Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kardiolog "dorosły"

> 
Tobatka
wto, 11 gru 2007 - 11:34
Kolezanka wczoraj nasłuchała sie od kardiologa strasznych rzeczy i teraz sie okrutnie denerwuje i chcialaby sie skonsultowac z innym.
Jest w 20 tyg ciazy i jej lekarz wyslal ja do kardiologa z diagnoza arytmii.

Pomozcie, zupelnie sie nie orientuje w temacie kardiologow... Kogo mozecie polecic?
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 11 gru 2007 - 11:34
Post #1

Kolezanka wczoraj nasłuchała sie od kardiologa strasznych rzeczy i teraz sie okrutnie denerwuje i chcialaby sie skonsultowac z innym.
Jest w 20 tyg ciazy i jej lekarz wyslal ja do kardiologa z diagnoza arytmii.

Pomozcie, zupelnie sie nie orientuje w temacie kardiologow... Kogo mozecie polecic?
Sun

Go??







post śro, 12 gru 2007 - 00:38
Post #2

Tobi, dr Olga Jerzykowska, CORDIS. Nieziemska osoba. Myślę, że nie do Niej koleżanka trafiła icon_wink.gif Jeśli jesteś zainteresowana, podeślę Ci namiary na PW, ale w sumie może zadzwonić do CORDISU. Prowadziła mnie w poprzedniej ciąży. Nigdy wcześniej nie widziałam, żeby lekarz przy badaniu tak się wyłączał, jakby świat dla Niej przestawał istnieć a liczył się tylko pacjent icon_smile.gif Zajmuje się ciężarnymi właśnie. Mnie skierował do Niej mój gin, byli na jednym roku, wobec czego dr W. też jest cool icon_wink.gif
Sun

Go??







post śro, 12 gru 2007 - 00:40
Post #3

Widziałam Ją przy pracy także w szpitalu państwowym. Nie ma ŻADNEJ różnicy, co świadczy po prostu o dobrze odgadniętym powołaniu icon_smile.gif
Tobatka
śro, 12 gru 2007 - 09:03
Dzieki, Sun - po cichu liczylam na Ciebie, bo pamietalam, ze wspominalas, ze w ciazy bylas pod opieka kardiologa....
Podeslij mi namiary na te pania doktor. Ta moja kolezanka byla u jakiegos profesora i jej tak nagadal, ze spac teraz z nerwow nie moze icon_sad.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 12 gru 2007 - 09:03
Post #4

Dzieki, Sun - po cichu liczylam na Ciebie, bo pamietalam, ze wspominalas, ze w ciazy bylas pod opieka kardiologa....
Podeslij mi namiary na te pania doktor. Ta moja kolezanka byla u jakiegos profesora i jej tak nagadal, ze spac teraz z nerwow nie moze icon_sad.gif
Sun

Go??







post śro, 12 gru 2007 - 22:58
Post #5

No widzisz icon_wink.gif Już się robi.
Sun

Go??







post śro, 12 gru 2007 - 22:59
Post #6

A jakbyś jeszcze chciała jakiegoś psychiatrę... icon_wink.gif Tylko tu nie mam tak pewnych typów! icon_wink.gif 04.gif Mam za to dobrego nefrologa dziecięcego i okulistę 03.gif
Tobatka
czw, 13 gru 2007 - 09:11
Dzieki, Sun, zapamietam icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 13 gru 2007 - 09:11
Post #7

Dzieki, Sun, zapamietam icon_smile.gif
> Kardiolog "dorosÅ‚y"
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 10 maj 2024 - 13:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama