Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
55 Stron V  « poprzednia 51 52 53 54 55 nastÄ™pna  

Marzec część VII...

, początek dały Doktorce!!!
> , poczÄ…tek daÅ‚y Doktorce!!!
Myssia
piÄ…, 11 cze 2010 - 10:28
Byłam rano na badaniu krwi, teraz mi ta ręka drętwieje i nie mogę jej podnieść icon_sad.gif
Upał mnie wykańcza, ciśnienie wariuje, od 160/100 mam 105/85 masakra
po tej środzie nie mogę dojść do siebie, idę wieczorem do kardiologa. Jeśli wyniki będą bardzo złe to będą dzwonić wcześniej, a normalnie będą jutro.
Ogólnie czuję się raczej słabo icon_sad.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post piÄ…, 11 cze 2010 - 10:28
Post #1041

Byłam rano na badaniu krwi, teraz mi ta ręka drętwieje i nie mogę jej podnieść icon_sad.gif
Upał mnie wykańcza, ciśnienie wariuje, od 160/100 mam 105/85 masakra
po tej środzie nie mogę dojść do siebie, idę wieczorem do kardiologa. Jeśli wyniki będą bardzo złe to będą dzwonić wcześniej, a normalnie będą jutro.
Ogólnie czuję się raczej słabo icon_sad.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


malgog
piÄ…, 11 cze 2010 - 15:01
myssia trzymaj się i daj znać jak wyszły wyniki
z ciśnieniem nie ma żartów chociaż zadzra się, że skacze...weź o siebie zadbaj...stresów Ci nie brakuje więc powodów do nerwicy masz mnóstwo, tylko nerwica w krwi nie wyjdzie
robiłaś jeszcze jakieś badania ? ekg ?

nie będę Cię gnębić o Pipi ale jak wydobrzejesz to poproszę ...może prześlesz mi płytę ja przegram i odeślę

mnie znowu od kilku dni bola węzły, szyja, pachy, żeby, w środę mam lekarza od boreliozy
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post piÄ…, 11 cze 2010 - 15:01
Post #1042

myssia trzymaj się i daj znać jak wyszły wyniki
z ciśnieniem nie ma żartów chociaż zadzra się, że skacze...weź o siebie zadbaj...stresów Ci nie brakuje więc powodów do nerwicy masz mnóstwo, tylko nerwica w krwi nie wyjdzie
robiłaś jeszcze jakieś badania ? ekg ?

nie będę Cię gnębić o Pipi ale jak wydobrzejesz to poproszę ...może prześlesz mi płytę ja przegram i odeślę

mnie znowu od kilku dni bola węzły, szyja, pachy, żeby, w środę mam lekarza od boreliozy

--------------------
user posted image
user posted image
malgog
piÄ…, 11 cze 2010 - 21:20
myssia normalnie się martwię daj znak życia
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post piÄ…, 11 cze 2010 - 21:20
Post #1043

myssia normalnie się martwię daj znak życia


--------------------
user posted image
user posted image
wo..
sob, 12 cze 2010 - 21:20
Myssia jak dzisiaj sie czujesz? Mam nadzieje że to jakies chwilowe przesilenie ,może te zmiany w pogodzie tak na ciebie działają. Ja strasznie żle znosze zmiany pogody.My dzisiaj znów mielismy pogrzeb, niby starszej osoby i nie z bliskiej rodziny a płakałam jak bóbr.No nie .. znów zaczeło padać może troche sie ochłodzi, ale tej wody też już chyba dość
.

wo..


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,372
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 08:44
Nr użytkownika: 3,149

GG:


post sob, 12 cze 2010 - 21:20
Post #1044

Myssia jak dzisiaj sie czujesz? Mam nadzieje że to jakies chwilowe przesilenie ,może te zmiany w pogodzie tak na ciebie działają. Ja strasznie żle znosze zmiany pogody.My dzisiaj znów mielismy pogrzeb, niby starszej osoby i nie z bliskiej rodziny a płakałam jak bóbr.No nie .. znów zaczeło padać może troche sie ochłodzi, ale tej wody też już chyba dość
.



--------------------
Bartek 15 08 1996 ,Weronika26 03 2004



Myssia
pon, 14 cze 2010 - 10:12
Serce w porządku. Martwię się czy coś z głową nie jest 43.gif ale badań w tym kierunku nikt nie zlecił chociaż mówiłam, że mnie cały czas boli.
Wyniki krwi w porządku. EKG też.
Ciśnienie mi wariuje narazie. Od 180/100 do 90/60. I to w krótkim czasie tak. Ale już wiem co mam robić jak się znów tak źle poczuję jak we środę... dobre i to icon_smile.gif
Sama się wewnętrznie muszę hamować! Że ja nie muszę wszystkiego robić, nie muszę robić na tip top byle dobrze, nie robić ZA kogoś, nie padać na pysk, zadbać o siebie!!!! a wierzcie mi, to nie jest łatwe, tylko prosto brzmi icon_sad.gif to cała zmiana w głowie niestety.....ech....

Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 10:12
Post #1045

Serce w porządku. Martwię się czy coś z głową nie jest 43.gif ale badań w tym kierunku nikt nie zlecił chociaż mówiłam, że mnie cały czas boli.
Wyniki krwi w porządku. EKG też.
Ciśnienie mi wariuje narazie. Od 180/100 do 90/60. I to w krótkim czasie tak. Ale już wiem co mam robić jak się znów tak źle poczuję jak we środę... dobre i to icon_smile.gif
Sama się wewnętrznie muszę hamować! Że ja nie muszę wszystkiego robić, nie muszę robić na tip top byle dobrze, nie robić ZA kogoś, nie padać na pysk, zadbać o siebie!!!! a wierzcie mi, to nie jest łatwe, tylko prosto brzmi icon_sad.gif to cała zmiana w głowie niestety.....ech....



--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Meggi
pon, 14 cze 2010 - 10:53
Myssia Twoje nowe podejście jest jak najbardziej wskazane, zdrowie najważniejsze!!!

Mnie dziś głowa boli ale przyczyna jest bardzo przyziemna icon_wink.gif

W sobote byłam na koncercie Closterkellera, było super, dawno tak sie nie ubawiłam i na koncercie i po 37.gif 29.gif
Wczorajszy dzień był straszny, miałam takiego kaca, że nie mogłam go niczym wyleczyć 43.gif
Dawno tak nie zaszalałam, nie pamietam drogi powrotnej do domu 37.gif 29.gif dobrze, że K. ze mną wracał icon_wink.gif

PochwalÄ™ siÄ™ fotkami, a co icon_wink.gif

Z AnjÄ… Orthodox icon_smile.gif



z koleżanką i basistą zespołu icon_wink.gif

Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 10:53
Post #1046

Myssia Twoje nowe podejście jest jak najbardziej wskazane, zdrowie najważniejsze!!!

Mnie dziś głowa boli ale przyczyna jest bardzo przyziemna icon_wink.gif

W sobote byłam na koncercie Closterkellera, było super, dawno tak sie nie ubawiłam i na koncercie i po 37.gif 29.gif
Wczorajszy dzień był straszny, miałam takiego kaca, że nie mogłam go niczym wyleczyć 43.gif
Dawno tak nie zaszalałam, nie pamietam drogi powrotnej do domu 37.gif 29.gif dobrze, że K. ze mną wracał icon_wink.gif

PochwalÄ™ siÄ™ fotkami, a co icon_wink.gif

Z AnjÄ… Orthodox icon_smile.gif



z koleżanką i basistą zespołu icon_wink.gif



--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



malgog
pon, 14 cze 2010 - 11:04
Myssia - weź więcej nie rób takiej przerwy w pisaniu bo się naprawdę martwiłam , dobrze, że ok wyszły tylko skaczącego ciśnienia nie bagatelizuj tylko lecz, co do głowy...do neurologa, który może skierować na rezonans trzeba mieć skierowanie od lek.pierwszego kontaktu...może warto raz na kilka, albo kilkanaście lat się porządnie przebadać i rezonans głowy zrobić

Meggi...kac nieważny jak zabawa była udana...takie jesteście wszystkie w klimacie closter.....czarne dziewczyny 06.gif

Anja O. od wielu lat niewiele się zmienia i nadal wygląda świetnie, z tego co pamiętam ma małe dziecko a to też odmładza

mnie w sobotę mniej bolało...od wczoraj norma czyli ręka, noga i plecy bolą
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post pon, 14 cze 2010 - 11:04
Post #1047

Myssia - weź więcej nie rób takiej przerwy w pisaniu bo się naprawdę martwiłam , dobrze, że ok wyszły tylko skaczącego ciśnienia nie bagatelizuj tylko lecz, co do głowy...do neurologa, który może skierować na rezonans trzeba mieć skierowanie od lek.pierwszego kontaktu...może warto raz na kilka, albo kilkanaście lat się porządnie przebadać i rezonans głowy zrobić

Meggi...kac nieważny jak zabawa była udana...takie jesteście wszystkie w klimacie closter.....czarne dziewczyny 06.gif

Anja O. od wielu lat niewiele się zmienia i nadal wygląda świetnie, z tego co pamiętam ma małe dziecko a to też odmładza

mnie w sobotę mniej bolało...od wczoraj norma czyli ręka, noga i plecy bolą

--------------------
user posted image
user posted image
niki
pon, 14 cze 2010 - 14:21
Myssia...nie musisz być perfekcjonistką.. nie wymagaj tego od siebie, czasami olej wszystko, a zobaczysz, ze samopoczucie się polepszy...

Meggi, :)pamiętam jeszcze Anję z Jarocina i jak widzę wygląda doskonale...to na pewno zasługa późnego macierzyństwa. .. :)Czytałam z nią wywiad w jakimś czsopiśmie było tam zdjęcie, ale na tym Twoim wygląda doskonale... Fajnie, że masz możliwość, by spotkać się z legendą oko w oko...i zazdraszczam pozytywnie... Moja przeszłość to Jarocin i te klimaty...ech ciągnie do tego... icon_smile.gif I nie wierzę, że się potrafiłaś tak zdekonrolować? Na pewno przesadzasz...hihihi icon_wink.gif
niki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,253
Dołączył: śro, 18 lut 04 - 11:14
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,459

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 14:21
Post #1048

Myssia...nie musisz być perfekcjonistką.. nie wymagaj tego od siebie, czasami olej wszystko, a zobaczysz, ze samopoczucie się polepszy...

Meggi, :)pamiętam jeszcze Anję z Jarocina i jak widzę wygląda doskonale...to na pewno zasługa późnego macierzyństwa. .. :)Czytałam z nią wywiad w jakimś czsopiśmie było tam zdjęcie, ale na tym Twoim wygląda doskonale... Fajnie, że masz możliwość, by spotkać się z legendą oko w oko...i zazdraszczam pozytywnie... Moja przeszłość to Jarocin i te klimaty...ech ciągnie do tego... icon_smile.gif I nie wierzę, że się potrafiłaś tak zdekonrolować? Na pewno przesadzasz...hihihi icon_wink.gif

--------------------
Maksiu (14 03) Aga (10 06)
Myssia
pon, 14 cze 2010 - 16:29
Meggi bomba!!!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 16:29
Post #1049

Meggi bomba!!!


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
pon, 14 cze 2010 - 16:32
Malgog a przerwa w pisaniu jest spowodowana niedotykaniem kompa w domu icon_smile.gif
SPoko, w razie co mam do bab komórki i jakby mnie szpitalnie zmorzyło to bym którejś napisała icon_smile.gif
Słuchajcie, ja szukam na miejsca na marcowy zlot. Nie wyobrażam sobie, żeby Was nie zobaczyć, nie uściskać, no nie ma mowy!!!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 16:32
Post #1050

Malgog a przerwa w pisaniu jest spowodowana niedotykaniem kompa w domu icon_smile.gif
SPoko, w razie co mam do bab komórki i jakby mnie szpitalnie zmorzyło to bym którejś napisała icon_smile.gif
Słuchajcie, ja szukam na miejsca na marcowy zlot. Nie wyobrażam sobie, żeby Was nie zobaczyć, nie uściskać, no nie ma mowy!!!


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Meggi
pon, 14 cze 2010 - 17:36
CYTAT(niki @ Mon, 14 Jun 2010 - 13:21) *
Myssia...nie musisz być perfekcjonistką.. nie wymagaj tego od siebie, czasami olej wszystko, a zobaczysz, ze samopoczucie się polepszy...

Meggi, :)pamiętam jeszcze Anję z Jarocina i jak widzę wygląda doskonale...to na pewno zasługa późnego macierzyństwa. .. :)Czytałam z nią wywiad w jakimś czsopiśmie było tam zdjęcie, ale na tym Twoim wygląda doskonale... Fajnie, że masz możliwość, by spotkać się z legendą oko w oko...i zazdraszczam pozytywnie... Moja przeszłość to Jarocin i te klimaty...ech ciągnie do tego... icon_smile.gif I nie wierzę, że się potrafiłaś tak zdekonrolować? Na pewno przesadzasz...hihihi icon_wink.gif


Tym razem to szczera prawda 37.gif nie pamietam drogi do domu, K. ze mnie kula jeszcze dziś icon_wink.gif Ponoc szłam i gadałam normalnie, ale ............czarna dziura w głowie. Z domu co nieco pamietam, ale szczerze........ wolałbym nie 29.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 17:36
Post #1051

CYTAT(niki @ Mon, 14 Jun 2010 - 13:21) *
Myssia...nie musisz być perfekcjonistką.. nie wymagaj tego od siebie, czasami olej wszystko, a zobaczysz, ze samopoczucie się polepszy...

Meggi, :)pamiętam jeszcze Anję z Jarocina i jak widzę wygląda doskonale...to na pewno zasługa późnego macierzyństwa. .. :)Czytałam z nią wywiad w jakimś czsopiśmie było tam zdjęcie, ale na tym Twoim wygląda doskonale... Fajnie, że masz możliwość, by spotkać się z legendą oko w oko...i zazdraszczam pozytywnie... Moja przeszłość to Jarocin i te klimaty...ech ciągnie do tego... icon_smile.gif I nie wierzę, że się potrafiłaś tak zdekonrolować? Na pewno przesadzasz...hihihi icon_wink.gif


Tym razem to szczera prawda 37.gif nie pamietam drogi do domu, K. ze mnie kula jeszcze dziś icon_wink.gif Ponoc szłam i gadałam normalnie, ale ............czarna dziura w głowie. Z domu co nieco pamietam, ale szczerze........ wolałbym nie 29.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Myssia
wto, 15 cze 2010 - 09:51
Meggi, zabawa jak widać była przednia, ale wiesz czego Ci brakowało....mszalnego!! 04.gif
No to co baby, szukać coś? Może nie męczmy Wo... bo nam się jeszcze Wo...zestresuje jako i ja tydzień temu icon_smile.gif
Może coś nad Zegrzem? Tylko kurcze, wszystko fajnie, gorzej z wieczornymi nasiadówkami. Mam koło W-wy ośrodek, w Powsinie, ale tam nie pozwalają wieczorem balować 21.gif zatem odpada....
Hmm....coś mi kumpela (z marcowym dzieciaczkiem) mówiła, że ma jakieś miejsce na Mazurach....hmm....co Wy na to?
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 09:51
Post #1052

Meggi, zabawa jak widać była przednia, ale wiesz czego Ci brakowało....mszalnego!! 04.gif
No to co baby, szukać coś? Może nie męczmy Wo... bo nam się jeszcze Wo...zestresuje jako i ja tydzień temu icon_smile.gif
Może coś nad Zegrzem? Tylko kurcze, wszystko fajnie, gorzej z wieczornymi nasiadówkami. Mam koło W-wy ośrodek, w Powsinie, ale tam nie pozwalają wieczorem balować 21.gif zatem odpada....
Hmm....coś mi kumpela (z marcowym dzieciaczkiem) mówiła, że ma jakieś miejsce na Mazurach....hmm....co Wy na to?


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


niki
wto, 15 cze 2010 - 13:52
Na Mazurach fajnie by było icon_smile.gif icon_smile.gif

Chyba najwyższy czas coś postanowić??
niki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,253
Dołączył: śro, 18 lut 04 - 11:14
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,459

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 13:52
Post #1053

Na Mazurach fajnie by było icon_smile.gif icon_smile.gif

Chyba najwyższy czas coś postanowić??

--------------------
Maksiu (14 03) Aga (10 06)
malgog
wto, 15 cze 2010 - 15:35
CYTAT(niki @ Tue, 15 Jun 2010 - 14:52) *
Na Mazurach fajnie by było icon_smile.gif icon_smile.gif

Chyba najwyższy czas coś postanowić??


zeżrą was komary 29.gif

myssia czy jak wyśle Ci adres na priv to są szanse na przesłanie pipi pocztą ?

wtedy ja bym sobie przegrała i odesłała
tak myślę czy można byłoby przesłać na moją pracę...tak z lenistwa proponuję bo nie chce mi się chodzić na pocztę
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post wto, 15 cze 2010 - 15:35
Post #1054

CYTAT(niki @ Tue, 15 Jun 2010 - 14:52) *
Na Mazurach fajnie by było icon_smile.gif icon_smile.gif

Chyba najwyższy czas coś postanowić??


zeżrą was komary 29.gif

myssia czy jak wyśle Ci adres na priv to są szanse na przesłanie pipi pocztą ?

wtedy ja bym sobie przegrała i odesłała
tak myślę czy można byłoby przesłać na moją pracę...tak z lenistwa proponuję bo nie chce mi się chodzić na pocztę

--------------------
user posted image
user posted image
Myssia
śro, 16 cze 2010 - 10:02
Malgog, jak tylko czas na wyjście na pocztę znajdę, bo szczerze mówiąc nie mam na nic czasu, dosłownie. A gdzie Ty mieszkasz? może jakoś niedaleko?
masz gg? to napisz do mnie, to ustalimy.
Koleżanka ma sprawdzić co i jak. No i trzeba się decydować icon_smile.gif bo to już następny weekend!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post śro, 16 cze 2010 - 10:02
Post #1055

Malgog, jak tylko czas na wyjście na pocztę znajdę, bo szczerze mówiąc nie mam na nic czasu, dosłownie. A gdzie Ty mieszkasz? może jakoś niedaleko?
masz gg? to napisz do mnie, to ustalimy.
Koleżanka ma sprawdzić co i jak. No i trzeba się decydować icon_smile.gif bo to już następny weekend!


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


malgog
śro, 16 cze 2010 - 12:00
CYTAT(Myssia @ Wed, 16 Jun 2010 - 11:02) *
Malgog, jak tylko czas na wyjście na pocztę znajdę, bo szczerze mówiąc nie mam na nic czasu, dosłownie. A gdzie Ty mieszkasz? może jakoś niedaleko?
masz gg? to napisz do mnie, to ustalimy.


Myssia pracuję w Śródmieściu, mieszkam na Bemowie ..napisz jak Ci wygodniej się umówić czy wysłać dostosuję się
gg mam ale nie nie korzystam...będzie szansa żeby odkurzyć ...wieczorem późnym z domu mogę jedynie...no i nie znam numeru bo to na domowym komp.
dawaj numer gg

malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post śro, 16 cze 2010 - 12:00
Post #1056

CYTAT(Myssia @ Wed, 16 Jun 2010 - 11:02) *
Malgog, jak tylko czas na wyjście na pocztę znajdę, bo szczerze mówiąc nie mam na nic czasu, dosłownie. A gdzie Ty mieszkasz? może jakoś niedaleko?
masz gg? to napisz do mnie, to ustalimy.


Myssia pracuję w Śródmieściu, mieszkam na Bemowie ..napisz jak Ci wygodniej się umówić czy wysłać dostosuję się
gg mam ale nie nie korzystam...będzie szansa żeby odkurzyć ...wieczorem późnym z domu mogę jedynie...no i nie znam numeru bo to na domowym komp.
dawaj numer gg



--------------------
user posted image
user posted image
Myssia
śro, 16 cze 2010 - 14:48
Malgog ja na POwiślu pracuję, w pobliżu BUW. gg masz w moim profilu icon_smile.gif
dom wariatów mam w pracy, uciekam
nie mam zcasu nam nic szukać, przepraszam icon_sad.gif
to miejsce koleżanki na mazurach nieaktualne icon_sad.gif
pewnie się nie spotkamy icon_sad.gif nie teraz w każdym razie icon_sad.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post śro, 16 cze 2010 - 14:48
Post #1057

Malgog ja na POwiślu pracuję, w pobliżu BUW. gg masz w moim profilu icon_smile.gif
dom wariatów mam w pracy, uciekam
nie mam zcasu nam nic szukać, przepraszam icon_sad.gif
to miejsce koleżanki na mazurach nieaktualne icon_sad.gif
pewnie się nie spotkamy icon_sad.gif nie teraz w każdym razie icon_sad.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
czw, 17 cze 2010 - 10:45
Malgog mam ze sobą 6 płyt z PIPI, mogę Ci je zostawić u mnie na porterni, odbierzesz sobie w dowolnej porze, jak by mnie w pracy nie było. Trochę tak nie mam kiedy iść na pocztę ich wysłać.
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 17 cze 2010 - 10:45
Post #1058

Malgog mam ze sobą 6 płyt z PIPI, mogę Ci je zostawić u mnie na porterni, odbierzesz sobie w dowolnej porze, jak by mnie w pracy nie było. Trochę tak nie mam kiedy iść na pocztę ich wysłać.


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Myssia
czw, 17 cze 2010 - 10:47
a, no i wpadłam napisac, że zupełnie nie mam kiedy szukać nam miejsca icon_sad.gif teraz jem śniadanie, bo dopiero przyszłam z miasta do pracy, a tak poza tym może 1-2 razy dziennie zerkam na nasz wątek albo wcale, to tym bardziej nie mam kiedy grzebać w sieci icon_sad.gif może Wam sie uda coś znaleść, jak będzie mieć czas
buziaki
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 17 cze 2010 - 10:47
Post #1059

a, no i wpadłam napisac, że zupełnie nie mam kiedy szukać nam miejsca icon_sad.gif teraz jem śniadanie, bo dopiero przyszłam z miasta do pracy, a tak poza tym może 1-2 razy dziennie zerkam na nasz wątek albo wcale, to tym bardziej nie mam kiedy grzebać w sieci icon_sad.gif może Wam sie uda coś znaleść, jak będzie mieć czas
buziaki

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Meggi
czw, 17 cze 2010 - 10:53
Hej.

Myssia ja dzis calutki dzionek w pracy siedzę, więc postaram sie czegoś poszukać w rozsądnej cenie. Spotkanie się musi odbyć wiec czarnowidztwo precz !!! Może nie pod koneic czerwca bo pewnie i tak już nie zdążymy się zorganizować, ale jest jeszcze troszkę tego lata, no nie icon_smile.gif

Teraz wklejam wczorajszą Aurelkę baletnicę icon_smile.gif Jak nie moje dziecko taki aniołek tu 29.gif






A tu powinien wam sie otworzyć filmik z Dnia Matki w przedszkolu, Aurelka mówi wierszyk o mnie icon_redface.gif

FILMIK
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 17 cze 2010 - 10:53
Post #1060

Hej.

Myssia ja dzis calutki dzionek w pracy siedzę, więc postaram sie czegoś poszukać w rozsądnej cenie. Spotkanie się musi odbyć wiec czarnowidztwo precz !!! Może nie pod koneic czerwca bo pewnie i tak już nie zdążymy się zorganizować, ale jest jeszcze troszkę tego lata, no nie icon_smile.gif

Teraz wklejam wczorajszą Aurelkę baletnicę icon_smile.gif Jak nie moje dziecko taki aniołek tu 29.gif






A tu powinien wam sie otworzyć filmik z Dnia Matki w przedszkolu, Aurelka mówi wierszyk o mnie icon_redface.gif

FILMIK

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



> Marzec część VII..., poczÄ…tek daÅ‚y Doktorce!!!
Start new topic
Reply to this topic
55 Stron V  « poprzednia 51 52 53 54 55 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 10 maj 2024 - 17:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama