Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
76 Stron V  « poprzednia 74 75 76  

Wrzesień część 4 :-)))

> 
menada
pią, 20 sty 2006 - 14:15
Oooo, biedna Nataleczka icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Niech szybko zdrowieje icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 14:15
Post #1501

Oooo, biedna Nataleczka icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Niech szybko zdrowieje icon_smile.gif

--------------------




Magdula
pią, 20 sty 2006 - 16:28
Mamonatalki dobrze że już wiadomo co to za choróbsko, można będzie wyleczyć icon_smile.gif . U nas -18 wink.gif .

Diabełku jestem podwrażeniem! Ona jest poprostu boska!
Kciuki trzymam! Ja w tym tygodniu też samotna icon_cry.gif .

Ula jak kochana tepsa nie założy wam szybko netu to my grupowo do nich list napiszemy!
Ja kupiłam kartki w kiosku dałam Ewie kredki i kazałam podpisać życzenia. Pierwszą kartkę podpisywała z wielkim zaangażowaniem, ale gdy podłożyłam jej drugą spakowała kredki i oddała mi pudełko Musiałam zrobić później drugie podejście.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 16:28
Post #1502

Mamonatalki dobrze że już wiadomo co to za choróbsko, można będzie wyleczyć icon_smile.gif . U nas -18 wink.gif .

Diabełku jestem podwrażeniem! Ona jest poprostu boska!
Kciuki trzymam! Ja w tym tygodniu też samotna icon_cry.gif .

Ula jak kochana tepsa nie założy wam szybko netu to my grupowo do nich list napiszemy!
Ja kupiłam kartki w kiosku dałam Ewie kredki i kazałam podpisać życzenia. Pierwszą kartkę podpisywała z wielkim zaangażowaniem, ale gdy podłożyłam jej drugą spakowała kredki i oddała mi pudełko Musiałam zrobić później drugie podejście.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tatulek panny N
pią, 20 sty 2006 - 17:29
A ja dzisiaj wychodzę z roboty o 20.00!!! Po prostu dlatego, że wszystkie miejsca do spania w firmie są już zajęte... Nawet wanna...
Do Targów zostało 3 dni i 14 godzin...
Dyjaboł wariuje z radości.

Tak naprawdę to wyjdę DZIŚ po raz drugi - pierwszy był o wpół do drugiej w nocy...
Tatulek panny N


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 00:47
Nr użytkownika: 3,120




post pią, 20 sty 2006 - 17:29
Post #1503

A ja dzisiaj wychodzę z roboty o 20.00!!! Po prostu dlatego, że wszystkie miejsca do spania w firmie są już zajęte... Nawet wanna...
Do Targów zostało 3 dni i 14 godzin...
Dyjaboł wariuje z radości.

Tak naprawdę to wyjdę DZIŚ po raz drugi - pierwszy był o wpół do drugiej w nocy...
mamanatalki
pią, 20 sty 2006 - 20:18
Tatulek nie martw się - Dyjaboł oszaleje (mam nadzieję że z radości) jak zobaczy wypłatę icon_lol.gif icon_wink.gif

My po wizycie lekarskiej. Bactrim podawać przez 10 dni (do tego jeszcze dobre bakteryje icon_wink.gif ). Potem odczekać 3 dni i zrobić ponownie badania. Mamy też skierowanie na rtg jamy brzusznej.
mamanatalki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 617
Dołączył: wto, 01 mar 05 - 13:06
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2,783

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 20:18
Post #1504

Tatulek nie martw się - Dyjaboł oszaleje (mam nadzieję że z radości) jak zobaczy wypłatę icon_lol.gif icon_wink.gif

My po wizycie lekarskiej. Bactrim podawać przez 10 dni (do tego jeszcze dobre bakteryje icon_wink.gif ). Potem odczekać 3 dni i zrobić ponownie badania. Mamy też skierowanie na rtg jamy brzusznej.

--------------------
user posted image
mamanatalki
pią, 20 sty 2006 - 20:20
a wogóle to jestem WREDNA KROWA!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam na trupa- DZIĘKUJĘ DYJABOŁOWI I TATULKOWI ZA PŁYTKĘ!!!!!!!!!!
mamanatalki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 617
Dołączył: wto, 01 mar 05 - 13:06
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2,783

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 20:20
Post #1505

a wogóle to jestem WREDNA KROWA!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam na trupa- DZIĘKUJĘ DYJABOŁOWI I TATULKOWI ZA PŁYTKĘ!!!!!!!!!!

--------------------
user posted image
Magdula
pią, 20 sty 2006 - 20:40
Jak już o płytkach mowa... Ewka od wczoraj bezprzerwy żąda puszczania BE lub misia ewentualnie teledysków minimini. Całkiem oszalała. Jak się kończy film macha papa i popłakuje. No cyrk na kółkach Pochowałam płytki i mówie że nie wiem gdzie są więc kazała mi położyć się na podłoge i razem zaglądałyśmy pod szafki icon_rolleyes.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 20:40
Post #1506

Jak już o płytkach mowa... Ewka od wczoraj bezprzerwy żąda puszczania BE lub misia ewentualnie teledysków minimini. Całkiem oszalała. Jak się kończy film macha papa i popłakuje. No cyrk na kółkach Pochowałam płytki i mówie że nie wiem gdzie są więc kazała mi położyć się na podłoge i razem zaglądałyśmy pod szafki icon_rolleyes.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
mamanatalki
pią, 20 sty 2006 - 21:03
Natalka raczej aż takiego zainteresowania BE nie ma. Ogląda a i owszem ale jak się skończy nie płacze.
Zastanawiam się tylko czy to aby chłopczyk nie miał być - szaleje jak widzi autka icon_rolleyes.gif nieważne w TV, gazecie,ksiżążce czy na ulotkach. Dziś nie mogłam jej wydobyć z gabinetu lekarskiego bo na ścianie wisiał plakat z jakimś autkiem (reklamujący szczepionkę p-ko grypie). No i tak właśnie ulubione "muuuuu" zamieniło się w "brum brum" icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
mamanatalki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 617
Dołączył: wto, 01 mar 05 - 13:06
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2,783

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 21:03
Post #1507

Natalka raczej aż takiego zainteresowania BE nie ma. Ogląda a i owszem ale jak się skończy nie płacze.
Zastanawiam się tylko czy to aby chłopczyk nie miał być - szaleje jak widzi autka icon_rolleyes.gif nieważne w TV, gazecie,ksiżążce czy na ulotkach. Dziś nie mogłam jej wydobyć z gabinetu lekarskiego bo na ścianie wisiał plakat z jakimś autkiem (reklamujący szczepionkę p-ko grypie). No i tak właśnie ulubione "muuuuu" zamieniło się w "brum brum" icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

--------------------
user posted image
Magdula
pią, 20 sty 2006 - 21:41
mamonatalki niechce cię straszyć ale u nas spokojne oglądanie trwało jakiś miesiąc a teraz szał icon_wink.gif .
Samochodziki też u nas są na topie, a właściwie kółka. Ewe wogóle pasjonują szczegóły wyraźnie wymawia "kółko"i na kólka zwraca uwagę tak samo jak u zwierząt interesuje ją "ogyn" i trochę mniej "papa" (łapa)
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 21:41
Post #1508

mamonatalki niechce cię straszyć ale u nas spokojne oglądanie trwało jakiś miesiąc a teraz szał icon_wink.gif .
Samochodziki też u nas są na topie, a właściwie kółka. Ewe wogóle pasjonują szczegóły wyraźnie wymawia "kółko"i na kólka zwraca uwagę tak samo jak u zwierząt interesuje ją "ogyn" i trochę mniej "papa" (łapa)

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Diabełek
pią, 20 sty 2006 - 21:58
to juz 101 strona! załozyłam nowy wątek... https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=29326

icon_lol.gif
Diabełek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,388
Dołączył: wto, 10 sie 04 - 20:39
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,005

GG:


post pią, 20 sty 2006 - 21:58
Post #1509

to juz 101 strona! załozyłam nowy wątek... https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=29326

icon_lol.gif

--------------------
> Wrzesień część 4 :-)))
Start new topic
Reply to this topic
76 Stron V  « poprzednia 74 75 76
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 21 cze 2024 - 00:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama