Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Podróżowanie z Dzieckiem

> 
the_blue
pon, 17 gru 2012 - 22:35
Witam!
Mam na imię Paulina i uwielbiam podróżować, mam małego synka - 19 miesięcy i podróżuję z nim. Niestety ciągle się spotykam ze stwierdzeniami: po co go tyle ciągasz, on potrzebuje stabilizacji, jest za maly na takie podróże.
To co ja mogę powiedzieć - to mój Synek jest super szczęśliwy. Ostatnio nawet zaczęłam pisać bloga na ten temat, może zachęci on inne Mamy do podróżowania, może w ogóle stworzymy 'klub podróżujących mam'? mogłybyśmy wynajmować jeden duży dom, wybierać fajne miejsce i jechać z pociechami w jakieś ładne miejsce, na wieś bądź nad morze i mogłybyśmy bardzo mało na to wydać?
Co myślicie o tym pomyśle? I co Was najbardziej przeraża w podróżowaniu z dziećmi? Dla mnie jedynym problemem jest brak kontaktu Marcela z innymi dizećmi i przez to on się trochę nudzi, a jakbyśmy się zorganizowały, to i zabawek byłoby dużo i dzieci by na pewno również się ze sobą bawiły icon_smile.gif. Dajcie też znać, gdzie mogłybyśmy pojechać. Portugalia? icon_smile.gif
Jeśli macie ochotę poczytać o naszej obecnej podróży, to zapraszam: [link usunięty przez administratora]

pozdrawiam serdecznie!

Paulina
the_blue


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 17 gru 12 - 22:27
Nr użytkownika: 41,310




post pon, 17 gru 2012 - 22:35
Post #1

Witam!
Mam na imię Paulina i uwielbiam podróżować, mam małego synka - 19 miesięcy i podróżuję z nim. Niestety ciągle się spotykam ze stwierdzeniami: po co go tyle ciągasz, on potrzebuje stabilizacji, jest za maly na takie podróże.
To co ja mogę powiedzieć - to mój Synek jest super szczęśliwy. Ostatnio nawet zaczęłam pisać bloga na ten temat, może zachęci on inne Mamy do podróżowania, może w ogóle stworzymy 'klub podróżujących mam'? mogłybyśmy wynajmować jeden duży dom, wybierać fajne miejsce i jechać z pociechami w jakieś ładne miejsce, na wieś bądź nad morze i mogłybyśmy bardzo mało na to wydać?
Co myślicie o tym pomyśle? I co Was najbardziej przeraża w podróżowaniu z dziećmi? Dla mnie jedynym problemem jest brak kontaktu Marcela z innymi dizećmi i przez to on się trochę nudzi, a jakbyśmy się zorganizowały, to i zabawek byłoby dużo i dzieci by na pewno również się ze sobą bawiły icon_smile.gif. Dajcie też znać, gdzie mogłybyśmy pojechać. Portugalia? icon_smile.gif
Jeśli macie ochotę poczytać o naszej obecnej podróży, to zapraszam: [link usunięty przez administratora]

pozdrawiam serdecznie!

Paulina

Posty w temacie
the_blue   Podróżowanie z Dzieckiem   pon, 17 gru 2012 - 22:35
KingaPieninska   Mnie też bardzo frustrowaÅ‚o to, że z dzieckiem ...   wto, 30 lip 2013 - 10:55
mamcia79   Z ciekawoÅ›ci poszukalam i znalazÅ‚am. UcieszyÅ‚y ...   Å›ro, 31 lip 2013 - 23:09
KingaPie   mamcia79, dokÅ‚adnie, ja też zaglÄ…dam wÅ‚aÅ›nie ...   wto, 13 sie 2013 - 14:53
rozrywkowamatka   Uważam, ze podróżowanie z dzieckiem jest caÅ‚ko...   piÄ…, 19 paź 2018 - 12:32
hani39   Również tego nie rozumiem, że rodzice rezygnujÄ...   wto, 21 maj 2019 - 11:59
zagielka   Na pewno podróżowanie z dzieckiem jest trudniejs...   Å›ro, 11 wrz 2019 - 11:57
MiÄ™ta   ZimÄ…, wczesnÄ… wiosnÄ… i przez caÅ‚y rok można p...   czw, 03 paź 2019 - 09:39
numb55   PodstawÄ… w takiej podróży jest postawienie na w...   czw, 05 gru 2019 - 18:28
Aurela   A czy w podróży z dzieckiem,w zasadzie na wakacj...   Å›ro, 26 sie 2020 - 11:40
> Podróżowanie z Dzieckiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 22:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama