Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
67 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Grudzień 2004/Styczeń 2005 :-)))

, słonecznie ;-)))
> , słonecznie ;-)))
inka
pią, 20 kwi 2007 - 11:02
u nas jak u Gosi icon_smile.gif Jagoda dzień i noc w pampersie... jak już jest po to mowi, ze sika, mam o tyle dobrze, że kupe woła i w związku z tym wpadek nie mamy juz pratycznie od baaaardzo dawna. Odstawienie pampersa planuje latem, teraz nie mam siły przebierać jej co chwile, zwłaszcza, że ucieka i się wyrywa icon_confused.gif
Esther@ masz jakieś rady żeby wychować takie dziecko jak Zosia? icon_smile.gif normalnie ucieleśnienie marzeń icon_cool.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post pią, 20 kwi 2007 - 11:02
Post #21

u nas jak u Gosi icon_smile.gif Jagoda dzień i noc w pampersie... jak już jest po to mowi, ze sika, mam o tyle dobrze, że kupe woła i w związku z tym wpadek nie mamy juz pratycznie od baaaardzo dawna. Odstawienie pampersa planuje latem, teraz nie mam siły przebierać jej co chwile, zwłaszcza, że ucieka i się wyrywa icon_confused.gif
Esther@ masz jakieś rady żeby wychować takie dziecko jak Zosia? icon_smile.gif normalnie ucieleśnienie marzeń icon_cool.gif
madziak75
pią, 20 kwi 2007 - 11:21
Moja Hania w dzień już dawno nie sika w pieluchę ale w nocy leje jak szalona. Z Zosią też tak było i po prostu pewnego dnia przestała. Trzeba cierpliwie czekać i już.
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post pią, 20 kwi 2007 - 11:21
Post #22

Moja Hania w dzień już dawno nie sika w pieluchę ale w nocy leje jak szalona. Z Zosią też tak było i po prostu pewnego dnia przestała. Trzeba cierpliwie czekać i już.

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
Esther@
pią, 20 kwi 2007 - 20:06
Jak chodzi o sikanie, to Jasiek śpi w pieluszce, ale ja leniwa jestem i póki będzie sikał w nocy, to będę mu zakładać. Zosia miała 3 lata jak przestała sikać i cały czas jej ubierałam. Jakbym oprócz dwóch-trzech karmień miała jeszcze wysikac Jaśka to wolę założyć mu pampersa icon_wink.gif

Gosia, jak chodzi o te pampersy, to mi się wydaje, że dziecko musi tak jakby zaskoczyć icon_wink.gif Więc ja bym spokojnie odpuściła na jakiś czas i w ogóle nie próbowała, a potem znów.

Inka, ja nie narzekam, ale nie wiem czy takie ucieleśnienie icon_wink.gif A wychowywać to ona jakoś tak sama się wychowała icon_lol.gif
Jutro wraca ta moja porządnicka icon_wink.gif Ale się cieszę, nie macie pojęcia icon_biggrin.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post pią, 20 kwi 2007 - 20:06
Post #23

Jak chodzi o sikanie, to Jasiek śpi w pieluszce, ale ja leniwa jestem i póki będzie sikał w nocy, to będę mu zakładać. Zosia miała 3 lata jak przestała sikać i cały czas jej ubierałam. Jakbym oprócz dwóch-trzech karmień miała jeszcze wysikac Jaśka to wolę założyć mu pampersa icon_wink.gif

Gosia, jak chodzi o te pampersy, to mi się wydaje, że dziecko musi tak jakby zaskoczyć icon_wink.gif Więc ja bym spokojnie odpuściła na jakiś czas i w ogóle nie próbowała, a potem znów.

Inka, ja nie narzekam, ale nie wiem czy takie ucieleśnienie icon_wink.gif A wychowywać to ona jakoś tak sama się wychowała icon_lol.gif
Jutro wraca ta moja porządnicka icon_wink.gif Ale się cieszę, nie macie pojęcia icon_biggrin.gif
BeataT
pią, 20 kwi 2007 - 23:02
Oj i u nas z tym sikaniem klopot,Andrea niby zalapal ze trzeba wolac na nocnik i tak - jednego dnia wola za kazdym razem a drugiego dnia zawola ze dwa razy a potem juz nie... icon_rolleyes.gif i przebieranie,pranie...mam tak jak Ty Gosia,coraz ciezej z brzuchem...a w ogole to super wygladasz icon_lol.gif
No wlasnie,cierpliwosci icon_biggrin.gif
Estherko to sie nacieszysz jutro corunia icon_biggrin.gif
Werjula ale czadowe zdjecie Weroniczki hihihi extra! icon_lol.gif
to ja pokaze mojego synusia jak sie do przedszkola wybiera icon_smile.gif
BeataT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: wto, 26 kwi 05 - 12:32
Skąd: Londyn
Nr użytkownika: 3,047




post pią, 20 kwi 2007 - 23:02
Post #24

Oj i u nas z tym sikaniem klopot,Andrea niby zalapal ze trzeba wolac na nocnik i tak - jednego dnia wola za kazdym razem a drugiego dnia zawola ze dwa razy a potem juz nie... icon_rolleyes.gif i przebieranie,pranie...mam tak jak Ty Gosia,coraz ciezej z brzuchem...a w ogole to super wygladasz icon_lol.gif
No wlasnie,cierpliwosci icon_biggrin.gif
Estherko to sie nacieszysz jutro corunia icon_biggrin.gif
Werjula ale czadowe zdjecie Weroniczki hihihi extra! icon_lol.gif
to ja pokaze mojego synusia jak sie do przedszkola wybiera icon_smile.gif


--------------------
user posted image
user posted image
Esther@
sob, 21 kwi 2007 - 23:55
Werci świetne to zdjęcie icon_smile.gif Oj, nie da się ukryć tego jej łobuzerskiego błysku icon_wink.gif
A Andrea wygląda jak dorosły juz przedszkolak icon_smile.gif

Zosia już jest icon_smile.gif Nareszcie normalnie icon_smile.gif Stęskniłam się za nią okrrropnie, ale ona jest tak bardzo zachwycona, że wiem, że warto było ją puścić. Opowiada mnóstwo, podobało jej się bardzo i mówi, że trochę chciała wracać do domu, ale chciała też bardzo być jeszcze w Rabce icon_wink.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post sob, 21 kwi 2007 - 23:55
Post #25

Werci świetne to zdjęcie icon_smile.gif Oj, nie da się ukryć tego jej łobuzerskiego błysku icon_wink.gif
A Andrea wygląda jak dorosły juz przedszkolak icon_smile.gif

Zosia już jest icon_smile.gif Nareszcie normalnie icon_smile.gif Stęskniłam się za nią okrrropnie, ale ona jest tak bardzo zachwycona, że wiem, że warto było ją puścić. Opowiada mnóstwo, podobało jej się bardzo i mówi, że trochę chciała wracać do domu, ale chciała też bardzo być jeszcze w Rabce icon_wink.gif
werjula
nie, 22 kwi 2007 - 00:11
Andrea b o s k i Andrea,wygląda przesłodko faktycznie jak prawdziwy przedszkolak.

Esther super że Zosieńka już w domu ,widzisz jak to szybciutko zlecialo.Można by rzec że masz już to za sobą ale obawiam się że gdy Jasiek będzie pierwszy raz sam wyjeżdżał to będziesz tak samo buczeć a nie mówię już nic o Małgoni.O matko ja już buczę na samą myśl jakby to było gdyby moja Wercia sama jechała icon_rolleyes.gif

Ale przecież najważniejsze że Zosia szczęśliwa. icon_cool.gif

lecę bo czeka na mnie ostatni naleśnik z dżemusiem malinowym ,mniam.
werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post nie, 22 kwi 2007 - 00:11
Post #26

Andrea b o s k i Andrea,wygląda przesłodko faktycznie jak prawdziwy przedszkolak.

Esther super że Zosieńka już w domu ,widzisz jak to szybciutko zlecialo.Można by rzec że masz już to za sobą ale obawiam się że gdy Jasiek będzie pierwszy raz sam wyjeżdżał to będziesz tak samo buczeć a nie mówię już nic o Małgoni.O matko ja już buczę na samą myśl jakby to było gdyby moja Wercia sama jechała icon_rolleyes.gif

Ale przecież najważniejsze że Zosia szczęśliwa. icon_cool.gif

lecę bo czeka na mnie ostatni naleśnik z dżemusiem malinowym ,mniam.

--------------------



inka
pon, 23 kwi 2007 - 12:38
a to mój łobuz wink.gif









icon_smile.gif[/size][size=7]

o rany 8 miesiąc mi się dziś zaczął icon_biggrin.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post pon, 23 kwi 2007 - 12:38
Post #27

a to mój łobuz wink.gif









icon_smile.gif[/size][size=7]

o rany 8 miesiąc mi się dziś zaczął icon_biggrin.gif
anuś
pon, 23 kwi 2007 - 14:22
Wszystkie zdjęcia super! Ale duże te nasze dzieci!

Inka - Jagoda na pierwszym zdjęciu tak dorośle wygląda...

Esther - ja mam nadzieję, że Twoja Zosia tym rządzeniem nie zaraziła się od mojej Zosi icon_redface.gif Bo miałam wrażenie jak bym czytała o własnej pierworodnej icon_lol.gif

Pogoda zmienna, Kaśka znów złapała katar. Czekam z utęsknieniem na słoneczko - podobno od jutra mam tu być icon_wink.gif
Kwestia przedszkola nadal otwarta - nie mogę się zdecydować, choć chyba wolałabym ją posłać od stycznia icon_redface.gif
Kasia śpi bez pieluchy ale na podkładach. Wolę nie ryzykować, bo jak się wieczorem opije to potem niestety nie zawsze się obudzi icon_confused.gif
anuś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post pon, 23 kwi 2007 - 14:22
Post #28

Wszystkie zdjęcia super! Ale duże te nasze dzieci!

Inka - Jagoda na pierwszym zdjęciu tak dorośle wygląda...

Esther - ja mam nadzieję, że Twoja Zosia tym rządzeniem nie zaraziła się od mojej Zosi icon_redface.gif Bo miałam wrażenie jak bym czytała o własnej pierworodnej icon_lol.gif

Pogoda zmienna, Kaśka znów złapała katar. Czekam z utęsknieniem na słoneczko - podobno od jutra mam tu być icon_wink.gif
Kwestia przedszkola nadal otwarta - nie mogę się zdecydować, choć chyba wolałabym ją posłać od stycznia icon_redface.gif
Kasia śpi bez pieluchy ale na podkładach. Wolę nie ryzykować, bo jak się wieczorem opije to potem niestety nie zawsze się obudzi icon_confused.gif
oliweczkas
pon, 23 kwi 2007 - 16:44
Ja właśnie 21 kwietnia skończyłam 26 lat i czuję się naprawdę staro! Pożegnałyśmy się już z cycusiem, tzn. Zuzia się oduczyła. Posmarowałam piersi pieprzem, posmakowała i zrezygnowała. Uff, ale ulga!
Kupiłam nakładkę na sedes, może tak się prędzej nauczy niż na nocnik.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 23 kwi 2007 - 16:44
Post #29

Ja właśnie 21 kwietnia skończyłam 26 lat i czuję się naprawdę staro! Pożegnałyśmy się już z cycusiem, tzn. Zuzia się oduczyła. Posmarowałam piersi pieprzem, posmakowała i zrezygnowała. Uff, ale ulga!
Kupiłam nakładkę na sedes, może tak się prędzej nauczy niż na nocnik.


--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
werjula
pon, 23 kwi 2007 - 17:54
Inuś Jagoda przesłodki łobuziak,jaka śliczna fryzurka,sama ją obcinałaś czy byłaś u fryzjera.Moja Wercia nie ma opcji obcinania więć lata jak czupurek no chyba że uda się jej zapleść warkoczyki itp

Ha,ha tobie zaczął się 8 m-c a mi zacznie się niedługo 12 tc icon_lol.gif
werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post pon, 23 kwi 2007 - 17:54
Post #30

Inuś Jagoda przesłodki łobuziak,jaka śliczna fryzurka,sama ją obcinałaś czy byłaś u fryzjera.Moja Wercia nie ma opcji obcinania więć lata jak czupurek no chyba że uda się jej zapleść warkoczyki itp

Ha,ha tobie zaczął się 8 m-c a mi zacznie się niedługo 12 tc icon_lol.gif

--------------------



inka
pon, 23 kwi 2007 - 18:09
Werjula sama ją obciełam icon_smile.gif grzywka na początku miała chyba z niecałe poł centymetra tak ją poprawiałam icon_lol.gif a do reszty włosków to podchodziłam z nożyczkami jeszcze z trzy dni icon_twisted.gif zmykam bo właśnie sie Jagoda obudziła icon_smile.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post pon, 23 kwi 2007 - 18:09
Post #31

Werjula sama ją obciełam icon_smile.gif grzywka na początku miała chyba z niecałe poł centymetra tak ją poprawiałam icon_lol.gif a do reszty włosków to podchodziłam z nożyczkami jeszcze z trzy dni icon_twisted.gif zmykam bo właśnie sie Jagoda obudziła icon_smile.gif
Monika ww
pon, 23 kwi 2007 - 20:40
Inka, Jagódka jak zawsze cudna icon_biggrin.gif fryzurka "odjazdowa" icon_lol.gif

Andrea, do schrupania icon_lol.gif super chłopczyk...

Zapomniałam Wam powiedzieć, że moje dziewczyny już od ponad miesiąca śpią na łóżku piętrowym icon_biggrin.gif Jest super

Do spania zakładam Ninie pieluszkę, ale najczęściej wstaje z suchą icon_biggrin.gif średnio 1-2 razy w tygodniu zamoczy pieluszkę w nocy - właśnie jak się za dużo opije wieczorem icon_lol.gif

Oliweczko, wklej jakąś fotkę Zuzi, żeby była jakas aktualna do naszej galerii....
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 23 kwi 2007 - 20:40
Post #32

Inka, Jagódka jak zawsze cudna icon_biggrin.gif fryzurka "odjazdowa" icon_lol.gif

Andrea, do schrupania icon_lol.gif super chłopczyk...

Zapomniałam Wam powiedzieć, że moje dziewczyny już od ponad miesiąca śpią na łóżku piętrowym icon_biggrin.gif Jest super

Do spania zakładam Ninie pieluszkę, ale najczęściej wstaje z suchą icon_biggrin.gif średnio 1-2 razy w tygodniu zamoczy pieluszkę w nocy - właśnie jak się za dużo opije wieczorem icon_lol.gif

Oliweczko, wklej jakąś fotkę Zuzi, żeby była jakas aktualna do naszej galerii....
Gosia:)
wto, 24 kwi 2007 - 11:59
Inka Jagódka super. Już taka dorosła. icon_biggrin.gif
Skąd masz taką fajną zasłonę w jej pokoju?

Wercia jak zwykle niezła "dżagerka" wink.gif

My z obcinaniem włosów nie mamy problemów. Natalka moze stać spokojnie nawet 10 minut, tylko sęk w tym, ze nie bardzo jest co obcinać.. icon_lol.gif wink.gif

Wczoraj podsłuchałam Natalke podczas zabawy z policjantem i strażakiem:
-Policjantu,cześć!
-Jesteś gotowy?
-Eeee...
-A dlaczego?
-Jesteś głodny?
-E, nie !
-A dlaczego?
-Nie wiem.
-Słuchaj idziemy do sklepu, a potem....idziemy do kościółka.

icon_lol.gif icon_lol.gif

Albo wczoraj ubierałam się na dwór,ściągnęłam t-shirt a Natalka do mnie:
-O golas!
Następnie przytuliła się, objęła mnie za nogę i mówi z namaszczeniem:
-Mój golas!
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
Skąd: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post wto, 24 kwi 2007 - 11:59
Post #33

Inka Jagódka super. Już taka dorosła. icon_biggrin.gif
Skąd masz taką fajną zasłonę w jej pokoju?

Wercia jak zwykle niezła "dżagerka" wink.gif

My z obcinaniem włosów nie mamy problemów. Natalka moze stać spokojnie nawet 10 minut, tylko sęk w tym, ze nie bardzo jest co obcinać.. icon_lol.gif wink.gif

Wczoraj podsłuchałam Natalke podczas zabawy z policjantem i strażakiem:
-Policjantu,cześć!
-Jesteś gotowy?
-Eeee...
-A dlaczego?
-Jesteś głodny?
-E, nie !
-A dlaczego?
-Nie wiem.
-Słuchaj idziemy do sklepu, a potem....idziemy do kościółka.

icon_lol.gif icon_lol.gif

Albo wczoraj ubierałam się na dwór,ściągnęłam t-shirt a Natalka do mnie:
-O golas!
Następnie przytuliła się, objęła mnie za nogę i mówi z namaszczeniem:
-Mój golas!

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
Ktoś :) Termin 18.10.2016
inka
wto, 24 kwi 2007 - 16:01
CYTAT(Gosia:))
-O golas!
Następnie przytuliła się, objęła mnie za nogę i mówi z namaszczeniem:
-Mój golas!
PRZESŁODKA!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Gosia zasłonke kupiłam na allegro z 2 lata temu, do tego jeszcze mam pościel do małego łóżeczka, całość chyba była nawet w miare tania a materiał super. Pościel fajna i kolorowa, ale dopiero jak powiesiłam zasłonki to zauważyłam, że niektóre kury mają dziurki w pupie icon_eek.gif icon_lol.gif a innym zwisa jajko z tegoż miejsca na sznureczku icon_smile.gif icon_lol.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post wto, 24 kwi 2007 - 16:01
Post #34

CYTAT(Gosia:))
-O golas!
Następnie przytuliła się, objęła mnie za nogę i mówi z namaszczeniem:
-Mój golas!
PRZESŁODKA!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Gosia zasłonke kupiłam na allegro z 2 lata temu, do tego jeszcze mam pościel do małego łóżeczka, całość chyba była nawet w miare tania a materiał super. Pościel fajna i kolorowa, ale dopiero jak powiesiłam zasłonki to zauważyłam, że niektóre kury mają dziurki w pupie icon_eek.gif icon_lol.gif a innym zwisa jajko z tegoż miejsca na sznureczku icon_smile.gif icon_lol.gif
Esther@
sob, 28 kwi 2007 - 23:20
Jagódka prześwietna - jak zawsze zresztą icon_smile.gif

Ja dzisiaj zdjęciowo icon_smile.gif Byłam dzisiaj z dzieciakami na takiej farmie - super sprawa, zabawę mieli na całego icon_smile.gif
Najpierw cykl: MINA. Dla wyjaśnienia, według Jaśka bardzo wiele rzeczy ma miny icon_lol.gif Najczęsciej kupy icon_wink.gif, ale również choinki, marchewka, owca (co jeszcze poniekąd jest zrozumiałe) czy chmury icon_smile.gif



Na sianie, które było większą atrakcją niż jazda konna nawet icon_wink.gif


Jasiek goniony icon_smile.gif

Zosia w stepie szerokim icon_wink.gif

I jeszcze Zosia na dokładkę...



Ale Was zasypałam icon_razz.gif Uciekam już icon_wink.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post sob, 28 kwi 2007 - 23:20
Post #35

Jagódka prześwietna - jak zawsze zresztą icon_smile.gif

Ja dzisiaj zdjęciowo icon_smile.gif Byłam dzisiaj z dzieciakami na takiej farmie - super sprawa, zabawę mieli na całego icon_smile.gif
Najpierw cykl: MINA. Dla wyjaśnienia, według Jaśka bardzo wiele rzeczy ma miny icon_lol.gif Najczęsciej kupy icon_wink.gif, ale również choinki, marchewka, owca (co jeszcze poniekąd jest zrozumiałe) czy chmury icon_smile.gif



Na sianie, które było większą atrakcją niż jazda konna nawet icon_wink.gif


Jasiek goniony icon_smile.gif

Zosia w stepie szerokim icon_wink.gif

I jeszcze Zosia na dokładkę...



Ale Was zasypałam icon_razz.gif Uciekam już icon_wink.gif
BeataT
sob, 28 kwi 2007 - 23:42
Estherko ale super fotki icon_biggrin.gif przepiekne plenery,jak zieloniutko i rzepak juz dojrzaly...
a minki czadowe hihihi icon_smile.gif Jasio jaki juz duzy,wydaje mi sie ze wyglada powazniej od Andrei,moze fryzurka robi swoje.Ja bym z checia sciela wloski synkowi ale wszyscy mi mowia ze tak wyglada slodko i ladnie i szkoda scinac,a pierwszy przeciwnik to moj maz,wiec coz... wink.gif
Sliczne tez to ostatnie zdjecie Zosienki,taka zamyslona,zapatrzona....
Gosia Natalka juz ladnie rozmawia,moj Andrea jeszcze ciagle wiecej po swojemu gada niz w jakims jezyku,ale ostatnio slysze ze mi odpowiada po wlosku icon_eek.gif ja do niego po polsku a on mi na to "si","no","bene","buono" albo mu latwiej po wlosku albo bardziej mu sie podoba icon_lol.gif wink.gif
inka Jagodka fajowo wyglada icon_biggrin.gif
ja tez zamowilam sobie z allegro firany i zaslony ale do salonu,
a teraz cala wyprawke do lozeczka dla Alexandry,juz doszla icon_biggrin.gif
cala rozowiutka,slodka,juz mam ochote ja zalozyc ale wole poczekac az wroce z malutka ze szpitala,jeszcze 6 tygodni mi zostalo albo kto wie icon_lol.gif
Moja mama mi zrobila niespodzianke i juz za 12 dni przyjezdza icon_lol.gif
A ja juz tak wygladam icon_smile.gif
BeataT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: wto, 26 kwi 05 - 12:32
Skąd: Londyn
Nr użytkownika: 3,047




post sob, 28 kwi 2007 - 23:42
Post #36

Estherko ale super fotki icon_biggrin.gif przepiekne plenery,jak zieloniutko i rzepak juz dojrzaly...
a minki czadowe hihihi icon_smile.gif Jasio jaki juz duzy,wydaje mi sie ze wyglada powazniej od Andrei,moze fryzurka robi swoje.Ja bym z checia sciela wloski synkowi ale wszyscy mi mowia ze tak wyglada slodko i ladnie i szkoda scinac,a pierwszy przeciwnik to moj maz,wiec coz... wink.gif
Sliczne tez to ostatnie zdjecie Zosienki,taka zamyslona,zapatrzona....
Gosia Natalka juz ladnie rozmawia,moj Andrea jeszcze ciagle wiecej po swojemu gada niz w jakims jezyku,ale ostatnio slysze ze mi odpowiada po wlosku icon_eek.gif ja do niego po polsku a on mi na to "si","no","bene","buono" albo mu latwiej po wlosku albo bardziej mu sie podoba icon_lol.gif wink.gif
inka Jagodka fajowo wyglada icon_biggrin.gif
ja tez zamowilam sobie z allegro firany i zaslony ale do salonu,
a teraz cala wyprawke do lozeczka dla Alexandry,juz doszla icon_biggrin.gif
cala rozowiutka,slodka,juz mam ochote ja zalozyc ale wole poczekac az wroce z malutka ze szpitala,jeszcze 6 tygodni mi zostalo albo kto wie icon_lol.gif
Moja mama mi zrobila niespodzianke i juz za 12 dni przyjezdza icon_lol.gif
A ja juz tak wygladam icon_smile.gif


--------------------
user posted image
user posted image
werjula
pon, 30 kwi 2007 - 02:26
No ja już miałam iść spać a tu takie fajne fotki.

Batko wyglądasz przesłodko,oj coś widzę że za malutka to już chyba wszyscy szaleją.

Estherko świetne zdjęcia oj ten Jasiek to minli ma faktycznie superowe a Zosieńka mała dama.A może mi tu zdradzisz gdzie to można na takie atrakcje z dzieckiem pojechać.

My byliśmy za to dzisiaj w Oplou na wystawie psów i tak oto Werka wystawiała swojego psiaka



A tak było na wsi ,tam z tylu będzie stal kiedyś nasz domek

werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post pon, 30 kwi 2007 - 02:26
Post #37

No ja już miałam iść spać a tu takie fajne fotki.

Batko wyglądasz przesłodko,oj coś widzę że za malutka to już chyba wszyscy szaleją.

Estherko świetne zdjęcia oj ten Jasiek to minli ma faktycznie superowe a Zosieńka mała dama.A może mi tu zdradzisz gdzie to można na takie atrakcje z dzieckiem pojechać.

My byliśmy za to dzisiaj w Oplou na wystawie psów i tak oto Werka wystawiała swojego psiaka



A tak było na wsi ,tam z tylu będzie stal kiedyś nasz domek



--------------------



lotiszonka
pon, 30 kwi 2007 - 10:32
Witajcie Mamuśki:)
bardzo dawno temu sie zarejestrowałam na portalu maluchy,niestety później nie miałam dostępu do internetu i na szczęście znowu mam.dlatego też chciałabym przyłączyć się do Was icon_biggrin.gif mam córe która się urodziłą 10.12.2004 ,jest najkochańszym dzieckiem na świecie,bardzo mało mówiącym.... mam nadzieję że to jej niedługo minie ,bardzo nieśmiałym i wstydliwym,może dlatego że ma bardzo mały kontakt z ludźmi i wogóle z dziećmi ale za to jest bardzo grzecznym,manualnie zdolnym i spokojnym aniołkiem,wszystko czego się uczy to z malym opóźnieniem w porównaniu z rówieśnikami,na nocnik usiadła w styczniu b.r.( na zwykłym nie chciała,dopiero jak kupiliśmy fisher prica to udało się ja namówić do siadania),fakt że w ciągu jednego dnia się nauczyła i na drugi już latała bez pieluchy icon_eek.gif
lotiszonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 07 gru 04 - 14:06
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,390




post pon, 30 kwi 2007 - 10:32
Post #38

Witajcie Mamuśki:)
bardzo dawno temu sie zarejestrowałam na portalu maluchy,niestety później nie miałam dostępu do internetu i na szczęście znowu mam.dlatego też chciałabym przyłączyć się do Was icon_biggrin.gif mam córe która się urodziłą 10.12.2004 ,jest najkochańszym dzieckiem na świecie,bardzo mało mówiącym.... mam nadzieję że to jej niedługo minie ,bardzo nieśmiałym i wstydliwym,może dlatego że ma bardzo mały kontakt z ludźmi i wogóle z dziećmi ale za to jest bardzo grzecznym,manualnie zdolnym i spokojnym aniołkiem,wszystko czego się uczy to z malym opóźnieniem w porównaniu z rówieśnikami,na nocnik usiadła w styczniu b.r.( na zwykłym nie chciała,dopiero jak kupiliśmy fisher prica to udało się ja namówić do siadania),fakt że w ciągu jednego dnia się nauczyła i na drugi już latała bez pieluchy icon_eek.gif

--------------------
user posted image
Gosia:)
pon, 30 kwi 2007 - 14:25
Beatko wyglądasz super. Brzuszek piękny. Miałam taki okrąglutki z Natalką. Teraz jest szpiczasty.

Esther mi wystla się tylko jedno zdjęcie icon_sad.gif Jasiu super. Czy jest już zaklepany? icon_wink.gif icon_wink.gif Na zięcia?..

Lotiszonko witaj. icon_biggrin.gif Ostrzegam, że na tym podforum panuje epidemia ciążowa icon_wink.gif icon_wink.gif
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
Skąd: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post pon, 30 kwi 2007 - 14:25
Post #39

Beatko wyglądasz super. Brzuszek piękny. Miałam taki okrąglutki z Natalką. Teraz jest szpiczasty.

Esther mi wystla się tylko jedno zdjęcie icon_sad.gif Jasiu super. Czy jest już zaklepany? icon_wink.gif icon_wink.gif Na zięcia?..

Lotiszonko witaj. icon_biggrin.gif Ostrzegam, że na tym podforum panuje epidemia ciążowa icon_wink.gif icon_wink.gif

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
Ktoś :) Termin 18.10.2016
lotiszonka
pon, 30 kwi 2007 - 14:45
to super icon_biggrin.gif
gratuluje wszystkim przyszłym mamom,ja niestety odkąd urodziłam mojego misia dwa razy poroniłam i raz miałam usuwaną ciąże więc mam nadzieję że mnie "zarazicie" i dołacze do Was icon_wink.gif
tak naprawde jeszcze nie zapoznalam się z postami ponieważ dziecko nie za bardzo mi daje,tego pisze w ratach..... ale jak tylko zaśnie postaram się nadrobić zaległości
lotiszonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 07 gru 04 - 14:06
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,390




post pon, 30 kwi 2007 - 14:45
Post #40

to super icon_biggrin.gif
gratuluje wszystkim przyszłym mamom,ja niestety odkąd urodziłam mojego misia dwa razy poroniłam i raz miałam usuwaną ciąże więc mam nadzieję że mnie "zarazicie" i dołacze do Was icon_wink.gif
tak naprawde jeszcze nie zapoznalam się z postami ponieważ dziecko nie za bardzo mi daje,tego pisze w ratach..... ale jak tylko zaśnie postaram się nadrobić zaległości

--------------------
user posted image
> Grudzień 2004/Styczeń 2005 :-))), słonecznie ;-)))
Start new topic
Reply to this topic
67 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:37
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama