Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

tajemnicza gorÄ…czka

, u 4,5 latka
> , u 4,5 latka
kasia70
śro, 26 wrz 2012 - 12:24
Wiktor , zawsze miał normalna temperaturę 36,6, a od 4 miesięcy waha się od 37 do 37,8.
Zrobione ma z krwi wszystkie badania jakie tylko sa możliwe do wykonania w laboratorium w przychodni, mocz, posiew moczu, RTG płuc, kał chyba z 10 razy -wszystko w normie, ale że pasożyty nie zawsze wychodzą leki na pasożyty profilaktycznie dostał.
Wszystko niby OK ale podwyższona temp. jest.nasz pediatra nie wie co to może być, chce małego do szpitala skierować na diagnostykę, czego ja chce mu oszczędzić.
Nie wiem co robić ,Wiktor będzie jeszcze miał 3 października USG brzucha, 19-go wizytę u gastroenterologa bo lekarz podejrzewa u niego refluks-nocne zachłystywanie sie.
Może ktoś z Was zetknął się z podobnym problemem, może wiecie co może być przyczyna temperatury.
kasia70


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: nie, 26 sie 07 - 16:43
Skąd: okolice Włocławka
Nr użytkownika: 15,939




post śro, 26 wrz 2012 - 12:24
Post #1

Wiktor , zawsze miał normalna temperaturę 36,6, a od 4 miesięcy waha się od 37 do 37,8.
Zrobione ma z krwi wszystkie badania jakie tylko sa możliwe do wykonania w laboratorium w przychodni, mocz, posiew moczu, RTG płuc, kał chyba z 10 razy -wszystko w normie, ale że pasożyty nie zawsze wychodzą leki na pasożyty profilaktycznie dostał.
Wszystko niby OK ale podwyższona temp. jest.nasz pediatra nie wie co to może być, chce małego do szpitala skierować na diagnostykę, czego ja chce mu oszczędzić.
Nie wiem co robić ,Wiktor będzie jeszcze miał 3 października USG brzucha, 19-go wizytę u gastroenterologa bo lekarz podejrzewa u niego refluks-nocne zachłystywanie sie.
Może ktoś z Was zetknął się z podobnym problemem, może wiecie co może być przyczyna temperatury.
mama_do_kwadratu
śro, 26 wrz 2012 - 18:39
zbadaj w kierunku boreliozy, nawet, jeśli dziecko nie miało kleszcza (mogło mieć nimfę, która niepostrzeżenie sama wypadła)
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 26 wrz 2012 - 18:39
Post #2

zbadaj w kierunku boreliozy, nawet, jeśli dziecko nie miało kleszcza (mogło mieć nimfę, która niepostrzeżenie sama wypadła)

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
> tajemnicza gorÄ…czka, u 4,5 latka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 07:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama