Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bardzo dobry weterynarz w Krakowie od psów

, pilna sprawa!
> , pilna sprawa!
Fiefiora
śro, 21 mar 2012 - 09:06
Mam okropnego stracha.
Almeii coś urosło między łopatkami. "Bulwa" jest już na tyle duża że ją widać - odstają włosy.
Ja nie wiem jak to przeoczyłam, że to takie duże jej wyrosło. Mam nadzieję że to ją jednak coś ugryzło dlatego nagle się coś takiego pojawiło i nie jest to nic złego.
Tyle że już jakiś czas temu też miała podobną "bulwe" ale było widac miejsce ugryzienia. Znikało to chyba miesiąć.
Jak ją głaszcze to tego nie czuje, bo akurat to coś jest w zagłębieniu. Pewnie dlatego wcześniej tego nie wykryłam. Tylko jak wiem gdzie mam dotknąć to czuję takie stwardnienie pod skórą.
Iść do najbliższego weta i niech ten oceni co to?
Czy szukać kogoś naprawde dobrego.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post śro, 21 mar 2012 - 09:06
Post #21

Mam okropnego stracha.
Almeii coś urosło między łopatkami. "Bulwa" jest już na tyle duża że ją widać - odstają włosy.
Ja nie wiem jak to przeoczyłam, że to takie duże jej wyrosło. Mam nadzieję że to ją jednak coś ugryzło dlatego nagle się coś takiego pojawiło i nie jest to nic złego.
Tyle że już jakiś czas temu też miała podobną "bulwe" ale było widac miejsce ugryzienia. Znikało to chyba miesiąć.
Jak ją głaszcze to tego nie czuje, bo akurat to coś jest w zagłębieniu. Pewnie dlatego wcześniej tego nie wykryłam. Tylko jak wiem gdzie mam dotknąć to czuję takie stwardnienie pod skórą.
Iść do najbliższego weta i niech ten oceni co to?
Czy szukać kogoś naprawde dobrego.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012

Posty w temacie
Fiefiora   Bardzo dobry weterynarz w Krakowie od psów   śro, 21 mar 2012 - 09:06
olka55   Ci weterynarze to musza miec nerwy ze stali i duzo...   czw, 12 lip 2018 - 20:02
pszczolkamaja   Nie ma co zwlekać z wizytą w lecznicy, bo czasem...   nie, 20 sty 2019 - 19:15
juliana   widze,ze nie tylko ja uwazam zawód lekarza wetery...   nie, 10 mar 2019 - 19:15
pokemonn   na Centralnej jest w miarę spoko :)   sob, 25 sty 2020 - 11:36
Baasia   Ja byłam ostatnio w Warszawie na strzyżeniu psa ...   czw, 21 kwi 2022 - 11:23
> Bardzo dobry weterynarz w Krakowie od psów, pilna sprawa!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 18 maj 2024 - 09:58
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama