdrowych zmysłach icon_smile.gif

Może chcecie zabawić się w moją stylistkę?
Suknia już wybrana i kupiona taka czeka na mnie w salonie do kwietnia. Nie mam pojęcia jakie dodatki do niej wybrać. Jaka biżuteria, jakie kwiaty. Nie wiem czy chcę welon. Na pewno chcę jakiegoś kwiatka we włosach ale nie wiem, skąd się bierze kwiaty, które wytrzymają całą noc we włosach?
Pod koniec kwietnia może być gorąco ale może też spaść śnieg. Na wierzch koronkowe bolerko czy coś cieplejszego?
Suknia jest w kolorze ivory, myślicie, że buty też powinny być w takim? Kupowanie butów to dla mnie koszmar a jeszcze takich, które mam ubrać 1 raz...

Doradzicie?
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post czw, 13 lis 2014 - 14:01
Post #1

Pod koniec kwietnia wychodzę za mąż. Niby mam jeszcze duuuużo czasu, ale ten czas ostatnio, bardzo szybko płynie.
Mamy wybrany kościół, salę, zespół, fotografa i świadków.

Wybieranie tych najważniejszych (ok, najważniejszy to wybór męża był icon_wink.gif ) było dla mnie przyjemnością, szybko i sprawnie poszło. Pozostały nam zaproszenia, obrączki, 1 taniec, podziękowania itp. itd.
Niby drobiazgi ale ważne i zaczynam się czuć przerażona. Wy na pewno mi pomożecie przebrnąć przez przygotowania o zdrowych zmysłach icon_smile.gif

Może chcecie zabawić się w moją stylistkę?
Suknia już wybrana i kupiona taka czeka na mnie w salonie do kwietnia. Nie mam pojęcia jakie dodatki do niej wybrać. Jaka biżuteria, jakie kwiaty. Nie wiem czy chcę welon. Na pewno chcę jakiegoś kwiatka we włosach ale nie wiem, skąd się bierze kwiaty, które wytrzymają całą noc we włosach?
Pod koniec kwietnia może być gorąco ale może też spaść śnieg. Na wierzch koronkowe bolerko czy coś cieplejszego?
Suknia jest w kolorze ivory, myślicie, że buty też powinny być w takim? Kupowanie butów to dla mnie koszmar a jeszcze takich, które mam ubrać 1 raz...

Doradzicie?

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
Agnieszka AZJ
czw, 13 lis 2014 - 14:18
Suknia piękna !!!
Co do reszty nie pomogę, bo się nie znam kompletnie. Sama miałam na sobie rzeczy wybrane dość przypadkowo, z resztą - czasy były inne, wybór dużo mniejszy.

Mój ślub był w październiku. Rok wcześniej, właśnie w kwietniu, ślub brała moja kuzynka i kompletnie nie była przygotowana na to, że dzień będzie tak zimny, jak był. Skończyło się tym, że życzenia po ślubie przyjmowała okryta płaszczem własnego ojca, który stał obok i szczękał zębami icon_wink.gif
Moja Mama, nauczona tym doświadczeniem, zawczasu rozpuściła wici po rodzinie oraz krewnych i znajomych Królika i zorganizowała dla mnie białe futro. Ja początkowo na ten pomysł fukałam gniewnie, ale po wyjściu z kościoła z przyjemnością dałam się w nie ubrać icon_wink.gif
Gdybym jednak miała swobodę wyboru, to marzyłaby mi się długa peleryna z kapturem. Coś takiego w kolorze sukni icon_smile.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 13 lis 2014 - 14:18
Post #2

Suknia piękna !!!
Co do reszty nie pomogę, bo się nie znam kompletnie. Sama miałam na sobie rzeczy wybrane dość przypadkowo, z resztą - czasy były inne, wybór dużo mniejszy.

Mój ślub był w październiku. Rok wcześniej, właśnie w kwietniu, ślub brała moja kuzynka i kompletnie nie była przygotowana na to, że dzień będzie tak zimny, jak był. Skończyło się tym, że życzenia po ślubie przyjmowała okryta płaszczem własnego ojca, który stał obok i szczękał zębami icon_wink.gif
Moja Mama, nauczona tym doświadczeniem, zawczasu rozpuściła wici po rodzinie oraz krewnych i znajomych Królika i zorganizowała dla mnie białe futro. Ja początkowo na ten pomysł fukałam gniewnie, ale po wyjściu z kościoła z przyjemnością dałam się w nie ubrać icon_wink.gif
Gdybym jednak miała swobodę wyboru, to marzyłaby mi się długa peleryna z kapturem. Coś takiego w kolorze sukni icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
bb
czw, 13 lis 2014 - 14:27
No my 24 czerwca tez sie nie spodziewalismy sie takiego zalamania pogody jakie nastapilo 37.gif
Moja suknia bez plecow..... pierwsza rzecza po przebudzeniu bylo wyslanie taksowkarza po futerko do salonu mody slubnej (pierwszego ktory raczyl odebrac telefon bo slub byl w niedziele). Udalo sie.
Ale wuj cale przedpoludnie wjezdzal I wyjezdzal swoja wypucowana limuzyna przybrana w swieze kwiaty do/z garazu.

Ps- Twoja suknia przepiekna, taka swieza I dziewczeca bardzo.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 13 lis 2014 - 14:27
Post #3

No my 24 czerwca tez sie nie spodziewalismy sie takiego zalamania pogody jakie nastapilo 37.gif
Moja suknia bez plecow..... pierwsza rzecza po przebudzeniu bylo wyslanie taksowkarza po futerko do salonu mody slubnej (pierwszego ktory raczyl odebrac telefon bo slub byl w niedziele). Udalo sie.
Ale wuj cale przedpoludnie wjezdzal I wyjezdzal swoja wypucowana limuzyna przybrana w swieze kwiaty do/z garazu.

Ps- Twoja suknia przepiekna, taka swieza I dziewczeca bardzo.


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Pilawianka
czw, 13 lis 2014 - 17:55
Czyli jednak mam się nastawiać na futerko? 37.gif
Peleryna super, tylko jakoś mi do tych koronek nie pasuje.
Byłam na kilku ślubach kwietniowych, zazwyczaj było ciepło. Może jednak coś lżejszego a futerko tak na wszelki wypadek.

Ps: Suknia też mi się podoba icon_wink.gif Przymierzyłam ją właściwie przypadkiem i od razu się w niej zakochałam.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post czw, 13 lis 2014 - 17:55
Post #4

Czyli jednak mam się nastawiać na futerko? 37.gif
Peleryna super, tylko jakoś mi do tych koronek nie pasuje.
Byłam na kilku ślubach kwietniowych, zazwyczaj było ciepło. Może jednak coś lżejszego a futerko tak na wszelki wypadek.

Ps: Suknia też mi się podoba icon_wink.gif Przymierzyłam ją właściwie przypadkiem i od razu się w niej zakochałam.


--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
amania
czw, 13 lis 2014 - 18:10
Dwa razy byłam na ślubie w kwietniu i raz było 8 st. Panna młoda była sina z zimna. Także lepiej się na to przygotować.
Sama brałam w styczniu i było 7 st.

Suknia bardzo ładna.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 13 lis 2014 - 18:10
Post #5

Dwa razy byłam na ślubie w kwietniu i raz było 8 st. Panna młoda była sina z zimna. Także lepiej się na to przygotować.
Sama brałam w styczniu i było 7 st.

Suknia bardzo ładna.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
ania.m
czw, 13 lis 2014 - 18:15
A może jakiś dopasowany żakiet?
Buty w kolorze sukienki.
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post czw, 13 lis 2014 - 18:15
Post #6

A może jakiś dopasowany żakiet?
Buty w kolorze sukienki.

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
chyka
czw, 13 lis 2014 - 19:05
Suknia śliczna icon_smile.gif
Co do kwiatów we włosach to ja miałam storczyka a ślub we wrześniu. Kwiaty przetrzymają cały ślub i wesele i nie wiem czy będziesz miała robioną fryzurę w zakładzie fryzjerskim czy ktoś będzie czesał Cię w domu ale kwiat wytrzyma z pewnością jeśli będzie końcówka owinięta mokrą watą lub fryzjerka na końcówkę przymocuje małą fiolkę z wodą i zamaskuje włosami i spinkami.
chyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 911
Dołączył: czw, 28 lip 11 - 22:09
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 37,280




post czw, 13 lis 2014 - 19:05
Post #7

Suknia śliczna icon_smile.gif
Co do kwiatów we włosach to ja miałam storczyka a ślub we wrześniu. Kwiaty przetrzymają cały ślub i wesele i nie wiem czy będziesz miała robioną fryzurę w zakładzie fryzjerskim czy ktoś będzie czesał Cię w domu ale kwiat wytrzyma z pewnością jeśli będzie końcówka owinięta mokrą watą lub fryzjerka na końcówkę przymocuje małą fiolkę z wodą i zamaskuje włosami i spinkami.

--------------------




Agula9
czw, 13 lis 2014 - 19:09
Suknia piękna icon_smile.gif Chyba dobrze będzie mieć w zanadrzu jakieś wdzianko, a w salonie nic nie doradzili?
Ja brałam ślub we wrześniu i też się obawiałam pogody, miałam tylko cienkie bolerko.
Zaproszenia robiłam sama, sprawiło mi to dużą przyjemność icon_biggrin.gif
Kwiaty do włosów miałam przygotowane razem z bukietem, czymś utrwalone - eustemy, przetrwały całą noc icon_biggrin.gif
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
Skąd: CK
Nr użytkownika: 39,777




post czw, 13 lis 2014 - 19:09
Post #8

Suknia piękna icon_smile.gif Chyba dobrze będzie mieć w zanadrzu jakieś wdzianko, a w salonie nic nie doradzili?
Ja brałam ślub we wrześniu i też się obawiałam pogody, miałam tylko cienkie bolerko.
Zaproszenia robiłam sama, sprawiło mi to dużą przyjemność icon_biggrin.gif
Kwiaty do włosów miałam przygotowane razem z bukietem, czymś utrwalone - eustemy, przetrwały całą noc icon_biggrin.gif

--------------------

Truśka
czw, 13 lis 2014 - 20:01
Powtórzę się suknia piękna, co do dodatków to nie podpowiem. Ale sama brałam ślub w kwietniu, miałam futerko z marabuta aby się okryć. Okazało się, że w dzień ślubu było tak gorąco, że go nie założyłam ani razu. W związku z tym moje futerko nie załapało się żadne zdjęcie icon_wink.gif czego bardzo żałuję.
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post czw, 13 lis 2014 - 20:01
Post #9

Powtórzę się suknia piękna, co do dodatków to nie podpowiem. Ale sama brałam ślub w kwietniu, miałam futerko z marabuta aby się okryć. Okazało się, że w dzień ślubu było tak gorąco, że go nie założyłam ani razu. W związku z tym moje futerko nie załapało się żadne zdjęcie icon_wink.gif czego bardzo żałuję.

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
mlovea
czw, 13 lis 2014 - 20:12
Moim skromnym zdaniem ta suknie nie wymaga dodatków - sama w sobie jest przepiękna. Modelka ma delikatną bransoletkę z perełek i na tym bym poprzestała + kolczyki pojedyncze perełki.
Dopasowany żakiecik z gładkiego materiału w tym samym kolorze byłby rewelacyjny. Buty też w kolorze sukni. No chyba że chcesz zaszaleć i żakiecik dobrać ciemniejszy icon_smile.gif
Zazdroszczę przygotowań icon_biggrin.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post czw, 13 lis 2014 - 20:12
Post #10

Moim skromnym zdaniem ta suknie nie wymaga dodatków - sama w sobie jest przepiękna. Modelka ma delikatną bransoletkę z perełek i na tym bym poprzestała + kolczyki pojedyncze perełki.
Dopasowany żakiecik z gładkiego materiału w tym samym kolorze byłby rewelacyjny. Buty też w kolorze sukni. No chyba że chcesz zaszaleć i żakiecik dobrać ciemniejszy icon_smile.gif
Zazdroszczę przygotowań icon_biggrin.gif

--------------------


Marta M
czw, 13 lis 2014 - 21:24
Pilawianko dobrze kojarzę,że jesteś ze Szczecina?
ja kwiaty kupowałam w hurtowni,miałam też jednego wpiętego we włosy,mój M w klapę marynarki,świadkowa też we włosach,nie były niczym owijane,przetrwały całą noc i na sesji w plenerze następnego dnia też były świeże,miałam kalie
jeśli masz rozm.36 buta mam ładne ,bardzo wygodne buty na obcasie jeszcze ze swojego ślubu,mogę Ci je dać.
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post czw, 13 lis 2014 - 21:24
Post #11

Pilawianko dobrze kojarzę,że jesteś ze Szczecina?
ja kwiaty kupowałam w hurtowni,miałam też jednego wpiętego we włosy,mój M w klapę marynarki,świadkowa też we włosach,nie były niczym owijane,przetrwały całą noc i na sesji w plenerze następnego dnia też były świeże,miałam kalie
jeśli masz rozm.36 buta mam ładne ,bardzo wygodne buty na obcasie jeszcze ze swojego ślubu,mogę Ci je dać.
Pilawianka
pią, 14 lis 2014 - 10:43
Agula, dzięki Tobie dowiedziałam się, że eutemy to eustemy icon_wink.gif Piękne są, tylko czy w kwietniu kwitną. Muszę się dowiedzieć. Moje ukochane słoneczniki niestety swój sezon mają później.
Pani w salonie stwierdziła, że "coś" na pewno dobierzemy bliżej ślubu jak będę wiedziała czego dokładnie chcę.
Namawiała mnie za to usilnie na welon, że to jedyna okazja, taka piękna ozdoba itp.
Pokażesz swoje zaproszenia jak wyszły? Zastanawiałam się nad samodzielnym robieniem, ale chyba jednak brak mi cierpliwości i odrobiny talentu.

mlovea, za perełkami nie przepadam ale skromna bransoletka i kolczyki to jest dobry trop icon_smile.gif

Marta M, zgadza się, jestem ze Szczecina. Kwiaty sama układałaś? Ja bym się chyba nie odważyła. Pociesza mnie jednak, że świeże kwiaty powinny wytrzymać, bez żadnych specjalnych zabiegów. Za propozycję oddania butów bardzo dziękuję. Niestety mam rozmiar 38 w porywach do 38,5
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pią, 14 lis 2014 - 10:43
Post #12

Agula, dzięki Tobie dowiedziałam się, że eutemy to eustemy icon_wink.gif Piękne są, tylko czy w kwietniu kwitną. Muszę się dowiedzieć. Moje ukochane słoneczniki niestety swój sezon mają później.
Pani w salonie stwierdziła, że "coś" na pewno dobierzemy bliżej ślubu jak będę wiedziała czego dokładnie chcę.
Namawiała mnie za to usilnie na welon, że to jedyna okazja, taka piękna ozdoba itp.
Pokażesz swoje zaproszenia jak wyszły? Zastanawiałam się nad samodzielnym robieniem, ale chyba jednak brak mi cierpliwości i odrobiny talentu.

mlovea, za perełkami nie przepadam ale skromna bransoletka i kolczyki to jest dobry trop icon_smile.gif

Marta M, zgadza się, jestem ze Szczecina. Kwiaty sama układałaś? Ja bym się chyba nie odważyła. Pociesza mnie jednak, że świeże kwiaty powinny wytrzymać, bez żadnych specjalnych zabiegów. Za propozycję oddania butów bardzo dziękuję. Niestety mam rozmiar 38 w porywach do 38,5

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
Marta M
pią, 14 lis 2014 - 11:07
tak,sama,ale tam niewiele układania było,jedne dłuższe,drugie krótsze,przewiązałam wstążką z mat.sukni,taki typ wiązanki
bardzo dobra kwiaciarnia,tzn mają świeże kwiaty i ładnie układają jest na ul Niemcewicza czy Cyryla i metodego(przy przystanku autobusowym 57)
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post pią, 14 lis 2014 - 11:07
Post #13

tak,sama,ale tam niewiele układania było,jedne dłuższe,drugie krótsze,przewiązałam wstążką z mat.sukni,taki typ wiązanki
bardzo dobra kwiaciarnia,tzn mają świeże kwiaty i ładnie układają jest na ul Niemcewicza czy Cyryla i metodego(przy przystanku autobusowym 57)
malgosia1968
pią, 14 lis 2014 - 11:34
Sukienkę będziesz miała obłędną icon_smile.gif
Co do okrycia to może taki szal z tiulu



albo takie bolerko



tu jeszcze kilka propozycji





co do kwiatów bardzo mi się podoba coś takiego

malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post pią, 14 lis 2014 - 11:34
Post #14

Sukienkę będziesz miała obłędną icon_smile.gif
Co do okrycia to może taki szal z tiulu



albo takie bolerko



tu jeszcze kilka propozycji





co do kwiatów bardzo mi się podoba coś takiego



--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Elak
pią, 14 lis 2014 - 12:38
Super sukienka icon_smile.gif

Wybrałabym jakąś delikatną biżuterię (kolczyki i bransoletkę) robioną metodą sutasz:
https://white-bride.pl/nietypowa-bizuteria-slubna-sutasz/
https://www.trendymania.pl/bizuteria-komple...sign,51905.html

perły lub kryształy swarovskiego.
Do włosów też mogą Ci przygotować pasującą ozdobę.
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pią, 14 lis 2014 - 12:38
Post #15

Super sukienka icon_smile.gif

Wybrałabym jakąś delikatną biżuterię (kolczyki i bransoletkę) robioną metodą sutasz:
https://white-bride.pl/nietypowa-bizuteria-slubna-sutasz/
https://www.trendymania.pl/bizuteria-komple...sign,51905.html

perły lub kryształy swarovskiego.
Do włosów też mogą Ci przygotować pasującą ozdobę.

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

malgosia1968
pią, 14 lis 2014 - 13:23
CYTAT(Elak @ Fri, 14 Nov 2014 - 12:38) *
Super sukienka icon_smile.gif

Wybrałabym jakąś delikatną biżuterię (kolczyki i bransoletkę) robioną metodą sutasz:
https://white-bride.pl/nietypowa-bizuteria-slubna-sutasz/
https://www.trendymania.pl/bizuteria-komple...sign,51905.html

perły lub kryształy swarovskiego.
Do włosów też mogą Ci przygotować pasującą ozdobę.

ależ to piękne jawdrop.gif jawdrop.gif jawdrop.gif
Ty takie cuda robisz?
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post pią, 14 lis 2014 - 13:23
Post #16

CYTAT(Elak @ Fri, 14 Nov 2014 - 12:38) *
Super sukienka icon_smile.gif

Wybrałabym jakąś delikatną biżuterię (kolczyki i bransoletkę) robioną metodą sutasz:
https://white-bride.pl/nietypowa-bizuteria-slubna-sutasz/
https://www.trendymania.pl/bizuteria-komple...sign,51905.html

perły lub kryształy swarovskiego.
Do włosów też mogą Ci przygotować pasującą ozdobę.

ależ to piękne jawdrop.gif jawdrop.gif jawdrop.gif
Ty takie cuda robisz?


--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
jaAga*
pią, 14 lis 2014 - 13:35
CYTAT(Pilawianka @ Fri, 14 Nov 2014 - 10:43) *
Agula, dzięki Tobie dowiedziałam się, że eutemy to eustemy icon_wink.gif .

A ja się dopiero dowiedziałam, że takie istnieją, w dodatku nazywają się eustomy 08.gif .
Piękna suknia, nie doradzę, bo średnio potrafię icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 14 lis 2014 - 13:35
Post #17

CYTAT(Pilawianka @ Fri, 14 Nov 2014 - 10:43) *
Agula, dzięki Tobie dowiedziałam się, że eutemy to eustemy icon_wink.gif .

A ja się dopiero dowiedziałam, że takie istnieją, w dodatku nazywają się eustomy 08.gif .
Piękna suknia, nie doradzę, bo średnio potrafię icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Marta M
pią, 14 lis 2014 - 13:45
miałam tak związane kwiaty jak Małgosia pokazała,tylko pomarańczowe
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post pią, 14 lis 2014 - 13:45
Post #18

miałam tak związane kwiaty jak Małgosia pokazała,tylko pomarańczowe
Pilawianka
pią, 14 lis 2014 - 15:59
Eustomy, no pewnie, że eustomy icon_wink.gif Ja zakręcona jestem i nawet nie zauważyłam, że google mnie poprawiło i wyświetliło wyniki dla eustomy a nie eustemy. Tak czy siak kwiaty mnie zauroczyły.
Kalie (bo te ze zdjęcia Małgosi to kalie?) swego czasu bardzo mi się podobały. Chyba jednak do mnie nie pasują.

Wszelkie szale na kimś mi się podobają ale sama siebie w nich nie widzę. Miałam raz na studniówce i nigdy więcej. Jakieś to nieporęczne.

Elak, biżuteria setuszowa jest piękna. Pamiętam, jak zachwycałam się kompletem ślubnym Niuni.
Tylko czy da się wyczarować, tak delikatne, żeby nie za dużo się w całej stylizacji działo?
Kurcze, zazdroszczę tym, którzy potrafią wszystko ze sobą ładnie zgrać.


Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pią, 14 lis 2014 - 15:59
Post #19

Eustomy, no pewnie, że eustomy icon_wink.gif Ja zakręcona jestem i nawet nie zauważyłam, że google mnie poprawiło i wyświetliło wyniki dla eustomy a nie eustemy. Tak czy siak kwiaty mnie zauroczyły.
Kalie (bo te ze zdjęcia Małgosi to kalie?) swego czasu bardzo mi się podobały. Chyba jednak do mnie nie pasują.

Wszelkie szale na kimś mi się podobają ale sama siebie w nich nie widzę. Miałam raz na studniówce i nigdy więcej. Jakieś to nieporęczne.

Elak, biżuteria setuszowa jest piękna. Pamiętam, jak zachwycałam się kompletem ślubnym Niuni.
Tylko czy da się wyczarować, tak delikatne, żeby nie za dużo się w całej stylizacji działo?
Kurcze, zazdroszczę tym, którzy potrafią wszystko ze sobą ładnie zgrać.




--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
Elak
pią, 14 lis 2014 - 16:57
CYTAT(malgosia1968 @ Fri, 14 Nov 2014 - 15:23) *
ależ to piękne jawdrop.gif jawdrop.gif jawdrop.gif
Ty takie cuda robisz?


Nie Małgosiu, nie jestem taka zdolna 29.gif
Ale widziałam kilka razy i dlatego polecam.

Pilawianko, ponieważ są to rzeczy robione na zamówienie, jedyne w swoim rodzaju, to możesz prosić taką osobę co robi o projekt, potem ona wykona tak jak sobie tego życzysz. Zresztą osoba, która robi takie rzeczy, również Ci doradzi. Ja niestety nie mam nikogo, kogo mogę polecić, ale w internecie jest sporo osób zajmujących się profesjonalnie sutaszem. Możesz przebierać w ofertach, negocjować ceny, masz jeszcze trochę czasu. icon_cool.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pią, 14 lis 2014 - 16:57
Post #20

CYTAT(malgosia1968 @ Fri, 14 Nov 2014 - 15:23) *
ależ to piękne jawdrop.gif jawdrop.gif jawdrop.gif
Ty takie cuda robisz?


Nie Małgosiu, nie jestem taka zdolna 29.gif
Ale widziałam kilka razy i dlatego polecam.

Pilawianko, ponieważ są to rzeczy robione na zamówienie, jedyne w swoim rodzaju, to możesz prosić taką osobę co robi o projekt, potem ona wykona tak jak sobie tego życzysz. Zresztą osoba, która robi takie rzeczy, również Ci doradzi. Ja niestety nie mam nikogo, kogo mogę polecić, ale w internecie jest sporo osób zajmujących się profesjonalnie sutaszem. Możesz przebierać w ofertach, negocjować ceny, masz jeszcze trochę czasu. icon_cool.gif


--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

> Tym razem mój ślub się zbliża..., czyli wszelkie porady mile widziane.
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 25 wrz 2024 - 05:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama