Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
41 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Wałbrzych i okolice

> 
beata1104
sob, 31 paź 2009 - 19:54
CYTAT(Kamila-w1 @ Sat, 31 Oct 2009 - 09:01) *
3 w miesiac to i tak sporo!!! nie narzekaj!!!

Jak wróciłam po pierwszym macierzyńskim zgubiłam w pierwszy miesiąc 8 kg. a w drugi 5 06.gif 06.gif i w efekcie ważyłam mniej niż przed ciążą, a teraz 32.gif 37.gif 37.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post sob, 31 paź 2009 - 19:54
Post #21

CYTAT(Kamila-w1 @ Sat, 31 Oct 2009 - 09:01) *
3 w miesiac to i tak sporo!!! nie narzekaj!!!

Jak wróciłam po pierwszym macierzyńskim zgubiłam w pierwszy miesiąc 8 kg. a w drugi 5 06.gif 06.gif i w efekcie ważyłam mniej niż przed ciążą, a teraz 32.gif 37.gif 37.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
Xenna
nie, 01 lis 2009 - 10:07
netha (angie),dziekuję za wklejenie linka odnośnie Tygryska,szukałam w necie i coś nie mogłam trafić.
Dziewczyny to ja życzę Wam powodzenia z rzucaniem zbędnych kilogramów!!!
Wiem jedno,że praca zawodowa (czytaj: stres związany z pracą) robi cuda z naszą wagą.
A jesli chodzi o zakupy to faktycznie katastrofa.Ja pochodzę z Wrocławia więc będąc w tak małej mieścinie jak Świebodzice to śmiało mogę sobie szukać wiatru w polu a nie fajnych ciuszków.A i w Wałbrzychu jest totalnie mały wybór, np. taka Hala przed realem, ostatnio szukałam i szukałam coś fajnego i ciekawego a przede wszystkim oryginalnego z wzornictwa i nic nie znalazłam.Wszystko to samo.
W poszukiwaniu okazji i fajnych łaszków jeżdzę do Wrocławia a że mam rodzinę to dzieciątko chętnie zostaje z dziadkami lub ciocią a ja fru do sklepów 06.gif

Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
SkÄ…d: Åšwiebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post nie, 01 lis 2009 - 10:07
Post #22

netha (angie),dziekuję za wklejenie linka odnośnie Tygryska,szukałam w necie i coś nie mogłam trafić.
Dziewczyny to ja życzę Wam powodzenia z rzucaniem zbędnych kilogramów!!!
Wiem jedno,że praca zawodowa (czytaj: stres związany z pracą) robi cuda z naszą wagą.
A jesli chodzi o zakupy to faktycznie katastrofa.Ja pochodzę z Wrocławia więc będąc w tak małej mieścinie jak Świebodzice to śmiało mogę sobie szukać wiatru w polu a nie fajnych ciuszków.A i w Wałbrzychu jest totalnie mały wybór, np. taka Hala przed realem, ostatnio szukałam i szukałam coś fajnego i ciekawego a przede wszystkim oryginalnego z wzornictwa i nic nie znalazłam.Wszystko to samo.
W poszukiwaniu okazji i fajnych łaszków jeżdzę do Wrocławia a że mam rodzinę to dzieciątko chętnie zostaje z dziadkami lub ciocią a ja fru do sklepów 06.gif

Kamila-w1

Go??







post nie, 01 lis 2009 - 19:53
Post #23

Ja tez zakupy ubraniowe to tylko we wrocklawiu...przynajmniej jest w czym wybrac, ale juz niedlugo b.edziemy mieli dwie galerie wiec może i u nas sie polepszy...
beata1104
pon, 02 lis 2009 - 08:13
Ja też często jestem na zakupkach we Wrocławiu bo mój M tam pracuje więc często mam okazje 06.gif 06.gif
A mój mały szkrab robi właśnie porządek w książkach temu starszemu 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post pon, 02 lis 2009 - 08:13
Post #24

Ja też często jestem na zakupkach we Wrocławiu bo mój M tam pracuje więc często mam okazje 06.gif 06.gif
A mój mały szkrab robi właśnie porządek w książkach temu starszemu 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
netha (angie)
pon, 02 lis 2009 - 12:35
ale macie fajnie z tymi zakupami we Wrocku..nam tam jakoś nie po drodze, oboje z mężem pracujemy w Wałbrzychu, rodzinka w innym kierunku mieszka...W tym tyg muszę się wybrać na jakiekolwiek zakupy bo w pracy trzeba się jakoś pokazać....a dodam, że kurtki dalej nie kupiłam 21.gif

beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post pon, 02 lis 2009 - 12:35
Post #25

ale macie fajnie z tymi zakupami we Wrocku..nam tam jakoś nie po drodze, oboje z mężem pracujemy w Wałbrzychu, rodzinka w innym kierunku mieszka...W tym tyg muszę się wybrać na jakiekolwiek zakupy bo w pracy trzeba się jakoś pokazać....a dodam, że kurtki dalej nie kupiłam 21.gif

beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



beata1104
wto, 03 lis 2009 - 15:48
CYTAT(netha (angie) @ Mon, 02 Nov 2009 - 12:35) *
beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif

Ja jakiś tydzień przed powrotem do pracy nie karmiłam od rana do 15, mały w tym czasie dostawał zupki i mleczko z butli (modyfikowane bo ja nie mogłam nigdy nic uciągnąćicon_sad.gif ) piersi sie przyzwyczaiły i nie było problemów. Przez 3 dni 21.gif 21.gif bo potem misiek stanowczo odmówił piersi, darł sie w niebogłosy i wykrzywiał w drógą strone a na butle aż sie trząsł, przez tydzień jeszcze próbowałam ale nie było sensu męczyć jego i siebie 41.gif 41.gif 41.gif i takim sposobem ja już nie karmie piersią 41.gif jest mi z tego powodu bardzo źle, ale cóż mam zrobić, ciesze sie że choć 6 m-cy mogłam pokarmić 06.gif
A co do rozstania to oboje tęsknimy bardzo, ale jakoś wytrzymuje 37.gif a po powrocie do domu staram sie jak najwięcej czasu z nim spędzać.
A gdzie pracujecie jeśli moge zapytać?


Byliśmy dziś w Polanicy na konsultacji z Wojtkiem, no i same dobre wieści 06.gif 06.gif operacja wstępnie przesunięta z grudnia na luty o ile wogóle sie odbędzie icon20.gif icon20.gif icon20.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post wto, 03 lis 2009 - 15:48
Post #26

CYTAT(netha (angie) @ Mon, 02 Nov 2009 - 12:35) *
beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif

Ja jakiś tydzień przed powrotem do pracy nie karmiłam od rana do 15, mały w tym czasie dostawał zupki i mleczko z butli (modyfikowane bo ja nie mogłam nigdy nic uciągnąćicon_sad.gif ) piersi sie przyzwyczaiły i nie było problemów. Przez 3 dni 21.gif 21.gif bo potem misiek stanowczo odmówił piersi, darł sie w niebogłosy i wykrzywiał w drógą strone a na butle aż sie trząsł, przez tydzień jeszcze próbowałam ale nie było sensu męczyć jego i siebie 41.gif 41.gif 41.gif i takim sposobem ja już nie karmie piersią 41.gif jest mi z tego powodu bardzo źle, ale cóż mam zrobić, ciesze sie że choć 6 m-cy mogłam pokarmić 06.gif
A co do rozstania to oboje tęsknimy bardzo, ale jakoś wytrzymuje 37.gif a po powrocie do domu staram sie jak najwięcej czasu z nim spędzać.
A gdzie pracujecie jeśli moge zapytać?


Byliśmy dziś w Polanicy na konsultacji z Wojtkiem, no i same dobre wieści 06.gif 06.gif operacja wstępnie przesunięta z grudnia na luty o ile wogóle sie odbędzie icon20.gif icon20.gif icon20.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
beata1104
wto, 03 lis 2009 - 19:45
No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oBLGzCe-tFg
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post wto, 03 lis 2009 - 19:45
Post #27

No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oBLGzCe-tFg

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
Kamila-w1

Go??







post wto, 03 lis 2009 - 20:39
Post #28

CYTAT(beata1104 @ Tue, 03 Nov 2009 - 15:48) *
Byliśmy dziś w Polanicy na konsultacji z Wojtkiem, no i same dobre wieści 06.gif 06.gif operacja wstępnie przesunięta z grudnia na luty o ile wogóle sie odbędzie icon20.gif icon20.gif icon20.gif


Beatko o co chodzi z ta operacja bo ja chyba nie w temacie jestem...
A mi do porodu miesiąc zostało i przezywam koszmar...znowu to samo...ratunku blagam.gif
clio
wto, 03 lis 2009 - 22:30
Beata super wieści o Wojtusiu
mam nadzieję że obędzie się bez operacji

netha już zleciało wam 5 m-cy i wracasz do pracy? ale to leci
ja karmiÄ™ Tymka rano i potem wieczorem
w ciÄ…gu dnia nawet jak wpadnÄ™ na chwilÄ™ do domu z biura to on nie chce cyca
w sumie to wolałabym żeby w nocy nie chciał bo prawie się wykańczam tym jego cycaniem non stop

Kamila dlaczego koszmar? co siÄ™ dziejÄ™?
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post wto, 03 lis 2009 - 22:30
Post #29

Beata super wieści o Wojtusiu
mam nadzieję że obędzie się bez operacji

netha już zleciało wam 5 m-cy i wracasz do pracy? ale to leci
ja karmiÄ™ Tymka rano i potem wieczorem
w ciÄ…gu dnia nawet jak wpadnÄ™ na chwilÄ™ do domu z biura to on nie chce cyca
w sumie to wolałabym żeby w nocy nie chciał bo prawie się wykańczam tym jego cycaniem non stop

Kamila dlaczego koszmar? co siÄ™ dziejÄ™?

--------------------
Oskar 2001




clio
netha (angie)
śro, 04 lis 2009 - 09:14
beatko - super wiadomość! bardzo się cieszę (jestem w temacie bo podczytywałam na kwietniówkach icon_wink.gif )
a z tym karmieniem to rzeczywiście nie ma nic na siłę...ja moją córeczkę karmiłam prawie 2 lata 37.gif i chyba nie chciałabym tego powtarzać....bo później było ciężko ją odzwyczajać ale zobaczymy jak teraz będzie, bo wtedy była inna sytuacja bo nie pracowałam (ja pracuję w biurze w Centrum OK na Mazowieckiej a mój S. w banku na Słowackiego 06.gif fajnie o tyle, że w tym samym kierunku i oboje mamy na 9 rano do pracy więc będziemy razem dojeżdżać 06.gif )
a już od jakiegoś czasu daję w dzień kaszkę i jakieś owoce ze słoiczka

clio - oj zleciało, że hej 37.gif a te nocne karmienia są najgorsze...dzisiaj w nocy to wogóle miałam atrakcje bo Natalka mi się rozchorowała i tak biegałam od jednego łóżka do dugiego.. w jednym karmiłam Karolka a w drugim czuwałam przy Natalce bo miała gorączkę i nie mogła spać....

Kamila - no właśnie dlaczego koszmar? ja jak byłam w ciaży z Karolkiem to bałam się porodu bo już wiedziałam co mnie czeka, ale jak dzisiaj na to wszystko spojrzę i sobie przypomnę to ja bardzo tesknię za chwilami jak byłam w ciąży, no cudne chwile i wspomnienia icon_biggrin.gif

dzisiaj jadę do lekarza medycyny pracy po wyniki i zaświadczenie do pracy....

Ten post edytował netha (angie) śro, 04 lis 2009 - 09:18
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post śro, 04 lis 2009 - 09:14
Post #30

beatko - super wiadomość! bardzo się cieszę (jestem w temacie bo podczytywałam na kwietniówkach icon_wink.gif )
a z tym karmieniem to rzeczywiście nie ma nic na siłę...ja moją córeczkę karmiłam prawie 2 lata 37.gif i chyba nie chciałabym tego powtarzać....bo później było ciężko ją odzwyczajać ale zobaczymy jak teraz będzie, bo wtedy była inna sytuacja bo nie pracowałam (ja pracuję w biurze w Centrum OK na Mazowieckiej a mój S. w banku na Słowackiego 06.gif fajnie o tyle, że w tym samym kierunku i oboje mamy na 9 rano do pracy więc będziemy razem dojeżdżać 06.gif )
a już od jakiegoś czasu daję w dzień kaszkę i jakieś owoce ze słoiczka

clio - oj zleciało, że hej 37.gif a te nocne karmienia są najgorsze...dzisiaj w nocy to wogóle miałam atrakcje bo Natalka mi się rozchorowała i tak biegałam od jednego łóżka do dugiego.. w jednym karmiłam Karolka a w drugim czuwałam przy Natalce bo miała gorączkę i nie mogła spać....

Kamila - no właśnie dlaczego koszmar? ja jak byłam w ciaży z Karolkiem to bałam się porodu bo już wiedziałam co mnie czeka, ale jak dzisiaj na to wszystko spojrzę i sobie przypomnę to ja bardzo tesknię za chwilami jak byłam w ciąży, no cudne chwile i wspomnienia icon_biggrin.gif

dzisiaj jadę do lekarza medycyny pracy po wyniki i zaświadczenie do pracy....

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



netha (angie)
śro, 04 lis 2009 - 09:16
CYTAT(beata1104 @ Tue, 03 Nov 2009 - 19:45) *
No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

ale WojtuÅ› jest boski!
Karolek też już się przemieszcza, wczoraj wpełzał tyłem pod fotel 06.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post śro, 04 lis 2009 - 09:16
Post #31

CYTAT(beata1104 @ Tue, 03 Nov 2009 - 19:45) *
No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

ale WojtuÅ› jest boski!
Karolek też już się przemieszcza, wczoraj wpełzał tyłem pod fotel 06.gif


--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



Kamila-w1

Go??







post śro, 04 lis 2009 - 12:59
Post #32

koszmar bo ja strasznie sie boje porodu, pierwsze dziecko rodzilam bardzo dlugo...i boje sie ze sytuacja sie powtórzy, chcialabym tak o w tryz godzinki, a zapierwszym razem na porodówce przelezalam 16 godzin... a teraz juz panika wkracza...jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy co mi powie...ale sie boje icon_smile.gif zazdroszcze ze macie to juz za soba...

netha
wspólczuje serdecznie chorej córci, jak ja nie cierpie kiedy mój mały gorączkuje...
netha (angie)
śro, 04 lis 2009 - 13:41
Kamila - kurcze 16 godz to długo, nic nie pozostaje tylko trzeba być dobrej myśli, a na kiedy masz termin? będziesz rodzić w szpitalu w Wałbrzychu? daj znać co powiedział lekarz
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post śro, 04 lis 2009 - 13:41
Post #33

Kamila - kurcze 16 godz to długo, nic nie pozostaje tylko trzeba być dobrej myśli, a na kiedy masz termin? będziesz rodzić w szpitalu w Wałbrzychu? daj znać co powiedział lekarz

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



Kamila-w1

Go??







post śro, 04 lis 2009 - 15:03
Post #34

Termin mam na 5 grudnia, i rodzic będę w Wałbrzychu, bo lekarza mam w szpitalu, poza tym Michałka tez rodziłam w Wałbrzychu i na opiekę nie narzekam...
beata1104
śro, 04 lis 2009 - 15:44
Kamila-w1- to życzymy szybkiego porodu 08.gif nie będzie tak źle, drugi poród zawsze szybciej słyszałam 04.gif 04.gif 04.gif
Z Wojtusia chorobą nie ma co pisać, Kraniostenoza jest poprostu wadą czaszki 32.gif

Clio- zazdraszczam karmienia icon_redface.gif icon_redface.gif

Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post śro, 04 lis 2009 - 15:44
Post #35

Kamila-w1- to życzymy szybkiego porodu 08.gif nie będzie tak źle, drugi poród zawsze szybciej słyszałam 04.gif 04.gif 04.gif
Z Wojtusia chorobą nie ma co pisać, Kraniostenoza jest poprostu wadą czaszki 32.gif

Clio- zazdraszczam karmienia icon_redface.gif icon_redface.gif

Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
netha (angie)
śro, 04 lis 2009 - 16:17
CYTAT(beata1104 @ Wed, 04 Nov 2009 - 15:44) *
Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif

łoooooooo 37.gif współczuje takich godzin...ale za to z drugiej strony wcześniej wracasz icon_wink.gif przynajmniej ludzi w ciągu dnia mozesz zobaczyć, bo ja na 9 i do 17 to teraz już prawie ciemno o tej godzinie...dobrze, ze chociaż można wyjść wcześniej na karmienie
a Ty gdzie pracujesz?


Kamila
- a do jakiego lekarza chodzisz? ja też na opiekę w szpitalu nie narzekałam, ale też miałam tam troszkę znajomości 06.gif a termin już tuż tuż 06.gif

załatwiłam dzisiaj lekarza z medycyny pracy i zawiozłam zaświadczenia do pracy...no i przeżywam moje ostatnie 9 dni ........ech, zmykam i niezanudzam icon_wink.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post śro, 04 lis 2009 - 16:17
Post #36

CYTAT(beata1104 @ Wed, 04 Nov 2009 - 15:44) *
Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif

łoooooooo 37.gif współczuje takich godzin...ale za to z drugiej strony wcześniej wracasz icon_wink.gif przynajmniej ludzi w ciągu dnia mozesz zobaczyć, bo ja na 9 i do 17 to teraz już prawie ciemno o tej godzinie...dobrze, ze chociaż można wyjść wcześniej na karmienie
a Ty gdzie pracujesz?


Kamila
- a do jakiego lekarza chodzisz? ja też na opiekę w szpitalu nie narzekałam, ale też miałam tam troszkę znajomości 06.gif a termin już tuż tuż 06.gif

załatwiłam dzisiaj lekarza z medycyny pracy i zawiozłam zaświadczenia do pracy...no i przeżywam moje ostatnie 9 dni ........ech, zmykam i niezanudzam icon_wink.gif

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



Kamila-w1

Go??







post śro, 04 lis 2009 - 17:37
Post #37

Netha ja chodze teraz do Jastrzębskiego...
Ciesz sie wolnościa a sie nie zamartwiaj ze do pracy wrócić trzeba...przezyjecie z dzidzią...

widzę dziewczyny ze w końcu nam sie powoli wątek rozwija...oby tak dalej....
clio
śro, 04 lis 2009 - 21:15
Netha a maluchy z kim zostawiasz?
zdrówka dla Natalki

Kamila spokojnie ja też się bałam i podobnie jak Ty pierwsze rodziłam 17 godzin a teraz się w 3 godziny uwinęłam icon_wink.gif
zobaczysz będzie dobrze

Beata no nie wiem, cale noce nie śpie bo ten czort mały tylko cyca icon_wink.gif
ale nie mam sumienia go całkiem odstawić, w końcu to już ostatni raz, bo więcej dzieci mieć nie będziemy
tęskni mi się za brzuszkiem, obie ciąże miałam lekkie i dobrze się czułam

clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post śro, 04 lis 2009 - 21:15
Post #38

Netha a maluchy z kim zostawiasz?
zdrówka dla Natalki

Kamila spokojnie ja też się bałam i podobnie jak Ty pierwsze rodziłam 17 godzin a teraz się w 3 godziny uwinęłam icon_wink.gif
zobaczysz będzie dobrze

Beata no nie wiem, cale noce nie śpie bo ten czort mały tylko cyca icon_wink.gif
ale nie mam sumienia go całkiem odstawić, w końcu to już ostatni raz, bo więcej dzieci mieć nie będziemy
tęskni mi się za brzuszkiem, obie ciąże miałam lekkie i dobrze się czułam



--------------------
Oskar 2001




clio
beata1104
czw, 05 lis 2009 - 16:27
Netha- ciesz sie wolnym jak najlepiej icon_smile.gif ja pracuje w Toyocie 29.gif

A dziś mój starszy ma urodzinki więc postawimy po soczku pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post czw, 05 lis 2009 - 16:27
Post #39

Netha- ciesz sie wolnym jak najlepiej icon_smile.gif ja pracuje w Toyocie 29.gif

A dziś mój starszy ma urodzinki więc postawimy po soczku pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
netha (angie)
czw, 05 lis 2009 - 22:05
beatko - zdrówko synka! impreza.gif
cieszę się, cieszę 29.gif wkońcu jeszcze kilka dni tylko dla nas 06.gif
a dzisiaj zrobiłam dziecku test! otóż nakarmiłam go rano przed 9 cycem, później dostał butelkę z mlekiem modyfikowanym, ładnie usnął (bez cyca!), później zjadł kaszkę i deserek, przed dżemką znów mleczko z butelki i znów zmęczony ładnie usnął i obudził się po 16 w nagrodę dostał cyca, bo o tej porze będę już w domu 06.gif mam nadzieję, że tak mu zostanie, ale jakoś mnie to uspokoiło i ucieszyło, bo bałam się że on nie bedzie chciał usnać bez cyca ( z Natalką tak miałam)

jutro mój S ma wolne i ruszam na zakupy...ciekawe czy cos znajdę ciekawego...
a wczoraj przejeżdzałam przez Sobięcin koło budowy tego centrum i w szoku jestem że to takie duże stawiają 37.gif

clio - przyjeżdża do nas teściowa...niby fajnie bo jak nie patrzeć to "swój" człowiek i babcia krzywdy nie zrobi, ale będzie z nami pomieszkiwać od pon do piątku a my mamy małe mieszkanko 2 pokoje (jak to na Piaskowej) mam nadzieję, że przeżyjemy i oby do wiosny, bo później będę szukac niani 06.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post czw, 05 lis 2009 - 22:05
Post #40

beatko - zdrówko synka! impreza.gif
cieszę się, cieszę 29.gif wkońcu jeszcze kilka dni tylko dla nas 06.gif
a dzisiaj zrobiłam dziecku test! otóż nakarmiłam go rano przed 9 cycem, później dostał butelkę z mlekiem modyfikowanym, ładnie usnął (bez cyca!), później zjadł kaszkę i deserek, przed dżemką znów mleczko z butelki i znów zmęczony ładnie usnął i obudził się po 16 w nagrodę dostał cyca, bo o tej porze będę już w domu 06.gif mam nadzieję, że tak mu zostanie, ale jakoś mnie to uspokoiło i ucieszyło, bo bałam się że on nie bedzie chciał usnać bez cyca ( z Natalką tak miałam)

jutro mój S ma wolne i ruszam na zakupy...ciekawe czy cos znajdę ciekawego...
a wczoraj przejeżdzałam przez Sobięcin koło budowy tego centrum i w szoku jestem że to takie duże stawiają 37.gif

clio - przyjeżdża do nas teściowa...niby fajnie bo jak nie patrzeć to "swój" człowiek i babcia krzywdy nie zrobi, ale będzie z nami pomieszkiwać od pon do piątku a my mamy małe mieszkanko 2 pokoje (jak to na Piaskowej) mam nadzieję, że przeżyjemy i oby do wiosny, bo później będę szukac niani 06.gif

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



> WaÅ‚brzych i okolice
Start new topic
Reply to this topic
41 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 16:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama