Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
25 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

HOP w NOWY ROK - Kwietniówki 2004 :)

> 
madziarex
pon, 02 sty 2006 - 15:08
Zacznijmy kolejną część , bo tam już 40 stron nasmarowałyśmy icon_lol.gif icon_lol.gif

Witam w 2006 roku icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 15:08
Post #1

Zacznijmy kolejną część , bo tam już 40 stron nasmarowałyśmy icon_lol.gif icon_lol.gif

Witam w 2006 roku icon_biggrin.gif


--------------------
Mama Madzia
pon, 02 sty 2006 - 15:16
My tez siÄ™ meldujemy icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Madziarka czyżby qbus nie uzywał juz wogóle pieluch icon_eek.gif icon_eek.gif jeśli tak to suuupeeer icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 15:16
Post #2

My tez siÄ™ meldujemy icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Madziarka czyżby qbus nie uzywał juz wogóle pieluch icon_eek.gif icon_eek.gif jeśli tak to suuupeeer icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
pon, 02 sty 2006 - 15:17
CYTAT(Mama Madzia)
My tez siÄ™ meldujemy icon_lol.gif  :D  
Madziarka czyżby qbus nie uzywaÅ‚ juz wogóle pieluch icon_eek.gif  :shock:  jeÅ›li tak to suuupeeer icon_exclaim.gif  :!:  :!:


fajnie by było... icon_confused.gif Zaczynamy walkę z pieluchami- póki jestem w domu , mogę go "ścigać" wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 15:17
Post #3

CYTAT(Mama Madzia)
My tez siÄ™ meldujemy icon_lol.gif  :D  
Madziarka czyżby qbus nie uzywaÅ‚ juz wogóle pieluch icon_eek.gif  :shock:  jeÅ›li tak to suuupeeer icon_exclaim.gif  :!:  :!:


fajnie by było... icon_confused.gif Zaczynamy walkę z pieluchami- póki jestem w domu , mogę go "ścigać" wink.gif

--------------------
Mama Madzia
pon, 02 sty 2006 - 15:20
no czyli standard u nas tez tak jest. WalczÄ™ i walcze inarazie pampery i tak majÄ… nade mnÄ… przewage icon_wink.gif icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 15:20
Post #4

no czyli standard u nas tez tak jest. WalczÄ™ i walcze inarazie pampery i tak majÄ… nade mnÄ… przewage icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
pon, 02 sty 2006 - 15:21
CYTAT(Mama Madzia)
no czyli standard u nas tez tak jest. WalczÄ™ i walcze inarazie pampery i tak majÄ… nade mnÄ… przewage icon_wink.gif  :lol:
icon_twisted.gif icon_wink.gif Musimy im pokazać icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 15:21
Post #5

CYTAT(Mama Madzia)
no czyli standard u nas tez tak jest. WalczÄ™ i walcze inarazie pampery i tak majÄ… nade mnÄ… przewage icon_wink.gif  :lol:
icon_twisted.gif icon_wink.gif Musimy im pokazać icon_wink.gif

--------------------
Mama Madzia
pon, 02 sty 2006 - 15:39
No musimy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif nie dajmy sie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 15:39
Post #6

No musimy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif nie dajmy sie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
pon, 02 sty 2006 - 15:50
Sie melduje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
i z dobra wiadomoscia przybywam(dla mnie wink.gif )-
wlasnie mi Ptyska doniosla, ze Wi dostal sie do zloba, o ktory tyle czasu zabiegam (przydalo sie chodzenie do pani kierownik co jakis czas i przypominanie sie icon_twisted.gif icon_lol.gif ) Ciesze sie jak dziki osiol!!! blizej, lepszy dojazd, jakies 250 zeta mniej, bedzie chodzil z Jasiem icon_biggrin.gif Troszki mi szkoda pani Ani, bo ona taka super i jej podejscie do wychowania mi odpowiadajace i wogole fajnie bylo.....no ale coz.... Ciekawe jak Wi zareaguje na taka wielka grupe dzieci icon_lol.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

Madziara....ja nie mam zaparcia...nie chce mi sie walczyc z pieluchami icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
ale za sukcesy Wasze Magdy Dwie trzymam kciuki icon_cool.gif icon_smile.gif

MamoM icon_confused.gif ale przygoda icon_sad.gif icon_sad.gif ja to strachun na takie cos jestem...tez bym wymiekla icon_sad.gif icon_sad.gif ale ufff...jak to dobrze, ze na strachu sie skonczylo przytul.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 15:50
Post #7

Sie melduje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
i z dobra wiadomoscia przybywam(dla mnie wink.gif )-
wlasnie mi Ptyska doniosla, ze Wi dostal sie do zloba, o ktory tyle czasu zabiegam (przydalo sie chodzenie do pani kierownik co jakis czas i przypominanie sie icon_twisted.gif icon_lol.gif ) Ciesze sie jak dziki osiol!!! blizej, lepszy dojazd, jakies 250 zeta mniej, bedzie chodzil z Jasiem icon_biggrin.gif Troszki mi szkoda pani Ani, bo ona taka super i jej podejscie do wychowania mi odpowiadajace i wogole fajnie bylo.....no ale coz.... Ciekawe jak Wi zareaguje na taka wielka grupe dzieci icon_lol.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

Madziara....ja nie mam zaparcia...nie chce mi sie walczyc z pieluchami icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
ale za sukcesy Wasze Magdy Dwie trzymam kciuki icon_cool.gif icon_smile.gif

MamoM icon_confused.gif ale przygoda icon_sad.gif icon_sad.gif ja to strachun na takie cos jestem...tez bym wymiekla icon_sad.gif icon_sad.gif ale ufff...jak to dobrze, ze na strachu sie skonczylo przytul.gif

--------------------


madziarex
pon, 02 sty 2006 - 15:56
No to gratulacje Pati icon_biggrin.gif Cieszę się z Tobą , bo wiem jak bardzo Ci zależało na tym żłobku icon_smile.gif

Jeny właśnie czytam co tam nasmarowałaś o tej cud diecie.Chciałabym mieć ze 15kg mmniej , ale motywacji nie mam ŻADNEJ icon_redface.gif icon_evil.gif Niestety... Chyba wolę walkę z pieluchami icon_cool.gif
Tak na poważnie , to jakiś czas temu zaczęłam minimalnie chudnąć i tak od września do grudnia ubyło mi 5kg , ale to wszystko o kant tyłka przy mojej wadze icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif Może i ja się kiedyś zaprę... Wierzyć mi się nie chce , że kiedyś ważyłam 50-52 kg icon_eek.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 15:56
Post #8

No to gratulacje Pati icon_biggrin.gif Cieszę się z Tobą , bo wiem jak bardzo Ci zależało na tym żłobku icon_smile.gif

Jeny właśnie czytam co tam nasmarowałaś o tej cud diecie.Chciałabym mieć ze 15kg mmniej , ale motywacji nie mam ŻADNEJ icon_redface.gif icon_evil.gif Niestety... Chyba wolę walkę z pieluchami icon_cool.gif
Tak na poważnie , to jakiś czas temu zaczęłam minimalnie chudnąć i tak od września do grudnia ubyło mi 5kg , ale to wszystko o kant tyłka przy mojej wadze icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif Może i ja się kiedyś zaprę... Wierzyć mi się nie chce , że kiedyś ważyłam 50-52 kg icon_eek.gif


--------------------
Patison
pon, 02 sty 2006 - 16:02
Madziara...5 kilo to super wynik nie pitol icon_exclaim.gif od czegos trzeba zaczac icon_exclaim.gif ja sie ciesze jak osiolek z 3 kilo mniej icon_lol.gif a jeszcze troszki do zrzucenia, ale faktycznie zaparcie mam teraz wieeeelkie icon_exclaim.gif a to pierwszy i wazny krok-ze W KONCU mi sie chce cos ze soba zrobic icon_twisted.gif icon_wink.gif i na Ciebie przyjdzie pora icon_smile.gif
ja znowusz nie mam zaparcia do nauki Wipka - nocnika, kolorow, literek icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 16:02
Post #9

Madziara...5 kilo to super wynik nie pitol icon_exclaim.gif od czegos trzeba zaczac icon_exclaim.gif ja sie ciesze jak osiolek z 3 kilo mniej icon_lol.gif a jeszcze troszki do zrzucenia, ale faktycznie zaparcie mam teraz wieeeelkie icon_exclaim.gif a to pierwszy i wazny krok-ze W KONCU mi sie chce cos ze soba zrobic icon_twisted.gif icon_wink.gif i na Ciebie przyjdzie pora icon_smile.gif
ja znowusz nie mam zaparcia do nauki Wipka - nocnika, kolorow, literek icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

--------------------


madziarex
pon, 02 sty 2006 - 16:04
CYTAT(Patison)
ja znowusz nie mam zaparcia do nauki Wipka - nocnika, kolorow, literek  :oops:  :oops:  :oops:  :roll:


:nie nie! ucz go , póki czas- potem może już nie mieć ani ochoty , ani zapału.
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 16:04
Post #10

CYTAT(Patison)
ja znowusz nie mam zaparcia do nauki Wipka - nocnika, kolorow, literek  :oops:  :oops:  :oops:  :roll:


:nie nie! ucz go , póki czas- potem może już nie mieć ani ochoty , ani zapału.

--------------------
Patison
pon, 02 sty 2006 - 16:13
Kto ma miec ochote i zapal??? ja czy Wi?
Bo ja nie mam wogole.... z nocnikiem jest oswojony na tyle, ze wie do czego sluzy, sadza misia i tyle....siedzi na nim czasem (tylem icon_eek.gif ), jezdzi i nosi na glowie...wsio....bede oswajac, ale nie napierac...
Co do reszty iszej nauki icon_rolleyes.gif icon_redface.gif to przyznam szczerze, ze obiecalismy sobie z menszem, ze lepiej bedziemy sie nim zajmowac, wiecej czasu mu poswiecac-troszko go zaniedbalismy icon_redface.gif icon_redface.gif icon_sad.gif

Ogolnie jestem pelna nadziei i optymizmu na ten nowy rok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 16:13
Post #11

Kto ma miec ochote i zapal??? ja czy Wi?
Bo ja nie mam wogole.... z nocnikiem jest oswojony na tyle, ze wie do czego sluzy, sadza misia i tyle....siedzi na nim czasem (tylem icon_eek.gif ), jezdzi i nosi na glowie...wsio....bede oswajac, ale nie napierac...
Co do reszty iszej nauki icon_rolleyes.gif icon_redface.gif to przyznam szczerze, ze obiecalismy sobie z menszem, ze lepiej bedziemy sie nim zajmowac, wiecej czasu mu poswiecac-troszko go zaniedbalismy icon_redface.gif icon_redface.gif icon_sad.gif

Ogolnie jestem pelna nadziei i optymizmu na ten nowy rok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------


madziarex
pon, 02 sty 2006 - 16:16
CYTAT(Patison)
Kto ma miec ochote i zapal??? ja czy Wi?
Bo ja nie mam wogole....


Wiktorek Patison , Wiktorek. Te pierwsze lata życia dziecka są najważniejsze -to czego nauczysz dziecko teraz , będzie procentowało w kolejnych latach.


Ale się ponawymądrzałam icon_rolleyes.gif wink.gif icon_cool.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 16:16
Post #12

CYTAT(Patison)
Kto ma miec ochote i zapal??? ja czy Wi?
Bo ja nie mam wogole....


Wiktorek Patison , Wiktorek. Te pierwsze lata życia dziecka są najważniejsze -to czego nauczysz dziecko teraz , będzie procentowało w kolejnych latach.


Ale się ponawymądrzałam icon_rolleyes.gif wink.gif icon_cool.gif


--------------------
Patison
pon, 02 sty 2006 - 16:28
Wiesz co...ale ja go ucze! tylko nie z taka czestotliwosci jak Wy na przyklad wink.gif
moje dziecko to "samotnik" w sensie, ze on sie duuuzo sam soba zajmuje icon_smile.gif
OKi, moze nie siedze z nim i nie tluimacze i nie ucze duzo, ale cos tam w ciagu dnia robimy icon_smile.gif Poza tym sporo w zlobku sie uczy icon_smile.gif
Jedyny wyrzut, to to ze ciut wiecej moglabym mu czasu poswiecic- i to jest TO postanowienie icon_smile.gif Chce wiecej przy nim siedziec, sluchac i patrzec- a uczy i poznaje sporo sam...no dobra...do gadania mu daleko, ale i na to pora przyjdzie icon_lol.gif
Wyglada na kochanego i szczesliwego icon_rolleyes.gif

ps.
to teraz ja sie powytamtegowalam icon_lol.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 16:28
Post #13

Wiesz co...ale ja go ucze! tylko nie z taka czestotliwosci jak Wy na przyklad wink.gif
moje dziecko to "samotnik" w sensie, ze on sie duuuzo sam soba zajmuje icon_smile.gif
OKi, moze nie siedze z nim i nie tluimacze i nie ucze duzo, ale cos tam w ciagu dnia robimy icon_smile.gif Poza tym sporo w zlobku sie uczy icon_smile.gif
Jedyny wyrzut, to to ze ciut wiecej moglabym mu czasu poswiecic- i to jest TO postanowienie icon_smile.gif Chce wiecej przy nim siedziec, sluchac i patrzec- a uczy i poznaje sporo sam...no dobra...do gadania mu daleko, ale i na to pora przyjdzie icon_lol.gif
Wyglada na kochanego i szczesliwego icon_rolleyes.gif

ps.
to teraz ja sie powytamtegowalam icon_lol.gif

--------------------


madziarex
pon, 02 sty 2006 - 16:42
wink.gif wiem , że go uczysz , wiem wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 16:42
Post #14

wink.gif wiem , że go uczysz , wiem wink.gif

--------------------
Patison
pon, 02 sty 2006 - 16:47
[quote=madziarka] wink.gif wiem , że go uczysz , wiem wink.gif icon_mrgreen.gif przytul.gif przytul.gif 06.gif

na tyle ile moge i mam checi icon_redface.gif wink.gif icon_lol.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 16:47
Post #15

[quote=madziarka] wink.gif wiem , że go uczysz , wiem wink.gif icon_mrgreen.gif przytul.gif przytul.gif 06.gif

na tyle ile moge i mam checi icon_redface.gif wink.gif icon_lol.gif

--------------------


madziarex
pon, 02 sty 2006 - 17:18
Ratunku !!! dzisiejszy bilans sikania :
icon_arrow.gif 6 razy udało się na nocnik
icon_arrow.gif 4 pary zlanych majtek , body , rajtuz i spodni icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_mad.gif Na proszek nie zarobię icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif Już wyjełąm pieluchę , bo mnie szlag trafił , ale ...zawzięłam się i już.Nie dam się tak łatwo icon_twisted.gif

Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 17:18
Post #16

Ratunku !!! dzisiejszy bilans sikania :
icon_arrow.gif 6 razy udało się na nocnik
icon_arrow.gif 4 pary zlanych majtek , body , rajtuz i spodni icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_mad.gif Na proszek nie zarobię icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif Już wyjełąm pieluchę , bo mnie szlag trafił , ale ...zawzięłam się i już.Nie dam się tak łatwo icon_twisted.gif

Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

--------------------
aneta z urwisami
pon, 02 sty 2006 - 17:50
To my tez siÄ™ meldujemy.
Walczę z tymi zdjęciami , tylko się nie mogę połapać w tym zmniejszaniu tzn nie bardzo wiem do jakiego rozmiaru i gdzie jest ta opcja zmniejszania, bo wszystko po angielsku a ja nic nie znam.

Mamom Madzią życzę wytrwałości w nauce sikania do nocniczka, moja Weronika siada ale tylko w ubraniu lub miśki nosi, z gołą pupa siądzie ale na kilka sekund i koniec.

Patison to ty masz synka do obcinania a mój ślubny moją Weronikę potraktował maszynką, fakt że ona ma bardzo liche włoski ale żeby odrazu dziewcze maszynką, na koniec powiedział że za to będzie miała mocniejsze i więcej, zobaczymy.

Julietta ja tez się cieszę że jesteśmy z tych samych stron.

Mamo Madziu cieszę się że wszystko dobrze się skończyło.

Nati jestem pełna podziwu dla synka, Weronika padła przed dziesiątą, ale z niego balowicz.

Uciekam szykować jakieś jedzonko, zaglądne później.
Pozdrawiam Aneta
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 17:50
Post #17

To my tez siÄ™ meldujemy.
Walczę z tymi zdjęciami , tylko się nie mogę połapać w tym zmniejszaniu tzn nie bardzo wiem do jakiego rozmiaru i gdzie jest ta opcja zmniejszania, bo wszystko po angielsku a ja nic nie znam.

Mamom Madzią życzę wytrwałości w nauce sikania do nocniczka, moja Weronika siada ale tylko w ubraniu lub miśki nosi, z gołą pupa siądzie ale na kilka sekund i koniec.

Patison to ty masz synka do obcinania a mój ślubny moją Weronikę potraktował maszynką, fakt że ona ma bardzo liche włoski ale żeby odrazu dziewcze maszynką, na koniec powiedział że za to będzie miała mocniejsze i więcej, zobaczymy.

Julietta ja tez się cieszę że jesteśmy z tych samych stron.

Mamo Madziu cieszę się że wszystko dobrze się skończyło.

Nati jestem pełna podziwu dla synka, Weronika padła przed dziesiątą, ale z niego balowicz.

Uciekam szykować jakieś jedzonko, zaglądne później.
Pozdrawiam Aneta

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
madziarex
pon, 02 sty 2006 - 17:53
Aneta jak chcesz , wyślij mi na myczek@o2.pl kilka fotek , to je zmniejszę i wstawię za Ciebie wink.gif Inaczej chyba się nie doczekamy icon_cool.gif żartuję - jak masz ochotę oczywiście.
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 02 sty 2006 - 17:53
Post #18

Aneta jak chcesz , wyślij mi na myczek@o2.pl kilka fotek , to je zmniejszę i wstawię za Ciebie wink.gif Inaczej chyba się nie doczekamy icon_cool.gif żartuję - jak masz ochotę oczywiście.

--------------------
Mama Madzia
pon, 02 sty 2006 - 18:11
zapodam wam fotki świąteczne najpierw icon_lol.gif
bez komentarza bo jest ich trochÄ™ a nie chce mi sie opisywac, proszÄ™ aby kazda z Was dopowiedziala sobie jakiÅ› koment icon_wink.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 18:11
Post #19

zapodam wam fotki świąteczne najpierw icon_lol.gif
bez komentarza bo jest ich trochÄ™ a nie chce mi sie opisywac, proszÄ™ aby kazda z Was dopowiedziala sobie jakiÅ› koment icon_wink.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
pon, 02 sty 2006 - 19:19
boskie zdjecia Madzia icon_razz.gif a na tym zdjeciu z dziewczynka Kacper jest lekko przerazony icon_lol.gif

a ujecie na sankach extra icon_lol.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 02 sty 2006 - 19:19
Post #20

boskie zdjecia Madzia icon_razz.gif a na tym zdjeciu z dziewczynka Kacper jest lekko przerazony icon_lol.gif

a ujecie na sankach extra icon_lol.gif

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


> HOP w NOWY ROK - Kwietniówki 2004 :)
Start new topic
Reply to this topic
25 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 12:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama