Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
26 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czerwiec / Lipiec cz.7 - wakacyjny wątek :)

> 
mamami
nie, 03 lip 2005 - 11:19
grabinka (kati)- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca Ignaś 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca Maciuś
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka. waga 3750 , długość 55 cm, cesarka stolario@neostrada.pl
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca Maciuś mamami@gazeta.pl
Agusiao - 5 lipca Kubuś agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula - 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia 3250g, 54 cm, cesarka GG 4147323, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec Krzyś
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek
Aguś- 27 lipiec Wojtuś

zakładam nowy, wakacyjny wątek.

Krótko podsumowując:
Jesteśmy w trakcie imprez urodzinowych.
Nasze maluchy nowe umiejętności zdobywają w zastraszajacym tempie, już im bliżej do przedszolaków niż do dzidziaków icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 03 lip 2005 - 11:19
Post #1

grabinka (kati)- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca Ignaś 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca Maciuś
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka. waga 3750 , długość 55 cm, cesarka stolario@neostrada.pl
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca Maciuś mamami@gazeta.pl
Agusiao - 5 lipca Kubuś agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula - 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia 3250g, 54 cm, cesarka GG 4147323, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec Krzyś
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek
Aguś- 27 lipiec Wojtuś

zakładam nowy, wakacyjny wątek.

Krótko podsumowując:
Jesteśmy w trakcie imprez urodzinowych.
Nasze maluchy nowe umiejętności zdobywają w zastraszajacym tempie, już im bliżej do przedszolaków niż do dzidziaków icon_smile.gif
MonikaS.
nie, 03 lip 2005 - 19:03
To ja sie pierwsza melduje w wakacyjnym wątku icon_smile.gif

Dzisiaj byliśmy całą rodzinką na basenie. Woda lodowata ale Majka wcale nie chciała z niej wychodzić. No i w zwiazku z tym mam dylemat - czy powinnam jej zakładać pampersa do wody czy może się pluskać w brodziku na golaska?
Majka najpierw miała zwykłego pampersa, bo kąpieluszek zapomniałam. Żaden maluszek nie biegał golutki, więc miałam opory, żeby Majkę tak puścić do wody. a z drugiej strony niezbyt przyjemnie jest chyba biegać w mokrym pampku. Napiszcie, co o tym myślicie?

Agusiao, zdjęcia Kubusia super! Ja nie mam odwagi pozwolić Majce jeść samej, bo i bez tego jest niezłe zamieszanie icon_wink.gif

Wrocławianki! To kiedy sie spotykamy? Może w przyszły weekend?
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post nie, 03 lip 2005 - 19:03
Post #2

To ja sie pierwsza melduje w wakacyjnym wątku icon_smile.gif

Dzisiaj byliśmy całą rodzinką na basenie. Woda lodowata ale Majka wcale nie chciała z niej wychodzić. No i w zwiazku z tym mam dylemat - czy powinnam jej zakładać pampersa do wody czy może się pluskać w brodziku na golaska?
Majka najpierw miała zwykłego pampersa, bo kąpieluszek zapomniałam. Żaden maluszek nie biegał golutki, więc miałam opory, żeby Majkę tak puścić do wody. a z drugiej strony niezbyt przyjemnie jest chyba biegać w mokrym pampku. Napiszcie, co o tym myślicie?

Agusiao, zdjęcia Kubusia super! Ja nie mam odwagi pozwolić Majce jeść samej, bo i bez tego jest niezłe zamieszanie icon_wink.gif

Wrocławianki! To kiedy sie spotykamy? Może w przyszły weekend?

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
MonikaS.
nie, 03 lip 2005 - 19:12
A i jeszcze o mieszkanku mamami miałam napisać. Fajnie je urządziłaś! Widzę, że lubisz stylistykę Ikei icon_smile.gif
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post nie, 03 lip 2005 - 19:12
Post #3

A i jeszcze o mieszkanku mamami miałam napisać. Fajnie je urządziłaś! Widzę, że lubisz stylistykę Ikei icon_smile.gif

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
Agusiao
nie, 03 lip 2005 - 20:03
meldujemy się i my od rodziców i jesteśmy padnięci icon_confused.gif wczoraj była imprezka urodzinowa Kubusia - atrakcji co niemiara; całe szczęscie że była ładna pogoda, więc imprezka była na działce. jutro zamieszczę parę zdjęć wink.gif

kasiek super zdjęcia icon_biggrin.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post nie, 03 lip 2005 - 20:03
Post #4

meldujemy się i my od rodziców i jesteśmy padnięci icon_confused.gif wczoraj była imprezka urodzinowa Kubusia - atrakcji co niemiara; całe szczęscie że była ładna pogoda, więc imprezka była na działce. jutro zamieszczę parę zdjęć wink.gif

kasiek super zdjęcia icon_biggrin.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
kasiek11
nie, 03 lip 2005 - 21:53
i jeszcze my, meldujemy sie, w pomniejszonym skladzie bo Oskarek wytransportowany z babcia nad morze, uf teraz to ja sobie odpoczne, icon_razz.gif
kasiek11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 423
Dołączył: wto, 03 lut 04 - 22:19
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,411

GG:


post nie, 03 lip 2005 - 21:53
Post #5

i jeszcze my, meldujemy sie, w pomniejszonym skladzie bo Oskarek wytransportowany z babcia nad morze, uf teraz to ja sobie odpoczne, icon_razz.gif
mamami
nie, 03 lip 2005 - 23:57
Monika pomijajac stylistykę Ikei to ja bardzo lubię ich ceny icon_lol.gif , jak zaprezentuję pokój dzienny to dopiero Ikea powieje bo jest calutki Ikeowski icon_lol.gif
Generalnie całe mieszkanie jest w nowoczesnym stylu i w zdecydowanych kolorach. Michała pokój jest pomarańczowy, Maćka zielony, dzienny beżowy z ciemną zielenią a sypialnia olowkowo-pomarańczowa.
kiedy mój tesc przyszedł obejrzec to mieszkanie jeszcze przed remontem i mąż opowiadał mu co planujemy w nim zrobic to słuchał w miarę spokojnie, nie wytrzymał dopiero jak Daniel powiedział że sypialnie zamierzamy podzielić skośną ścianą wydzielając zniej w ten sposób garderoę. Gość zrobł wielkie oczy i zapytał: "naprawdę chcecie postawić SKOŚNĄ ścianę?????"
Hehe teraz tez twierdzi że podoba mu się tylko tapeta w dziennym pokoju i to w jego połowie tej jaśniejszej, reszty nie komentuje icon_lol.gif icon_lol.gif

Powiem wam tylko że chodze sobie po tym mieszkaniu i nie mogę wyjść z zachwytu nad nim. Wszystko jest tak jak planowałam, jak chciałam. Poprzednie mieszkanie to była totalna prowizorka zrobiona jak najtańszym kosztem teraz udało nam się kupic dokładnie to co chcieliśmy.

Dobra przestaję juz zanudzać.
Pochwalę się lepiej jakimis zdjęciami Maciusia bo juz bardzo dawno nic nie wklejałam wink.gif


W swieżo skrenconej szafce kuchennej icon_smile.gif


wiem, wiem trzeba się ubrać


tak się bawimy


a potem jest zamiana.


a teraz przekąska, ale szybko bo juz musze lecieć.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 03 lip 2005 - 23:57
Post #6

Monika pomijajac stylistykę Ikei to ja bardzo lubię ich ceny icon_lol.gif , jak zaprezentuję pokój dzienny to dopiero Ikea powieje bo jest calutki Ikeowski icon_lol.gif
Generalnie całe mieszkanie jest w nowoczesnym stylu i w zdecydowanych kolorach. Michała pokój jest pomarańczowy, Maćka zielony, dzienny beżowy z ciemną zielenią a sypialnia olowkowo-pomarańczowa.
kiedy mój tesc przyszedł obejrzec to mieszkanie jeszcze przed remontem i mąż opowiadał mu co planujemy w nim zrobic to słuchał w miarę spokojnie, nie wytrzymał dopiero jak Daniel powiedział że sypialnie zamierzamy podzielić skośną ścianą wydzielając zniej w ten sposób garderoę. Gość zrobł wielkie oczy i zapytał: "naprawdę chcecie postawić SKOŚNĄ ścianę?????"
Hehe teraz tez twierdzi że podoba mu się tylko tapeta w dziennym pokoju i to w jego połowie tej jaśniejszej, reszty nie komentuje icon_lol.gif icon_lol.gif

Powiem wam tylko że chodze sobie po tym mieszkaniu i nie mogę wyjść z zachwytu nad nim. Wszystko jest tak jak planowałam, jak chciałam. Poprzednie mieszkanie to była totalna prowizorka zrobiona jak najtańszym kosztem teraz udało nam się kupic dokładnie to co chcieliśmy.

Dobra przestaję juz zanudzać.
Pochwalę się lepiej jakimis zdjęciami Maciusia bo juz bardzo dawno nic nie wklejałam wink.gif


W swieżo skrenconej szafce kuchennej icon_smile.gif


wiem, wiem trzeba się ubrać


tak się bawimy


a potem jest zamiana.


a teraz przekąska, ale szybko bo juz musze lecieć.
moonk *
pon, 04 lip 2005 - 21:52
ja też sie melduje icon_smile.gif już wrócona icon_smile.gif chętna na spotkanko wrocławianek!! zazdroszcząca mamami mieszkanka icon_redface.gif i uciekam czytać co tam u Was się działo bo u mamy nie miałam na to czasu... icon_rolleyes.gif
moonk *


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 19:05
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 934

GG:


post pon, 04 lip 2005 - 21:52
Post #7

ja też sie melduje icon_smile.gif już wrócona icon_smile.gif chętna na spotkanko wrocławianek!! zazdroszcząca mamami mieszkanka icon_redface.gif i uciekam czytać co tam u Was się działo bo u mamy nie miałam na to czasu... icon_rolleyes.gif

--------------------
emi (23. 05. 2001) i lali (23. 07. 2004)
Agusiao
pon, 04 lip 2005 - 22:38
chciałam wkleić parę zdjęc z Kubusia imprezki urodzinowej, ale cos mi żaba nie działa icon_sad.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pon, 04 lip 2005 - 22:38
Post #8

chciałam wkleić parę zdjęc z Kubusia imprezki urodzinowej, ale cos mi żaba nie działa icon_sad.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Agusiao
pon, 04 lip 2005 - 22:54
a jednak chyba mi się uda icon_rolleyes.gif

oto mój tort icon_smile.gif



którego sie trochę bałem icon_eek.gif



jak się trochę uspokoiłem, obejrzałem tort z rąk mamusi



potem obejrzałem śiwczkę wskazująca ile latek skończyłem icon_smile.gif



a to moje dwa ulubione prezenty icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

hipcio większy ode mnie



i strażacki motorek icon_smile.gif

Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pon, 04 lip 2005 - 22:54
Post #9

a jednak chyba mi się uda icon_rolleyes.gif

oto mój tort icon_smile.gif



którego sie trochę bałem icon_eek.gif



jak się trochę uspokoiłem, obejrzałem tort z rąk mamusi



potem obejrzałem śiwczkę wskazująca ile latek skończyłem icon_smile.gif



a to moje dwa ulubione prezenty icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

hipcio większy ode mnie



i strażacki motorek icon_smile.gif



--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Aguś
pon, 04 lip 2005 - 23:40
Witajcie Dziewczyny!
i ja się melduję icon_biggrin.gif

Zdjęcia superowe. Mamami mieszkanko śliczne i Wasze!!! -a Twoje chłopaki eh...jakie przystojniaki!! icon_biggrin.gif Muszę też koniecznie zaznaczyć - Agusiao extra schudłaś!! icon_biggrin.gif

[b]Duuużo zdrówka dla Kubusia i Maksia z okazji pierwszych urodzinek!!!! Wszystkiego Naj, Naj

My już po egzaminach. Muszę pochwalić męża na forum-otóż jest już radcą prawnym zdanym na 5-tkę! impreza.gif Wreszcie po pół roku samotnych katuszy zaczynam znowu odczuwać radość z bycia żoną i matką icon_rolleyes.gif
Jesteśmy po krótkim 3-dniowym wakacjowaniu się, poniżej foto relacja.

Oprócz tego wszystko u nas ok. Mam dużo pracy ale podczytuję Was w miarę icon_wink.gif na bieżąco.


Pierwszy dzień na plaży.
Było rewelacyjnie siedzieliśmy 7 godzin bez ani jednego jęknięcia. Piasek był wszędzie a i młody był wszędzie. Łaził do innych ludzi, zaczepiał że aż czasem wstyd. W pewnym momencie leżał na brzuchu już na maxa zmęczony i zwątpił...czyli jak leżał tak padł prosto w pasek całą twarzą. Twardy był i piasku w oczach nie zauważył icon_wink.gif







później inne atrakcje (reszty zdjęć nie będzie z czystego lenistwa, ale skakaliśmy jeszcze m.in. na batucie co się młodemu bardzo podobało).





wróciliśmy do domu, wysiadamy z samochodu a tam...idzie do nas struś icon_eek.gif



i idzie....


i jest coraz bliżej...


aż ukryliśmy się w samochodzie icon_lol.gif


i czekaliśmy aż sobie pójdzie


były też inne zwierzątka takie jak lama


i małe koniki


i duże konie, łabędzie, jaskółek całe mnóstwo, malutkie ptaszki leżące w koszyczku, bociany, których zdjęć mamie nie chce się wklejać. Wszystkie te zwierzatka oswojone, że szok icon_eek.gif

I to na tyle. Pogoda nam bardzo dopisała-jesteśmy z mężem spaleni słońcem.
Aguś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 13:27
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,305

GG:


post pon, 04 lip 2005 - 23:40
Post #10

Witajcie Dziewczyny!
i ja się melduję icon_biggrin.gif

Zdjęcia superowe. Mamami mieszkanko śliczne i Wasze!!! -a Twoje chłopaki eh...jakie przystojniaki!! icon_biggrin.gif Muszę też koniecznie zaznaczyć - Agusiao extra schudłaś!! icon_biggrin.gif

[b]Duuużo zdrówka dla Kubusia i Maksia z okazji pierwszych urodzinek!!!! Wszystkiego Naj, Naj

My już po egzaminach. Muszę pochwalić męża na forum-otóż jest już radcą prawnym zdanym na 5-tkę! impreza.gif Wreszcie po pół roku samotnych katuszy zaczynam znowu odczuwać radość z bycia żoną i matką icon_rolleyes.gif
Jesteśmy po krótkim 3-dniowym wakacjowaniu się, poniżej foto relacja.

Oprócz tego wszystko u nas ok. Mam dużo pracy ale podczytuję Was w miarę icon_wink.gif na bieżąco.


Pierwszy dzień na plaży.
Było rewelacyjnie siedzieliśmy 7 godzin bez ani jednego jęknięcia. Piasek był wszędzie a i młody był wszędzie. Łaził do innych ludzi, zaczepiał że aż czasem wstyd. W pewnym momencie leżał na brzuchu już na maxa zmęczony i zwątpił...czyli jak leżał tak padł prosto w pasek całą twarzą. Twardy był i piasku w oczach nie zauważył icon_wink.gif







później inne atrakcje (reszty zdjęć nie będzie z czystego lenistwa, ale skakaliśmy jeszcze m.in. na batucie co się młodemu bardzo podobało).





wróciliśmy do domu, wysiadamy z samochodu a tam...idzie do nas struś icon_eek.gif



i idzie....


i jest coraz bliżej...


aż ukryliśmy się w samochodzie icon_lol.gif


i czekaliśmy aż sobie pójdzie


były też inne zwierzątka takie jak lama


i małe koniki


i duże konie, łabędzie, jaskółek całe mnóstwo, malutkie ptaszki leżące w koszyczku, bociany, których zdjęć mamie nie chce się wklejać. Wszystkie te zwierzatka oswojone, że szok icon_eek.gif

I to na tyle. Pogoda nam bardzo dopisała-jesteśmy z mężem spaleni słońcem.

--------------------


Agusiao
wto, 05 lip 2005 - 07:23
[b]Maksiu wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin życzy Twój rówieśnik z rodzicami icon_lol.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post wto, 05 lip 2005 - 07:23
Post #11

[b]Maksiu wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin życzy Twój rówieśnik z rodzicami icon_lol.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
mamami
wto, 05 lip 2005 - 10:31
Sto lat dla Maxia i Kubusia icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 05 lip 2005 - 10:31
Post #12

Sto lat dla Maxia i Kubusia icon_smile.gif
Agusiao
wto, 05 lip 2005 - 20:26
Aguś super zdjęcia, Wojtuś strasznie się zmienił od naszego ostatniego spotkania icon_biggrin.gif

a gdzie Wy bylicie na tym urlopiku?? pytam bo bardzo spodobała mi się okolica icon_wink.gif

a teraz jeszcze raz zasypię Was zdjęciami 37.gif obiecuję, że nastęne wkleję dopiero po powrocie z Chorwacji icon_lol.gif
zdjęcia prezentują nasz dzisiejszy wypadzik na basen

najpierw popływaliśmy troszkę





potem popluskaliśmy się na brzegu jacuzzi icon_smile.gif




i w jacuzzi







a na koniec korzystając z okazji, iż byliśmy z naszymi mamusiami w szatni damskiej - podglądaliśmy dziewczyny icon_twisted.gif icon_lol.gif ( w ogóle nie reagowaliśmy na głosy naszych mam )

Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post wto, 05 lip 2005 - 20:26
Post #13

Aguś super zdjęcia, Wojtuś strasznie się zmienił od naszego ostatniego spotkania icon_biggrin.gif

a gdzie Wy bylicie na tym urlopiku?? pytam bo bardzo spodobała mi się okolica icon_wink.gif

a teraz jeszcze raz zasypię Was zdjęciami 37.gif obiecuję, że nastęne wkleję dopiero po powrocie z Chorwacji icon_lol.gif
zdjęcia prezentują nasz dzisiejszy wypadzik na basen

najpierw popływaliśmy troszkę





potem popluskaliśmy się na brzegu jacuzzi icon_smile.gif




i w jacuzzi







a na koniec korzystając z okazji, iż byliśmy z naszymi mamusiami w szatni damskiej - podglądaliśmy dziewczyny icon_twisted.gif icon_lol.gif ( w ogóle nie reagowaliśmy na głosy naszych mam )



--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
kasiakorpik
śro, 06 lip 2005 - 09:26
Witam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dziękuję pięknie za życzenia dla Maksa i wzajemnie wszystkiego najlepszego dla Kubusia. Agusiao ale extra tort icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziewczyny jak patrzę na wasze zdjęcia to w kompleksy wpadam icon_redface.gif icon_redface.gif wstydzę się Wam pokazać na zlocie bo ja cały czas posiadam te 8 kg nadwagi i to glównie na biodrach i udach icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

U nas roczek był raczej smutny icon_rolleyes.gif Kamila nie ma bo pojechał z babcią w góry, tata pracuje po 13-15 godz na dobę a teściowie daleko więc nie miałam z kim świętować roczku icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Miłe było to że dostaliśmy mnóstwo życzeń i nawet kartkę internetową icon_biggrin.gif

Wymyśliliśmy z mężem że o ile tylko pogoda dopisze zabieramy Maksa w niedzielę na żaglówkę i będziemy z nim pływać cały dzień, ciekawe jak mu się spodoba.
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post śro, 06 lip 2005 - 09:26
Post #14

Witam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dziękuję pięknie za życzenia dla Maksa i wzajemnie wszystkiego najlepszego dla Kubusia. Agusiao ale extra tort icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziewczyny jak patrzę na wasze zdjęcia to w kompleksy wpadam icon_redface.gif icon_redface.gif wstydzę się Wam pokazać na zlocie bo ja cały czas posiadam te 8 kg nadwagi i to glównie na biodrach i udach icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

U nas roczek był raczej smutny icon_rolleyes.gif Kamila nie ma bo pojechał z babcią w góry, tata pracuje po 13-15 godz na dobę a teściowie daleko więc nie miałam z kim świętować roczku icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Miłe było to że dostaliśmy mnóstwo życzeń i nawet kartkę internetową icon_biggrin.gif

Wymyśliliśmy z mężem że o ile tylko pogoda dopisze zabieramy Maksa w niedzielę na żaglówkę i będziemy z nim pływać cały dzień, ciekawe jak mu się spodoba.

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
karoleenka
śro, 06 lip 2005 - 11:05
Maksiu, Kubusiu - Wszystkiego, Wszystkiego Najlepszego. Dużo zdrówka, miłosci i radości!!!Wyrośnijcie na dużych, mądrych facetów icon_lol.gif

Wczoraj Natan zaczął chodzić!!Jesteśmy w lekkim szoku bo się tego nie spodziewaliśmy...syn nam zrobił prezent na 2 rocznicę ślubu icon_smile.gif
On sam dumny i blady na każdym kroku sprawdza swoje umiejętności .

Dziewczyny zdjęcia dzieciaczków jak zawsze super !!

Aguś - gratuluję mężowskich osiągnięć:) Napisz koniecznie gdzie byliście bo miejsce wygląda na rewelacyjne !

AgusiaO- jestem pod ogromnym wrażeniem torta!!Super-zdolniacha z Ciebie!Dziewczyno nikniesz w oczach...

Mamami- super pokoiki chłopców, i kafelki w łazience są śliczne - w takim afrykańskim stylu - bardzo mi sie to podoba. Wrzucaj resztę mieszkanka nam na "ruszt". Ja bardzo lubie stylistyke ikeowską. I jest jakąś alternatywą wsród tego całego badziewia zalewającego sklepy meblarskie-brrr! w ikei zawsze sie coś fajnego wynajdzie..my całą sypialnie sobie tam urządziliśmy- i ja ją uwielbiam icon_smile.gif

Wrocławianki- to kiedy i gdzie ja chętna na weekend!!

Kasiu- Maksiowi napewno spodoba sie rejs!!Ale super icon_smile.gif Ja tez chce!!Uwielbiam żagle a niestety nie mam okazji popływac a tym bardziej wybrac sie gdzieś na dłużej icon_sad.gif
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post śro, 06 lip 2005 - 11:05
Post #15

Maksiu, Kubusiu - Wszystkiego, Wszystkiego Najlepszego. Dużo zdrówka, miłosci i radości!!!Wyrośnijcie na dużych, mądrych facetów icon_lol.gif

Wczoraj Natan zaczął chodzić!!Jesteśmy w lekkim szoku bo się tego nie spodziewaliśmy...syn nam zrobił prezent na 2 rocznicę ślubu icon_smile.gif
On sam dumny i blady na każdym kroku sprawdza swoje umiejętności .

Dziewczyny zdjęcia dzieciaczków jak zawsze super !!

Aguś - gratuluję mężowskich osiągnięć:) Napisz koniecznie gdzie byliście bo miejsce wygląda na rewelacyjne !

AgusiaO- jestem pod ogromnym wrażeniem torta!!Super-zdolniacha z Ciebie!Dziewczyno nikniesz w oczach...

Mamami- super pokoiki chłopców, i kafelki w łazience są śliczne - w takim afrykańskim stylu - bardzo mi sie to podoba. Wrzucaj resztę mieszkanka nam na "ruszt". Ja bardzo lubie stylistyke ikeowską. I jest jakąś alternatywą wsród tego całego badziewia zalewającego sklepy meblarskie-brrr! w ikei zawsze sie coś fajnego wynajdzie..my całą sypialnie sobie tam urządziliśmy- i ja ją uwielbiam icon_smile.gif

Wrocławianki- to kiedy i gdzie ja chętna na weekend!!

Kasiu- Maksiowi napewno spodoba sie rejs!!Ale super icon_smile.gif Ja tez chce!!Uwielbiam żagle a niestety nie mam okazji popływac a tym bardziej wybrac sie gdzieś na dłużej icon_sad.gif

--------------------





kasiek11
śro, 06 lip 2005 - 11:44
Duzo wszstkiego czego mozna tylko zapragnac dla kolejnych roczniakow Maksia i Kubusia

Gratulacje dla Natanka!!! Teraz to juz pradziwy mezczyzna, sam chodzi fiu fiu

Karolka dlalej wymusza na mnie prowadzanie za raczke, ja juz nie mam sily, kiedy ona przekona sie ze sama tez tak potrafi!!!
kasiek11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 423
Dołączył: wto, 03 lut 04 - 22:19
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,411

GG:


post śro, 06 lip 2005 - 11:44
Post #16

Duzo wszstkiego czego mozna tylko zapragnac dla kolejnych roczniakow Maksia i Kubusia

Gratulacje dla Natanka!!! Teraz to juz pradziwy mezczyzna, sam chodzi fiu fiu

Karolka dlalej wymusza na mnie prowadzanie za raczke, ja juz nie mam sily, kiedy ona przekona sie ze sama tez tak potrafi!!!
Mariola***
śro, 06 lip 2005 - 12:22
Ja najpierw złożę życzenia spóźnione Kubusiowi i Maksiowi- Chłopaki niechaj Wam w życiu dobrze będzie!
A teraz się witam z wszystkimi. My juz wróciliśmy, jesteśmy w domku jakieś 3-4 dni i dalej w drogę. A tymczasem pędzę nadrobić zaległości z częsci 6.
Natanku - gratulacje!
Tort z Kubusiem Puchatkiem miał Kubuś bombowy, nie mów tylko Agusiao,że wyszedł spod Twoich rąk icon_eek.gif
Aguś - zdjęcia super
A teraz pędze czytać...
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
Skąd: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post śro, 06 lip 2005 - 12:22
Post #17

Ja najpierw złożę życzenia spóźnione Kubusiowi i Maksiowi- Chłopaki niechaj Wam w życiu dobrze będzie!
A teraz się witam z wszystkimi. My juz wróciliśmy, jesteśmy w domku jakieś 3-4 dni i dalej w drogę. A tymczasem pędzę nadrobić zaległości z częsci 6.
Natanku - gratulacje!
Tort z Kubusiem Puchatkiem miał Kubuś bombowy, nie mów tylko Agusiao,że wyszedł spod Twoich rąk icon_eek.gif
Aguś - zdjęcia super
A teraz pędze czytać...

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
MonikaS.
śro, 06 lip 2005 - 13:21
Wszystkiego co najlepsze dla wczorajszych solenizantów - Maksia i Kubusia!!!

Gratulacje dla Natanka! To teraz się zaczną gonitwy po całym domu icon_wink.gif

CYTAT(mamami)
Generalnie całe mieszkanie jest w nowoczesnym stylu i w zdecydowanych kolorach.  
kiedy mój tesc przyszedł obejrzec to mieszkanie jeszcze przed remontem i mąż opowiadał mu co planujemy w nim zrobic to słuchał w miarę spokojnie, nie wytrzymał dopiero jak Daniel powiedział że sypialnie zamierzamy podzielić skośną ścianą wydzielając zniej w ten sposób garderoę. Gość zrobł wielkie oczy i zapytał: "naprawdę chcecie postawić SKOŚNĄ ścianę?????"

icon_lol.gif U nas podobnie. Poprzednie mieszkanie miałam całe ikeowskie, z kanapą niemalże na środku pokoju. Jak tylko się urządziliśmy odwiedziła nas rodzina mężą, weszli, popatrzyli i pierwsze słowa jakie powiedziała ciotka mojego Bartka to były: "A gdzie postawicie kanapę?" icon_biggrin.gif

[size=18][/size]

Co do wrocławskiego spotkanka to może w sobotę?
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post śro, 06 lip 2005 - 13:21
Post #18

Wszystkiego co najlepsze dla wczorajszych solenizantów - Maksia i Kubusia!!!

Gratulacje dla Natanka! To teraz się zaczną gonitwy po całym domu icon_wink.gif

CYTAT(mamami)
Generalnie całe mieszkanie jest w nowoczesnym stylu i w zdecydowanych kolorach.  
kiedy mój tesc przyszedł obejrzec to mieszkanie jeszcze przed remontem i mąż opowiadał mu co planujemy w nim zrobic to słuchał w miarę spokojnie, nie wytrzymał dopiero jak Daniel powiedział że sypialnie zamierzamy podzielić skośną ścianą wydzielając zniej w ten sposób garderoę. Gość zrobł wielkie oczy i zapytał: "naprawdę chcecie postawić SKOŚNĄ ścianę?????"

icon_lol.gif U nas podobnie. Poprzednie mieszkanie miałam całe ikeowskie, z kanapą niemalże na środku pokoju. Jak tylko się urządziliśmy odwiedziła nas rodzina mężą, weszli, popatrzyli i pierwsze słowa jakie powiedziała ciotka mojego Bartka to były: "A gdzie postawicie kanapę?" icon_biggrin.gif

[size=18][/size]

Co do wrocławskiego spotkanka to może w sobotę?

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
MonikaS.
śro, 06 lip 2005 - 15:03
A to najnowsza wersja zabawy w "nie ma Majeczki.." icon_rolleyes.gif




A tak Majunia śpi jak się bardzo zmęczy:



Pierwszy raz wklejam zdjęcia, więc nie wiem czy nie wyszły za duże. Jeśli tak, to proszę o pomoc co mam z tym zrobić.. icon_redface.gif
MonikaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: nie, 26 gru 04 - 22:51
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,452




post śro, 06 lip 2005 - 15:03
Post #19

A to najnowsza wersja zabawy w "nie ma Majeczki.." icon_rolleyes.gif




A tak Majunia śpi jak się bardzo zmęczy:



Pierwszy raz wklejam zdjęcia, więc nie wiem czy nie wyszły za duże. Jeśli tak, to proszę o pomoc co mam z tym zrobić.. icon_redface.gif

--------------------
Mama Mai (14.07.2004) i Emilki (22.08.2009)
Agusiao
śro, 06 lip 2005 - 15:26
CYTAT(Mariola ***)
Tort z Kubusiem Puchatkiem miał Kubuś bombowy, nie mów tylko Agusiao,że wyszedł spod Twoich rąk icon_eek.gif


nie, no co Ty, ja aż tak zdolna nie jestem icon_wink.gif Tort zamówiła moja mama u siebie w pracy icon_wink.gif

dziękujemy bardzo za życzenia.

karoleenka gratulacje dla Natanka - Kuba nadal boi się sam chodzić icon_confused.gif

MOnikoS czy na pierwszym zdjęciu jest Maja ?? icon_eek.gif jeżeli tak to w życiu bym nie powiedziała, że to ona - wygląda na jakieś dużo starsze dziecko icon_rolleyes.gif

kasiukorpik pozbądź się kompleksów - ja też mam jeszcze kilka zbędnych kilogramów i centymetrów w podobnych jak Ty miejscach icon_wink.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post śro, 06 lip 2005 - 15:26
Post #20

CYTAT(Mariola ***)
Tort z Kubusiem Puchatkiem miał Kubuś bombowy, nie mów tylko Agusiao,że wyszedł spod Twoich rąk icon_eek.gif


nie, no co Ty, ja aż tak zdolna nie jestem icon_wink.gif Tort zamówiła moja mama u siebie w pracy icon_wink.gif

dziękujemy bardzo za życzenia.

karoleenka gratulacje dla Natanka - Kuba nadal boi się sam chodzić icon_confused.gif

MOnikoS czy na pierwszym zdjęciu jest Maja ?? icon_eek.gif jeżeli tak to w życiu bym nie powiedziała, że to ona - wygląda na jakieś dużo starsze dziecko icon_rolleyes.gif

kasiukorpik pozbądź się kompleksów - ja też mam jeszcze kilka zbędnych kilogramów i centymetrów w podobnych jak Ty miejscach icon_wink.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
> Czerwiec / Lipiec cz.7 - wakacyjny wątek :)
Start new topic
Reply to this topic
26 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 21 cze 2024 - 05:59
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama