Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
62 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Październik i listopad jesiennie... cz.IX

> 
Magenta
pią, 21 paź 2005 - 17:43
Zapraszam icon_exclaim.gif



Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 17:43
Post #1

Zapraszam icon_exclaim.gif



Magenta

--------------------

Magenta
pią, 21 paź 2005 - 17:45
CYTAT(Blue)
Ha! Zaczynam jako pierwsza. icon_wink.gif  

Siedzimo, nudzimo sie i jakoÅ› ten czos leci. icon_wink.gif

A właśnie, że nie. Ja byłam pierwsza icon_twisted.gif icon_exclaim.gif Oj, tylko czekać, jak nasze dzieciaki zaczną się tak przedrzeźniać icon_confused.gif .

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 17:45
Post #2

CYTAT(Blue)
Ha! Zaczynam jako pierwsza. icon_wink.gif  

Siedzimo, nudzimo sie i jakoÅ› ten czos leci. icon_wink.gif

A właśnie, że nie. Ja byłam pierwsza icon_twisted.gif icon_exclaim.gif Oj, tylko czekać, jak nasze dzieciaki zaczną się tak przedrzeźniać icon_confused.gif .

Magenta

--------------------

parasolka
pią, 21 paź 2005 - 18:22
Miluczek ja mam teoretycznie pracÄ™ od 7.30 do 15.30 icon_wink.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 21 paź 2005 - 18:22
Post #3

Miluczek ja mam teoretycznie pracÄ™ od 7.30 do 15.30 icon_wink.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
ewulka73
pią, 21 paź 2005 - 19:29
No a ja od 7.30 do 14,30 icon_lol.gif nie żebym się chwaliła.
MNiluk ja ci dobrze radzę jak dajecie sobie radę to szukaj porządnej pracy bo jak się zakopiesz w sklepie to już nikt cię nie będzie chciał do innej icon_lol.gif Ja bym szukała czegoś innegio ,ale wybór należy do ciebie.
Jutro mam gości więc zrobviłam już sałatkę i wściekłą kurę mniam....
Jeszcze upiekę ciasto i mogę gości przyjmować.Przychodzą do nas znajomi,kumpela jest w ciąży-jak ja jej zazdroszczę.A na dodatek będzie miała 2 córkę-no poprostu niesprawiedliwość.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post pią, 21 paź 2005 - 19:29
Post #4

No a ja od 7.30 do 14,30 icon_lol.gif nie żebym się chwaliła.
MNiluk ja ci dobrze radzę jak dajecie sobie radę to szukaj porządnej pracy bo jak się zakopiesz w sklepie to już nikt cię nie będzie chciał do innej icon_lol.gif Ja bym szukała czegoś innegio ,ale wybór należy do ciebie.
Jutro mam gości więc zrobviłam już sałatkę i wściekłą kurę mniam....
Jeszcze upiekę ciasto i mogę gości przyjmować.Przychodzą do nas znajomi,kumpela jest w ciąży-jak ja jej zazdroszczę.A na dodatek będzie miała 2 córkę-no poprostu niesprawiedliwość.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
miluczek
pią, 21 paź 2005 - 19:33
CYTAT(ewulka73)
No a ja od 7.30 do 14,30 icon_lol.gif nie żebym się chwaliła.
MNiluk ja ci dobrze radzę jak dajecie sobie radę to szukaj porządnej pracy bo jak się zakopiesz w sklepie to już nikt cię nie będzie chciał do innej icon_lol.gif


Dlaczego icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Czy po pracy w sklepie ktos juz siÄ™ nie nadaje do innej pracy icon_eek.gif icon_question.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 19:33
Post #5

CYTAT(ewulka73)
No a ja od 7.30 do 14,30 icon_lol.gif nie żebym się chwaliła.
MNiluk ja ci dobrze radzę jak dajecie sobie radę to szukaj porządnej pracy bo jak się zakopiesz w sklepie to już nikt cię nie będzie chciał do innej icon_lol.gif


Dlaczego icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Czy po pracy w sklepie ktos juz siÄ™ nie nadaje do innej pracy icon_eek.gif icon_question.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
ewulka73
pią, 21 paź 2005 - 19:35
Niby nie, ale moja siostra niestety ma wielkie problemy żeby się uwolnić od pracy w sklepie.Szuka już przeszło rok i nic nie może znaleźć.Ja też pracowałam w sklepie a pracę w biurze dostałam niestety po znajomości.
Niechcę cię straszyć ale przemyśl to.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post pią, 21 paź 2005 - 19:35
Post #6

Niby nie, ale moja siostra niestety ma wielkie problemy żeby się uwolnić od pracy w sklepie.Szuka już przeszło rok i nic nie może znaleźć.Ja też pracowałam w sklepie a pracę w biurze dostałam niestety po znajomości.
Niechcę cię straszyć ale przemyśl to.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
miluczek
pią, 21 paź 2005 - 19:42
a gzdie ja mam nałapać znajomości icon_question.gif siedząc w domu icon_question.gif

Koleżanka pracowała w sklepie obuwniczym, w międzyczasie szukając pracy buirowej. Znalazła, zwolniła się ze sklepu i jest OK.

Ja tez mam zamiar szukac cały czas czegoś lepszego, a te parę groszy więcej raczej nam nie zaszkodzi.

KurczÄ™ no nie wiem. icon_confused.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 19:42
Post #7

a gzdie ja mam nałapać znajomości icon_question.gif siedząc w domu icon_question.gif

Koleżanka pracowała w sklepie obuwniczym, w międzyczasie szukając pracy buirowej. Znalazła, zwolniła się ze sklepu i jest OK.

Ja tez mam zamiar szukac cały czas czegoś lepszego, a te parę groszy więcej raczej nam nie zaszkodzi.

KurczÄ™ no nie wiem. icon_confused.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
ewulka73
pią, 21 paź 2005 - 19:48
Młoda jesteś atrakcyjna,inteligentna to napewno pracę znajdziesz.Tylko się nie przyznawaj do zawodu męża icon_lol.gif A w takim sklepie pracować to czysta przyjemność.Tylko przeliczcie czy wam się opłaca.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post pią, 21 paź 2005 - 19:48
Post #8

Młoda jesteś atrakcyjna,inteligentna to napewno pracę znajdziesz.Tylko się nie przyznawaj do zawodu męża icon_lol.gif A w takim sklepie pracować to czysta przyjemność.Tylko przeliczcie czy wam się opłaca.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
parasolka
pią, 21 paź 2005 - 20:28
Ja bym popracowała choćby na próbe, a Tygrys już duzy i może isc do złobka icon_lol.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 21 paź 2005 - 20:28
Post #9

Ja bym popracowała choćby na próbe, a Tygrys już duzy i może isc do złobka icon_lol.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
izary
pią, 21 paź 2005 - 20:48
CYTAT(ewulka73)
zrobviłam już sałatkę i wściekłą kurę mniam....


a troszkę szczegółów bo nazwa bardzo intrygująca....
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 20:48
Post #10

CYTAT(ewulka73)
zrobviłam już sałatkę i wściekłą kurę mniam....


a troszkę szczegółów bo nazwa bardzo intrygująca....

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Litka
pią, 21 paź 2005 - 20:49
Blue, ale żeś ramki zapodała icon_biggrin.gif
Moje tez juz spią, Igor zwymiotował cały obiad, a jadł tak pięknie icon_cry.gif

Ja uważam, ze każda praca się opłaca, bo to praca icon_lol.gif wyjście do ludzi, usamodzielnienie się pewne, jakiś krok naprzód to jest. Stojąc w miejscu nic nie osiągniemy.

Lidka, ktora w sklepie tez by pracowała icon_biggrin.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 20:49
Post #11

Blue, ale żeś ramki zapodała icon_biggrin.gif
Moje tez juz spią, Igor zwymiotował cały obiad, a jadł tak pięknie icon_cry.gif

Ja uważam, ze każda praca się opłaca, bo to praca icon_lol.gif wyjście do ludzi, usamodzielnienie się pewne, jakiś krok naprzód to jest. Stojąc w miejscu nic nie osiągniemy.

Lidka, ktora w sklepie tez by pracowała icon_biggrin.gif
ewulka73
pią, 21 paź 2005 - 21:04
wyszło na to że ja tylko wybrzydzam icon_redface.gif
A wściekła kura to przepis ściągnięty z innego forum.

ja to nazywam wsiciekla kura

kup tyle calych nog kurczaka ile ma byc gosci, podziel na polowki
przypraaw jak lubisz i usmaz, albo upiecz w piekarniku(szybciej bedzie w rekawie)

sos - potrzebujesz :
2k rosolowe na 0.75 wody
2 cebule
2 sloiczki przecieru pomidorowego
pieprz cayenski, albo chili, moze byc poprostu ostra papryka
sloiczek "srebrnych cebulek" - takie malutkie w occie nie moga byc zolte(ok5zeta w co drugim sklepie), najlepsze z rolnika
2-3 papryki w roznych kolorach(ja uzywam tylko czerwonej i zoltej, bo zielona jest za gorzka)
smietane (niekoniecznie)
cebule posiekaj nie za drobno, podsmaz na oliwie, albo tluszczu z kurczaka, dodaj przecier pomidorowy, podsmaz, 3/4 litra rosolu kostkowego, podgotuj, dodaj papryke pokrojona w niezbyt duze kawalki(tak 1x2cm)i cebulki ze sloika z odrobina zalewy i ciutke ca(użytkownik usunięty) albo innej ostrej papryki OSTROZNIE, bo latwo przesadzic. podgotuj jeszcze parenascie minut i sprobuj, nie trzeba dodawac smietany, ale ja wole dodac.

kurczaczki wrzucasz do sosu na godzine przed podaniem, zeby sie ladnie ogrzaly i troche "przeszly", do tego ryz, jakas prosta surowka(kapusta pekinska, brzoskwinie, kukurydza, suszona bazylia, sol, majonez) i biale polslodkie, albo tokaj
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post pią, 21 paź 2005 - 21:04
Post #12

wyszło na to że ja tylko wybrzydzam icon_redface.gif
A wściekła kura to przepis ściągnięty z innego forum.

ja to nazywam wsiciekla kura

kup tyle calych nog kurczaka ile ma byc gosci, podziel na polowki
przypraaw jak lubisz i usmaz, albo upiecz w piekarniku(szybciej bedzie w rekawie)

sos - potrzebujesz :
2k rosolowe na 0.75 wody
2 cebule
2 sloiczki przecieru pomidorowego
pieprz cayenski, albo chili, moze byc poprostu ostra papryka
sloiczek "srebrnych cebulek" - takie malutkie w occie nie moga byc zolte(ok5zeta w co drugim sklepie), najlepsze z rolnika
2-3 papryki w roznych kolorach(ja uzywam tylko czerwonej i zoltej, bo zielona jest za gorzka)
smietane (niekoniecznie)
cebule posiekaj nie za drobno, podsmaz na oliwie, albo tluszczu z kurczaka, dodaj przecier pomidorowy, podsmaz, 3/4 litra rosolu kostkowego, podgotuj, dodaj papryke pokrojona w niezbyt duze kawalki(tak 1x2cm)i cebulki ze sloika z odrobina zalewy i ciutke ca(użytkownik usunięty) albo innej ostrej papryki OSTROZNIE, bo latwo przesadzic. podgotuj jeszcze parenascie minut i sprobuj, nie trzeba dodawac smietany, ale ja wole dodac.

kurczaczki wrzucasz do sosu na godzine przed podaniem, zeby sie ladnie ogrzaly i troche "przeszly", do tego ryz, jakas prosta surowka(kapusta pekinska, brzoskwinie, kukurydza, suszona bazylia, sol, majonez) i biale polslodkie, albo tokaj

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
ROZGWIAZDA

Go??







post pią, 21 paź 2005 - 21:29
Post #13

Miluk, jezeli chodzi o pracę to musi to być Twoja i tylko Twoja decyzja.
Przedyskutuj z mężem wszystkie za i przeciw.
Trudno doradzać w takich sprawach , bo każdy z nas ma inną sytuację, inne priorytety.
Każda decyzja jaką podejmiesz będzie dobra, bo to będzie TWOJA decyzja i ewentualne pretensje bedziesz mogła mieć tylko i wyłącznie do siebie. AMEN icon_wink.gif
ROZGWIAZDA

Go??







post pią, 21 paź 2005 - 21:32
Post #14

A jeszcze jedno, Parasolko jutro robię chłopakom na obiad dynię z jabłkami wg Twojego przepisu icon_exclaim.gif
Zastanawiam się jeszcze tylko nad mięsem, które najlepiej będzie pasować icon_question.gif
parasolka
pią, 21 paź 2005 - 21:34
Rozgwiazdo - Jędrkowi dynia baaardzo smakowała - a do niej były kurzęce wątróbki - tez mu wchodziły nieźle
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 21 paź 2005 - 21:34
Post #15

Rozgwiazdo - Jędrkowi dynia baaardzo smakowała - a do niej były kurzęce wątróbki - tez mu wchodziły nieźle

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Becix
pią, 21 paź 2005 - 21:56
Ewulka! Ślinka mi pociekła po brodzie. icon_wink.gif

Miluczek! Nie wiem, jakie są stawki w Inowrocławiu, ale jak dla mnie 700 zł to strasznie mało. Przelicz sobie ile zapłacisz opiekunce (nie wiem, czy myślisz o żłobku), ile będzie Cię kosztował dojazd (choć w Inie to chyba wszędzie blisko, co?). Ja bym raczej nie poszła. Soboty zajęte, późne powroty do domu. icon_confused.gif Ale zrobisz, jak uważasz.

Jutro jadę na cały dzień na festiwal chórów do Rumii. Taki konkurs. Z Werą jadę. icon_wink.gif
Chłop cały dzień z Moniką będzie. A ja jej jutro w ogóle nie zobaczę chyba, bo jak wrócę to prawdopodobnie będzie spała. icon_cry.gif
Becix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,010
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 15:17
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,568

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 21:56
Post #16

Ewulka! Ślinka mi pociekła po brodzie. icon_wink.gif

Miluczek! Nie wiem, jakie są stawki w Inowrocławiu, ale jak dla mnie 700 zł to strasznie mało. Przelicz sobie ile zapłacisz opiekunce (nie wiem, czy myślisz o żłobku), ile będzie Cię kosztował dojazd (choć w Inie to chyba wszędzie blisko, co?). Ja bym raczej nie poszła. Soboty zajęte, późne powroty do domu. icon_confused.gif Ale zrobisz, jak uważasz.

Jutro jadę na cały dzień na festiwal chórów do Rumii. Taki konkurs. Z Werą jadę. icon_wink.gif
Chłop cały dzień z Moniką będzie. A ja jej jutro w ogóle nie zobaczę chyba, bo jak wrócę to prawdopodobnie będzie spała. icon_cry.gif

--------------------
Becix - Mama Moniki (ur. 16.10.2004 r.) i Pawe?ka (ur. 15.05.2008 r.)

Becix
pią, 21 paź 2005 - 22:00
Jestem umówiona na poniedziałek z dwiema paniami. Jedna z nich to Natasza i tak zaciągała przez telefon. Ukrainka jakaś, czy Rosjanka. Kurna, wydawało mi się, że ksenofobem nie jestem, ale jakoś tak ...czerwona lamka mi się zapaliła. icon_confused.gif
Becix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,010
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 15:17
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,568

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 22:00
Post #17

Jestem umówiona na poniedziałek z dwiema paniami. Jedna z nich to Natasza i tak zaciągała przez telefon. Ukrainka jakaś, czy Rosjanka. Kurna, wydawało mi się, że ksenofobem nie jestem, ale jakoś tak ...czerwona lamka mi się zapaliła. icon_confused.gif

--------------------
Becix - Mama Moniki (ur. 16.10.2004 r.) i Pawe?ka (ur. 15.05.2008 r.)

Ania_Wroclaw
pią, 21 paź 2005 - 22:13
oj ale sie smacznie zrobiło na naszym wątku icon_smile.gif mniam... mniam...

Becix
ja w tej samej sytuacji co Ty icon_smile.gif na jutro mam umówione dwie kobiety (jedna sympatyczna a druga od razu o kase zapytała, zaczęła marudzić, że nie wie gdzie jest moja ulica itd.-zaprosiłam ją, żeby mieć porównanie) Zobaczymy co z tego wyjdzie icon_smile.gif
A swoją drogą, ja bym pani z za wschodnej granicy nie zatrudniła... mam niemiłe doświadczenia, jedna taka sprzatała u mojego ojca a poźniej włamała się do jego domu, straty na szczęscie nie wielkie ale duży niesmak pozostał...

Miluczku, myślę, że znalazłaby się osoba która przychodziłaby tylko na godziny, mysle ze to tylko kwesta ustaleń i dogrania sprawy... ewentualnie żłobek?
co do pracy to mysle ze i tak umowe podpisujesz najpierw na okres próbny i jak Ci się nie spodoba to przecież nikt Cię tam siłą nie zatrzyma...

Grzalko, Ty kiedyś (dawno dawno temu) pisalaś że Ty swoim dzieciom w przypadku bardzo wysokiej gorączki podajesz pyralginę. Grześ wczoraj miał 40 stopni dostał 1/4 czopka i w ciagu godziny gorączka spadła, dziś wieczorem miał 39.5 i tez dałam mu 1/4 czopka i nie wiem czy dobrze zrobiłam.... tem. spadła, ale czy to mu nie zaszkodzi?
Ania_Wroclaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 672
Dołączył: pon, 08 mar 04 - 19:25
SkÄ…d: Wroc?aw
Nr użytkownika: 1,526

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 22:13
Post #18

oj ale sie smacznie zrobiło na naszym wątku icon_smile.gif mniam... mniam...

Becix
ja w tej samej sytuacji co Ty icon_smile.gif na jutro mam umówione dwie kobiety (jedna sympatyczna a druga od razu o kase zapytała, zaczęła marudzić, że nie wie gdzie jest moja ulica itd.-zaprosiłam ją, żeby mieć porównanie) Zobaczymy co z tego wyjdzie icon_smile.gif
A swoją drogą, ja bym pani z za wschodnej granicy nie zatrudniła... mam niemiłe doświadczenia, jedna taka sprzatała u mojego ojca a poźniej włamała się do jego domu, straty na szczęscie nie wielkie ale duży niesmak pozostał...

Miluczku, myślę, że znalazłaby się osoba która przychodziłaby tylko na godziny, mysle ze to tylko kwesta ustaleń i dogrania sprawy... ewentualnie żłobek?
co do pracy to mysle ze i tak umowe podpisujesz najpierw na okres próbny i jak Ci się nie spodoba to przecież nikt Cię tam siłą nie zatrzyma...

Grzalko, Ty kiedyś (dawno dawno temu) pisalaś że Ty swoim dzieciom w przypadku bardzo wysokiej gorączki podajesz pyralginę. Grześ wczoraj miał 40 stopni dostał 1/4 czopka i w ciagu godziny gorączka spadła, dziś wieczorem miał 39.5 i tez dałam mu 1/4 czopka i nie wiem czy dobrze zrobiłam.... tem. spadła, ale czy to mu nie zaszkodzi?

--------------------
Ania - mama Grzesia i Natalki



Becix
pią, 21 paź 2005 - 23:19
Ania! No właśnie wstyd się przyznać, ale o tym samym pomyślałam. icon_redface.gif No i też o tym, że opiekunka będzie miała duży wpływ na moje dziecko i raczej nie chciałabym żeby to był obcokrajowec. I tu właśnie poczułam niesmak sama do siebie. Właściwie dlaczego? Przecież wielu naszych rodaczek opiekuje się dziećmi za granicą. Właściwie jest to dość popularne. Dlaczego w takim razie u nas by tego nie praktykować?
Czuję się z tym uczuciem dość dziwnie. icon_confused.gif

Kupiłam Monice kurtkę na zimę. icon_smile.gif
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=68655907
Becix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,010
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 15:17
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,568

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 23:19
Post #19

Ania! No właśnie wstyd się przyznać, ale o tym samym pomyślałam. icon_redface.gif No i też o tym, że opiekunka będzie miała duży wpływ na moje dziecko i raczej nie chciałabym żeby to był obcokrajowec. I tu właśnie poczułam niesmak sama do siebie. Właściwie dlaczego? Przecież wielu naszych rodaczek opiekuje się dziećmi za granicą. Właściwie jest to dość popularne. Dlaczego w takim razie u nas by tego nie praktykować?
Czuję się z tym uczuciem dość dziwnie. icon_confused.gif

Kupiłam Monice kurtkę na zimę. icon_smile.gif
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=68655907

--------------------
Becix - Mama Moniki (ur. 16.10.2004 r.) i Pawe?ka (ur. 15.05.2008 r.)

parasolka
pią, 21 paź 2005 - 23:19
no Blue uśmiałam się na koniec dnia icon_lol.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 21 paź 2005 - 23:19
Post #20

no Blue uśmiałam się na koniec dnia icon_lol.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
> Październik i listopad jesiennie... cz.IX
Start new topic
Reply to this topic
62 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 10:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama