Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

, szalejemy wiosną i 3 część wątku otwieramy !!!
> , szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
syl_wia9
czw, 14 kwi 2011 - 18:44
Agga ja nie w temacie,ale też się cieszę 06.gif

magdosz Marcel boski jest 02.gif .

My dzisiaj zaliczyliśmy w końcu tez próbę podania słoiczka-jabłuszko:)
No i plusy sa dwa,że nie kwasiła się i nie płakała,ale z łykaniem narazie kiepsko,ale damy radę.Oby jej tylko smakowało:)
No i spacer zaliczony,ale tak zimno było jak w zime-ręce mi zmarzły strasznie 21.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 14 kwi 2011 - 18:44
Post #41

Agga ja nie w temacie,ale też się cieszę 06.gif

magdosz Marcel boski jest 02.gif .

My dzisiaj zaliczyliśmy w końcu tez próbę podania słoiczka-jabłuszko:)
No i plusy sa dwa,że nie kwasiła się i nie płakała,ale z łykaniem narazie kiepsko,ale damy radę.Oby jej tylko smakowało:)
No i spacer zaliczony,ale tak zimno było jak w zime-ręce mi zmarzły strasznie 21.gif
4kasiula
czw, 14 kwi 2011 - 18:52
Małpiszonku najważniejsze że zguba się znalazła icon_wink.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 18:52
Post #42

Małpiszonku najważniejsze że zguba się znalazła icon_wink.gif

--------------------
O 2010
A 2014
4kasiula
czw, 14 kwi 2011 - 18:52
dubel

Ten post edytował 4kasiula czw, 14 kwi 2011 - 18:52
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 18:52
Post #43

dubel

--------------------
O 2010
A 2014
komunikacja
czw, 14 kwi 2011 - 18:59
CYTAT(angielk @ Thu, 14 Apr 2011 - 16:02) *
LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

Chyba nie mam wyjścia.Ale on jabłka nie chce jeść ani samej marchewki.
Jedynie obiadki wcina i jabłko z bananem.
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post czw, 14 kwi 2011 - 18:59
Post #44

CYTAT(angielk @ Thu, 14 Apr 2011 - 16:02) *
LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

Chyba nie mam wyjścia.Ale on jabłka nie chce jeść ani samej marchewki.
Jedynie obiadki wcina i jabłko z bananem.


--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

vabien23
czw, 14 kwi 2011 - 19:25
Małpiszonku - też się cieszę chociaż nie wiem o co kaman

Co do włosów to mi również lecą garściami, wszędzie są moje włosy,poprostu wszędzie pomimo wiązania w kucyk, mam już witaminy oraz jakiś spray z czarnej rzepy (chyba ) i nic, dalej lecą, wczoraj to mi się nawet śnioło, że jak czesałam to tak mi całe pasma z grzebieniem odchodziły... muszę sprawidzić w senniku co to znaczy

Z problemów skórnych to Kamilka ma na nóżkach ze 2-3 plamy, takie suche w kolorze skóry, generalnie bym ich nawet nie zauważyła, natomiast jak ją smaruje oliwką to w dotyku czuć szorstkie, póki co smaruje, natłuszczam i zobaczymy.

Ten post edytował vabien23 czw, 14 kwi 2011 - 19:27
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 19:25
Post #45

Małpiszonku - też się cieszę chociaż nie wiem o co kaman

Co do włosów to mi również lecą garściami, wszędzie są moje włosy,poprostu wszędzie pomimo wiązania w kucyk, mam już witaminy oraz jakiś spray z czarnej rzepy (chyba ) i nic, dalej lecą, wczoraj to mi się nawet śnioło, że jak czesałam to tak mi całe pasma z grzebieniem odchodziły... muszę sprawidzić w senniku co to znaczy

Z problemów skórnych to Kamilka ma na nóżkach ze 2-3 plamy, takie suche w kolorze skóry, generalnie bym ich nawet nie zauważyła, natomiast jak ją smaruje oliwką to w dotyku czuć szorstkie, póki co smaruje, natłuszczam i zobaczymy.

--------------------





<li>
Aylin
czw, 14 kwi 2011 - 19:29
Hej laski! Bo ja pomyślę, że trolujecie i udajecie że dzieci macie icon_wink.gif 37.gif 37.gif 37.gif Próbuję nadążyć 29.gif

U mnie co do walających się włosów to jest tragedia. A ja mądra jeszcze na czarno farbuję, a co icon_razz.gif

Olu co do cetaphilu to widzę że stosujesz innego specyfiku tej serii. ja mam takie mleczko do smarowania ciała. No jest rewelacja icon_smile.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post czw, 14 kwi 2011 - 19:29
Post #46

Hej laski! Bo ja pomyślę, że trolujecie i udajecie że dzieci macie icon_wink.gif 37.gif 37.gif 37.gif Próbuję nadążyć 29.gif

U mnie co do walających się włosów to jest tragedia. A ja mądra jeszcze na czarno farbuję, a co icon_razz.gif

Olu co do cetaphilu to widzę że stosujesz innego specyfiku tej serii. ja mam takie mleczko do smarowania ciała. No jest rewelacja icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
niunia23
czw, 14 kwi 2011 - 19:39
aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 14 kwi 2011 - 19:39
Post #47

aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
magdosz
czw, 14 kwi 2011 - 20:11
Aylin, ja się zarejestrowałam na forum, jak byłam w ciąży z Oliwką, po jej urodzeniu wróciłam tu dopiero będąc w ciąży z Marcelem, bo przy niej nie dało się nawet po d.upie podrapać, a teraz to mam raj z Marcelem on jest niesamowicie pogodny i w ogóle cudowny(btw córeczka też już jest cudowna 04.gif )
no i fakt, w domu się siedzi, jak zaczniemy wychodzic z nor więcej i do pracy wracać, to raczej pustki będą, więc trzeba się nagadać póki czas icon_smile.gif

Dziewczynki, Młody jak go w takiej półleżącej pozycji walnę, to się sam czasem do siadu podniesie, oczywiście muszę go pilnować, bo się kiwa na boki 03.gif
ale częściej muszę go za rączki podciągnąć, bo się denerwuje i nie chce mi leżeć 37.gif

ja o włosach to niedługo nie będę miała co mówić, bo ich nie będzie 29.gif
wanna już mi się ze 3 razy zapchała, teraz jak myję głowę, to na bieżąco zbieram włosy na ścianki wanny 43.gif
garść jedna przy myciu, a druga przy suszeniu.. no i włosy moje wszędzie po domu fruwają 37.gif
a jak mnie MÅ‚ody pociÄ…gnie to 41.gif

Aga odpoczywaj ile się da, należy Ci się!!!
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:11
Post #48

Aylin, ja się zarejestrowałam na forum, jak byłam w ciąży z Oliwką, po jej urodzeniu wróciłam tu dopiero będąc w ciąży z Marcelem, bo przy niej nie dało się nawet po d.upie podrapać, a teraz to mam raj z Marcelem on jest niesamowicie pogodny i w ogóle cudowny(btw córeczka też już jest cudowna 04.gif )
no i fakt, w domu się siedzi, jak zaczniemy wychodzic z nor więcej i do pracy wracać, to raczej pustki będą, więc trzeba się nagadać póki czas icon_smile.gif

Dziewczynki, Młody jak go w takiej półleżącej pozycji walnę, to się sam czasem do siadu podniesie, oczywiście muszę go pilnować, bo się kiwa na boki 03.gif
ale częściej muszę go za rączki podciągnąć, bo się denerwuje i nie chce mi leżeć 37.gif

ja o włosach to niedługo nie będę miała co mówić, bo ich nie będzie 29.gif
wanna już mi się ze 3 razy zapchała, teraz jak myję głowę, to na bieżąco zbieram włosy na ścianki wanny 43.gif
garść jedna przy myciu, a druga przy suszeniu.. no i włosy moje wszędzie po domu fruwają 37.gif
a jak mnie MÅ‚ody pociÄ…gnie to 41.gif

Aga odpoczywaj ile się da, należy Ci się!!!

--------------------


Mummy
czw, 14 kwi 2011 - 20:11
Cześć dziewczyny, ale zasuwacie icon_smile.gif

zdrówko za 4 m-ce dzieciaczków impreza.gif impreza.gif

Niunia- ja jutro zrobię zdjęcie i wysle do Ciebie

Agga- super, że zguba się odnalazła !!!

magdosz- Marlce jest booooski icon_smile.gif

A my dzisiaj pojechalismy do rodzinnego miasta załatwić chrzest. I skończylo sie na tym, ze G. piep**ął drzwiami od kancelarii, a ja się poryczałam w samochodzie. Ksiądz (ten sam, który udzielał nam slubu) zapytał, gdzie mieszkamy, no to zgodzie z prawda powiedzieliśmy, że w Wawie, ale chcemy Olka ochrzcić w Mińsku, bo oboje tam byliśmy chrzczeni, ślub tam bralismy i za 2 lata się przeprowadzimy znów do Mińska. A ksiadz na to-po co tu chcecie chrzest, skoro mieszkacie w Wawie to tam chrzcijcie dziecko, nie jesteście już naszymi parafianami!! Potraktował nas jak... nawet nie umiem tego opisać. Gdybysmy go oklamali i powiedzieli, że mieszkamy w Mińsku to nie byłoby problemu, ale nie chcieliśmy kłamać i za prawdę zostalismy tak potraktowani. Brak mi słów, cały dzień nam zepsuł...

Na pocieszenie kupiliśmy Olkowi nowy fotelik do samochodu bo w tym co był do wózka to juz mu nogi wystawały icon_biggrin.gif

edit:mi na szczescie wszystkie wlosy sie glowy trzymajÄ…...chociaz tyle dobrego

Ten post edytował Mummy czw, 14 kwi 2011 - 20:15
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:11
Post #49

Cześć dziewczyny, ale zasuwacie icon_smile.gif

zdrówko za 4 m-ce dzieciaczków impreza.gif impreza.gif

Niunia- ja jutro zrobię zdjęcie i wysle do Ciebie

Agga- super, że zguba się odnalazła !!!

magdosz- Marlce jest booooski icon_smile.gif

A my dzisiaj pojechalismy do rodzinnego miasta załatwić chrzest. I skończylo sie na tym, ze G. piep**ął drzwiami od kancelarii, a ja się poryczałam w samochodzie. Ksiądz (ten sam, który udzielał nam slubu) zapytał, gdzie mieszkamy, no to zgodzie z prawda powiedzieliśmy, że w Wawie, ale chcemy Olka ochrzcić w Mińsku, bo oboje tam byliśmy chrzczeni, ślub tam bralismy i za 2 lata się przeprowadzimy znów do Mińska. A ksiadz na to-po co tu chcecie chrzest, skoro mieszkacie w Wawie to tam chrzcijcie dziecko, nie jesteście już naszymi parafianami!! Potraktował nas jak... nawet nie umiem tego opisać. Gdybysmy go oklamali i powiedzieli, że mieszkamy w Mińsku to nie byłoby problemu, ale nie chcieliśmy kłamać i za prawdę zostalismy tak potraktowani. Brak mi słów, cały dzień nam zepsuł...

Na pocieszenie kupiliśmy Olkowi nowy fotelik do samochodu bo w tym co był do wózka to juz mu nogi wystawały icon_biggrin.gif

edit:mi na szczescie wszystkie wlosy sie glowy trzymajÄ…...chociaz tyle dobrego

--------------------


angielk
czw, 14 kwi 2011 - 20:22
CYTAT(niunia23 @ Thu, 14 Apr 2011 - 20:39) *
aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif



hlip 41.gif pójdziecie do pracy a ja zostanę i będę czekać aż coś napiszecie....

Aga boszeee kamień z serca! cieszę się!

LillAnn to zobacz najpierw samego banana a potem jabłko z bananem o ile banan nie uczuli. Kombinuj, ale nie dawaj na raz wieloskładnikowych bo nie dojdziesz winowajcy

Magdosz WOOOW MArcel rewelka!!! no proszÄ™ silny facet! brawo_bis.gif

Mummy rety co za dziwny ksiądz icon_evil.gif kurcze no szok! jaki cel ma w tym żeby was zniechęcić do chrztu czy co? nie kumam???
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:22
Post #50

CYTAT(niunia23 @ Thu, 14 Apr 2011 - 20:39) *
aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif



hlip 41.gif pójdziecie do pracy a ja zostanę i będę czekać aż coś napiszecie....

Aga boszeee kamień z serca! cieszę się!

LillAnn to zobacz najpierw samego banana a potem jabłko z bananem o ile banan nie uczuli. Kombinuj, ale nie dawaj na raz wieloskładnikowych bo nie dojdziesz winowajcy

Magdosz WOOOW MArcel rewelka!!! no proszÄ™ silny facet! brawo_bis.gif

Mummy rety co za dziwny ksiądz icon_evil.gif kurcze no szok! jaki cel ma w tym żeby was zniechęcić do chrztu czy co? nie kumam???

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
angielk
czw, 14 kwi 2011 - 20:24
CYTAT(Mummy @ Thu, 14 Apr 2011 - 21:11) *
edit:mi na szczescie wszystkie wlosy sie glowy trzymajÄ…...chociaz tyle dobrego


nie chcę Cię załamywać... ale za miesiąc.... 43.gif
to tak ok 4 mies od porodu siÄ™ zaczyna... 32.gif
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:24
Post #51

CYTAT(Mummy @ Thu, 14 Apr 2011 - 21:11) *
edit:mi na szczescie wszystkie wlosy sie glowy trzymajÄ…...chociaz tyle dobrego


nie chcę Cię załamywać... ale za miesiąc.... 43.gif
to tak ok 4 mies od porodu siÄ™ zaczyna... 32.gif

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Mummy
czw, 14 kwi 2011 - 20:30
oooo to całkiem super ;/ mam perukę, najwyzej bede ja nosić hihi icon_biggrin.gif

angielk- nie wiem o co mu chodziło, najwyrazniej nie potrzebuja juz wiernych... ;/
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:30
Post #52

oooo to całkiem super ;/ mam perukę, najwyzej bede ja nosić hihi icon_biggrin.gif

angielk- nie wiem o co mu chodziło, najwyrazniej nie potrzebuja juz wiernych... ;/

--------------------


4kasiula
czw, 14 kwi 2011 - 20:37
CYTAT(angielk @ Thu, 14 Apr 2011 - 21:22) *
hlip 41.gif pójdziecie do pracy a ja zostanę i będę czekać aż coś napiszecie....


ja będę kochana bo nie mam gdzie wracać 04.gif choć pewnie i tak będę sama bo ty na działce będziesz urzędować 03.gif

Mummy czasami to mi się wydaje że to my jesteśmy dla księży a nie o ni dla nas tak jak być powinno! u nas ksiądz sobie wymyślił że chrzci dzieci TYLKO W DRUGĄ NIEDZIELĘ miesiąca 29.gif fakt że my akurat sami wybraliśmy drugą niedzielę czerwca, ale znajoma musiała ochrzcić syna w innej parafii bo chrzestny dziecka mógł przyjechać z zagranicy tylko w trzecią niedzielę i ksiądz się nie zgodził - no tego to już nie kumam, zamiast cieszyć się że chcą dziecko ochrzcić i zarobi jak by nie było na tym 29.gif ach brak słów ....
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:37
Post #53

CYTAT(angielk @ Thu, 14 Apr 2011 - 21:22) *
hlip 41.gif pójdziecie do pracy a ja zostanę i będę czekać aż coś napiszecie....


ja będę kochana bo nie mam gdzie wracać 04.gif choć pewnie i tak będę sama bo ty na działce będziesz urzędować 03.gif

Mummy czasami to mi się wydaje że to my jesteśmy dla księży a nie o ni dla nas tak jak być powinno! u nas ksiądz sobie wymyślił że chrzci dzieci TYLKO W DRUGĄ NIEDZIELĘ miesiąca 29.gif fakt że my akurat sami wybraliśmy drugą niedzielę czerwca, ale znajoma musiała ochrzcić syna w innej parafii bo chrzestny dziecka mógł przyjechać z zagranicy tylko w trzecią niedzielę i ksiądz się nie zgodził - no tego to już nie kumam, zamiast cieszyć się że chcą dziecko ochrzcić i zarobi jak by nie było na tym 29.gif ach brak słów ....

--------------------
O 2010
A 2014
Mummy
czw, 14 kwi 2011 - 20:41
4kasiula- ja tez nie wracam do pracy, na razie zostane z Olkiem więc troche nas tu bedzie icon_smile.gif A nam też powiedzieli, ze w druga i czwartą niedziele chrzcza a my chcemy w pierwsza! My ochrzcimy Olka gdzie indziej, bo moze uda nam sie zalatwic kameralne chrzciny ale tej sprawy tak nie zostawimy...
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:41
Post #54

4kasiula- ja tez nie wracam do pracy, na razie zostane z Olkiem więc troche nas tu bedzie icon_smile.gif A nam też powiedzieli, ze w druga i czwartą niedziele chrzcza a my chcemy w pierwsza! My ochrzcimy Olka gdzie indziej, bo moze uda nam sie zalatwic kameralne chrzciny ale tej sprawy tak nie zostawimy...

--------------------


magdallena2
czw, 14 kwi 2011 - 20:50
Witam już z domku!!!
Dziękuję za kciuki.
Nie nadrobiÄ™ wszystkiego,bo tempo macie niesamowite.
Postaram się po protu być od teraz na bieżąco.
We wtorek rano - ok. 8.00 - okropnie rozbolał mnie brzuch; do tego doszły wymioty.
Lekarz rodzinny stwierdził,że na wizytę domową nie przyjedzie.
Pozostało więc pogotowie - przyjechali do mnie o 10.00
Dostałam pyralginę oraz nospę dożylnie.
Lekarz stwierdził,że to nie wyrostek i sobie pojechali.
Po dwóch godzinach ból powrócił.
Męczyłam się do 14, a potem pojechałam do gina, bo myślałam,że to może zapalenie przydatków.
Lekarz mnie zbadał i wypisał skierowanie na oddział ginekologiczny.
Potem szpital, badania
i okazało się,że to kolka nerkowa (gorsze niż poród).
Znowu leki przeciwbólowe i czekanie na decyzję lekarzy.
W środę zrobili mi usg i znaleźli kamyczek w nerce.
Wczoraj wieczór jeszcze okropnie bolało.
Dziś już na konsultacji stwierdzili,że kamyczka nie ma -
przynajmniej go nie widać - więc poprosiłam wieczorem o wypis do domu.
Rodzinka nic nie wiedziała,że wracam.
Zuzia zadowolona, Antek na szczęście nie zapomniał o mamie -
a właściwie o cycu i zjadł pięknie.
To tak w skrócie, bo o służbie zdrowia mogłabym tu dużo niecenzuralnych słów napisać,
ale po co ....
magdallena2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: pią, 08 maj 09 - 10:47
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 27,110




post czw, 14 kwi 2011 - 20:50
Post #55

Witam już z domku!!!
Dziękuję za kciuki.
Nie nadrobiÄ™ wszystkiego,bo tempo macie niesamowite.
Postaram się po protu być od teraz na bieżąco.
We wtorek rano - ok. 8.00 - okropnie rozbolał mnie brzuch; do tego doszły wymioty.
Lekarz rodzinny stwierdził,że na wizytę domową nie przyjedzie.
Pozostało więc pogotowie - przyjechali do mnie o 10.00
Dostałam pyralginę oraz nospę dożylnie.
Lekarz stwierdził,że to nie wyrostek i sobie pojechali.
Po dwóch godzinach ból powrócił.
Męczyłam się do 14, a potem pojechałam do gina, bo myślałam,że to może zapalenie przydatków.
Lekarz mnie zbadał i wypisał skierowanie na oddział ginekologiczny.
Potem szpital, badania
i okazało się,że to kolka nerkowa (gorsze niż poród).
Znowu leki przeciwbólowe i czekanie na decyzję lekarzy.
W środę zrobili mi usg i znaleźli kamyczek w nerce.
Wczoraj wieczór jeszcze okropnie bolało.
Dziś już na konsultacji stwierdzili,że kamyczka nie ma -
przynajmniej go nie widać - więc poprosiłam wieczorem o wypis do domu.
Rodzinka nic nie wiedziała,że wracam.
Zuzia zadowolona, Antek na szczęście nie zapomniał o mamie -
a właściwie o cycu i zjadł pięknie.
To tak w skrócie, bo o służbie zdrowia mogłabym tu dużo niecenzuralnych słów napisać,
ale po co ....

--------------------



magdosz
czw, 14 kwi 2011 - 20:52
Mummy, też bym się wkur..... diabel.gif
u nas to w ogóle jest wyczesany proboszcz 37.gif
strach iść do niego.. my chcemy chrzest w sobotę, ciekawe co powie... 29.gif

dzięki za miłe słowa, ja jestem zakochana w synku icon_smile.gif
nie wiedziałam, że z drugim dzieckiem też tak można icon_smile.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:52
Post #56

Mummy, też bym się wkur..... diabel.gif
u nas to w ogóle jest wyczesany proboszcz 37.gif
strach iść do niego.. my chcemy chrzest w sobotę, ciekawe co powie... 29.gif

dzięki za miłe słowa, ja jestem zakochana w synku icon_smile.gif
nie wiedziałam, że z drugim dzieckiem też tak można icon_smile.gif

--------------------


magdosz
czw, 14 kwi 2011 - 20:53
magdallena przytul.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 20:53
Post #57

magdallena przytul.gif


--------------------


komunikacja
czw, 14 kwi 2011 - 21:18
Ja też nie wracam do pracy po macierzyńskim,mam jeszcze 24 dni urlopu,który musze wykorzystać a potem wychowawczy do końca umowy
czyli do 21 stycznia 2012.Potem bede musiała poszukac pracy.Wiec ja tez bede na watku.



małego kołysze wiec bez polskich znaków....
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post czw, 14 kwi 2011 - 21:18
Post #58

Ja też nie wracam do pracy po macierzyńskim,mam jeszcze 24 dni urlopu,który musze wykorzystać a potem wychowawczy do końca umowy
czyli do 21 stycznia 2012.Potem bede musiała poszukac pracy.Wiec ja tez bede na watku.



małego kołysze wiec bez polskich znaków....

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

vabien23
czw, 14 kwi 2011 - 21:31
ANGIELK,MUMMY,4KASIULA,LILLANN- dołączam do was, ja napewno do września nie wracam do pracy,a co będzie dalej to się okaże, być może i 3 lata wychowawczego będą mi potrzebne a może będzie tak dobrze że od stycznia mogłabym wrócić.

MUMMY - wierzę, że wam przykro, mi by też było, jednak człowiek ma sentyment do jednego kościoła, my mieszkamy już ponad 3 lata w nowej miejscowości a i tak do kościółka chodzimy do naszego sprzed ślubu bo oboje jesteśmy z tej samej parafii, generalnie nie rozumiem proboszcza, zamiast się cieszyć, że parafian przybędzie to wręcz się ich pozbywa.
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 21:31
Post #59

ANGIELK,MUMMY,4KASIULA,LILLANN- dołączam do was, ja napewno do września nie wracam do pracy,a co będzie dalej to się okaże, być może i 3 lata wychowawczego będą mi potrzebne a może będzie tak dobrze że od stycznia mogłabym wrócić.

MUMMY - wierzę, że wam przykro, mi by też było, jednak człowiek ma sentyment do jednego kościoła, my mieszkamy już ponad 3 lata w nowej miejscowości a i tak do kościółka chodzimy do naszego sprzed ślubu bo oboje jesteśmy z tej samej parafii, generalnie nie rozumiem proboszcza, zamiast się cieszyć, że parafian przybędzie to wręcz się ich pozbywa.

--------------------





<li>
Magnezja
czw, 14 kwi 2011 - 22:04
CYTAT(niunia23 @ Thu, 14 Apr 2011 - 20:39) *
juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif

Niedoczekanie wasze hehe icon_twisted.gif Ja co prawda macierzyński niedługo kończę i wracam w maju do pracy, ale mam kompa więc będę pilnie pracować przeglądając forum. Chyba, że nie przedłużą mi umowy to wrócę do domu ale tego bym nie chciała 32.gif

EDIT: za szybko mi się wysłało i nie dokończyłam.

Magdallena fajnie, że już jesteś w domu. Szkoda tylko, że tyle musiałaś się nacierpieć. Nie ma co ukrywać, nasza służba zdrowia jest paskudna.
Mummy jak tak można? Kurde no, nie rozumiem takiego traktowania ludzi. Przecież to nie jest łaska icon_confused.gif


Ten post edytował Magnezja czw, 14 kwi 2011 - 22:11
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 22:04
Post #60

CYTAT(niunia23 @ Thu, 14 Apr 2011 - 20:39) *
juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif

Niedoczekanie wasze hehe icon_twisted.gif Ja co prawda macierzyński niedługo kończę i wracam w maju do pracy, ale mam kompa więc będę pilnie pracować przeglądając forum. Chyba, że nie przedłużą mi umowy to wrócę do domu ale tego bym nie chciała 32.gif

EDIT: za szybko mi się wysłało i nie dokończyłam.

Magdallena fajnie, że już jesteś w domu. Szkoda tylko, że tyle musiałaś się nacierpieć. Nie ma co ukrywać, nasza służba zdrowia jest paskudna.
Mummy jak tak można? Kurde no, nie rozumiem takiego traktowania ludzi. Przecież to nie jest łaska icon_confused.gif


--------------------
K 2010
> }l{ }l{ }l{ GrudzieÅ„ 2010 }l{ }l{ }l{, szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 02:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama