Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

MAJ 2005 -już TRZECI roczek :)

> 
ewela
pon, 20 sie 2007 - 15:36


Pozdrawiamy
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 20 sie 2007 - 15:36
Post #61



Pozdrawiamy
AdusiaR
wto, 21 sie 2007 - 09:35
ewela - nasza Amelka wymusza placzem ostatnio bardzo często i jeszcze mówi z laczem " ja paćę" tzn. ja placze i my mamy robic to co ona chce, na poczatku użalalismy sie przy niej, ale potem zaczeła to wykorzystywac i teraz prawie nie reagujemy, albo jej mówimy, ze nie ma udawac bo przeciez nic złego sie nie dzieje 06.gif no taki mały spryciarz z niej 03.gif

pocieszę Cie tez tym, że ja tez Amelki nie zabieram na żadne zakupy i do maretów poniewaz wiem czym to grozi a jak dodam do tego niespodziewane himery z rzucaniem sie na ziemie to tragedia więc nie stwarzam sytuacji i jest ok

Amelia lubi kolorowac ona mowi wtedy "mama kolala" no i ma taka kolorowanke wodna, czyli dostaje pędzelek , kubeczek z woda i maluje kartke na której jest obrazek z farbka juz i powstaje kolorowanka wodna icon_biggrin.gif

ale są tez plusy bo coraz więcej daje sobie przepowiedziec, kiedys na sprzeciw reagowała zaraz humorami złymi
no tylko z sisotra starsza nie moga za bardzo sie ostatnio dogadac, ale Letycja poprostu nie potrafi z Amelka sie bawic bo młoda jej wszystko zabiera

pozdrówka icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post wto, 21 sie 2007 - 09:35
Post #62

ewela - nasza Amelka wymusza placzem ostatnio bardzo często i jeszcze mówi z laczem " ja paćę" tzn. ja placze i my mamy robic to co ona chce, na poczatku użalalismy sie przy niej, ale potem zaczeła to wykorzystywac i teraz prawie nie reagujemy, albo jej mówimy, ze nie ma udawac bo przeciez nic złego sie nie dzieje 06.gif no taki mały spryciarz z niej 03.gif

pocieszę Cie tez tym, że ja tez Amelki nie zabieram na żadne zakupy i do maretów poniewaz wiem czym to grozi a jak dodam do tego niespodziewane himery z rzucaniem sie na ziemie to tragedia więc nie stwarzam sytuacji i jest ok

Amelia lubi kolorowac ona mowi wtedy "mama kolala" no i ma taka kolorowanke wodna, czyli dostaje pędzelek , kubeczek z woda i maluje kartke na której jest obrazek z farbka juz i powstaje kolorowanka wodna icon_biggrin.gif

ale są tez plusy bo coraz więcej daje sobie przepowiedziec, kiedys na sprzeciw reagowała zaraz humorami złymi
no tylko z sisotra starsza nie moga za bardzo sie ostatnio dogadac, ale Letycja poprostu nie potrafi z Amelka sie bawic bo młoda jej wszystko zabiera

pozdrówka icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
piÄ…, 24 sie 2007 - 13:24
Amelcia mówi do nas "kociem" tzn. kocham Cię icon_mrgreen.gif
podchodzi, tuli siÄ™ i mowi "kociem" icon_mrgreen.gif
rozpływam się icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post piÄ…, 24 sie 2007 - 13:24
Post #63

Amelcia mówi do nas "kociem" tzn. kocham Cię icon_mrgreen.gif
podchodzi, tuli siÄ™ i mowi "kociem" icon_mrgreen.gif
rozpływam się icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
wto, 28 sie 2007 - 15:49
heloł jest tutaj ktoś ?

majówki icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post wto, 28 sie 2007 - 15:49
Post #64

heloł jest tutaj ktoś ?

majówki icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
wto, 28 sie 2007 - 19:42
Helołka
Jestem obecna...zaglÄ…dam na forum,ale faktycznie cichuuutko tu:-)

Ja już wróciłam do pracy,ukrywam się po zakamarkach i staram się nie wpadać nikomu w oczy.....aby nie przyznano mi dodatkowej pracy.......

Jutro zaś jestem w egazaminatorem...w szkole.....ale to tylko godzinka...później muszę czekać na wyniki poszczególnych egzaminów.Mam nadzieję,ze uwiniemy sie szybciutko..
Jutro również moja córeczka zaczyna "dyżury" u mojego ojca.
Tzn bedę ją codziennie dowozić autkiem :-)do mojego ojca i odbierać.

Dlaczego napisałam "autkiem icon_smile.gif "-bo po 12 latach jak mam prawko....siadłam za kólko i już nie oddałam mojemu męzowi.
On kupił drugie autko....hihhi

Jeździ mi się cudownie.Jestem niezależna i to jest fantastyczne.....oby tylko zima nie była sroga-bo mam kiepskie ogrzewanie w autku.
Ale.......w męza autku jest bossskie hihihi

Ide malować.......shreka z moja córcią:-)
Buźka
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 28 sie 2007 - 19:42
Post #65

Helołka
Jestem obecna...zaglÄ…dam na forum,ale faktycznie cichuuutko tu:-)

Ja już wróciłam do pracy,ukrywam się po zakamarkach i staram się nie wpadać nikomu w oczy.....aby nie przyznano mi dodatkowej pracy.......

Jutro zaś jestem w egazaminatorem...w szkole.....ale to tylko godzinka...później muszę czekać na wyniki poszczególnych egzaminów.Mam nadzieję,ze uwiniemy sie szybciutko..
Jutro również moja córeczka zaczyna "dyżury" u mojego ojca.
Tzn bedę ją codziennie dowozić autkiem :-)do mojego ojca i odbierać.

Dlaczego napisałam "autkiem icon_smile.gif "-bo po 12 latach jak mam prawko....siadłam za kólko i już nie oddałam mojemu męzowi.
On kupił drugie autko....hihhi

Jeździ mi się cudownie.Jestem niezależna i to jest fantastyczne.....oby tylko zima nie była sroga-bo mam kiepskie ogrzewanie w autku.
Ale.......w męza autku jest bossskie hihihi

Ide malować.......shreka z moja córcią:-)
Buźka
Tuni
śro, 29 sie 2007 - 12:40
Już jestem.
Było cudnie.
Markowi morze bardzo się spodobało i piasek icon_smile.gif Cała mplaża nasza icon_biggrin.gif
Podróż w obie strony udała nam się rewelacyjnie, a tak bardzo się bałam. Teraz wiem, że mogę z dzieckiem pojechać wszędzie.
Lecę nadrabiać zaległości na forum.
Buziaczki.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post śro, 29 sie 2007 - 12:40
Post #66

Już jestem.
Było cudnie.
Markowi morze bardzo się spodobało i piasek icon_smile.gif Cała mplaża nasza icon_biggrin.gif
Podróż w obie strony udała nam się rewelacyjnie, a tak bardzo się bałam. Teraz wiem, że mogę z dzieckiem pojechać wszędzie.
Lecę nadrabiać zaległości na forum.
Buziaczki.
agarad
sob, 08 wrz 2007 - 18:49
Å‚o matko ostatni post z 29 sierpnia 23.gif

Ja dzielnie podczytywałam ale przygotowania do I klasy synka tak mnie pochłonęły że nie miałam kiedy pisać.
Ale obiecuję że się poprawię icon_smile.gif
A tak w skrócie to: uporałyśmy się już że sprawami nocnikowymi i pieluchę zakładamy tylko na noc, z mową też mamy spore postępy a największe mamy z rozrabianiem icon_smile.gif
Piszcie dziewczyny co u Was!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 08 wrz 2007 - 18:49
Post #67

Å‚o matko ostatni post z 29 sierpnia 23.gif

Ja dzielnie podczytywałam ale przygotowania do I klasy synka tak mnie pochłonęły że nie miałam kiedy pisać.
Ale obiecuję że się poprawię icon_smile.gif
A tak w skrócie to: uporałyśmy się już że sprawami nocnikowymi i pieluchę zakładamy tylko na noc, z mową też mamy spore postępy a największe mamy z rozrabianiem icon_smile.gif
Piszcie dziewczyny co u Was!

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

AdusiaR
sob, 08 wrz 2007 - 23:04
o rany przyszłam tutaj bo nie dostaje powiadomien tylko z tego wątka
i widze, że Tuni wróciła z Mareczkiem - witajcie i czekamy na wrażenia z wakacji icon_biggrin.gif

agarad - ja tez pochłonieta moja pierwszoklasistką - narazie jest git, Letycja zachwycona szkołą icon_mrgreen.gif

w pracy mam straszny kocioł, ale to wrzesien więc nic dziwnego
znikam bo wpadłam na chwilkę
pozdrawiam Was i mam nadziej, że teraz się torszke rozkręcimy z tym pisaniem 06.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post sob, 08 wrz 2007 - 23:04
Post #68

o rany przyszłam tutaj bo nie dostaje powiadomien tylko z tego wątka
i widze, że Tuni wróciła z Mareczkiem - witajcie i czekamy na wrażenia z wakacji icon_biggrin.gif

agarad - ja tez pochłonieta moja pierwszoklasistką - narazie jest git, Letycja zachwycona szkołą icon_mrgreen.gif

w pracy mam straszny kocioł, ale to wrzesien więc nic dziwnego
znikam bo wpadłam na chwilkę
pozdrawiam Was i mam nadziej, że teraz się torszke rozkręcimy z tym pisaniem 06.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
piÄ…, 14 wrz 2007 - 19:55
nie wierzÄ™ 41.gif
nikt nic nie napisał od 8.09. - a ja wpadłam pewna, że tutaj naskrobałyście kilka postów 32.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post piÄ…, 14 wrz 2007 - 19:55
Post #69

nie wierzÄ™ 41.gif
nikt nic nie napisał od 8.09. - a ja wpadłam pewna, że tutaj naskrobałyście kilka postów 32.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
wto, 18 wrz 2007 - 12:35
Oj niedobrze siÄ™ tu dzieje, niedobrze, ...icon_wink.gif

Ja z pracy więc długo nie będzie.
Marcia jest coraz większa gadułką, coraz więcej mówi choć jeszcze niezbyt wyraźnie ale za to przekomicznie - Tatuś wniebowzięty i chce jeszcze jedną córeczkę 43.gif

A teraz się chwalę icon_wink.gif - nową umiejętnością Marci jest rozpoznawanie koloru świateł drogowych, podczas jazdy samochodem obserwuje cały czas sygnalizatory świetlne i z tyłu dochodzą mnie tylko komendy :stać", "jedź":-)


Pozdrowionaka i piszcie dziewczyny!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 12:35
Post #70

Oj niedobrze siÄ™ tu dzieje, niedobrze, ...icon_wink.gif

Ja z pracy więc długo nie będzie.
Marcia jest coraz większa gadułką, coraz więcej mówi choć jeszcze niezbyt wyraźnie ale za to przekomicznie - Tatuś wniebowzięty i chce jeszcze jedną córeczkę 43.gif

A teraz się chwalę icon_wink.gif - nową umiejętnością Marci jest rozpoznawanie koloru świateł drogowych, podczas jazdy samochodem obserwuje cały czas sygnalizatory świetlne i z tyłu dochodzą mnie tylko komendy :stać", "jedź":-)


Pozdrowionaka i piszcie dziewczyny!


--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
śro, 19 wrz 2007 - 13:54
MeldujÄ™ siÄ™ icon_smile.gif

Agarad na kurs prawa jazdy małą zapisz icon_wink.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post śro, 19 wrz 2007 - 13:54
Post #71

MeldujÄ™ siÄ™ icon_smile.gif

Agarad na kurs prawa jazdy małą zapisz icon_wink.gif
agarad
czw, 20 wrz 2007 - 14:31
CYTAT(Tunisiek @ śro, 19 wrz 2007 - 13:54) *
Agarad na kurs prawa jazdy małą zapisz icon_wink.gif


O nie! zaraz by swoją "brykę" chciała i by już z mamusią nie chciała jeździć icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 20 wrz 2007 - 14:31
Post #72

CYTAT(Tunisiek @ śro, 19 wrz 2007 - 13:54) *
Agarad na kurs prawa jazdy małą zapisz icon_wink.gif


O nie! zaraz by swoją "brykę" chciała i by już z mamusią nie chciała jeździć icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

AdusiaR
wto, 25 wrz 2007 - 07:31
u nas tez fajnie, Amelka jest taka kochana, zaprzestała juz dawno swoich histerycznych występów 06.gif

mamy pełen sukces nocnikowy, łacznie z z brakiem pieluszki w nocy, budzi sie na sisiu, albo poprostu wytrzymuje do rana, raz jej sie zdarzyła wpadka nocna, ale poprostu była tak zmęczona, bo nie spała w dzien, że twardy sen zawinil, ale jest dumna z mojej córki icon_mrgreen.gif

z jedzeniem odpukac jest gitasowo, młoda próbuje wszystkiego i oby jej tak zostało icon_mrgreen.gif

no napiszcie cos więcej

ja mam w pracy taki zapitol, że szok, ale teraz od rana udało mi sie cos skrobnąc
pozdrowionka icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post wto, 25 wrz 2007 - 07:31
Post #73

u nas tez fajnie, Amelka jest taka kochana, zaprzestała juz dawno swoich histerycznych występów 06.gif

mamy pełen sukces nocnikowy, łacznie z z brakiem pieluszki w nocy, budzi sie na sisiu, albo poprostu wytrzymuje do rana, raz jej sie zdarzyła wpadka nocna, ale poprostu była tak zmęczona, bo nie spała w dzien, że twardy sen zawinil, ale jest dumna z mojej córki icon_mrgreen.gif

z jedzeniem odpukac jest gitasowo, młoda próbuje wszystkiego i oby jej tak zostało icon_mrgreen.gif

no napiszcie cos więcej

ja mam w pracy taki zapitol, że szok, ale teraz od rana udało mi sie cos skrobnąc
pozdrowionka icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Libi
wto, 25 wrz 2007 - 11:18
Aduś wpadłam na Wasz wątek i bardzo sie cieszę z nocnikowego sukcesu 06.gif

U nas też te sprawy posuwają się do przodu:)

Całuski:)
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post wto, 25 wrz 2007 - 11:18
Post #74

Aduś wpadłam na Wasz wątek i bardzo sie cieszę z nocnikowego sukcesu 06.gif

U nas też te sprawy posuwają się do przodu:)

Całuski:)

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
AdusiaR
nie, 30 wrz 2007 - 15:44
Libi - to fajnie, że Zuzia tak szybko załapała o co w tym wszystkim chodzi, to pewnie przed 2-gimi urodzinami pożegnacie sie z pieluchą na dobre 06.gif

Majówki _ heloł icon_mrgreen.gif
wszystkie zajęte, zapracowane ???
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 30 wrz 2007 - 15:44
Post #75

Libi - to fajnie, że Zuzia tak szybko załapała o co w tym wszystkim chodzi, to pewnie przed 2-gimi urodzinami pożegnacie sie z pieluchą na dobre 06.gif

Majówki _ heloł icon_mrgreen.gif
wszystkie zajęte, zapracowane ???

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
czw, 11 paź 2007 - 08:31
Amelka zaczęła mówic do mnie "mamusiu" icon_mrgreen.gif icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 08:31
Post #76

Amelka zaczęła mówic do mnie "mamusiu" icon_mrgreen.gif icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
pon, 22 paź 2007 - 15:32
A nam się chyba udało rozstać ze smoczkiem, co uważam za wielki sukces bo w ostatnim okresie był używany coraz częściej a zgryz zrobił się nie za ładny.

To tyle /bo ja z pracy więc nie teges za bardzo;-) / coby nam wątek na sam dół nie spadł icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pon, 22 paź 2007 - 15:32
Post #77

A nam się chyba udało rozstać ze smoczkiem, co uważam za wielki sukces bo w ostatnim okresie był używany coraz częściej a zgryz zrobił się nie za ładny.

To tyle /bo ja z pracy więc nie teges za bardzo;-) / coby nam wątek na sam dół nie spadł icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

agarad
wto, 23 paź 2007 - 16:24
CYTAT(agarad @ pon, 22 paź 2007 - 15:32) *
A nam się chyba udało rozstać ze smoczkiem, co uważam za wielki sukces bo w ostatnim okresie był używany coraz częściej a zgryz zrobił się nie za ładny....


Już nawet nie chyba a napewno bo sytuacja " bezsmokowa" ma miejsce od piątku icon_smile.gif Ale sie cieszę icon_lol.gif
Jeszcze tylko muszę odzwyczaić Marcię od icon_redface.gif wkładania ręki pod moją bluzkę icon_redface.gif i nauczyć samodzielnego zasypiania i będę miała wzorową córeczkę icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 23 paź 2007 - 16:24
Post #78

CYTAT(agarad @ pon, 22 paź 2007 - 15:32) *
A nam się chyba udało rozstać ze smoczkiem, co uważam za wielki sukces bo w ostatnim okresie był używany coraz częściej a zgryz zrobił się nie za ładny....


Już nawet nie chyba a napewno bo sytuacja " bezsmokowa" ma miejsce od piątku icon_smile.gif Ale sie cieszę icon_lol.gif
Jeszcze tylko muszę odzwyczaić Marcię od icon_redface.gif wkładania ręki pod moją bluzkę icon_redface.gif i nauczyć samodzielnego zasypiania i będę miała wzorową córeczkę icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
wto, 23 paź 2007 - 19:25
Agarad gratulacje z okazji odsmoczenia icon_smile.gif


O samodzielne zasypianie jeszcze przed nami, jak Wam siÄ™ uda , to poproszÄ™ o rady icon_smile.gif

Buziaczki
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 23 paź 2007 - 19:25
Post #79

Agarad gratulacje z okazji odsmoczenia icon_smile.gif


O samodzielne zasypianie jeszcze przed nami, jak Wam siÄ™ uda , to poproszÄ™ o rady icon_smile.gif

Buziaczki
iha
śro, 24 paź 2007 - 20:16
Agarad ja również gratuluję a do tego zazdroszczę odsmoczenia i proszę o przepis jak to się robi icon_smile.gif to u nas jedyny problem i wiem, że będzie bardzo ciężko bo Zuza nie tylko do spania go używa ale i w dzień nie raz się o niego upomina, właściwie często tylko ja nie za każdym razem jej daję..., a nie potrafię jej zabrać całkowicie icon_sad.gif, kurcze chciałabym żeby to się odbyło jakoś delikatnie a czuję, że będzie dużym kosztem stresu Zuzy i mojego też, ach....
Sio dydaku icon_wink.gif

pozdrawiam

P.S Tuni a może by tak znowu się spotkać na porodówce ? icon_smile.gif ...
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post śro, 24 paź 2007 - 20:16
Post #80

Agarad ja również gratuluję a do tego zazdroszczę odsmoczenia i proszę o przepis jak to się robi icon_smile.gif to u nas jedyny problem i wiem, że będzie bardzo ciężko bo Zuza nie tylko do spania go używa ale i w dzień nie raz się o niego upomina, właściwie często tylko ja nie za każdym razem jej daję..., a nie potrafię jej zabrać całkowicie icon_sad.gif, kurcze chciałabym żeby to się odbyło jakoś delikatnie a czuję, że będzie dużym kosztem stresu Zuzy i mojego też, ach....
Sio dydaku icon_wink.gif

pozdrawiam

P.S Tuni a może by tak znowu się spotkać na porodówce ? icon_smile.gif ...

--------------------


> MAJ 2005 -już TRZECI roczek :)
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 06:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama