Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Wrocławianki

, poratujcie mnie...
> , poratujcie mnie...
Monika ww
pon, 04 kwi 2011 - 21:55
moko., tu masz opisany cały system rekrutacji we Wrocławiu

https://www.absolwenci.wroclaw.pl/gimnazja.aspx

mam nadzieję, że uda Wam się załatwić aby Oskara wciągnęli od razu do systemu rekrutacyjnego, bo przy bardzo dobrych ocenach i wysokim wyniku z testu będzie miał duży wybór, w rekrutacji dodatkowej już niestety zbyt wielkiego wyboru nie ma.

Napisz dlaczego koniecznie chcesz aby gimnazjum było w okolicach Psiego Pola?
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 04 kwi 2011 - 21:55
Post #21

moko., tu masz opisany cały system rekrutacji we Wrocławiu

https://www.absolwenci.wroclaw.pl/gimnazja.aspx

mam nadzieję, że uda Wam się załatwić aby Oskara wciągnęli od razu do systemu rekrutacyjnego, bo przy bardzo dobrych ocenach i wysokim wyniku z testu będzie miał duży wybór, w rekrutacji dodatkowej już niestety zbyt wielkiego wyboru nie ma.

Napisz dlaczego koniecznie chcesz aby gimnazjum było w okolicach Psiego Pola?
Ewcia!
pon, 04 kwi 2011 - 22:14
CYTAT(moko. @ Mon, 04 Apr 2011 - 21:37) *
No własnie do 01,07 to osiwieję, nie dość że na szybko szukamy szkoły, przeprowadzka... - generalnie liczymy na to, ze gdzieś wolne miejsca będą - gdzieś czyli w gim 39,49 i od biedy gimbasket a ostatnią deską ratunku jest prywatna szkoła gassa?
Masz rację to c.d naboru, ale liczymy na to, że ktoś odpadnie a my będziemy mieli okazję wskoczyć na to miejsce... - powiedzcie, ze to możliwe?


Jest obowiązek szkolny i rejonizacja, zatem gdyby udało Wam się zamieszkac w rejonie 39, to sprawa z głowy icon_smile.gif . Ale jak tak patrzę, to okolica raczej małych domków niż bloków.

Musi być jakas metoda, zeby dziecko nowo-zamieszkałe w mieście chodziło do gimnazjum. Moim zdaniem, jest na tyle wczesnie, że spokojnie wpiszecie sie do systemu.
zobacz www.absolwenci.wroclaw.pl

edit.
pisałam równoczesnie z Moniką, z z milionem przerw na "pilne sprawy"

Ten post edytował Ewcia! pon, 04 kwi 2011 - 22:19
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 04 kwi 2011 - 22:14
Post #22

CYTAT(moko. @ Mon, 04 Apr 2011 - 21:37) *
No własnie do 01,07 to osiwieję, nie dość że na szybko szukamy szkoły, przeprowadzka... - generalnie liczymy na to, ze gdzieś wolne miejsca będą - gdzieś czyli w gim 39,49 i od biedy gimbasket a ostatnią deską ratunku jest prywatna szkoła gassa?
Masz rację to c.d naboru, ale liczymy na to, że ktoś odpadnie a my będziemy mieli okazję wskoczyć na to miejsce... - powiedzcie, ze to możliwe?


Jest obowiązek szkolny i rejonizacja, zatem gdyby udało Wam się zamieszkac w rejonie 39, to sprawa z głowy icon_smile.gif . Ale jak tak patrzę, to okolica raczej małych domków niż bloków.

Musi być jakas metoda, zeby dziecko nowo-zamieszkałe w mieście chodziło do gimnazjum. Moim zdaniem, jest na tyle wczesnie, że spokojnie wpiszecie sie do systemu.
zobacz www.absolwenci.wroclaw.pl

edit.
pisałam równoczesnie z Moniką, z z milionem przerw na "pilne sprawy"

--------------------
1234
Ewcia!
pon, 04 kwi 2011 - 22:17
CYTAT(Magdawro @ Mon, 04 Apr 2011 - 21:49) *
Moko, to jest trochę inaczej - rzecz w tym, by Oskar miał na tyle dużo punktów za świadectwo i ezgzamin, by sumą przewyższyć kogoś mimo, że nie podchodził do testu specjalnego (językowego, czy sportowego). Cuda się zdarzają, więc dlatego wejść w system rekrutacji warto typując szkoły w maksymalnej ilości wyborów, zaczynając od dwujęzycznej i sportowej. Gassa jest poza rekrutacją elektroniczną i tam nie powinno być problemu ale rózne są opinie na temat tej szkoły, więc Ci nawet wcześniej nie proponowałam ale terytorialnie rzeczywiście korzystnie. Nie tak daleko jest jeszcze prywatna Sigma.

Do 49 byly rzeczywiście juz testy , w sumie dają 40 pkt plus 100 mozliwych za egz i świadectwo. Małe szanse, żeby z 100 (co też mało prawdop.) w normalnej rekrut. dostac sie do szkól dwujęzycznych (ponad 2 osoby są na miejsce). (chociaż cuda się zdarzają icon_smile.gif , zresztą sądzę ze test sportowy mógłby przejść indywidualnie, bądż wykazac sie osiągnięciami na piśmie).
Ale np do wspomnianej bdb 13 - spokojnie może sie dostac wpisując się do systemu.
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 04 kwi 2011 - 22:17
Post #23

CYTAT(Magdawro @ Mon, 04 Apr 2011 - 21:49) *
Moko, to jest trochę inaczej - rzecz w tym, by Oskar miał na tyle dużo punktów za świadectwo i ezgzamin, by sumą przewyższyć kogoś mimo, że nie podchodził do testu specjalnego (językowego, czy sportowego). Cuda się zdarzają, więc dlatego wejść w system rekrutacji warto typując szkoły w maksymalnej ilości wyborów, zaczynając od dwujęzycznej i sportowej. Gassa jest poza rekrutacją elektroniczną i tam nie powinno być problemu ale rózne są opinie na temat tej szkoły, więc Ci nawet wcześniej nie proponowałam ale terytorialnie rzeczywiście korzystnie. Nie tak daleko jest jeszcze prywatna Sigma.

Do 49 byly rzeczywiście juz testy , w sumie dają 40 pkt plus 100 mozliwych za egz i świadectwo. Małe szanse, żeby z 100 (co też mało prawdop.) w normalnej rekrut. dostac sie do szkól dwujęzycznych (ponad 2 osoby są na miejsce). (chociaż cuda się zdarzają icon_smile.gif , zresztą sądzę ze test sportowy mógłby przejść indywidualnie, bądż wykazac sie osiągnięciami na piśmie).
Ale np do wspomnianej bdb 13 - spokojnie może sie dostac wpisując się do systemu.

--------------------
1234
Monika ww
pon, 04 kwi 2011 - 22:24
CYTAT(Ewcia! @ Mon, 04 Apr 2011 - 23:17) *
Do 49 byly rzeczywiście juz testy , w sumie dają 40 pkt plus 100 mozliwych za egz i świadectwo. Małe szanse, żeby z 100 (co też mało prawdop.) w normalnej rekrut. dostac sie do szkól dwujęzycznych (ponad 2 osoby są na miejsce). (chociaż cuda się zdarzają icon_smile.gif


w ogóle nie jest to możliwe

w zasadach rekrutacji na stronie 14. jest zapis, że nieprzystąpienie do sprawdzianu predyspozycji przedmiotowych uniemożliwia wybór oddziału dwujęzycznego, gdzie taki sprawdzian jest wymagany.
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 04 kwi 2011 - 22:24
Post #24

CYTAT(Ewcia! @ Mon, 04 Apr 2011 - 23:17) *
Do 49 byly rzeczywiście juz testy , w sumie dają 40 pkt plus 100 mozliwych za egz i świadectwo. Małe szanse, żeby z 100 (co też mało prawdop.) w normalnej rekrut. dostac sie do szkól dwujęzycznych (ponad 2 osoby są na miejsce). (chociaż cuda się zdarzają icon_smile.gif


w ogóle nie jest to możliwe

w zasadach rekrutacji na stronie 14. jest zapis, że nieprzystąpienie do sprawdzianu predyspozycji przedmiotowych uniemożliwia wybór oddziału dwujęzycznego, gdzie taki sprawdzian jest wymagany.
basiaw
wto, 05 kwi 2011 - 18:05
Nie wiem czemu zjadło mi posta 21.gif
Moko mam dwa namiary na nianie i jeden na pół domu do wynajęcia, ale nie wiem czy CI będzie pasowało Zalesie, bo tam ten dom jest. Napiszę na pw
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post wto, 05 kwi 2011 - 18:05
Post #25

Nie wiem czemu zjadło mi posta 21.gif
Moko mam dwa namiary na nianie i jeden na pół domu do wynajęcia, ale nie wiem czy CI będzie pasowało Zalesie, bo tam ten dom jest. Napiszę na pw

--------------------

moko.
wto, 14 cze 2011 - 22:05
Przypominam siÄ™ icon_smile.gif
Powiedzcie mi jaka szkoła(gimnazjum) jest w miarę blisko Biskupina, bo tam mamy mieszkanie?
Mąż mówił o nr 20 - dobre?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 14 cze 2011 - 22:05
Post #26

Przypominam siÄ™ icon_smile.gif
Powiedzcie mi jaka szkoła(gimnazjum) jest w miarę blisko Biskupina, bo tam mamy mieszkanie?
Mąż mówił o nr 20 - dobre?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
basiaw
wto, 14 cze 2011 - 22:38
Fajnie, że tak blisko będziesz mieszkać icon_smile.gif Kiedy się przeprowadzacie tu?
Z gimnazjum nr 20 nie pomogÄ™, bo go nie znam. Dziewczyny na pewno w tej kwestii pomogÄ….
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post wto, 14 cze 2011 - 22:38
Post #27

Fajnie, że tak blisko będziesz mieszkać icon_smile.gif Kiedy się przeprowadzacie tu?
Z gimnazjum nr 20 nie pomogÄ™, bo go nie znam. Dziewczyny na pewno w tej kwestii pomogÄ….

--------------------

skanna
wto, 14 cze 2011 - 23:01
CYTAT(moko. @ Tue, 14 Jun 2011 - 22:05) *
Przypominam siÄ™ icon_smile.gif
Powiedzcie mi jaka szkoła(gimnazjum) jest w miarę blisko Biskupina? bo tam mamy mieszkanie?
Mąż mówił o nr 20 - dobre?



Hehe, szukałaś pod kątem bliskości towarzystwa maluchowego? icon_smile.gif Tam jest zagłębie.

Dobrze kojarzę, że zależy Ci na matematycznym? To może 13 na Reja - nie jest bardzo blisko, na piechotę nie dojdzie, ale dojazd bardzo dobry.

Ten post edytował skanna czw, 08 mar 2012 - 20:45
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 14 cze 2011 - 23:01
Post #28

CYTAT(moko. @ Tue, 14 Jun 2011 - 22:05) *
Przypominam siÄ™ icon_smile.gif
Powiedzcie mi jaka szkoła(gimnazjum) jest w miarę blisko Biskupina? bo tam mamy mieszkanie?
Mąż mówił o nr 20 - dobre?



Hehe, szukałaś pod kątem bliskości towarzystwa maluchowego? icon_smile.gif Tam jest zagłębie.

Dobrze kojarzę, że zależy Ci na matematycznym? To może 13 na Reja - nie jest bardzo blisko, na piechotę nie dojdzie, ale dojazd bardzo dobry.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Ewcia!
wto, 14 cze 2011 - 23:32
Witaj w zagłębiu icon_smile.gif

Jest 19 i 20, jeszcze kilka lat temu 19 była lepsza, teraz zdania są podzielone. 20 najbliżej i chyba to rejon.
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post wto, 14 cze 2011 - 23:32
Post #29

Witaj w zagłębiu icon_smile.gif

Jest 19 i 20, jeszcze kilka lat temu 19 była lepsza, teraz zdania są podzielone. 20 najbliżej i chyba to rejon.

--------------------
1234
moko.
śro, 15 cze 2011 - 08:20
Heeheh czyli, ze co mam koleżanki maluchowe blisko siebie?

Padło na Biskupin z racji pasji mojego męża - czyli biegania, a tam jest gdzie pobiegać!

No to dobra dziewczyny - 19 czy 20 tka?
Tak szczerze mi powiedzcie, czy te szkoły są bezpieczne, poziom nauczania jaki jest? to duże szkoły?


Z racji tego, że nigdzie nie jesteśmy zapisani, do zadnej szkoły to przynajmiej rejonowo nas muszą przyjąć do 20tki, więc realnie biorą pod uwagę tę szkołę, ale jaka ona jest?

Nie wiem czy inne, lepsze szkoły nas przyjmą? nie wiecie ile trzeba mieć pkt z testu 6klasisty by się starać o przyjęcie np do 39, 48?
Młody miał 32 pkt, ma świadectwo z paskiem czerwonym....
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 15 cze 2011 - 08:20
Post #30

Heeheh czyli, ze co mam koleżanki maluchowe blisko siebie?

Padło na Biskupin z racji pasji mojego męża - czyli biegania, a tam jest gdzie pobiegać!

No to dobra dziewczyny - 19 czy 20 tka?
Tak szczerze mi powiedzcie, czy te szkoły są bezpieczne, poziom nauczania jaki jest? to duże szkoły?


Z racji tego, że nigdzie nie jesteśmy zapisani, do zadnej szkoły to przynajmiej rejonowo nas muszą przyjąć do 20tki, więc realnie biorą pod uwagę tę szkołę, ale jaka ona jest?

Nie wiem czy inne, lepsze szkoły nas przyjmą? nie wiecie ile trzeba mieć pkt z testu 6klasisty by się starać o przyjęcie np do 39, 48?
Młody miał 32 pkt, ma świadectwo z paskiem czerwonym....

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Monika ww
śro, 15 cze 2011 - 08:32
moko., mój Alek twierdzi, że 20-stka lepsza, dlatego ma ją na liście przed 19-stką ( która jest naszą rejonową ),pod względem bezpieczeństwa ponoć w 20-stce jest ok.

jeżeli chodzi o ilość punktów, to na razie nic nie wiadomo ile wystarczy do jakiego gimnazjum
oprócz wyniku z testu liczą się oceny z: polskiego, matematyki, angielskiego, historii i przyrody
ocena z zachowania
dodatkowe punkty można zdobyć za osiągnięcia
wynik możesz sobie obliczyć tutaj https://www.absolwenci.wroclaw.pl/gimnazja....v=6&menuh=0

no i witamy na Wielkiej Wyspie icon_smile.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post śro, 15 cze 2011 - 08:32
Post #31

moko., mój Alek twierdzi, że 20-stka lepsza, dlatego ma ją na liście przed 19-stką ( która jest naszą rejonową ),pod względem bezpieczeństwa ponoć w 20-stce jest ok.

jeżeli chodzi o ilość punktów, to na razie nic nie wiadomo ile wystarczy do jakiego gimnazjum
oprócz wyniku z testu liczą się oceny z: polskiego, matematyki, angielskiego, historii i przyrody
ocena z zachowania
dodatkowe punkty można zdobyć za osiągnięcia
wynik możesz sobie obliczyć tutaj https://www.absolwenci.wroclaw.pl/gimnazja....v=6&menuh=0

no i witamy na Wielkiej Wyspie icon_smile.gif
Ila
śro, 15 cze 2011 - 10:17
CYTAT(moko. @ Wed, 15 Jun 2011 - 09:20) *
Heeheh czyli, ze co mam koleżanki maluchowe blisko siebie?


moko. powiem tak... witaj sasiadko 06.gif
Ale sie Kamyk ucieszy, ze Oskar bedzie tak blisko icon_wink.gif

W temacie gimnazjum na razie nie pomoge, dziewczyny sa bardziej zorientowane.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post śro, 15 cze 2011 - 10:17
Post #32

CYTAT(moko. @ Wed, 15 Jun 2011 - 09:20) *
Heeheh czyli, ze co mam koleżanki maluchowe blisko siebie?


moko. powiem tak... witaj sasiadko 06.gif
Ale sie Kamyk ucieszy, ze Oskar bedzie tak blisko icon_wink.gif

W temacie gimnazjum na razie nie pomoge, dziewczyny sa bardziej zorientowane.

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
agama76
śro, 15 cze 2011 - 19:53
CYTAT(skanna @ Wed, 15 Jun 2011 - 00:01) *
Dobrze kojarzę, że zależy Ci na matematycznym? To może 13 na Reja - nie jest bardzo blisko, na piechotę nie dojdzie, ale dojazd bardzo dobry.


moko, witaj we Wroclawiu icon_smile.gif
W 13 jest tez klasa sportowa

A.
agama76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,107
Dołączył: pon, 21 cze 04 - 21:18
Nr użytkownika: 1,877




post śro, 15 cze 2011 - 19:53
Post #33

CYTAT(skanna @ Wed, 15 Jun 2011 - 00:01) *
Dobrze kojarzę, że zależy Ci na matematycznym? To może 13 na Reja - nie jest bardzo blisko, na piechotę nie dojdzie, ale dojazd bardzo dobry.


moko, witaj we Wroclawiu icon_smile.gif
W 13 jest tez klasa sportowa

A.
moko.
śro, 15 cze 2011 - 19:56
Dzięki dziewczyny za rady.
Odnosnie klasy sportowej - chyba młodego juz to nie bawi ....
Generalnie zobaczymy gdzie nas przyjmą, po 20 czerwca składamy dokumnety do kilku szkół.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 15 cze 2011 - 19:56
Post #34

Dzięki dziewczyny za rady.
Odnosnie klasy sportowej - chyba młodego juz to nie bawi ....
Generalnie zobaczymy gdzie nas przyjmą, po 20 czerwca składamy dokumnety do kilku szkół.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ila
śro, 15 cze 2011 - 21:55
Wlasnie uswiadomilam moko., ze jak sie wychyle z balkonu, to sobie bedziemy mogly pomachac icon_biggrin.gif
Ale niespodzianka icon_wink.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post śro, 15 cze 2011 - 21:55
Post #35

Wlasnie uswiadomilam moko., ze jak sie wychyle z balkonu, to sobie bedziemy mogly pomachac icon_biggrin.gif
Ale niespodzianka icon_wink.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 16 cze 2011 - 10:06
Post #36

Witaj na Wyspie, Moko icon_smile.gif
biedronka83
wto, 18 paź 2011 - 20:33
Moko dopiero teraz doczytałam.. Przecież w Bielsku mieszkanko kupiliście? Plany nieaktualne? Wrocław to jednak lepszy wybór niż B-B.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post wto, 18 paź 2011 - 20:33
Post #37

Moko dopiero teraz doczytałam.. Przecież w Bielsku mieszkanko kupiliście? Plany nieaktualne? Wrocław to jednak lepszy wybór niż B-B.

--------------------
moko.
śro, 19 paź 2011 - 10:03
CYTAT(biedronka83 @ Tue, 18 Oct 2011 - 20:33) *
Moko dopiero teraz doczytałam.. Przecież w Bielsku mieszkanko kupiliście? Plany nieaktualne? Wrocław to jednak lepszy wybór niż B-B.

Aktualne BB jest dalej, a chwilowo odroczone icon_wink.gif
BB lepsze niz Wrocek - zdecydowanie!
Wrocek to wybór przymusowy ...
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 19 paź 2011 - 10:03
Post #38

CYTAT(biedronka83 @ Tue, 18 Oct 2011 - 20:33) *
Moko dopiero teraz doczytałam.. Przecież w Bielsku mieszkanko kupiliście? Plany nieaktualne? Wrocław to jednak lepszy wybór niż B-B.

Aktualne BB jest dalej, a chwilowo odroczone icon_wink.gif
BB lepsze niz Wrocek - zdecydowanie!
Wrocek to wybór przymusowy ...

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
komunikacja
śro, 19 paź 2011 - 21:58
To i ja CiÄ™ przywitam.Wprawdzie teraz 60km od Wrocka ale w autokar i jestem hop siup:)
Wrocław to moje rodzinne miasto i az się dziwię,ze tyle forumek jest z Wrocławia.
Jak byś chciała jakiś porad to mów.Wprawdzie nie mieszkam tak 4 lata ale chyba aż tak się tam nie zmieniło.I mówię Ci-Wrocław to piękne miasto,szczególnie wieczorem icon_biggrin.gif

Ten post edytował LillAnn1 śro, 19 paź 2011 - 22:00
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post śro, 19 paź 2011 - 21:58
Post #39

To i ja CiÄ™ przywitam.Wprawdzie teraz 60km od Wrocka ale w autokar i jestem hop siup:)
Wrocław to moje rodzinne miasto i az się dziwię,ze tyle forumek jest z Wrocławia.
Jak byś chciała jakiś porad to mów.Wprawdzie nie mieszkam tak 4 lata ale chyba aż tak się tam nie zmieniło.I mówię Ci-Wrocław to piękne miasto,szczególnie wieczorem icon_biggrin.gif

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

moko.
czw, 23 lut 2012 - 11:59
Pół roku życia we Wrocławiu minęło, nawet tu fajnie jest icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 23 lut 2012 - 11:59
Post #40

Pół roku życia we Wrocławiu minęło, nawet tu fajnie jest icon_wink.gif


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
> WrocÅ‚awianki, poratujcie mnie...
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 22:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama