Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Odzież robocza

> 
botwinka
piÄ…, 27 mar 2020 - 15:04
Mój mąż niestety musi pracować, boję się o niego bardzo, jak rano wychodzi z domu icon_sad.gif w pracy korzystają ze specjalnej odzieży roboczej https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiazania/odziez-robocza/, są też dezynfekowani na wejściu. Pocieszcie mnie proszę, bo ten strach mnie wykończy. Ciągle mi się wydaje, że wróci z objawami wirusa...

Ten post edytował botwinka wto, 31 mar 2020 - 14:16
botwinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 21 mar 18 - 23:46
Nr użytkownika: 51,653




post piÄ…, 27 mar 2020 - 15:04
Post #1

Mój mąż niestety musi pracować, boję się o niego bardzo, jak rano wychodzi z domu icon_sad.gif w pracy korzystają ze specjalnej odzieży roboczej https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiazania/odziez-robocza/, są też dezynfekowani na wejściu. Pocieszcie mnie proszę, bo ten strach mnie wykończy. Ciągle mi się wydaje, że wróci z objawami wirusa...
śrubka
pon, 18 maj 2020 - 07:31
No cóż. Po poście widać, że reklama środków ochrony osobistej idzie pełną parą, a firmy starają się zarobić jak mogą na wirusie. Nie dajcie się zwariować i nabierzcie więcej dystansu, to o wiele zdrowsze icon_wink.gif
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pon, 18 maj 2020 - 07:31
Post #2

No cóż. Po poście widać, że reklama środków ochrony osobistej idzie pełną parą, a firmy starają się zarobić jak mogą na wirusie. Nie dajcie się zwariować i nabierzcie więcej dystansu, to o wiele zdrowsze icon_wink.gif
> Odzież robocza
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 07:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama