Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Tym razem mój ślub się zbliża...

, czyli wszelkie porady mile widziane.
> , czyli wszelkie porady mile widziane.
Lenka121
pon, 22 gru 2014 - 20:01
Myślę że na szyję nic nie zakładaj bo będzie to wyglądać nie ładnie. Postawiłabym na delikatne kolczyki i jakąś ładną bransoletkę jeżeli chodzi o kwiaty to może róże albo goździki w odcieniach białych lub w pudrowym różu. Jak już mówimy o ślubie i weselu też to [edit: moderacja] by mnie interesowała zna ktoś jakąś fajną i jest wstanie miją z czystym sumieniem polecić ?

Ten post edytował paulap pon, 22 gru 2014 - 22:19
Lenka121


Grupa: Zbanowani
Postów: 32
Dołączył: pon, 22 gru 14 - 19:28
Nr użytkownika: 45,065




post pon, 22 gru 2014 - 20:01
Post #41

Myślę że na szyję nic nie zakładaj bo będzie to wyglądać nie ładnie. Postawiłabym na delikatne kolczyki i jakąś ładną bransoletkę jeżeli chodzi o kwiaty to może róże albo goździki w odcieniach białych lub w pudrowym różu. Jak już mówimy o ślubie i weselu też to [edit: moderacja] by mnie interesowała zna ktoś jakąś fajną i jest wstanie miją z czystym sumieniem polecić ?
Pilawianka
pon, 22 gru 2014 - 20:15
Lenka, właśnie sama nam poleciłam swoją reklamą sale, więc po co pytasz o inną?
Na szyję od samego początku nie miałam zamiaru nic zakładać.

Netty, jak tam przygotowania? Ruszyło coś?
My zamówiliśmy obrączki i byliśmy na ostatnich zajęciach z poradnictwa. Nic więcej nie ruszyliśmy, nawet o biżuterii zapomniałam a miałam się zastanowić i dać odpowiedź czy chcę te frywolitki. Nie wiem kiedy ten czas mija.
Niedawno był rok do ślubu a teraz już "tylko" 4 miesiące.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pon, 22 gru 2014 - 20:15
Post #42

Lenka, właśnie sama nam poleciłam swoją reklamą sale, więc po co pytasz o inną?
Na szyję od samego początku nie miałam zamiaru nic zakładać.

Netty, jak tam przygotowania? Ruszyło coś?
My zamówiliśmy obrączki i byliśmy na ostatnich zajęciach z poradnictwa. Nic więcej nie ruszyliśmy, nawet o biżuterii zapomniałam a miałam się zastanowić i dać odpowiedź czy chcę te frywolitki. Nie wiem kiedy ten czas mija.
Niedawno był rok do ślubu a teraz już "tylko" 4 miesiące.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
netty5
wto, 23 gru 2014 - 09:38
PILAWIANKA coś ruszyło.Znalezliśmy piękne , ekskluzywne ale bardzo domowe miejsce w zacisznej malutkiej miejscowości a najważniejsze że Pani która zajmuję się organizacją robi to z ogromną pasją.Ma mnustwo pomysłów , jest bardzo otwarta a co bardzo ważne koszta są naprawde atrakcyjne.
Staneło na wykwintnej kolacji z ogniskiem i animatorem dla dzieci pod koniec czerwca.A kościólek jest malutki ale piękny i tylko parę metrów od hotelu.

Obrączki jaki zamówiliście?Złote , tradycyjne czy inne? My nie możemy się zdecydować.Ja nie lubię złota a mój M nie lubi srebra więc jest mały problem .
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post wto, 23 gru 2014 - 09:38
Post #43

PILAWIANKA coś ruszyło.Znalezliśmy piękne , ekskluzywne ale bardzo domowe miejsce w zacisznej malutkiej miejscowości a najważniejsze że Pani która zajmuję się organizacją robi to z ogromną pasją.Ma mnustwo pomysłów , jest bardzo otwarta a co bardzo ważne koszta są naprawde atrakcyjne.
Staneło na wykwintnej kolacji z ogniskiem i animatorem dla dzieci pod koniec czerwca.A kościólek jest malutki ale piękny i tylko parę metrów od hotelu.

Obrączki jaki zamówiliście?Złote , tradycyjne czy inne? My nie możemy się zdecydować.Ja nie lubię złota a mój M nie lubi srebra więc jest mały problem .

--------------------
agnese
piÄ…, 26 gru 2014 - 01:57
netty5 to białe złoto icon_smile.gif
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post piÄ…, 26 gru 2014 - 01:57
Post #44

netty5 to białe złoto icon_smile.gif


--------------------
F. 2008
A. 2011
Pilawianka
piÄ…, 26 gru 2014 - 09:36
Netty, cieszę się, że udało Wam się znaleźć takie miejsce. Zapowiada się bajecznie icon_smile.gif
Co do obrączek my nie mieliśmy wątpliwości, że mają być tradycyjne z żółtego złota. Wybór wzoru w internecie był prosty ale u złotnika już było trudniej wybrać konkretnie.
Skoro nie srebro i nie tradycyjne złoto to może faktycznie białe złoto?
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post piÄ…, 26 gru 2014 - 09:36
Post #45

Netty, cieszę się, że udało Wam się znaleźć takie miejsce. Zapowiada się bajecznie icon_smile.gif
Co do obrączek my nie mieliśmy wątpliwości, że mają być tradycyjne z żółtego złota. Wybór wzoru w internecie był prosty ale u złotnika już było trudniej wybrać konkretnie.
Skoro nie srebro i nie tradycyjne złoto to może faktycznie białe złoto?

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
netty5
nie, 18 sty 2015 - 15:49
A co z podziękowaniami dla rodziców? Macie może jakieś orginalne pomysły?
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post nie, 18 sty 2015 - 15:49
Post #46

A co z podziękowaniami dla rodziców? Macie może jakieś orginalne pomysły?

--------------------
bel
pon, 19 sty 2015 - 12:03
netty choc od mojego slubu minelo prawie 8 lat to jeden pomysl jaki zauwazylam w rodzinie. Moja kuzynka - chrzestna mojej corki podziekowaal swoim rodzicom i tesciom w taki sposob, ze wydrukowala swoje zdjecie rodzinne z mezem i corka i wlozyla w ramkę. Byl to duzy format. W ten sposob podziekowala swoim i meza rodzicom. U mnie byly kwiaty i oficjalne podziękowania na sali. Ale mysle, ze pomysl mojej kuzynki byl trafniejszy. icon_wink.gif. Rodzice jej i meza dostali oficjane zdjecie jej rodziny na sali. Nawet sa fotki rodzicow z pamiatkowymi zdjeciem jak rodzice trzymają w ręku. Mysle, ze to fajny pomysł. Skoro pytasz to taki pomysl wedlug mnie jest ok. Albo mozna tez wydrukwoac zdjecie na płotnie. icon_smile.gif

Ten post edytował bel pon, 19 sty 2015 - 12:07
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post pon, 19 sty 2015 - 12:03
Post #47

netty choc od mojego slubu minelo prawie 8 lat to jeden pomysl jaki zauwazylam w rodzinie. Moja kuzynka - chrzestna mojej corki podziekowaal swoim rodzicom i tesciom w taki sposob, ze wydrukowala swoje zdjecie rodzinne z mezem i corka i wlozyla w ramkę. Byl to duzy format. W ten sposob podziekowala swoim i meza rodzicom. U mnie byly kwiaty i oficjalne podziękowania na sali. Ale mysle, ze pomysl mojej kuzynki byl trafniejszy. icon_wink.gif. Rodzice jej i meza dostali oficjane zdjecie jej rodziny na sali. Nawet sa fotki rodzicow z pamiatkowymi zdjeciem jak rodzice trzymają w ręku. Mysle, ze to fajny pomysł. Skoro pytasz to taki pomysl wedlug mnie jest ok. Albo mozna tez wydrukwoac zdjecie na płotnie. icon_smile.gif
Marta M
pon, 19 sty 2015 - 13:48
my z M. daliśmy albumy z naszymi zdjeciami od dzieciństwa dalej,do czasów kiedy byliśmy już razem,najpierw parą,potem narzeczeństwem
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 28,604




post pon, 19 sty 2015 - 13:48
Post #48

my z M. daliśmy albumy z naszymi zdjeciami od dzieciństwa dalej,do czasów kiedy byliśmy już razem,najpierw parą,potem narzeczeństwem
Pilawianka
pon, 26 sty 2015 - 16:24
Chciałam się tylko pożalić.
Nasz świadek zrezygnował z bycia świadkiem. Jego żona zaszła w ciążę, na wesele chcą przyjść z rocznym dzieckiem i i ciężarna nie będzie mogła małej nosić, więc ma zajmować się nią tata. Niby powód rozumiem ale małe "ale" gdzieś tam pozostało.
Dziś byłam odebrać zaproszenia. Po pierwszym zachwycie, jak ładnie wyszły znalazłam błąd. Napis, którego w projekcie nie było. Odebrałam więc kilka sztuk, które są mi potrzebne w tym tygodniu. Cała reszta poszła do poprawy.
Jutro idę odebrać obrączki, aż strach się bać.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pon, 26 sty 2015 - 16:24
Post #49

Chciałam się tylko pożalić.
Nasz świadek zrezygnował z bycia świadkiem. Jego żona zaszła w ciążę, na wesele chcą przyjść z rocznym dzieckiem i i ciężarna nie będzie mogła małej nosić, więc ma zajmować się nią tata. Niby powód rozumiem ale małe "ale" gdzieś tam pozostało.
Dziś byłam odebrać zaproszenia. Po pierwszym zachwycie, jak ładnie wyszły znalazłam błąd. Napis, którego w projekcie nie było. Odebrałam więc kilka sztuk, które są mi potrzebne w tym tygodniu. Cała reszta poszła do poprawy.
Jutro idę odebrać obrączki, aż strach się bać.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
netty5
pon, 26 sty 2015 - 16:48
PILAWIANKA no to rzeczywiście niefajna sytuacja .ALe cóż musisz szykować drugiego świadka.
I jeszcze do tego zaproszenia.......że nic nie może nigdy iść gładko ...

....ja się zaczynam stresować....
ALe mamy już rezerwację w terminu w kościele a to był wyczyn. Teraz najtrudniejsza część czyli zdobycie licencji od mojego proboszcza na ślub w innym kościele 37.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 26 sty 2015 - 16:48
Post #50

PILAWIANKA no to rzeczywiście niefajna sytuacja .ALe cóż musisz szykować drugiego świadka.
I jeszcze do tego zaproszenia.......że nic nie może nigdy iść gładko ...

....ja się zaczynam stresować....
ALe mamy już rezerwację w terminu w kościele a to był wyczyn. Teraz najtrudniejsza część czyli zdobycie licencji od mojego proboszcza na ślub w innym kościele 37.gif

--------------------
Maadzik
pon, 26 sty 2015 - 23:14
Co do podziękowania dla rodziców - na ostatnim weselu na jakim byłam rodzice, poza tradycyjnymi podziękowaniami zostali także zaprzysiężeni. Przysięgali uroczyście przed weselnikami, że nie będą używać zwrotów "a nie mówiłam", nie będą pouczać, wtrącać się, że będą zapraszać na niedzielne obiadki, dawać nadal wałówkę itp. Wszystko utrzymane oczywiście w żartobliwym nastroju. Naprawdę fajne to było. Całą przysięgę uwieńczyło wręczenie specjalnie zaprojektowanych dyplomów super teścia i teściowej.
Maadzik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 993
Dołączył: pon, 15 paź 07 - 21:58
Nr użytkownika: 16,550

GG:


post pon, 26 sty 2015 - 23:14
Post #51

Co do podziękowania dla rodziców - na ostatnim weselu na jakim byłam rodzice, poza tradycyjnymi podziękowaniami zostali także zaprzysiężeni. Przysięgali uroczyście przed weselnikami, że nie będą używać zwrotów "a nie mówiłam", nie będą pouczać, wtrącać się, że będą zapraszać na niedzielne obiadki, dawać nadal wałówkę itp. Wszystko utrzymane oczywiście w żartobliwym nastroju. Naprawdę fajne to było. Całą przysięgę uwieńczyło wręczenie specjalnie zaprojektowanych dyplomów super teścia i teściowej.

--------------------


justyna-8
wto, 27 sty 2015 - 09:23
U mnie 13 lat temu nie było podziękowań dla rodziców. Zbyt wielu zabaw również nie, tylko oczepiny. Nie podoba nam się to. W zeszłym roku u mojego brata też nie chcieli podziękowań, ale babka z orkiestry jakoś tak zakręciła że były. Młodzi coś wybąkali i tyle. I też nie było weselnych zabaw. Uważam, że podziękować mogę sama, nie potrzebuję do tego 100 świadków.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post wto, 27 sty 2015 - 09:23
Post #52

U mnie 13 lat temu nie było podziękowań dla rodziców. Zbyt wielu zabaw również nie, tylko oczepiny. Nie podoba nam się to. W zeszłym roku u mojego brata też nie chcieli podziękowań, ale babka z orkiestry jakoś tak zakręciła że były. Młodzi coś wybąkali i tyle. I też nie było weselnych zabaw. Uważam, że podziękować mogę sama, nie potrzebuję do tego 100 świadków.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

netty5
wto, 27 sty 2015 - 15:45
justyna my nie będziemy mieli wesela ani żadych zabaw. Podziękować chcemy sami przed uroczystością ale szukamy czegoś niebanalnego....
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post wto, 27 sty 2015 - 15:45
Post #53

justyna my nie będziemy mieli wesela ani żadych zabaw. Podziękować chcemy sami przed uroczystością ale szukamy czegoś niebanalnego....

--------------------
Pilawianka
wto, 27 sty 2015 - 20:53
Odebrałam obrączki icon_smile.gif Są dobre, śliczne i uświadamiają mi, że to już tak blisko.
Zadzwoniła też pani z drukarni, że reklamowane zaproszenia są już gotowe. Wczoraj mówiła, że najwcześniej będą na koniec tygodnia, więc kilka potrzebnych na wyjazd do rodziny zabrałam wallbash.gif
Najważniejsze, że już są i możemy oficjalnie gości zapraszać icon_smile.gif

Netty, my o podziękowaniach jeszcze nie myśleliśmy. Dla mnie to trudny temat. Moja mama nie żyje. Obawiam się, że się rozkleję i tyle będzie z podziękowań.
Najbardziej oryginale jakie widziałam, to filmik z podziękowaniami i krasnale ogrodowe icon_wink.gif
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post wto, 27 sty 2015 - 20:53
Post #54

Odebrałam obrączki icon_smile.gif Są dobre, śliczne i uświadamiają mi, że to już tak blisko.
Zadzwoniła też pani z drukarni, że reklamowane zaproszenia są już gotowe. Wczoraj mówiła, że najwcześniej będą na koniec tygodnia, więc kilka potrzebnych na wyjazd do rodziny zabrałam wallbash.gif
Najważniejsze, że już są i możemy oficjalnie gości zapraszać icon_smile.gif

Netty, my o podziękowaniach jeszcze nie myśleliśmy. Dla mnie to trudny temat. Moja mama nie żyje. Obawiam się, że się rozkleję i tyle będzie z podziękowań.
Najbardziej oryginale jakie widziałam, to filmik z podziękowaniami i krasnale ogrodowe icon_wink.gif

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
netty5
piÄ…, 27 lut 2015 - 22:48
No to teraz głupie pytanie:
czy rodzicom tez zanosi sie zaproszenie?
Moja mama mieszka z bratem więc co? Zaprosznie dać bratu tylko ?
A mój ojciec po rozwodzie ma druga rodzine więc chyba im tez dać zaproszenie?
Pytam bo jak czytam wzory zaproszeń to na każdym jest napisane że : Państwo Młodzi wraz z RODZICAMI zapraszjaą na uroczystość zaślubin.
Więc teraz oboje z M. sie zastanawiamy jak to jest.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post piÄ…, 27 lut 2015 - 22:48
Post #55

No to teraz głupie pytanie:
czy rodzicom tez zanosi sie zaproszenie?
Moja mama mieszka z bratem więc co? Zaprosznie dać bratu tylko ?
A mój ojciec po rozwodzie ma druga rodzine więc chyba im tez dać zaproszenie?
Pytam bo jak czytam wzory zaproszeń to na każdym jest napisane że : Państwo Młodzi wraz z RODZICAMI zapraszjaą na uroczystość zaślubin.
Więc teraz oboje z M. sie zastanawiamy jak to jest.

--------------------
bb
sob, 28 lut 2015 - 08:10
My dalismy, na pamiatke. Sobie tez zostawilismy I wkleilismy do albumu icon_wink.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 28 lut 2015 - 08:10
Post #56

My dalismy, na pamiatke. Sobie tez zostawilismy I wkleilismy do albumu icon_wink.gif


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Honey*
sob, 28 lut 2015 - 10:06
ja mamie nie dawałam. nie dawałam tez siostrze i bratu. dla mnie było to normalne ze beda.
tacie dałam. moi rodzice sa po rozwodzie. moj tata mieszał z jakąs kobitą. ale zaproszenie bylo tylko dla niego
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post sob, 28 lut 2015 - 10:06
Post #57

ja mamie nie dawałam. nie dawałam tez siostrze i bratu. dla mnie było to normalne ze beda.
tacie dałam. moi rodzice sa po rozwodzie. moj tata mieszał z jakąs kobitą. ale zaproszenie bylo tylko dla niego

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Pilawianka
sob, 28 lut 2015 - 11:02
Nasi rodzice dostali na pamiątkę. Siostra M. z mężem też.
To oczywiste że będą, ale zawsze to miło dostać zaproszenie.
Na naszych jest napisane, że M i M zapraszają o rodzicach nic nie ma w tekście.

W tym tygodniu wypełniliśmy protokół przedślubny, załatwiliśmy też sprawy w USC. W niedzielę zostaną 1 zapowiedzi ogłoszone.
Szukałam butów... i nie znalazłam. Muszę je mieć na koniec miesiąca na przymiarkę.
16 idę na próbną fryzurę więc pora tez zdecydować czy chcę welon a jeśli tak to jaki. Jakoś nie mam głowy do tych wszystkich dodatków.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post sob, 28 lut 2015 - 11:02
Post #58

Nasi rodzice dostali na pamiątkę. Siostra M. z mężem też.
To oczywiste że będą, ale zawsze to miło dostać zaproszenie.
Na naszych jest napisane, że M i M zapraszają o rodzicach nic nie ma w tekście.

W tym tygodniu wypełniliśmy protokół przedślubny, załatwiliśmy też sprawy w USC. W niedzielę zostaną 1 zapowiedzi ogłoszone.
Szukałam butów... i nie znalazłam. Muszę je mieć na koniec miesiąca na przymiarkę.
16 idę na próbną fryzurę więc pora tez zdecydować czy chcę welon a jeśli tak to jaki. Jakoś nie mam głowy do tych wszystkich dodatków.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
bb
sob, 28 lut 2015 - 11:42
CYTAT(Pilawianka @ Sat, 28 Feb 2015 - 12:02) *
Nasi rodzice dostali na pamiątkę. Siostra M. z mężem też.
To oczywiste że będą, ale zawsze to miło dostać zaproszenie.


Dokladnie, u nas dodatkowa atrakcja bylo, iz zaproszenia jednoczesnie w trzech jezykach byly icon_wink.gif

Pilawianka, nie wiem jak w PL ale w GR jest od jakiegos czasu moda na normalne buty tzn w jakims konkretnym kolorze. ladnie prezentuja sie na zdjeciach a do tego potem sa przydatne a nie zalegaja w szafie jak moje (ecru z brazowa podeszwa ale do czego by nie zalozyc potem to zawsze ktos wyskoczy z komentarzem: oooo, slubne buciki sie odkurzylo? )

A tydzien temu byl u nas we wsi goscinny slub panstwa z wielkich Aten. Glowna atrakcja mial byc snieg I byl....panna mloda przygotowana rewelacyjnie na sesje plenerowa bo wystapila w burgundowej sukni, ktora pieknie sie komponowala z biela sniegu I blekitem greckiego nieba icon_wink.gif

bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 28 lut 2015 - 11:42
Post #59

CYTAT(Pilawianka @ Sat, 28 Feb 2015 - 12:02) *
Nasi rodzice dostali na pamiątkę. Siostra M. z mężem też.
To oczywiste że będą, ale zawsze to miło dostać zaproszenie.


Dokladnie, u nas dodatkowa atrakcja bylo, iz zaproszenia jednoczesnie w trzech jezykach byly icon_wink.gif

Pilawianka, nie wiem jak w PL ale w GR jest od jakiegos czasu moda na normalne buty tzn w jakims konkretnym kolorze. ladnie prezentuja sie na zdjeciach a do tego potem sa przydatne a nie zalegaja w szafie jak moje (ecru z brazowa podeszwa ale do czego by nie zalozyc potem to zawsze ktos wyskoczy z komentarzem: oooo, slubne buciki sie odkurzylo? )

A tydzien temu byl u nas we wsi goscinny slub panstwa z wielkich Aten. Glowna atrakcja mial byc snieg I byl....panna mloda przygotowana rewelacyjnie na sesje plenerowa bo wystapila w burgundowej sukni, ktora pieknie sie komponowala z biela sniegu I blekitem greckiego nieba icon_wink.gif



--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
netty5
sob, 28 lut 2015 - 11:59
bb może i masz rację z tymi butami........
Ja się właśnie zastanawiałam od jakiegoś czasu po co mi buty na jeden wieczór. Przeglądając stronki ślubne widziałam pare kreacji z np: czerwonymi butami do białej sukni z czerwoną wstążką w pasie.....nawet mi się podobało.
Muszę to jeszcze przemyślec.

PILAWIANKA myślę że swoim rodzicom też dam zaproszenia właśnie na pamiatkę.
MAm pytanie odnośnie protokołu przedślubnego.Co to jest? U mnie nie można się niczego dowiedzieć.Poszlismy w czwartek do mojego proboszcza po licencję na ślub w innej parafii a on mi wydał :" zgodę na spisanie protokołu kanonicznego narzeczonych i pobłogosławienie związku małżeńskiego".
Już zgłupiałam.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 28 lut 2015 - 11:59
Post #60

bb może i masz rację z tymi butami........
Ja się właśnie zastanawiałam od jakiegoś czasu po co mi buty na jeden wieczór. Przeglądając stronki ślubne widziałam pare kreacji z np: czerwonymi butami do białej sukni z czerwoną wstążką w pasie.....nawet mi się podobało.
Muszę to jeszcze przemyślec.

PILAWIANKA myślę że swoim rodzicom też dam zaproszenia właśnie na pamiatkę.
MAm pytanie odnośnie protokołu przedślubnego.Co to jest? U mnie nie można się niczego dowiedzieć.Poszlismy w czwartek do mojego proboszcza po licencję na ślub w innej parafii a on mi wydał :" zgodę na spisanie protokołu kanonicznego narzeczonych i pobłogosławienie związku małżeńskiego".
Już zgłupiałam.


--------------------
> Tym razem mój Å›lub siÄ™ zbliża..., czyli wszelkie porady mile widziane.
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 21:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama