Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szukam fajnego jeziora:))

> 
grubassek:)
pon, 21 maj 2012 - 22:35
witam. w tym roku wakacje chcielibysmy spedzic zupelnie inaczej niz zwykle- tzn. chcemy wybrac siÄ™ nad jezioro:)
nie mamy wielkich wymagań jesli chodzi o nocleg ... ALE mamy wymagania co do jeziora:)
moze któraś z Was zna miejsce którego szukamy i podpowie nam- za co z góry WIELKIE DZIĘKI:)
oto nasze wymogi:icon_smile.gif
- Kaszuby lub Mazury
- jezioro zadbane i czyste,"płytkie"- głownie zależy mi na tym żeby zejscie było delikatne- tzn. żeby dzieci spokojnie mogly bawić się we wodzie
- dostęp do sprzetu wodnego, np. rowerki wodne
- mało ludzi
- nocleg blisko jeziora
- cisza i spokój
jesli coś jeszcze wpadnie mi do glowy to dopiszęicon_smile.gif
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 21 maj 2012 - 22:35
Post #1

witam. w tym roku wakacje chcielibysmy spedzic zupelnie inaczej niz zwykle- tzn. chcemy wybrac siÄ™ nad jezioro:)
nie mamy wielkich wymagań jesli chodzi o nocleg ... ALE mamy wymagania co do jeziora:)
moze któraś z Was zna miejsce którego szukamy i podpowie nam- za co z góry WIELKIE DZIĘKI:)
oto nasze wymogi:icon_smile.gif
- Kaszuby lub Mazury
- jezioro zadbane i czyste,"płytkie"- głownie zależy mi na tym żeby zejscie było delikatne- tzn. żeby dzieci spokojnie mogly bawić się we wodzie
- dostęp do sprzetu wodnego, np. rowerki wodne
- mało ludzi
- nocleg blisko jeziora
- cisza i spokój
jesli coś jeszcze wpadnie mi do glowy to dopiszęicon_smile.gif

--------------------

Posty w temacie
grubassek:)   szukam fajnego jeziora:))   pon, 21 maj 2012 - 22:35
Agnieszka AZJ   Takie rzeczy to tylko w Erze ;-) Czyste, z pÅ‚yt...   pon, 21 maj 2012 - 22:40
grubassek:)   Kormoran powiadasz.... szukam ... juz szukam:)) i ...   pon, 21 maj 2012 - 22:48
*zacma*   Zapraszam tutaj. Wody pod dostatkiem, do wyboru d...   czw, 24 maj 2012 - 10:54
Kitka*   Grubassek, to może okolice Chojnic? My byliÅ›my w...   czw, 24 maj 2012 - 12:43
*zacma*   To co ja podalam i Kitka to sa jedne okolice. Odle...   piÄ…, 25 maj 2012 - 11:09
grubassek:)   dziÄ™ki dziewczyny zaraz zajrzÄ™ na podane stronki...   sob, 26 maj 2012 - 22:08
siÅ‚aczka   A ja polecam miejscowoÅ›c Danowskie, tam zupeÅ‚ny ...   sob, 26 maj 2012 - 22:21
Digitalis7   ja niezmiennie polecam (reklama) speÅ‚nia wszystki...   pon, 04 cze 2012 - 20:39
Rybkanitka   A może jezioro Wielewskie? ByÅ‚am tam rok temu - ...   nie, 29 lip 2012 - 20:59
marek124   Chojnice? :)   czw, 27 lip 2017 - 16:03
MiÄ™ta   Polecam oÅ›rodek Przystanek TleÅ„ w Borach Tuchols...   Å›ro, 21 sie 2019 - 08:33
> szukam fajnego jeziora:))
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 03:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama