Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zwijam się z bólu, pomocy!!!

, Nadgarstek
> , Nadgarstek
m4rusia
pon, 13 sty 2014 - 16:17
Od kilku dni boli mnie nadgarstek. Od wczoraj zwijam się z bólu. Bol jest taki, że musze brać ketonal. Jutro rano dopiero do chirurga idę ale może któaś z Was coś pokrzepiającego napisze icon_biggrin.gif

A więc po kolei.
Ból jest dokładnie w tym miejscu


Dodam, że od kilku lat mam w tym miejscu "gulę" po wewnętrzej stronie nadgarstka i jest to spowodowane pracą z myszką komputerową.
No więc od kilku dni ból się nasilał zwłaszcza przy naginaniu ręki (np zagniatanie ciasta, skrobanie samochodu) . W sobotę już bolało , a od wczoraj nie funkcjonuję icon_sad.gif Jak nie wezmę tabletek to "rwie" mnie cały czas. Jak wezmę, to tylko przy ruszaniu ręką. Boli mnie jak pisze na klawie, jak próbuję się czesać. Nie ma mowy o zapięciu biustonosza, i co mnie wnerwia już na maxa, to nawet czynności samoobsługowe w toalecie wydają się niemożliwością.
Nadgarstek mi spuchł. Dokładnie w tym miejscu które zakreśliłam. W obwodzie przybrał 2,5 cm. W miejscu gdzie naszła opuchlizna, jest ciepły w dotyku. Aktualnie nie widac nawet tej "guli" od myszki co mi wyskoczyła. Oooo, własnie czuję, że mi ręka drętwieje - od nadgarstka w górę. W nocy miałam to samo.
Do jutra lecę na ketonalu. Na rano mam prześwietlenie ale póki co, może macie jakiś pomysł, co?

Ten post edytował m4rusia pon, 13 sty 2014 - 16:18
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 13 sty 2014 - 16:17
Post #1

Od kilku dni boli mnie nadgarstek. Od wczoraj zwijam się z bólu. Bol jest taki, że musze brać ketonal. Jutro rano dopiero do chirurga idę ale może któaś z Was coś pokrzepiającego napisze icon_biggrin.gif

A więc po kolei.
Ból jest dokładnie w tym miejscu


Dodam, że od kilku lat mam w tym miejscu "gulę" po wewnętrzej stronie nadgarstka i jest to spowodowane pracą z myszką komputerową.
No więc od kilku dni ból się nasilał zwłaszcza przy naginaniu ręki (np zagniatanie ciasta, skrobanie samochodu) . W sobotę już bolało , a od wczoraj nie funkcjonuję icon_sad.gif Jak nie wezmę tabletek to "rwie" mnie cały czas. Jak wezmę, to tylko przy ruszaniu ręką. Boli mnie jak pisze na klawie, jak próbuję się czesać. Nie ma mowy o zapięciu biustonosza, i co mnie wnerwia już na maxa, to nawet czynności samoobsługowe w toalecie wydają się niemożliwością.
Nadgarstek mi spuchł. Dokładnie w tym miejscu które zakreśliłam. W obwodzie przybrał 2,5 cm. W miejscu gdzie naszła opuchlizna, jest ciepły w dotyku. Aktualnie nie widac nawet tej "guli" od myszki co mi wyskoczyła. Oooo, własnie czuję, że mi ręka drętwieje - od nadgarstka w górę. W nocy miałam to samo.
Do jutra lecę na ketonalu. Na rano mam prześwietlenie ale póki co, może macie jakiś pomysł, co?

--------------------

Posty w temacie
m4rusia   Zwijam siÄ™ z bólu, pomocy!!!   pon, 13 sty 2014 - 16:17
kalarepa78   Może ganglion?   pon, 13 sty 2014 - 16:44
tomberowa   przykÅ‚adaj altacet, może chociaż opuchlizna zej...   pon, 13 sty 2014 - 17:12
aniakuleczka   miaÅ‚am taki ganglion na nodze, tzn mam nadal, al...   pon, 13 sty 2014 - 17:33
m4rusia   ale ketoprofen też jest przeciwzapalny chyba Ide...   pon, 13 sty 2014 - 19:42
m4rusia   Gangliony sÄ… ruchome, tak? Mój jest nieruchomy   pon, 13 sty 2014 - 19:45
aniakuleczka   moj tez nie jest ruchomy, to taka torbiel na stawi...   pon, 13 sty 2014 - 20:22
m4rusia   ahaaa. to moze to mi wlasnie zaczely puchnac palce...   pon, 13 sty 2014 - 21:02
aisha1111   moze sprobuj jakas masc z nurofenem/naproxenem. mo...   pon, 13 sty 2014 - 22:37
milutka   moze sprobuj jakas masc z nurofenem/naproxenem. mo...   pon, 13 sty 2014 - 23:17
Ammm   Ja problemy z nadgarstkami miaÅ‚am po ciąży. Bó...   wto, 14 sty 2014 - 20:17
bb   Gdzies bylo juz o zespole ciesni garstka. Moje dos...   wto, 14 sty 2014 - 20:30
> Zwijam siÄ™ z bólu, pomocy!!!, Nadgarstek
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 09:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama